home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.07.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.3 (pružná)
1. dostih, start 14:02
1240 Cena DUX JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWINKY, 7 s 50,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:28,25 8 Jelen Jaroslav 70
2. RAKIA, 5 s 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 01:28,67 5 Váňa Tomáš 60
3. SINGAPORE SPICE(FR), 6 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:28,76 3 Drlík Jaroslav 60
4. CHUAN CHE, 10 j 63,5 žk. Simona Laubeová 1 1/2 01:28,98 12 Kalčík Michal 80
5. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 55,0 am. Zuzana Míčová 3/4 01:29,13 10 Brož Jiří 100
6. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 51,0 Michaela Musialová nos 01:29,13 2 Fedorowicz Vladislav 45
7. LADY HORTENZIE, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:29,39 9 Chaloupka Václav, Ing. 100
8. MIKROP NICE, 4 62,5 Nikola Petrlík kr.hlava 01:29,40 1 Petrlík Allan 110
9. ILISSA DESERT(FR), 5 b 54,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:30,01 6 Toušek Daniel, Ing. 130
10. LOUIS LITT, 3 58,5 Adam Florian 7 01:31,42 11 Horáková Lenka 35
11. OUR LASS(IRE), 8 51,0 Antoine Subias 2 1/2 01:31,82 7 Kantek Petr, MVDr 200
Nestartovali: SORAHHO
Čas: 01:28,25, Mezičasy: (14,24 - 23,99 - 24,64 - 25,38)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-1 1/2-3/4-nos-1 3/4-kr.hlava-3 1/2-7-2 1/2

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.
video

2. dostih, start 14:32
1241 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR TO BE RICH(FR), 2 j 57,0 ž. Petr Foret V. LEHCE 01:27,58 4 Török Dalibor 18
2. TORQUE POWER(GB), 2 57,0 ž. Radek Koplík 10 01:29,45 11 Šavujev Arslangirej 80
3. CHIOUBOUCAR(FR), 2 56,0 ž. Vendula Korečková nos 01:29,46 10 Sůrová Pavlína 330
4. FILIP(GB), 2 56,0 Beysim Ferhanov 5 01:30,52 3 Vocásková Helena 50
5. AVANT TOUT, 2 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:30,62 6 Urbánek Luboš 110
6. LA VALENTINE, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:31,43 7 Haris Ludvík 160
7. MONTALIE DE CERISY(FR), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:31,62 5 Nieslanik Miroslav 200
8. ABBEY ROAD, 2 55,0 Adam Florian 2 1/2 01:32,04 2 Germič Karel 100
9. RUSTIKAL(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 10 01:34,09 8 Pišl Martin 150
10. LE VENGEUR MASQUER(FR), 2 55,0 žk. David Liška 17 01:38,66 9 Maršíčková Miroslava 200
Nestartovali: ALYSSON
Čas: 01:27,58, Mezičasy: (14,20 - 23,42 - 24,51 - 25,45)
Výrok: VELMI LEHCE-10-nos-5-1/2-4-1 1/4-2 1/2-10-17

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.7 LA VALENTINE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Ferhanov B. 2000 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (4. a 5.8. 2018) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). DK vyslechla žk. Lišku D. v souvislosti s výkonem koně č.9 LE VENGEUR MASQUER a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 15:02
1242 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 3 63,0 Beysim Ferhanov TUHÝ BOJ 02:07,99 5 Vocásková Helena 18
2. GALIS, 5 59,5 ž. Jaromír Šafář nos 02:07,99 7 Haris Ludvík 60
3. WASTE NO TIME, 5 59,5 ž. Jan Rája krk 02:08,06 3 Horáková Lenka 70
4. TOP ONE, 3 60,5 Michaela Musialová 2 02:08,35 6 Wroblewski Grzegorz 78
5. TROP, 9 61,0 Adam Florian 1/2 02:08,44 10 Jelen Jaroslav 160
6. MAKFIA(GB), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 02:08,64 9 Šatra Tomáš 170
7. KOKIN, 4 56,5 ž. Vendula Korečková 4 02:09,64 2 Váňa Tomáš 60
8. MODEWARRE(IRE), 4 b 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 02:10,26 4 Chaloupka Václav, Ing. 160
9. LUCIAN(GER*), 5 52,5 žk. Alena Plimlová 6 02:11,59 11 Mourek František 170
10. DUDLIK(GB), 5 s 60,5 ž. Jiří Chaloupka 9 02:13,52 1 Pišl Martin 240
Nestartovali: MOTORSPORT(FR)
Čas: 02:07,99, Mezičasy: (27,23 - 23,40 - 24,85 - 26,69 - 25,82)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-krk-2-1/2-1 1/4-4-3-6-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (TOP ONE)TVD a.s.

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud
video

4. dostih, start 15:34
1243 30 Lázeňská míle MIKROPu ČEBÍN a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 4 s 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:39,47 5 Šatra Tomáš 110
2. MASTER OF GOLD(FR), 7 sj 60,0 žk. David Liška 2 1/4 01:39,78 6 Wroblewski Grzegorz 50
3. FATHER FROST(IRE), 6 j 61,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:39,99 8 Váňa st. Josef 20
4. LAGOAS(GER), 5 j 59,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:40,10 2 Urbánek Luboš 25
5. DOREMI LAFU(IRE), 4 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 01:40,13 10 Línek Jaroslav 400
6. LEXCEED(GER), 7 56,0 Antoine Subias 3/4 01:40,28 3 Nieslanik Miroslav 400
7. CONNOR(FR), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:40,40 1 Tomek Tibor 1000
8. ALEXANDR(IRE), 5 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 01:41,11 12 Andrés Dušan 1500
9. ORSSIO(FR), 4 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:41,22 7 Drlík Jaroslav 440
10. LET FIRE(FR), 3 57,0 ž. Radek Koplík 2 01:41,52 11 Šavujev Arslangirej 400
11. MATEESEK, 3 s 52,5 ž. Kateřina Hlubučková daleko 01:46,63 9 Šatra Tomáš 250
Nestartovali: PRIVATE RYAN
Čas: 01:39,47, Mezičasy: (25,78 - 24,79 - 24,65 - 24,25)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/2-3/4-hlava-3/4-1/2-3 1/2-1/2-2-daleko

Majitel: Joly, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Seroul J.C.

Kůň č.9 MATEESEK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:03
1244 73. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYLANKA(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 02:33,43 8 Vocásková Helena 40
2. CARMELLA(FR), 3 j 58,0 ž. Petr Foret 3/4 02:33,57 6 Török Dalibor 18
3. WILD LOVE(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:34,02 2 Luka Václav, Ing. 55
4. KIHNU(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3 02:34,51 4 Urbánek Luboš 70
5. MAKOVÁ PANENKA, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2 02:35,44 5 Línek Jaroslav 140
6. QUEENTERA(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 6 02:36,78 1 Váňa Tomáš 270
7. LOVE CONNECTION(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:36,95 3 Germič Karel 90
8. RABBIT HAVANA(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 02:37,52 7 Petrlík Allan 170
Čas: 02:33,43, Mezičasy: (26,45 - 24,98 - 26,64 - 26,34 - 24,42 - 24,60)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/2-3-4 1/2-6-1-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (MAKOVÁ PANENKA)Sectori Ševčík Vlachovice SK

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Azienda Agricola La Rovere

Kůň č.8 DYLANKA Byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Ferhanov B. 11000 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (12. a 19.8. 2018) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Sankce: ž Foret P. 6050 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:30
1245 Cena RENOMIA AGRO
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADEON(IRE), 6 69,5 Sertash Ferhanov JISTĚ 04:27,40 7 Vocásková Helena 18
2. YARA, 6 67,5 Jan Odložil 2 04:27,75 9 Žalud Radek 50
3. SANTOS(IRE), 5 65,5 Daniel Vyhnálek 2 04:28,06 5 Török Dalibor 70
4. SIMON SET, 8 71,0 am. Michal Mikšovský 12 04:30,72 1 Baštová Pavlína, Ing. 70
5. SIXTYSEVEN, 9 66,5 Pavel Složil ml. 8 04:32,24 10 Jirátová Petra 250
6. PALAZZO CORSINI(IRE), 4 66,5 ž. Jan Faltejsek 1/2 04:32,33 11 Baštová Pavlína, Ing. 50
Z BROTHER GRIMM(FR), 6 69,0 ž. Martin Liška     2 Sůrová Pavlína 660
Z NAPASTNIK(POL), 6 69,0 ž. Thomas Boyer     3 Török Dalibor 45
Z HOLIN ONE, 9 69,0 ž. Marcel Novák     4 Jirátová Petra 150
Z BIG MAGO(IRE), 8 65,0 Patrick Boekhout     8 Váňa st. Josef 140
Nestartovali - odváženi: MIZURI

Čas: 04:27,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2-12-8-1/2
Bonus:
15 000 Kč(AMADEON(IRE))Stanislav Chudáček
6 900 Kč(YARA)Quartis-Zámecký Vrch
4 500 Kč(SANTOS(IRE))DS Pegas
2 100 Kč(SIMON SET)DC Osvinov-Baštová
1 500 Kč(SIXTYSEVEN)Buc-Film

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maddenstown Eq.Enterprise Ltd

Kůň č 6 MIZURI nestatoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, J. Spáčil má nárok na jízdné. Sankce: DS Pegas 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.3 NAPASTNIK (DŘ § 105).

video

7. dostih, start 17:02
1246 Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERBEBOIS, 8 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:09,78 7 Havelková Martina 70
2. MARKOS, 4 63,0 žk. David Liška 1 02:09,93 9 Zobal František 170
3. DETERMIS, 5 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:10,14 6 Horáková Lenka 70
4. ALAMON, 5 61,5 Beysim Ferhanov 3/4 02:10,25 10 Vocásková Helena 22
5. ORIC, 6 60,5 ž. Jan Rája 2 02:10,58 8 Kroutilík Jaroslav 60
6. PROVENCE, 3 49,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:10,59 1 Kalčík Michal 300
7. LYSYANARGENT(FR), 4 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:10,87 4 Mourek František 140
8. MISS REEMEYA(FR), 5 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:10,95 3 Hulínský Václav, MUDr. 130
9. PEPA HAVEL(FR), 10 58,0 Martin Laštovička 3 1/2 02:11,64 5 Chaloupka Václav, Ing. 140
10. LEMESÍNA, 8 57,5 Antoine Subias 1 3/4 02:11,90 2 Kantek Petr, MVDr 70
11. POPOCATEPETL, 3 s 58,5 Adam Florian 3/4 02:12,02 11 Germič Karel 60
Čas: 02:09,78, Mezičasy: (27,31 - 25,48 - 25,32 - 25,15 - 26,52)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/2-3/4-2-kr.hlava-2-1/2-3 1/2-1 3/4-3/4

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Havelková Martina, Chov: Bečvářová J.
video

8. dostih, start 17:34
1247 Cena DZS STRUHAŘOV a.s.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAVAGE, 8 54,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:40,14 7 Kantek Petr, MVDr 30
2. FANTASTIC LADY, 4 63,0 Nikola Petrlík 1 1/4 01:40,34 10 Petrlík Allan 50
3. LAKAR, 8 bj 63,0 žk. Simona Laubeová 1/2 01:40,41 11 Kalčík Michal 78
4. LA LAGION, 8 55,5 Antoine Subias krk 01:40,47 9 Pejšková Ivana, Ing. 40
5. LADY`S MAN, 6 61,5 žk. David Liška 1/2 01:40,57 5 Kantek Petr, MVDr 50
6. APOPHIS, 6 52,0 Lucie Fialová 1 01:40,75 8 Váňa Tomáš 170
7. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 59,0 Michaela Musialová krk 01:40,80 2 Fedorowicz Vladislav 80
8. PETINGO DANCER, 7 55,0 ž. Jan Verner 1/2 01:40,87 3 Chaloupka Jiří 100
9. I LOVE BUGABOO, 5 50,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:41,59 4 Kalčík Michal 160
Nestartovali: A DEE JOE(FR), RAYLENE
Čas: 01:40,14, Mezičasy: (25,28 - 25,30 - 25,56 - 24,00)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-krk-1/2-1-krk-1/2-3 1/2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Falta I.

Sankce: j. Petrlík N. 1000 Kč za nadměrné použití bíčíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel