home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.06.2018 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:02
1163 CENA SPOLEČNOSTI TURF PRAHA
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 2 55,5 Beysim Ferhanov V. LEHCE 01:12,41 3 Vocásková Helena 16
2. ÁLLAMFÖ(HUN), 2 55,0 žk. David Liška 8 01:14,04 7 Luka Václav 27
3. STRASSBURG(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:14,64 2 Germič Karel 55
4. DULA(IRE), 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 7 01:15,91 6 Vocásková Helena 40
5. CAWOK(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:17,59 4 Tajmr Michal 100
Nestartovali: AMAZING GANGSTER(GER), VIVIANN(FR)
Čas: 01:12,41, Mezičasy: (24,74 - 24,53 - 23,14)
Výrok: VELMI LEHCE-8-3 1/2-7-8

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Kůň č.7 ÁLLAMFÖ ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 14:32
1164 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORAHHO, 6 b 62,0 am. Zuzana Míčová BOJ 01:28,08 7 Brož Jiří 60
2. MAKARSKÁ PODACA, 3 54,0 Adam Florian 3/4 01:28,23 4 Neuberg Filip 130
3. ALHAMRA(FR), 3 s 52,0 žk. Lucie Fialová hlava 01:28,26 3 Pišl Martin 35
4. LYSYANARGENT(FR), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:28,59 10 Mourek František 25
5. HERBEBOIS, 8 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:28,72 1 Havelková Martina 80
6. DARK ALIGHIERI, 3 61,5 Beysim Ferhanov 1 01:28,89 2 Petrlík Allan 90
7. LADY PULPIT, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,01 6 Hulínský Václav 130
8. KÁRL, 7 55,5 žk. David Liška krk 01:29,08 9 Hanousek Ladislav 90
9. RAYLENE, 5 s 50,0 žk. Simona Laubeová 4 01:29,88 8 Pišl Martin 60
10. SHENKIRA, 3 b 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 4 01:30,74 5 Zobal František 220
Čas: 01:28,08, Mezičasy: (14,07 - 24,90 - 24,06 - 25,05)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-2 1/4-3/4-1-1/2-krk-4-4

Majitel: Ladies Racing, Trenér: Brož Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.10 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 2 délky.

video

3. dostih, start 15:02
1165 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELINE MY HEART(GB), 5 66,5 Adam Florian JISTĚ 01:28,10 7 Syslová Lenka 70
2. CUNAMI, 3 bj 59,5 ž. Jan Rája 2 1/2 01:28,51 9 Haris Ludvík 40
3. FULMINE LUNA(FR), 4 s 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:28,59 2 Chaloupka Jiří 80
4. TIGGY BLUE, 6 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:28,76 1 Jelen Jaroslav 100
5. KATCHABA(USA), 9 57,0 ž. Radek Koplík hlava 01:28,79 3 Březina Ladislav 100
6. MONTE CHRISTO, 6 65,0 am. Zuzana Míčová 1 1/2 01:29,03 4 Kalčík Michal 55
7. ALFA WOLF(IRE), 7 56,5 am. Michaela Kacerová 1 3/4 01:29,31 6 Luka Václav 100
8. LADY HORTENZIE, 4 51,0 Antoine Subias 2 1/4 01:29,68 5 Chaloupka Václav 110
9. WOVKA(IRE), 4 59,0 žk. David Liška 1/2 01:29,76 8 Luka Václav 30
10. STORMICO, 7 j 62,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:30,19 10 Kalčík Michal 100
Čas: 01:28,10, Mezičasy: (15,90 - 24,72 - 24,13 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-1 1/4-hlava-1 1/2-1 3/4-2 1/4-1/2-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (CUNAMI)DAR

Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Mrs James Wigan

DK vyslechla am. Fabrise J. k výkonu koně č.10 STORMICO a jeho vysvětlení (špatné nasedlání koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Kalčík M. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.10 STORMICO do dostihu (DŘ § 306).

video

4. dostih, start 15:33
1166 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIOMI, 6 61,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:41,06 8 Kantek Petr 100
2. IWNIANKA(POL), 6 63,0 Lucie Danišová 2 3/4 01:41,49 9 Nieslanik Miroslav 85
3. SINGAPORE SPICE(FR), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:41,52 7 Drlík Jaroslav 100
4. ANNIE TIGER, 3 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:41,59 1 Mimra Zdeněk 160
5. FANTASTIC LADY, 4 56,5 Beysim Ferhanov 1 1/2 01:41,82 10 Petrlík Allan 35
6. JENNY WALKER(IRE), 4 57,0 žk. David Liška krk 01:41,88 6 Vinklárek René 80
7. LOMBARDINO, 3 j 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:42,25 5 Haris Ludvík 20
8. LA LAGION, 8 51,0 Antoine Subias 1/2 01:42,32 4 Pejšková Ivana 150
9. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 Adam Florian 2 01:42,67 11 Blažková Helena 85
10. ILISSA DESERT(FR), 5 54,0 Valerie Vyhnálková 2 01:42,98 3 Toušek Daniel 130
11. A DEE JOE(FR), 8 54,0 am. Zuzana Míčová 2 1/2 01:43,47 2 Brož Jiří 75
Čas: 01:41,06, Mezičasy: (25,02 - 25,67 - 25,36 - 25,01)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-hlava-1/2-1 1/2-krk-2 1/4-1/2-2-2-2 1/2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.8 FIOMI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Danišová L. 500 Kč za křižování koně č.5 LOMBARDINO koněm č.9 IWNIANKA v cílové rovině

video

5. dostih, start 16:03
1167 CENA EMONT BOHEMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOBILIZATION(IRE), 3 60,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:56,41 10 Šavujev Arslangirej 75
2. TADOUR, 3 j 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:56,60 1 Kroutilík Jaroslav 55
3. POPOCATEPETL, 3 s 53,0 am. Michaela Kacerová hlava 01:56,63 11 Germič Karel 140
4. MATTER OF HOPE(IRE), 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:56,72 3 Kub Ivan 140
5. AERACURA(IRE), 3 b 57,0 žk. David Liška 2 01:56,99 4 Luka Václav 20
6. NELISSA, 3 55,5 Adam Florian 3/4 01:57,14 6 Blažek Svatoslav 60
7. DERNIERA(IRE), 3 53,0 am. Zuzana Míčová 3 1/2 01:57,80 7 Kub Ivan 150
8. PALADDIO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:58,57 8 Chaloupka Jiří 200
9. TAURIEL, 3 b 55,5 ž. Vendula Korečková 7 02:00,06 9 Zobal František 250
10. LORD EGGI, 3 57,0 Michal Kopczyk daleko 02:08,38 5 Petrlík Allan 150
Nestartovali: ZAMINGERTON
Čas: 01:56,41, Mezičasy: (14,98 - 25,31 - 25,69 - 25,53 - 24,90)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-1/2-2-3/4-3 1/2-4-7-daleko

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Vartanov V.

Kůň č. 5 LORD EGGI ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: Am. Kacerová M. 500 Kč za křižování koně č.3 MATTER OF HOPE koněm č.11 POPOCATEPETL v cílové rovině.

video

6. dostih, start 16:32
1168 15. ČERVNOVÝ POHÁR
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COFFOLA(IRE), 4 59,5 žk. David Liška BOJ 01:55,09 1 Luka Václav 20
2. ORIENTAL GLORY(GER), 3 55,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:55,17 6 Urbánek Luboš 30
3. SHEIK YERBOUTI, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:55,72 2 Drlík Jaroslav 55
4. TROP, 9 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:55,77 4 Jelen Jaroslav 130
5. URBI ET ORBI(GER), 6 j 59,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:55,80 5 Syslová Lenka 50
6. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:56,04 3 Andrés Dušan 110
Nestartovali: GONTCHAR(FR)
Čas: 01:55,09, Mezičasy: (16,20 - 25,11 - 25,66 - 24,23 - 23,89)
Výrok: BOJ-1/2-3 1/2-krk-hlava-1 1/2

Majitel: PMA Racing Syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mrs Colasanti R.

Kůň č.3 ALEXANDR ztratil na startu cca 6 délek. Kůň č.1 COFFOLA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: Tr. Andrés D. 500 Kč za pozdní příchod koně č.3 ALEXANDR do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:00
1169 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITE GHOST, 7 63,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:37,70 4 Kantek Petr 130
2. BARABASH(GER), 3 59,5 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:38,28 7 Urbánek Luboš 17
3. MARKER SUN, 9 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:38,67 9 Pišl Martin 110
4. MARIPOSSA, 3 55,0 žk. David Liška 1/2 02:38,76 3 Luka Václav 130
5. WIMBLEDON, 5 57,0 ž. Radek Koplík 3 1/2 02:39,45 2 Stašková Eva 100
6. EOWYN, 5 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 02:40,07 8 Menclová Aneta 90
7. MODRAVA, 3 51,0 Antoine Subias 1 1/2 02:40,34 5 Junková Jana 170
8. ELLA(FR), 6 54,0 ž. Martina Havelková 4 02:41,19 6 Havelková Martina 200
ZN MATEESEK, 3 54,0 Adam Florian     1 Šatra Tomáš 35
Čas: 02:37,70, Mezičasy: (27,01 - 27,93 - 27,41 - 25,61 - 25,11 - 24,63)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-2 1/4-1/2-3 1/2-3-1 1/2-4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Křenek

Proti výsledku dostihu byl podán protest tr. Urbánkem L. za vybočení a naražení koně č. 7 BARABASH koněm č.1 MATEESEK. DK protest prošetřila a uznala s tím, že k poškození koně č. 7 BARABASH došlo. Pořadí koní v cíli se nemění. Složená kauce se vrací. Ovladatelnost koně č.1 MATEESEK bude nadále sledována DK.

video

8. dostih, start 17:42
1170 CENA FOTOSOUTĚŽE CANON 2018
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 12 58,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:44,71 4 Pejšková Ivana 25
2. ARTORIUS, 4 54,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:45,05 2 Pišl Martin 65
3. LA SARENNE(FR), 4 54,0 žk. Lucie Fialová 3/4 02:45,19 6 Pišl Martin 90
4. MISS REEMEYA(FR), 5 59,5 am. Michaela Kacerová 1 02:45,39 1 Hulínský Václav 37
5. VICTORIA REGINA, 4 60,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:45,48 7 Andrés Dušan 50
6. I LOVE BUGABOO, 5 50,5 ž. Martina Havelková 2 02:45,86 5 Kalčík Michal 55
Nestartovali: LADAR
Čas: 02:44,71, Mezičasy: (27,28 – 27,73 - 27,78 - 27,93 - 27,69 – 26,30)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-1-1/2-2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel