home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.07.2018 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 11:32
1233 Prix de Longchamp
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (1250 - 6000 - 4000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 7 b 60,5 Adam Florian BOJ 01:39,08 5 Kalčík Michal 40
2. SURIKATA, 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:39,10 2 Růžičková Martina 120
3. KISSI STURM, 4 j 61,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:39,33 8 Míček Milan 78
4. MERELLA(SWI), 6 58,5 Beysim Ferhanov krk 01:39,36 11 Vocásková Helena 45
5. HYACINT(GER*), 9 b 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:39,82 10 Škrášková Alena 100
6. RAPET(IRE), 3 57,5 žk. David Liška 2 1/2 01:40,16 6 Luka Václav 50
7. OCARA(GER), 6 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:40,28 7 Maršíčková Miroslava 120
8. WOVKA(IRE), 4 51,0 Antoine Subias hlava 01:40,29 1 Luka Václav 85
9. MAMBO, 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:41,18 3 Andrés Dušan 100
10. ECHO RULES(IRE), 9 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:41,50 4 Pišl Martin 60
11. ANSHOA, 5 bj 59,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:41,80 9 Haris Ludvík 120
Čas: 01:39,08, Mezičasy: (26,70 - 24,60 - 24,04 - 23,74)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-krk-3-2 1/2-3/4-hlava-5-1 3/4-1 3/4
Bonus:
12 500 Kč(TROPICAL BOND)FVE – Relay JK Levín
5 750 Kč(SURIKATA)BoKa Seniors
3 750 Kč(KISSI STURM)Dostihová stáj Kissi
1 750 Kč(MERELLA(SWI))Stanislav Chudáček
1 250 Kč(HYACINT(GER*))Team

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.9 ANSHOA ztratil na startu cca 10 délek.

video

2. dostih, start 12:01
1234 Prix de Deauville
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 Adam Florian JISTĚ 01:40,68 12 Blažková Helena 150
2. ROLALIZA, 3 b 55,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:41,14 2 Hlavatý Pavel 40
3. HERBEBOIS, 8 50,5 ž. Martina Havelková 5 01:42,11 8 Havelková Martina 70
4. ALHAMRA(FR), 3 s 54,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:42,25 4 Pišl Martin 50
5. CADBEE, 6 s 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 3/4 01:42,53 6 Berthier Kateřina 60
6. LAFRANCO, 9 s 60,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:42,55 9 Škrášková Alena 70
7. ARMANNO, 7 53,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 2 3/4 01:42,96 3 Mimra Zdeněk 70
8. LYSYANARGENT(FR), 4 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:43,14 10 Mourek František 80
9. GOOD SIGN(FR), 4 60,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:43,23 11 Maršíčková Miroslava 110
10. LADY PULPIT, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:43,46 1 Hulínský Václav 170
11. MARIONEL(IRE), 5 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:43,91 7 Baštová Pavlína 150
Nestartovali: LADY`S MAN
Čas: 01:40,68, Mezičasy: (26,97 - 25,31 - 24,42 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-5-3/4-1 3/4-hlava-2 3/4-1 1/4-1/2-1 1/2-3 1/4
Bonus:
7 500 Kč(COOL WHISKEY(IRE))Stall Bobsin
3 450 Kč(ROLALIZA)Stall Berger
2 250 Kč(HERBEBOIS)Tannaberg na Šumavě
1 050 Kč(ALHAMRA(FR))CK Martin Tour
750 Kč(CADBEE)Blue Star

Majitel: Stall Bobsin, Trenér: Blažková Helena, Chov: Bluegate Stud

Sankce: j. Florian A. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 12:30
1235 Prix de Maisons-Laffitte
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 15.090 Kč (7500 - 3540 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPIENTI, 3 61,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 02:08,62 7 Haris Ludvík 22
2. RABBIT FOCUS(IRE), 5 62,5 Nikola Petrlík 3 1/2 02:09,11 3 Petrlík Allan 100
3. ONDREÁŠ, 5 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:09,32 11 Pejšková Ivana 120
4. MISS REEMEYA(FR), 5 56,0 Beysim Ferhanov 1 3/4 02:09,55 1 Hulínský Václav 78
5. JOHANNES KEPLER(GB), 10 59,0 žk. David Liška 3/4 02:09,67 9 Mourek František 130
6. WHITE GHOST, 7 64,5 Antoine Subias 5 02:10,42 12 Kantek Petr 100
7. MATYSEK(IRE), 5 59,0 ž. Vendula Korečková 2 02:10,71 4 Tajmr Michal 60
8. RUMBA, 7 58,0 ž. Pavlína Filipová 1 3/4 02:10,94 5 Berthier Kateřina 60
9. ELLA(FR), 6 50,5 ž. Martina Havelková 2 02:11,21 10 Havelková Martina 140
10. MODEWARRE(IRE), 4 b 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 02:11,35 6 Chaloupka Václav 40
Nestartovali: MARKER SUN, QUEST ROYAL(SRB)
Čas: 02:08,62, Mezičasy: (28,34 - 26,48 - 27,10 - 24,33 - 22,37)
Výrok: LEHCE-3 1/2-1 1/2-1 3/4-3/4-5-2-1 3/4-2-1
Bonus:
7 500 Kč(SAPIENTI)Candy & Aqua
3 540 Kč(RABBIT FOCUS(IRE))Rabbit Trhový Štěpánov
2 250 Kč(ONDREÁŠ)DS Ondra, Matyáš+Flash
1 050 Kč(MISS REEMEYA(FR))Protendon-Hulínský
750 Kč(JOHANNES KEPLER(GB))Václav Kučera

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.12 WHITE GHOST ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.7 SAPIENTI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.1 MISS REEMEYA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

4. dostih, start 13:01
1236 Prix de Saint-Cloud
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATRIB, 9 s 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:20,65 6 Sýkorová Marcela 80
2. VEGAS LAS, 6 56,5 ž. Martin Laube 1/2 02:20,75 8 Pejšková Ivana 45
3. LADAR, 6 60,5 Antoine Subias 3 02:21,12 1 Kantek Petr 120
4. LUCIFER, 5 s 58,5 Daniel Vyhnálek kr.hlava 02:21,14 11 Bartoš st. Josef 100
5. MORGAN, 4 60,5 Nikola Petrlík krk 02:21,18 9 Petrlík Allan 50
6. ARTORIUS, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:21,28 3 Pišl Martin 70
7. ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 58,5 ž. Jiří Palík 1/2 02:21,35 4 Nieslanik Miroslav 55
8. LA SARENNE(FR), 4 58,0 žk. David Liška 1 1/4 02:21,55 10 Pišl Martin 78
9. LIMONADE(SWI), 7 57,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:22,19 12 Blažková Helena 130
10. FURANO(GB), 6 b 58,5 am. Jindřich Fabris 3 1/2 02:22,63 5 Kalčík Michal 78
11. CAVIAR SILVER, 4 62,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:22,92 2 Jirátová Petra 80
Nestartovali: DEMARKACE
Čas: 02:20,65, Mezičasy: (13,57 - 24,33 - 25,47 - 26,75 - 24,58 - 25,95)
Výrok: JISTĚ-1/2-3-kr.hlava-krk-3/4-1/2-1 1/4-4-3 1/2-2
Bonus:
5 000 Kč(LATRIB)SŠ dostihového sportu
2 300 Kč(VEGAS LAS)Hippolit Star - Pejšková
1 500 Kč(LADAR)LOKOTRANS Slovakia CZ
700 Kč(LUCIFER)Stáj Bartoš
500 Kč(MORGAN)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Erban J.
video

5. dostih, start 13:34
1237 Prix de Chantilly
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 8 60,0 am. Petra Florianová, B.Sc. JISTĚ 01:11,67 7 Voršilková Helena 50
2. STORMICO, 7 j 63,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:11,79 1 Kalčík Michal 100
3. TRINIS, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:11,81 9 Haris Ludvík 100
4. ARCHIPENKA(GB), 4 59,5 Beysim Ferhanov 1 01:11,96 12 Vocásková Helena 30
5. KISSI BOY, 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:12,10 11 Míček Milan 78
6. CUNAMI, 3 bj 56,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:12,18 3 Haris Ludvík 70
7. MONTE CHRISTO, 6 61,0 am. Zuzana Míčová kr.hlava 01:12,19 5 Kalčík Michal 110
8. VALMONT, 9 s 54,0 Adam Florian 1 01:12,33 10 Duchoň Tomáš 100
9. RAKIA, 5 s 49,0 ž. Martina Havelková 1 01:12,50 6 Váňa Tomáš 130
10. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:12,75 2 Chaloupka Václav 70
11. PAN DARCY(IRE), 3 j 58,0 žk. David Liška 1 01:12,93 8 Luka Václav 100
12. COLLEGE SUCCES(FR), 7 53,0 ž. Jan Verner 6 01:14,00 13 Juránek Petr 160
Nestartovali - odváženi: PALE MARTINI(GER)

Čas: 01:11,67, Mezičasy: (24,91 - 22,72 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1-1-1/2-kr.hlava-1-1-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
12 500 Kč(WOBULL SE NOW)Zeman-Florian
5 750 Kč(STORMICO)FVE – Relay JK Levín
3 750 Kč(TRINIS)DAR
1 750 Kč(ARCHIPENKA(GB))3 hearts
1 250 Kč(KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: Zeman-Florian, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton

Kůň č.4 PALE MARTINI nestartoval pro neovladatelnost, SČADJ má nárok na poplatek za angažovanou am. Kacerovou M (DU 6d). Kůň č.13 COLLEGE SUCCES ztratil na startu cca 2 délky.

video

6. dostih, start 14:01
1238 Cena HIPODROMU MOST
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTJEU THIRD, 5 64,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:18,18 1 Petrlík Allan 60
2. VĚDMA, 6 51,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:18,35 5 Andrés Dušan 100
3. BE MASTER(FR), 3 52,5 ž. Martina Havelková 4 02:18,98 2 Tůma Pavel 14
4. GLAVALINO(SRB), 6 56,0 ž. Jiří Palík 1 02:19,13 4 Mimra Zdeněk 78
5. MYSTIC GOLFER, 7 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 02:19,28 3 Hronová Ilona 120
6. GOLDEN DEVIL, 5 58,0 ž. Jan Verner 5 02:20,34 6 Juránek Petr 80
Čas: 02:18,18, Mezičasy: (13,39 - 25,62 - 25,26 - 25,19 - 24,41 - 24,31)
Výrok: JISTĚ-1-4-1-1-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.5 VĚDMA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:33
1239 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA PAIX(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:07,73 5 Nieslanik Miroslav 210
2. EPAULED(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:07,84 3 Vocásková Helena 60
3. LA VELOCITA(IRE), 3 b 58,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:08,04 7 Bartoš st. Josef 80
4. WARSPITE(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 5 02:08,63 6 Drlík Jaroslav 290
5. CHEMINÉE(IRE), 3 56,0 Beysim Ferhanov 2 1/2 02:09,01 4 Vocásková Helena 32
6. FORWARD, 3 s 56,5 Adam Florian 2 02:09,27 9 Bartoš st. Josef 80
7. NAUPLIOS(FR), 3 55,0 Daniel Vyhnálek 15 02:12,58 1 Török Dalibor 85
8. DUKE WESTMINSTER(IRE), 3 sj 55,5 žk. David Liška 1 1/2 02:12,85 2 Luka Václav 30
PN AERACURA(IRE), 3 56,0 Antoine Subias     8 Luka Václav 70
Čas: 02:07,73, Mezičasy: (26,03 - 24,41 - 25,72 - 25,85 - 25,72)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-5-2 1/2-2-15-1 1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: de la Heronniere T.

Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 CHEMINÉE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326) Kůň č.9 FORWARD ztratil na startu cca 3 délky. DK přešetřila pád koně č.8 AERACURA, vyslechla j. Subiase A., kterému byl přehrán záznam pádu a dále vyslechla žk. Lišku D. a jeho vysvětlení (podklouznutí koně č.8), dále vzala na vědomí s tím, že neshledala cizí zavinění pádu.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít