home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.06.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 11:11
1171 Cena společnosti MAENTIVA s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYACINT(GER*), 9 b 54,0 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 01:12,94 5 Škrášková Alena 70
2. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:13,01 6 Chaloupka Václav 200
3. PALE MARTINI(GER), 5 59,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:13,15 8 Germič Karel 40
4. KISSI BOY, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček 3/4 01:13,29 3 Míček Milan 40
5. HARD FIGHTER, 6 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:13,38 10 Germič Karel 70
6. BULPIT, 5 sj 60,0 Michal Demo 1 01:13,54 7 Berthier Kateřina 80
7. PARKETA, 6 55,5 Pavlína Filipová 1 01:13,70 4 Berthier Kateřina 100
8. TRINIS, 4 61,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:13,71 9 Haris Ludvík 50
9. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 55,0 Adam Florian krk 01:13,76 1 Brož Jiří 70
10. KATRYEN, 5 56,5 ž. Martina Havelková 5 01:14,50 2 Bartoš st. Josef 160
Čas: 01:12,94, Mezičasy: (25,14 - 23,68 - 24,12)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-3/4-1/2-1-1-kr.hlava-krk-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
5 000 Kč(HYACINT(GER*))Team
3 000 Kč(TAPAJO(GER))Stáj Sokrates
2 000 Kč(PALE MARTINI(GER))TAHLO Šefraný

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: am. Kacerová M. 500 Kč za pozdní příchod do vážnice k vážení před dostihem (DŘ § 325).

video

2. dostih, start 11:42
1172 Cena INSIA Karlovy Vary s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 4 56,5 Pavlína Filipová BOJ 01:25,99 4 Berthier Kateřina 40
2. TWINKY, 7 s 49,5 ž. Martina Havelková 3/4   6 Jelen Jaroslav 60
3. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 52,0 žk. Lucie Fialová 1 1/4   8 Fedorowicz Vladislav 150
4. ROLALIZA, 3 b 54,5 ž. Jan Verner 1   7 Hlavatý Pavel 70
5. LAKAR, 8 bj 59,5 ž. Jan Rája kr.hlava   10 Kalčík Michal 30
6. TETRAROSE(USA), 6 58,5 am. Zuzana Míčová 1 1/2   1 Kub Ivan 65
7. CHROM, 6 b 54,5 ž. Jiřina Andrésová 2   5 Andrés Dušan 130
8. LAFRANCO, 9 s 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 2   2 Škrášková Alena 55
9. ZLOMEK, 5 56,5 ž. Vendula Korečková 2   3 Michal Jiří 100
10. VIKTORIE VALLY, 5 s 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2   9 Koplík Zdeno 220
Čas: 01:25,99, Mezičasy: (12,64 - 24,77 - 25,05 - 23,53)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-1-kr.hlava-1 1/2-2-2-2-1/2
Bonus:
5 000 Kč(WINGET)Stáj Filip
3 000 Kč(TWINKY)Stáj Pěčín - Jelen
2 000 Kč(GANSEBLUMCHEN(IRE))F-K Racing - Fedorowicz

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu.

video

3. dostih, start 12:12
1173 Cena spol.Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODEWARRE(IRE), 4 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:10,61 4 Chaloupka Václav 100
2. NADĚJE, 5 56,0 Adam Florian 3/4 02:10,72 6 Voršilková Helena 30
3. MATYSEK(IRE), 5 61,0 ž. Vendula Korečková krk 02:10,74 3 Tajmr Michal 78
4. PHILLIPINA, 6 59,0 Michal Demo 1 1/2 02:11,00 7 Neuberg Filip 55
5. ORIC, 6 j 63,0 ž. Jan Rája 2 02:11,29 5 Kroutilík Jaroslav 65
6. ONDREÁŠ, 5 57,0 žk. Simona Laubeová hlava 02:11,30 2 Pejšková Ivana 85
7. FANEGA STAR, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 02:11,48 10 Petrlík Allan 80
8. STREET SINGER(GB), 4 b 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 02:11,58 1 Koplík Zdeno 40
9. FORWARD, 3 s 58,0 ž. Martin Laube 5 02:12,28 8 Bartoš st. Josef 120
10. COLLEGE SUCCES(FR), 7 63,5 ž. Jan Verner 10 02:14,21 9 Juránek Petr 85
Čas: 02:10,61, Mezičasy: (26,57 - 25,09 - 26,64 - 26,49 - 25,82)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-1 1/2-2-hlava-1 1/4-1/2-5-10
Bonus:
5 000 Kč(MODEWARRE(IRE))Roman
3 000 Kč(NADĚJE)Joe
2 000 Kč(MATYSEK(IRE))Strojírna Litvínov

Majitel: Roman, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Barronstown Stud

Kůň č.8 FORWARD ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.4 MODEWARRE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 12:41
1174 Cena společnosti KARLOVARSKÁ KORUNNÍ s.r.o.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 52,5 Antoine Subias BOJ 02:09,96 10 Nieslanik Miroslav 80
2. VEGAS LAS, 6 55,5 ž. Martin Laube 1/2 02:10,06 5 Pejšková Ivana 100
3. SAVAGE, 8 53,5 ž. Martina Havelková krk 02:10,11 4 Kantek Petr 100
4. DEMARKACE, 7 s 51,5 Michaela Musialová krk 02:10,15 3 Jirka Petr 140
5. MORGAN, 4 63,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:10,25 11 Petrlík Allan 50
6. DETERMIS, 5 59,0 am. Michaela Kacerová krk 02:10,31 1 Horáková Lenka 50
7. FURANO(GB), 6 b 59,5 ž. Jan Rája 1/2 02:10,40 9 Kalčík Michal 50
8. CANDLE IN THE WIND, 6 58,5 Eva Buriánková, Mgr. krk 02:10,46 6 Voršilková Helena 100
9. LUCIFER, 5 s 59,0 Adam Florian 2 02:10,77 2 Bartoš st. Josef 70
10. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 57,0 žk. Lucie Fialová 1 3/4 02:11,02 7 Fedorowicz Vladislav 80
11. KENTUCKY JACK, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 9 02:12,91 8 Váňa Tomáš 80
12. SOPRAN TORUS(ITY), 5 s 60,0 žk. David Liška 3 02:13,42 12 Kub Petr 120
Čas: 02:09,96, Mezičasy: (26,50 - 26,77 - 25,03 - 26,75 - 24,91)
Výrok: BOJ-1/2-krk-krk-1/2-krk-1/2-krk-2-1 3/4-9-3
Bonus:
5 000 Kč(ECOLOGI LOLEK(POL*))MUDr. Eva Nieslaniková
3 000 Kč(VEGAS LAS)Hippolit Star - Pejšková
2 000 Kč(SAVAGE)LOKOTRANS Slovakia CZ

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr

Kůň č.1 DETERMIS ztratil na startu cca 5 délek.

video

5. dostih, start 13:11
1175 Dostih města Karlovy Vary ke 100. výročí samostatného státu
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORMILL(GB), 5 56,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:39,34 1 Jelen Jaroslav 100
2. TROPICAL BOND, 7 b 61,5 Adam Florian 1 01:39,49 9 Kalčík Michal 60
3. MERELLA(SWI), 6 55,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:39,68 2 Vocásková Helena 22
4. DONALD WON(FR), 3 j 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:39,93 3 Chaloupka Jiří 60
5. GOLDEN DEVIL, 5 59,0 ž. Jan Verner 1 01:40,08 12 Juránek Petr 110
6. NOMBEKO(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:40,12 6 Chaloupka Jiří 200
7. SIRIUS, 5 56,5 am. Sabina Mokrošová 3 1/2 01:40,66 11 Seménka Zdeněk 40
8. MAMBO, 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:40,69 5 Andrés Dušan 50
9. SURIKATA, 5 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:40,79 7 Růžičková Martina 180
10. STUHNA(FR), 4 57,5 ž. Martin Laube 1/2 01:40,88 4 Pejšková Ivana 100
11. NED, 4 55,0 žk. David Liška 2 01:41,13 8 Pecháček Jaroslav 140
12. ERUPTION(FR), 5 s 59,0 ž. Radek Koplík 5 01:42,09 10 Koplík Zdeno 250
Čas: 01:39,34, Mezičasy: (25,92 - 25,08 - 24,47 - 23,87)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-1 1/2-1-krk-3 1/2-hlava-1/2-1/2-2-5
Bonus:
5 000 Kč(MORMILL(GB))Dr. Lischka-Jelen
3 000 Kč(TROPICAL BOND)FVE – Relay JK Levín
2 000 Kč(MERELLA(SWI))Stanislav Chudáček

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Galadari Sons Stud Ltd.

Sankce: ž. Havelková M. 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 13:42
1176 90. Karlovarská dvojnásobná míle Karlovarského Kraje
Rovina I.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 5 58,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:33,70 4 Záhorová Eva 55
2. AMADEON(IRE), 6 57,5 Beysim Ferhanov 3/4 03:33,83 3 Vocásková Helena 17
3. VĚDMA, 6 48,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 03:33,98 6 Andrés Dušan 45
4. TAFILLY(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 03:34,67 1 Koplík Zdeno 80
5. KOPRETINA, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 03:35,13 2 Horáková Lenka 50
6. GASTON(FR), 4 61,0 ž. Ján Havlík 10 03:37,30 5 Hanáček Jaroslav 90
Čas: 03:33,70, Mezičasy: (27,51 - 27,43 - 26,92 - 26,91 - 26,04 - 26,34 - 26,66 - 25,89)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-4-2 1/2-10

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:10
1177 Cena IHIPODROM HOLOUBEK
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTIN(IRE), 6 58,5 ž. Jan Verner JISTĚ 03:15,63 2 Tajmr Michal 40
2. ORPHANTA, 5 57,0 žk. David Liška 2 03:15,95 1 Záhorová Eva 50
3. WINSOME BOY(AUT), 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek 3 3/4 03:16,67 8 Hanáček Jaroslav 140
4. NIRGERA, 7 55,0 Adam Florian 1/2 03:16,78 6 Brož Jiří 250
5. ALEGORIA, 6 58,0 Beysim Ferhanov 1/2 03:16,89 3 Vocásková Helena 18
6. BARIKA, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 03:17,65 9 Hanzlíková Jana 330
7. LANDARON, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 03:17,82 10 Petrlík Allan 200
8. KOKIN, 4 62,0 ž. Vendula Korečková 15 03:21,21 5 Váňa Tomáš 30
9. WASTE NO TIME, 5 58,0 ž. Jan Rája 3 03:21,96 7 Horáková Lenka 180
10. NOBLE FOX(FR), 9 60,0 ž. Jiřina Andrésová 5 03:23,40 4 Andrés Dušan 180
Čas: 03:15,63, Mezičasy: (14,61 - 24,20 - 26,60 - 25,47 - 27,64 - 25,41 - 26,13 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-2-3 3/4-1/2-1/2-3 1/2-3/4-15-3-5
Bonus:
5 000 Kč(SANTIN(IRE))Strojírna Litvínov
3 000 Kč(ORPHANTA)DS Dolní Moravice
2 000 Kč(WINSOME BOY(AUT))Stáj AP (SVK)

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Airlie Stud

DK prošetřila výkon koně č.7 WASTE NO TIME v dostihu, vyslechla ž. Ráju J. a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta
Cílová kamera: Malát Vít