home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.08.2018 - Most
stav dráhy: 4.2 (pružná)
1. dostih, start 13:31
1295 Cena společností United Energy a Severočeská teplárenská
Rovina III.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 4 56,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 03:12,46 4 Vocásková Helena 23
2. KOPRETINA, 6 58,5 ž. Jan Rája 10 03:14,51 3 Horáková Lenka 150
3. SANTIN(IRE), 6 56,5 ž. Jan Verner 6 03:15,64 5 Tajmr Michal 40
4. SEPHOR(USA), 4 55,0 žk. David Liška 3 1/2 03:16,20 2 Luka Václav, Ing. 150
5. ORPHANTA, 5 55,0 Adam Florian 3 1/4 03:16,84 7 Záhorová Eva 50
6. EOWYN, 5 56,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 03:16,89 6 Menclová Aneta 120
7. TAFILLY(IRE), 4 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 1/2 03:17,83 1 Koplík Zdeno 30
Čas: 03:12,46, Mezičasy: (14,32 - 24,59 - 25,39 - 25,45 - 26,80 - 27,45 - 24,07 - 24,39)
Výrok: VELMI LEHCE-10-6-3 1/2-3 1/4-krk-4 1/2

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

Sankce: ž.Verner J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

2. dostih, start 14:02
1296 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WESTERNERKA(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube BOJ 01:31,26 8 Vocásková Helena 100
2. LADARONA(IRE), 2 56,5 Beysim Ferhanov 1/2 01:31,33 3 Vocásková Helena 23
3. DESIROSE(GER), 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:31,66 1 Haris Ludvík 80
4. VIVIANN(FR), 2 j 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:31,74 6 Nieslanik Miroslav 30
5. REINE D`ARGENT(FR), 2 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:31,84 4 Tůma Pavel 40
6. SARAH ALIGHIERI, 2 56,5 žk. David Liška 2 01:32,10 5 Petrlík Allan 100
7. ALYSSON, 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 9 01:33,83 7 Mimra Zdeněk 350
Nestartovali: KENGI
Čas: 01:31,26, Mezičasy: (16,22 - 26,72 - 25,16 - 23,16)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-1/2-3/4-2-9

Majitel: Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Geraghty I.

Kůň č.1 DESIROSE a kůň č.7 ALYSSON ztratili na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.6 VIVIANN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), j. Ferhanov B. 2000 Kč a odnětí licence na 4 dostih.dny (tj.9.9.,15.9.,16.9.,22.9.2018) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:32
1297 Cena holdingu INELSEV
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEXCEED(GER), 7 j 64,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:26,43 5 Nieslanik Miroslav 50
2. LET FIRE(FR), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1 01:26,60 6 Šavujev Arslangirej 130
3. TRINIS, 4 51,0 Antoine Subias 1/2 01:26,67 8 Haris Ludvík 78
4. RABBIT BATED(GB), 3 59,5 ž. Václav Janáček hlava 01:26,71 9 Petrlík Allan 22
5. KATCHABA(USA), 9 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:26,85 3 Březina Ladislav, Ing. 130
6. TRUE CHAMP(GER), 4 64,0 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:26,94 4 Línek Jaroslav 78
7. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:27,03 10 Andrés Dušan 170
8. EVEREST HILL(GB), 8 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:27,21 1 Koplík Zdeno 100
9. NYANI TOMBA(IRE), 8 s 60,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:27,35 7 Váňa Tomáš 100
10. RAPET(IRE), 3 55,5 žk. David Liška 1 1/2 01:27,58 2 Luka Václav, Ing. 78
Čas: 01:26,43, Mezičasy: (14,57 - 23,83 - 23,99 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-hlava-3/4-1/2-1/2-1 1/4-3/4-1 1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Stiftung Gest.Fährhof
video

4. dostih, start 15:01
1298 21. Velká letní cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARKOLVA(IRE), 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:04,54 1 Holčák František 30
2. ROYAL GINO(GER), 5 58,5 ž. Jaroslav Línek 1 02:04,68 4 Línek Jaroslav 220
3. IDEAL APPROACH(IRE), 6 60,0 ž. Petr Foret 1 1/4 02:04,87 6 Urbánek Luboš 25
4. MONTJEU THIRD, 5 58,5 žk. David Liška 2 1/4 02:05,27 2 Petrlík Allan 40
5. BLACK BARD(IRE), 3 b 57,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:05,37 3 Haris Ludvík 220
6. LAGOAS(GER), 5 j 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:05,44 7 Urbánek Luboš 60
7. THISISTHEKEY(FR), 3 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 02:05,70 5 Koplík Zdeno 150
Čas: 02:04,54, Mezičasy: (25,37 - 25,30 - 25,73 - 23,42 - 24,72)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-2 1/4-1/2-krk-2

Majitel: Joly, Trenér: Holčák František, Chov: Penolva Partnership

Kůň č.1 DARKOLVA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:35
1299 CHARVÁT AXL Velká mostecká steeplechase 2018
Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEINTRE ELUSIF(FR), 6 70,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 05:41,65 5 Tůma Pavel 25
2. LAMUM(GER), 5 70,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 05:41,95 6 Urbánek Luboš 20
3. TURDUS(POL), 7 70,0 ž. Jiří Kousek krk 05:42,00 2 Kabelková Hana 130
4. POWER ZAR(GER), 9 70,0 ž. Jan Kratochvíl 4 1/2 05:42,63 3 Váňa st. Josef 50
5. SIXTYSEVEN, 9 70,0 Pavel Složil ml. 15 05:45,33 4 Jirátová Petra 320
6. NOS GALAN(IRE), 7 70,0 Sertash Ferhanov 1/2 05:45,42 1 Wroblewski Grzegorz 78
Čas: 05:41,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-4 1/2-15-1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ferron G.,Cochet M.
video

6. dostih, start 16:18
1300 97. VRŠANSKÁ UHELNÁ Svatováclavská cena
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 7200 + 14800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 6 59,0 ž. Martin Laube BOJ 01:10,52 2 Myšková Štěpánka 89
2. MR RIGHT(IRE), 6 59,0 ž. Václav Janáček krk 01:10,56 9 Holčák František 18
3. BEROUYINE(FR), 4 57,5 ž. Petr Foret 5 01:11,40 3 Urbánek Luboš 40
4. HELLO HOBBY(IRE), 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:11,46 5 Urbánek Luboš 400
5. BENIDICTION(IRE), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:11,81 6 Haris Ludvík 100
6. MAYDA(IRE), 4 57,5 ž. Vendula Korečková krk 01:11,87 1 Váňa Tomáš 160
7. ANITSCHKA(IRE), 5 57,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:11,96 7 Šatra Tomáš 400
8. EFILY(FR), 5 b 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:11,99 4 Koplík Zdeno 180
9. ULTIMATE FIGHT(FR), 4 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:12,16 11 Koplík Zdeno 89
10. EASYRIDER(FR), 3 j 59,0 ž. Jan Rája 3 01:12,70 10 Nieslanik Miroslav 600
11. EPOCH(IRE), 5 59,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:13,01 8 Váňa Tomáš 400
Čas: 01:10,52, Mezičasy: (23,65 - 23,65 - 23,22)
Výrok: BOJ-krk-5-krk-2 1/4-krk-1/2-hlava-1 1/4-3-2 1/4

Majitel: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Hinkle Farms

Kůň č.2 HENRYTHEAEROPLANE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.10 EASYRIDER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 17:00
1301 Cena společnosti PARAMO
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INFERNA(POL), 7 67,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:12,11 1 Swiatek Robert 23
2. RABBIT HAWK WING(IRE), 10 71,5 ž. Jan Kratochvíl 2 04:12,44 3 Váňa st. Josef 30
3. ALEGORIA, 6 69,0 Sertash Ferhanov 2 1/2 04:12,98 4 Vocásková Helena 40
4. CANTON, 7 A 1/2 72,0 ž. Marcel Novák 10 04:15,03 6 Zobal František 130
5. SCARE CROW, 6 b 70,0 ž. Jiří Kousek 3/4 04:15,15 5 Baštová Pavlína, Ing. 210
6. TAMAS(POL), 6 71,5 am. Michal Mikšovský 2 1/2 04:15,60 2 Nováková Jana, Ing. 110
Čas: 04:12,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-10-3/4-2 1/2

Majitel: Konary, Trenér: Swiatek Robert, Chov: Zalewski J.
video

8. dostih, start 17:33
1302 Cena Darsalama
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 j 52,0 Antoine Subias JISTĚ 02:08,85 6 Nieslanik Miroslav 60
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 66,0 žk. Simona Laubeová 2 1/4 02:09,24 9 Petrlík Allan 140
3. MISS REEMEYA(FR), 5 57,5 Beysim Ferhanov kr.hlava 02:09,25 2 Hulínský Václav, MUDr. 78
4. LIMONADE(SWI), 7 48,0 am. Taťána Mášová 3/4 02:09,39 16 Blažková Helena 150
5. ARTORIUS, 4 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1 02:09,53 14 Pišl Martin 160
6. JOHANNES KEPLER(GB), 10 59,5 žk. Alena Plimlová 1/2 02:09,61 1 Mourek František 300
7. LUCIFER, 5 s 55,0 žk. David Liška 3/4 02:09,75 3 Bartoš st. Josef 100
8. MARIPOSSA, 3 58,5 Michaela Musialová kr.hlava 02:09,77 13 Zobal František 170
9. LATRIB, 9 s 52,0 ž. Jan Verner hlava 02:09,80 4 Sýkorová Marcela, Ing. 100
10. LA SANTIAGA(GER), 4 b 61,5 am. Jindřich Fabris 3/4 02:09,93 5 Hlavatý Pavel 78
11. NADĚJE, 5 60,0 Adam Florian 1 3/4 02:10,20 11 Voršilková Helena, Ing. 35
12. MARKER SUN, 9 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:10,33 10 Pišl Martin 100
13. WARSPITE(IRE), 3 55,5 ž. Pavlína Filipová 1 02:10,50 15 Drlík Jaroslav 120
14. VEGAS LAS, 6 55,0 ž. Martin Laube 1 02:10,67 12 Pejšková Ivana, Ing. 90
15. TAURIEL, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:10,75 8 Zobal František 140
16. TOUCHY FEELY, 3 58,0 ž. Václav Janáček hlava 02:10,77 7 Maršíčková Miroslava 60
Čas: 02:08,85, Mezičasy: (25,85 - 25,21 - 26,03 - 25,73 - 26,03)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-kr.hlava-3/4-1-1/2-3/4-kr.hlava-hlava-3/4-1 3/4-3/4-1-1-1/2-hlava

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr

Kůň č.11 NADĚJE ztratil na startu cca 3 délky. DK vyslechla žk. Laubeovou S. a ž. Laubeho M. k situaci v oblouku před cílovou rovinou. Sankce: ž. Laube M. 500 Kč za tísnění koně č.9 SHAHNOUR AZNAVOUR koněm č.12 VEGAS LAS v oblouku před cílovou rovinou (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel