home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.05.2018 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:50
1093 CENA TÜCHLER
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE 02:35,08 7 Šavujev Arslangirej 17
2. CORLEONE(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 8 02:36,78 3 Tůma Pavel 20
3. ANHOR(GER), 3 55,0 ž. Martina Havelková 3 02:37,28 5 Petrlík Allan 100
4. IRISH HIT(IRE), 3 52,5 Antoine Subias 3 02:37,82 2 Pejšková Ivana 55
5. FLASHPOINT(GER), 3 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 6 02:39,10 4 Váňa st. Josef 160
6. SAINT SANKA(FR), 3 50,0 žk. Simona Laubeová 9 02:40,92 1 Váňa st. Josef 250
Nestartovali: MILAS(GER)
Čas: 02:35,08, Mezičasy: (27,46 - 26,61 - 25,11 - 23,25 - 25,35 - 25,30)
Výrok: VELMI LEHCE-8-3-3-6-9

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.6 MILAS nestartoval z důvodu pádu žk. Lišky D. ve zkušebním cvalu.

video

2. dostih, start 14:21
1094 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADEON(IRE), 6 58,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 02:59,73 1 Vocásková Helena 45
2. GONTCHAR(FR), 5 53,5 žk. David Liška 2 3/4 03:00,21 11 Šavujev Arslangirej 15
3. WAVE OF GRACIE, 4 54,0 žk. Simona Laubeová 2 1/2 03:00,64 12 Piruch Jozef 140
4. FIGHTING LIPS(IRE), 4 59,0 ž. Jan Rája 2 03:00,94 7 Tůma Pavel 40
5. MORMILL(GB), 5 55,0 ž. Martina Havelková 2 03:01,24 4 Jelen Jaroslav 120
6. KOPRETINA, 6 56,5 am. Michaela Kacerová 2 03:01,57 9 Horáková Lenka 200
7. NOBLE FOX(FR), 9 57,0 Adam Florian 2 03:01,86 2 Andrés Dušan 300
8. CONCORD OF GRACIE(IRE), 5 j 59,5 ž. Jiří Chaloupka 5 03:02,96 8 Piruch Jozef 110
9. URBAN JOY(IRE), 5 55,0 ž. Vendula Korečková 5 03:04,07 3 Urbánek Luboš 300
10. MODEWARRE(IRE), 4 b 52,5 Antoine Subias 2 1/2 03:04,56 10 Chaloupka Václav 500
Nestartovali: ALPHEUS(IRE), MIZURI
Čas: 02:59,73, Mezičasy: (26,53 – 26,05 – 26,97 – 25,60 -25,27 – 24,39 – 24,92)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2 1/2-2-2-2-2-5-5-2 1/2

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maddenstown Eq.Enterprise Ltd

Kůň č.6 MIZURI nestartoval z důvodu pádu j. Hroudy M. ve zkušebním cvalu. Kůň č.1 AMADEON byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Tůma P. 500 Kč za pozdní příchod koně č.7 FIGHTING LIPS do paddocku (DŘ § 332).

video

3. dostih, start 14:46
1095 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COFFOLA(IRE), 4 58,5 žk. David Liška V. LEHCE 01:53,66 6 Luka Václav 16
2. SHEIK YERBOUTI, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:54,66 1 Drlík Jaroslav 100
3. HONZIK(FR*), 7 57,0 Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:54,95 3 Havlíčková Zdena 65
4. RIVERTON, 4 60,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:55,07 4 Petrlík Allan 30
5. LOOP LOVE(GB), 6 54,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:55,70 2 Urbánek Luboš 75
Nestartovali: CHANCELLOR(FR), VOSSOLIE
Čas: 01:53,66, Mezičasy: (15,38 - 24,44 - 25,24 - 24,09 - 24,51)
Výrok: VELMI LEHCE-5-1 3/4-3/4-3 1/2

Majitel: PMA Racing Syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mrs Colasanti R.
video

4. dostih, start 15:28
1096 97. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAR(IRE), 3 58,0 ž. Jack Mitchell TUHÝ BOJ 01:37,37 4 Török Dalibor 13
2. FORREST GUMP(FR), 3 58,0 ž. Pierantonio Convertino kr.hlava 01:37,39 3 Tůma Pavel 70
3. MON CHERI(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:37,48 5 Urbánek Luboš 75
4. BLACK BARD(IRE), 3 b 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:37,85 1 Haris Ludvík 130
5. KORFU(FR), 3 58,0 Adam Florian 3/4 01:37,98 8 Tůma Pavel 700
6. GOLDEN ALIGHIERI, 3 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:38,12 2 Petrlík Allan 700
7. ORPHEUS, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 6 01:39,38 10 Záhorová Eva 700
8. MOTORSPORT(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík hlava 01:39,42 9 Šavujev Arslangirej 350
9. PAN DARCY(IRE), 3 58,0 žk. David Liška kr.hlava 01:39,44 6 Luka Václav 100
10. LET FIRE(FR), 3 58,0 Antoine Subias 3 01:40,03 11 Šavujev Arslangirej 170
11. PENSEUR(IRE), 3 58,0 ž. René Koplík 8 01:41,61 7 Koplík Zdeno 200
Čas: 01:37,37, Mezičasy: (25,94 - 23,62 - 24,36 - 23,45)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1/2-2 1/4-3/4-3/4-6-hlava-kr.hlava-3-8
Maj. prémie:
20 000 Kč (GOLDEN ALIGHIERI)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (ORPHEUS)EKOFARMA Rybár

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Legars M.

Kůň č.3 FORREST GUMP byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj DS Pegas 5000 Kč za osvobození od slavnostní přehlídky koně č.4 SAGAR (DU 16/6).

video

5. dostih, start 16:04
1097 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMANDA MANDURA(GB), 3 61,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:55,00 10 Vocásková Helena 30
2. AERACURA(IRE), 3 54,0 žk. David Liška krk 01:55,05 7 Luka Václav 23
3. TADOUR, 3 j 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:55,45 8 Kroutilík Jaroslav 160
4. NELISSA, 3 56,5 Adam Florian 2 01:55,83 9 Blažek Svatoslav 80
5. MOBILIZATION(IRE), 3 b 60,0 ž. Radek Koplík 5 01:56,85 5 Šavujev Arslangirej 23
6. CHALDERA, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 5 01:57,93 2 Olehla Čestmír 300
7. MAKARSKÁ PODACA, 3 55,0 Daniel Vyhnálek 9 01:59,86 11 Neuberg Filip 170
8. PALADDIO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8 02:01,51 4 Chaloupka Jiří 130
9. JELLY BEAM, 3 58,0 ž. René Koplík daleko 02:07,82 6 Chaloupka Václav 200
10. CAYUSE, 3 b 55,5 Antoine Subias 2 02:08,24 3 Brož Jiří 250
Nestartovali: ANNIE TIGER
Čas: 01:55,00, Mezičasy: (15,27 - 23,66 - 25,29 - 25,18 - 25,60)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-2-5-5-9-8-daleko-2

Majitel: Ladislav Špaček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Miss Rausing K.

Kůň č.1 ANNIE TIGER nestartoval z důvodu zranění j. Hroudy M. před 2.dostihem Kůň č.6 JELLY BEAM ztratil na startu cca 6 délek, kůň č.8 TADOUR ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Koplík R. 500 Kč za naražení koně č.10 SAMANDA MANDURA koněm č.5 MOBILIZATION v cílové rovině(DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 16:37
1098 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PHILLIPINA, 6 53,5 Antoine Subias JISTĚ 01:53,87 3 Neuberg Filip 50
2. MARKOS, 4 b 59,5 Adam Florian 2 1/4 01:54,23 1 Zobal František 90
3. TAURUS, 8 54,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,36 9 Jirka Petr 40
4. STREET SINGER(GB), 4 b 58,0 ž. René Koplík 1 1/4 01:54,57 4 Koplík Zdeno 110
5. FIOMI, 6 61,5 žk. David Liška 3/4 01:54,71 8 Kantek Petr 27
6. MORGAN, 4 56,5 ž. Martina Havelková hlava 01:54,75 7 Petrlík Allan 90
7. DETERMIS, 5 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:55,28 5 Horáková Lenka 27
8. LA SARENNE(FR), 4 52,0 žk. Simona Laubeová 3/4 01:55,41 2 Pišl Martin 170
Nestartovali: CALLAWI
Čas: 01:53,87, Mezičasy: (15,35 - 24,44 - 24,56 - 25,59 - 23,93)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-1 1/4-3/4-hlava-3-3/4

Majitel: Stáj Karin-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Grote Konrad

Kůň č.6 CALLAWI nestartoval z důvodu pádu j. Vyhnálka D. před startovacími boxy. Kůň č.5 DETERMIS ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.3 PHILLIPINA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:03
1099 CENA ARNY
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DODYBUD(IRE), 9 59,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:26,28 3 Kalčík Michal 90
2. POULINE, 7 b 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2   2 Křídlová Tamara 40
3. BOUŘKA, 7 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 1   6 Kantek Petr 25
4. SORAHHO, 6 55,0 am. Zuzana Míčová 2 1/2   4 Brož Jiří 120
5. HERBEBOIS, 8 55,0 ž. Martina Havelková 1 1/2   5 Havelková Martina 60
6. ILISSA DESERT(FR), 5 b 57,0 Valerie Vyhnálková kr.hlava   1 Toušek Daniel 120
7. FANEGA STAR, 4 63,5 žk. David Liška hlava   9 Petrlík Allan 100
8. CHUAN CHE, 10 j 63,5 am. Jindřich Fabris 2 1/2   10 Kalčík Michal 55
9. WENUS, 3 b 53,5 am. Michaela Kacerová 6   7 Berthier Kateřina 50
10. SHENKIRA, 3 52,0 žk. Simona Laubeová 10   8 Zobal František 200
Čas: 01:26,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1-2 1/2-1 1/2-kr.hlava-hlava-2 1/2-6-10

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Hennessy P.& Soviet Star Synd.

Čas dostihu měřen ručně. Kůň č.10 CHUAN CHE ztratil na startu cca 6 délek.

video

8. dostih, start 17:31
1100 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAYLENE, 5 s 50,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 01:27,41 4 Pišl Martin 85
2. SERESCO, 8 58,0 am. Zuzana Míčová 1 01:27,58 1 Brož Jiří 40
3. LAKAR, 8 bj 60,0 žk. David Liška hlava 01:27,61 6 Kalčík Michal 30
4. TWINKY, 7 58,0 ž. Jan Rája 2   6 Jelen Jaroslav 20
5. LYSYANARGENT(FR), 4 s 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:28,26 2 Mourek František 110
6. KÁRL, 7 57,5 ž. Martina Havelková 3   5 Hanousek Ladislav 70
Čas: 01:27,41, Mezičasy: (14,02 - 24,03 - 24,20 - 25,16)
Výrok: JISTĚ-1-hlava-2-2-3

Majitel: IBK Race, Trenér: Pišl Martin, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jakšová Barbora
Cílová kamera: Dobrovolný Karel