home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.05.2018 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:37
1085 Cena města Bílina
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 3 55,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:58,15 1 Vocásková Helena 35
2. SAPIENTI, 3 58,0 ž. Jan Rája 1 01:58,29 6 Haris Ludvík 27
3. SPEED LIMIT(FR), 3 55,5 ž. Jan Verner 3/4 01:58,41 3 Váňa Tomáš 90
4. LUSINDA(GB), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 4 01:59,34 8 Váňa Tomáš 45
5. TOUCHY FEELY, 3 56,0 David Dygrýn 2 1/4 01:59,68 2 Knauer Martin 100
6. FALSTAFF DE BERCE(FR), 3 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:59,70 7 Koplík Zdeno 120
7. DERNIERA(IRE), 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 02:00,03 5 Kub Ivan 170
8. MATTER OF HOPE(IRE), 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 02:00,34 4 Kub Ivan 60
9. SEEKING BOB(IRE), 3 54,5 Michal Hrouda daleko 02:11,04 9 Záhorová Eva 78
Čas: 01:58,15, Mezičasy: (15,95 - 27,61 - 26,29 - 24,33 - 23,97)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-4-2 1/4-hlava-1 3/4-2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (SAPIENTI)Candy & Aqua
6 000 Kč (TOUCHY FEELY)Stáj Centys

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.
video

2. dostih, start 14:08
1086 Cena statutárního města Teplice
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINÁLE, 4 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 02:07,52 4 Haris Ludvík 30
2. LUCIAN(GER*), 5 52,5 žk. Lucie Fialová 2 1/2 02:07,90 8 Mourek František 250
3. OMBRELETTO(POL), 6 54,0 žk. David Liška nos 02:07,91 5 Duchoň Tomáš 80
4. LA SANTIAGA(GER), 4 b 49,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 02:07,94 7 Hlavatý Pavel 250
5. RUMBA, 7 53,0 Pavlína Filipová 3/4 02:08,06 2 Berthier Kateřina 50
6. EOWYN, 5 50,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:08,18 10 Menclová Aneta 60
7. PEPA HAVEL(FR), 10 51,5 Michal Hrouda krk 02:08,24 6 Chaloupka Václav 78
8. ONDREÁŠ, 5 51,0 Antoine Subias 1 1/2 02:08,48 1 Pejšková Ivana 50
9. LANDARON, 4 61,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 02:09,16 9 Petrlík Allan 140
Nestartovali: SKYLINE RUNNER(IRE)
Čas: 02:07,52, Mezičasy: (25,52 - 26,17 - 26,47 - 24,50 - 24,86)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-nos-hlava-3/4-3/4-krk-1 1/2-3 1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.3 SKYLINE RUNNER nestartoval pro pád jezdce u startovacích boxů.

video

3. dostih, start 14:38
1087 Cena primátora města Mostu
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12250 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAYDA(IRE), 4 56,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:09,13 1 Váňa Tomáš 78
2. BENIDICTION(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 1 01:09,27 4 Haris Ludvík 17
3. WOBULL SE NOW, 8 55,0 Adam Florian 1 1/2 01:09,49 8 Voršilková Helena 80
4. EPOCH(IRE), 5 58,0 ž. Jan Verner nos 01:09,49 2 Váňa Tomáš 110
5. BEROUYINE(FR), 4 56,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:09,51 6 Urbánek Luboš 78
6. ANITSCHKA(IRE), 5 56,5 Michal Hrouda 1 3/4 01:09,78 5 Šatra Tomáš 150
7. EFILY(FR), 5 b 60,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:10,12 7 Koplík Zdeno 78
Nestartovali: DARIEN
Čas: 01:09,13, Mezičasy: (22,87 - 23,07 - 23,19)
Výrok: BOJ-1-1 1/2-nos-kr.hlava-1 3/4-2 1/4

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Medlaur Partnership

Kůň č.3 DARIEN nestartoval, nevstoupil do startovacích boxů. DK nařídila přezkoušení koně č.3 DARIEN ze startu ze startovních boxů před příštím startem v dostihu (DŘ § 346b).

video

4. dostih, start 15:12
1088 23. Memoriál Vlastimila Smolíka-Cena první dámy České republiky
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOUCH OF GENIUS(IRE), 6 57,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 02:34,91 1 Váňa st. Josef 26
2. MONTJEU THIRD, 5 58,0 žk. David Liška hlava 02:34,93 6 Petrlík Allan 30
3. FANTASTICADVENTURE(GER), 5 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 02:35,04 3 Urbánek Luboš 140
4. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 8 59,0 ž. Zuzana Vokálková 2 02:35,31 2 Holčák Radek 55
5. RAVIELLA, 5 56,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 02:35,56 4 Záhorová Eva 200
6. JOSEPH, 4 59,0 ž. Jiří Palík 6 02:36,94 5 Tůma Pavel 65
Čas: 02:34,91, Mezičasy: (26,77 - 26,72 - 27,92 - 26,10 - 23,83 - 23,57)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-2-1 3/4-6

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Festoso Syndicate
video

5. dostih, start 15:44
1089 Memoriál dr. Fankenbergera-Jarní cena města Mostu
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE MASTER(FR), 3 56,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:05,66 2 Tůma Pavel 65
2. KING HEART(GER), 3 j 59,5 ž. Jaroslav Línek 3/4 02:05,80 3 Holčák Radek 19
3. FOREVER DRY(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:06,22 1 Váňa st. Josef 30
4. DYLANKA(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 02:06,42 7 Vocásková Helena 70
5. MOUNT Q(GB), 3 58,0 ž. Martina Havelková krk 02:06,48 5 Myšková Štěpánka 58
6. VALENTINO DANCER(FR), 3 56,5 ž. Zdenko Šmida 10 02:08,66 6 Toušek Daniel 170
Z TAELL, 3 56,5 žk. David Liška     4 Chaloupka Václav 280
Čas: 02:05,66, Mezičasy: (25,94 - 24,98 - 25,96 - 24,10 - 24,68)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/4-1 1/4-krk-10

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ben M`rad Z.,Torgeman S.

Kůň č.5 MOUNT Q ztratil na startu cca 3 délky. DK prošetřila zadržení koně č.4 TAELL a vysvětlení jezdce (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 16:11
1090 Cena okresní hospodářské komory Most
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIMON SET, 8 73,0 ž. Jan Faltejsek TUHÝ BOJ 04:38,43 7 Baštová Pavlína 40
2. LAMUM(GER), 5 69,0 ž. Josef Bartoš nos 04:38,43 2 Urbánek Luboš 25
3. ASPIRE(POL), 6 70,5 Sertash Ferhanov 1 1/4 04:38,70 6 Wroblewska Iwona 60
4. GIBB`S BEACH(IRE), 6 65,5 Patrick Boekhout 5 04:39,55 4 Váňa st. Josef 27
5. AVEC CHARME(GER), 8 69,0 ž. Jan Kratochvíl daleko 04:44,93 3 Baštová Pavlína 60
PN APRIL FLOWER(FR), 7 bj 64,5 Josef Borč     1 Kovář Stanislav 220
Z LONG POND, 10 68,0 ž. Martin Liška     5 Vinklárek René 220
Čas: 04:38,43, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 1/4-5-daleko

Majitel: DC Osvinov-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Baštová P.,Ing.

DK prošetřila pád koně č.1 APRIL FLOWER a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 16:42
1091 Cena Hipodromu Most
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT LIBRETTIST(GB), 10 71,0 Sertash Ferhanov V. LEHCE 03:54,79 2 Petrlík Allan 50
2. SCARE CROW, 6 69,5 ž. Jan Kratochvíl 10 03:56,71 8 Baštová Pavlína 80
3. C`EST SON HISTOIRE(FR), 5 69,0 ž. Martin Liška 7 03:58,09 5 Kovář Stanislav 200
4. NORMAN(FR*), 5 j 69,0 ž. Thomas Boyer daleko 04:02,72 7 Török Dalibor 190
Z ARMITAGE(GER), 8 69,5 ž. Jan Faltejsek     9 Baštová Pavlína 23
PN GARFIELD, 5 69,0 František Kovačík     3 Kovačík František 40
PN SOTTOVENTO(GER), 6 65,0 Patrick Boekhout     4 Váňa st. Josef 85
ZN DOUBLE MANCER(POL), 6 68,5 žk. Lenka Kvapilová     1 Kvapilová Lenka 50
Nestartovali: BOLERO DE L`ISLE(FR)
Čas: 03:54,79, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-7-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Raimon Bloodstock

DK prošetřila pády koní č.3 GARFIELD a č.4 SOTTOVENTO a neshledala cizí zavinění. Sankce: tr. Kvapilová L. 500 Kč za špatné nasedlání koně č.1 DOUBLE MANCER do dostihu (DŘ § 306).

video

8. dostih, start 17:12
1092 Cena amatérských dostihových jezdců
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OCARA(GER), 6 58,5 am. Lukáš Charvát LEHCE 01:41,18 1 Maršíčková Miroslava 20
2. A DEE JOE(FR), 8 58,5 am. Zuzana Míčová 7 01:42,43 2 Brož Jiří 60
3. SHEBY JAIL, 8 59,5 am. Tereza Dlapová 3 1/2 01:42,99 6 Seménka Zdeněk 55
4. ARGAMI, 4 58,5 am. Jindřich Fabris 6 01:44,07 7 Kantek Petr 55
5. JENNY WALKER(IRE), 4 57,0 am. Soňa Bodláková 3/4 01:44,22 5 Vinklárek René 30
6. MONTEPUCINI(FR), 8 58,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 3 01:44,77 3 Křídlová Tamara 100
7. DEMARKACE, 7 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4 01:44,98 4 Jirka Petr 200
Čas: 01:41,18, Mezičasy: (27,18 - 25,06 - 24,55 - 24,39)
Výrok: LEHCE-7-3 1/2-6-3/4-3-1 1/4

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Frau Missmahl S.

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 ARGAMI ke startu (DU 16/5) Sankce: am. Charvát L. 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel