home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.06.2018 - Pardubice
stav dráhy: 3.2 (pružná)
1. dostih, start 14:01
1155 Cena proutěnkářů
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELESTE, 4 66,0 Sertash Ferhanov JISTĚ 03:51,38 1 Bodlák Radim 16
2. SILVER PRINCE(FR), 4 66,5 ž. Jan Faltejsek 2 1/2 03:51,80 10 Tůma Pavel 40
3. HAYLEY, 6 67,5 Jan Odložil 2 03:52,11 9 Záhorová Eva 100
4. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 13 03:54,94 2 Urbánek Luboš 130
5. SONYATTA, 6 69,5 ž. Marcel Novák 4 03:55,83 11 Kub Ivan 170
6. TONINO(GB), 4 62,5 Ján Mach, MVDr. 1 1/2 03:56,07 15 Škrášková Alena 600
7. KÖNIG SAMUR(GER), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl kr.hlava 03:56,09 8 Váňa st. Josef 110
8. SACAMIRO, 5 67,5 Jan Derych daleko 04:01,37 5 Ilíková Kateřina 500
9. LADISLAV, 6 68,5 Jakub Kocman 15 04:03,96 3 Chaloupka Václav, Ing. 770
10. TAMALIRÉG, 5 70,0 ž. Martin Liška 15 04:07,11 12 Liška Martin 770
Z APRIL FLOWER(FR), 7 bj 67,0 Josef Borč     13 Kovář Stanislav 700
Z HOLIN ONE, 9 71,5 Pavel Složil ml.     7 Jirátová Petra 150
Z NINETEEN, 6 65,0 Veronika Řezáčová     4 Řezáčová Jana 360
Nestartovali: BALTIC DANCER(POL), CHRISALA
Čas: 03:51,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2-13-4-1 1/2-kr.hlava-daleko-15-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (CELESTE)U krále Matyáše, UH

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 14:46
1156 Cena Dostihového spolku a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APAS ROCKA, 4 66,0 ž. Marcel Novák LEHCE 04:42,68 6 Kvapilová Lenka 16
2. ČMELÁK, 4 66,0 Jan Odložil 2 1/4 04:43,05 3 Novák Antonín 40
3. BELA BONITA, 4 66,0 ž. Josef Bartoš 5 04:44,10 4 Kvapilová Lenka 40
4. MINTAKA, 4 66,0 ž. Marek Stromský 4 04:44,91 1 Popelka Stanislav 120
5. SIGIRIYA(IRE), 4 67,0 ž. Jiří Kousek 2 1/4 04:45,31 5 Kabelková Hana 120
6. INTRIKÁŘ, 4 s 65,0 Veronika Řezáčová 3 04:45,88 2 Řezáčová Jana 250
ZN PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 4 64,0 Adam Čmiel     7 Holčák František 150
Čas: 04:42,68, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-5-4-2 1/4-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (APAS ROCKA)Nýznerov
6 000 Kč (ČMELÁK)DS Malá Morávka
4 000 Kč (BELA BONITA)Gold & Turf

Majitel: Nýznerov, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Vocásek F.
video

3. dostih, start 15:20
1157 Cena Univerzity Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SMAJLÍK, 8 70,0 Ján Mach, MVDr. BOJ 06:08,78 1 Bělka Martin 60
2. SHEGERTON, 5 j 68,0 ž. Marek Stromský 1/2 06:08,87 5 Popelka Stanislav 270
3. VERNOIS(FR), 5 73,5 ž. Jan Kratochvíl 1 1/4 06:09,08 4 Brečka Jaroslav 55
4. MODENA, 11 66,0 ž. Jan Faltejsek 3 06:09,74 3 Popelka Stanislav 25
5. LIPO, 5 65,0 Jan Derych 4 06:10,55 9 Derych Vladimír 200
6. DUC D`OUDAIRIES(FR), 5 A 1/2b 67,5 ž. Martin Liška 7 06:11,90 10 Žalud Radek 70
7. DOUBLE RUSH(POL), 5 67,5 ž. Josef Bartoš 3 06:12,54 8 Baštová Pavlína, Ing. 140
10. RENARD ARGENTÉ, 12 66,5 Jan Odložil     6 Zobal František 70
Z AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2b 64,0 Josef Borč     2 Kovář Stanislav 160
Z CHANGING GUARD(IRE), 5 67,5 Pavel Složil ml.     7 Jirátová Petra 140
ZN ELDORADO(GER), 11 66,5 Sertash Ferhanov     11 Vymazal Josef 50
Čas: 06:08,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-3-4-7-3

Majitel: ARTEP, Trenér: Bělka Martin, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád koně č.6 RENARD ARGENTÉ, vyslechla j. Odložila J. a neshledala cizí zavinění, dále vyslechla j. Složila P. ml. k zadržení koně č.7 CHANGING GUARD a jeho vysvětlení (indispozice koně) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 15:59
1158 Cena společnosti EXPLOSIA a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAJ MAHAL, 5 64,5 Jakub Spáčil BOJ 04:59,79 7 Olehla Čestmír, MVDr. 55
2. SORGENIO, 8 s 68,0 Ján Mach, MVDr. 1/2 04:59,89 4 Bělka Martin 200
3. STIGRIS, 7 j 65,5 ž. Marek Stromský nos 04:59,89 1 Holčák František 80
4. CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2 66,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/2 05:00,38 9 Myšková Štěpánka 40
5. IMPHAL(POL), 5 b 64,0 ž. Jan Kratochvíl 3/4 05:00,53 2 Popelka Stanislav 35
6. AVEC CHARME(GER), 8 64,0 ž. Jan Faltejsek 10 05:02,80 6 Baštová Pavlína, Ing. 220
7. WAIKITA, 8 64,0 am. Michal Mikšovský krk 05:02,87 8 Olehla Čestmír, MVDr. 150
8. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 s 66,0 ž. Josef Bartoš daleko 05:08,11 5 Popelka Stanislav 110
9. MEDIC, 5 66,0 Pavel Složil ml. 6 05:09,25 10 Junková Jana 35
Z KINDLY BOY, 13 73,0 ž. Marcel Novák     3 Kejzlar Přemek 90
Čas: 04:59,79, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-nos-2 1/2-3/4-10-krk-daleko-6

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Piskla Miroslav-MPL
video

5. dostih, start 16:32
1159 Cena města Pardubic
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD DANGER(GER), 11 69,5 ž. Jiří Kousek JISTĚ 05:54,66 3 Váňa st. Josef 40
2. A PIGALLE(FR), 8 A 1/2b 68,0 ž. Jan Kratochvíl 1 05:54,86 7 Váňa st. Josef 27
3. TURDUS(POL), 7 69,0 ž. Jan Faltejsek 2 3/4 05:55,44 2 Kabelková Hana 50
4. QUATIKI(FR), 10 69,0 ž. Marek Stromský 3 05:56,01 5 Popelka Stanislav 130
5. MARCUS AURELIUS(FR), 8 69,0 ž. Josef Bartoš 10 05:58,29 1 Popelka Stanislav 180
6. NICK(POL), 7 69,0 ž. Marcel Novák 6 05:59,59 6 Kvapilová Lenka 40
7. MODŘÍN, 6 68,5 Pavel Složil ml. 15 06:03,72 8 Junková Jana 150
8. TYMIAN, 8 A 1/2 68,0 Jan Odložil 6 06:04,86 4 Novák Antonín 180
Čas: 05:54,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-3-10-6-15-6

Majitel: Javor, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Häcker W.

Sankce: ž. Stromský M. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 17:07
1160 Zlatý pohár – Cena předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Steeplechase L - 4400 m, cena, 5letí a starší
500.000 Kč (250000 - 115000 - 75000 - 35000 - 25000)
Zápisné: 5000 + 10000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUSTAMIR(IRE), 7 70,0 ž. Marek Stromský JISTĚ 05:35,23 2 Holčák František 33
2. LAMUM(GER), 5 69,5 ž. Josef Bartoš 3 1/4 05:35,80 4 Urbánek Luboš 200
3. TAHINI(GER), 10 70,0 ž. Jan Kratochvíl 3 1/4 05:36,43 1 Váňa st. Josef 22
4. AZTEK, 7 70,0 ž. Jiří Kousek 5 05:37,55 8 Váňa Tomáš 35
5. KROCOLEON(FR), 8 70,0 ž. Marcel Novák 15 05:40,77 7 Poles Pavel 100
6. ASPIRE(POL), 6 70,0 Rostislav Benš 15 05:44,09 6 Wroblewska Iwona 120
7. NIKAN, 12 70,0 Jakub Kocman daleko 05:48,26 3 Ševčík Miroslav, Ing. 180
Z PEINTRE ELUSIF(FR), 6 70,0 ž. Jan Faltejsek     5 Tůma Pavel 65
Čas: 05:35,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-3 1/4-5-15-15-daleko

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Shadwell Estate Comp
video

7. dostih, start 17:40
1161 Cena Basketbalového klubu Pardubice - BEKSA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROZINA(FR), 4 b 65,0 ž. Jan Kratochvíl BOJ 04:33,67 4 Váňa st. Josef 35
2. DUNÁTA, 8 69,5 Adam Čmiel 3/4 04:33,81 7 Holčák František 100
3. SINNDARKA(IRE), 7 70,0 ž. Josef Bartoš 6 04:34,93 8 Hrudka ml. Jaromír 120
4. CHARMENE, 6 70,0 ž. Jan Faltejsek krk 04:34,98 1 Brečka Jaroslav 100
5. DŽIDŽALI(POL), 5 j 69,0 Sertash Ferhanov 7 04:36,42 6 Wroblewski Grzegorz 25
6. TANJA, 6 A 1/2 67,5 Jan Odložil 13 04:40,43 3 Novák Antonín 150
7. JITŘENKA, 5 70,0 ž. Marcel Novák daleko 04:45,87 5 Vinklárek Vladimír 100
Z YARA, 6 70,0 ž. Martin Liška     2 Žalud Radek 50
Čas: 04:33,67, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-6-krk-7-13-daleko

Majitel: Estrella, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Codre Gheorghe

DK vyslechla ž. Lišku M. k zadržení koně č.2 YARA a vysvětlení (uvolněné sedlo) vzala na vědomí. Sankce: tr. Žalud R. 500 Kč za špatné nasedlání koně č.2 YARA do dostihu (DŘ § 306).

video

8. dostih, start 18:17
1162 Cena hudebního festivalu LÉTOFEST (hdcp)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBE BACK(GB), 5 69,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 04:23,54 2 Myšková Štěpánka 25
2. RIDERI CROSS, 6 66,5 Pavel Složil ml. 7 04:24,92 5 Junková Jana 50
3. LORD JAGMIN, 9 b 70,5 Jan Odložil 4 04:25,76 9 Popelka Stanislav 70
4. DODO DANCER(FR), 5 64,0 ž. Jan Kratochvíl 10 04:28,20 10 Váňa st. Josef 60
5. CANTON, 7 A 1/2 68,0 ž. Marcel Novák hlava 04:28,24 1 Zobal František 85
6. LINCOLN(GER), 8 67,5 Josef Borč 10 04:30,57 8 Žalud Radek 40
Z DUKE(POL), 6 62,5 Jakub Kocman     3 Popelka Stanislav 300
Z JUSTICIUS, 6 66,0 ž. Martin Liška     4 Vinklárek Vladimír 300
Z LONG POND, 10 s 64,0 Jan Derych     6 Vinklárek René, Bc. 150
Z TIARA MAN(FR), 7 73,5 Sertash Ferhanov     7 Bodlák Radim 60
Čas: 04:23,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-4-10-hlava-10

Majitel: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Miss Rausing K.

DK vyslechla j. Ferhanova S. k zadržení koně č.7 TIARA MAN a vysvětlení (kolize na skoku a vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Mandys Stanislav
Rozhodčí u váhy: Blažková Silvie
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel