home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2018 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 14:01
1051 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELESTE, 4 65,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 04:00,21 1 Bodlák Radim 22
2. PACINO, 6 s 70,0 ž. Marcel Novák 9 04:01,87 4 Vinklárek René, Bc. 150
3. KÖNIG SAMUR(GER), 4 64,5 ž. Jan Kratochvíl 3 1/2 04:02,50 2 Váňa st. Josef 50
4. MEDICIMAN(GB), 5 70,5 ž. Lukáš Matuský 2 3/4 04:02,98 8 Holčák František 22
5. TESSTINO(POL), 5 71,0 ž. Martin Liška 14 04:06,01 7 Sůrová Pavlína 140
6. ZAFFER(FR), 5 b 67,5 Sertash Ferhanov 6 04:07,14 3 Popelka Stanislav 70
PN SZAPIRO(POL), 5 66,0 Patrick Boekhout     5 Váňa st. Josef 250
ZN PASANTA, 6 66,0 Jan Derych     6 Vašina Josef 200
Čas: 04:00,21, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-3 1/2-2 3/4-14-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (CELESTE)U krále Matyáše, UH

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr. Vašina J. 200 Kč za nepřipravenost koně č.6 PASANTA do dostihu (DŘ § 411f).

video

2. dostih, start 14:30
1052 CENA SPORTPROGRES
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EPOCH(IRE), 5 61,0 ž. Jan Verner JISTĚ 00:59,39 5 Váňa Tomáš 20
2. STORMICO, 7 j 57,0 ž. Martin Laube 2 00:59,63 1 Kalčík Michal 78
3. PALE MARTINI(GER), 5 56,0 Michal Hrouda 1/2 00:59,72 3 Germič Karel 35
4. NEVER NOW(GER), 5 49,0 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:00,11 4 Brož Jiří 100
5. TRINIS, 4 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:00,30 6 Haris Ludvík 45
6. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:00,62 2 Chaloupka Václav, Ing. 50
7. GIRL OF FIRE, 7 j 52,0 Eva Vajsnerová 3 3/4 01:01,30 7 Vajsnerová Jana 160
Čas: 00:59,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1/2-2 3/4-1 1/4-2 1/4-3 3/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Aleyrion Bloodstock Ltd

Sankce: j. Vajsnerová E.500 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:53
1053 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI PRAGIS
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIBB`S BEACH(IRE), 6 67,5 Patrick Boekhout LEHCE 04:42,51 6 Váňa st. Josef 90
2. PAT`S GOLD, 9 70,0 ž. Josef Bartoš 3 3/4 04:43,17 10 Popelka Stanislav 60
3. RIDERI CROSS, 6 67,5 Pavel Složil ml. nos 04:43,17 2 Junková Jana 50
4. BORDERLAND(IRE), 12 70,0 ž. Pavel Kašný 2 04:43,48 4 Kašný Pavel 100
5. FANGORIA(POL), 5 68,5 Sertash Ferhanov 1/2 04:43,60 9 Wroblewski Grzegorz 30
6. SINNDARKA(IRE), 7 68,0 ž. Martin Liška 1/2 04:43,72 8 Hrudka ml. Jaromír 45
7. TASIMA, 10 69,5 Jan Derych 5 04:44,69 7 Okleštěk Miloslav 100
8. ROZINA(FR), 4 63,0 ž. Jan Kratochvíl krk 04:44,78 1 Váňa st. Josef 70
Nestartovali: FANTASY, SEGRETON
Čas: 04:42,51, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-nos-2-1/2-1/2-5-krk

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Rhinestock Bloodst.& Lynch Bages Ltd
video

4. dostih, start 15:31
1054 HANDICAP SPOLEČNOSTI PRAGITRANS
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SERESCO, 8 56,0 am. Zuzana Míčová BOJ 01:21,32 6 Brož Jiří 130
2. BOUŘKA, 7 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:21,44 3 Kantek Petr, MVDr 40
3. ZLOMEK, 5 60,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:21,53 1 Michal Jiří 27
4. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 4 j 59,5 Michal Hrouda 2 1/4 01:21,89 4 Sýkorová Marcela, Ing. 140
5. RAYLENE, 5 s 50,0 žk. Simona Laubeová 4 01:22,61 9 Pišl Martin 200
6. OGGI, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 4 01:23,37 8 Chaloupka Václav, Ing. 78
7. AZALEYA, 4 49,0 ž. Martina Havelková krk 01:23,43 7 Hála Libor, MVDr. 240
8. HALCYON CHARM(IRE), 6 b 59,0 žk. Anna Hůlová 1 1/2 01:23,69 2 Sýkorová Marcela, Ing. 240
9. CADBEE, 6 s 58,5 Pavlína Filipová 7 01:24,93 10 Berthier Kateřina 60
10. LAKAR, 8 bj 59,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:25,18 11 Kalčík Michal 60
11. HARWEY(FR*), 5 s 56,5 Eva Vajsnerová 1 1/2 01:25,41 5 Vajsnerová Jana 200
Čas: 01:21,32, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2 1/4-4-4-krk-1 1/2-7-1 1/2-1 1/2

Majitel: Ladies Racing, Trenér: Brož Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Sýkorová M. 1000 Kč (2x500 Kč) za pozdní příchod koní č.2 HALCYON CHARM a č.4 PRINCESS VIKTORIA do paddocku (DŘ § 332)

video

5. dostih, start 16:01
1055 CENA SPOLEČNOSTI AUTO OPAT
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HASAN(IRE), 5 57,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 01:44,74 1 Vocásková Helena 24
2. STEP STAR, 7 58,0 ž. Vendula Korečková 9 01:46,27 6 Váňa Tomáš 30
3. LACORANA, 5 bj 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 4 01:46,99 8 Horáková Lenka 200
4. ANSHOA, 5 j 60,5 am. Lukáš Charvát 2 01:47,29 5 Haris Ludvík 78
5. LAST OPERA SONG(FR), 5 55,5 ž. Martina Havelková 4 01:48,18 7 Blažek Svatoslav 70
6. JOHANNES KEPLER(GB), 10 51,0 žk. Simona Laubeová hlava 01:48,21 11 Mourek František 150
7. ČAMILLA, 5 b 55,5 ž. Jan Verner 1/2 01:48,30 10 Hurt Tomáš 120
8. MALQ(FR), 11 57,0 ž. Radek Koplík 4 01:49,14 4 Sůrová Pavlína 250
9. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 51,5 Michal Hrouda 5 01:50,00 3 Fedorowicz Vladislav 250
10. DRAGUEUSE(FR), 5 54,5 Eva Vajsnerová 4 01:50,69 9 Vajsnerová Jana 550
Nestartovali: MUJAHID BRAVE
Čas: 01:44,74, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-4-2-4-hlava-1/2-4-5-4

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Mrs Hartery C.& Dewberry J.

Kůň č.2 MUJAHID BRAVE nestartoval z důvodu proražení startovacích boxů a ztráty jezdce.

video

6. dostih, start 16:31
1056 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THEOPHILOS(FR), 8 b 70,0 ž. Jan Kratochvíl LEHCE 05:26,97 1 Váňa st. Josef 18
2. PARETO, 11 70,0 ž. Marcel Novák 4 05:27,76 6 Poles Pavel 80
3. RABBIT HAWK WING(IRE), 10 70,0 Patrick Boekhout 15 05:31,16 4 Váňa st. Josef 70
4. MEDIC, 5 69,0 ž. Martin Liška 12 05:34,08 5 Junková Jana 45
PN LARIZANO, 10 70,0 ž. Josef Bartoš     2 Popelka Stanislav 60
ZN POINSETTIA, 6 68,0 ž. Lukáš Matuský     3 Olehla Čestmír, MVDr. 120
Čas: 05:26,97, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-15-12

Majitel: Dostihový klub iSport-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras De Beauvoir,Mme&Mr Michenot Ch.,T.

DK prošetřila pád koně č.2 LARIZANO a pád ž. Matuského L. z koně č.3 POINSETTIA a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 17:00
1057 CENA SPOLEČNOSTI HRADEC
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOMBARDINO, 3 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:41,49 9 Haris Ludvík 30
2. GOLD HAVANAH(IRE), 3 55,5 Beysim Ferhanov 2 1/2 01:41,90 6 Vocásková Helena 20
3. FINIST, 3 54,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:42,17 4 Holčák František 160
4. LA VELOCITA(IRE), 3 b 55,5 ž. Jan Verner krk 01:42,21 8 Bartoš st. Josef 70
5. ROLALIZA, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 4 01:42,99 2 Hlavatý Pavel 50
6. CALLAWI, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:43,75 1 Olehla Čestmír, MVDr. 160
7. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 s 55,5 ž. Martin Laube 6 01:45,02 7 Petrlík Allan 50
Nestartovali: LOUIS LITT, PALMÍR, SHENKIRA
Čas: 01:41,49, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 3/4-krk-4-4-6

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.10 LOUIS LITT nestartoval, nevstoupil do startovacích boxů. DK nařizuje přezkoušení koně č.10 LOUIS LITT ze startu ze startovacích boxů před příštím startem v dostihu (DŘ § 346b).

video

8. dostih, start 17:25
1058 CENA HOTELU OLYMPIONIK
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEGORIA, 6 55,5 Beysim Ferhanov BOJ 02:22,59 1 Vocásková Helena 23
2. FINÁLE, 4 53,0 žk. Denisa Sikorová krk 02:22,65 2 Haris Ludvík 18
3. RABBIT PERCY(GB), 5 55,5 ž. Martin Laube 1/2 02:22,76 6 Petrlík Allan 50
4. WELLGETTA, 5 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 4 02:23,72 3 Horáková Lenka 110
5. MUMBAI, 5 51,5 Michal Hrouda kr.hlava 02:23,73 5 Piruch Jozef 150
6. DALTON(POL), 4 57,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:24,37 4 Hurt Tomáš 130
7. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 5 57,0 ž. Martina Havelková daleko 02:29,68 7 Peťulová Petra 65
Čas: 02:22,59, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1/2-4-kr.hlava-3 1/2-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 MUMBAI ztratil na startu cca 2 délky.

video

9. dostih, start 17:48
1059 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY`S MAN, 6 61,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:28,03 5 Kantek Petr, MVDr 70
2. MISS REEMEYA(FR), 5 61,0 am. Michaela Kacerová 2 1/4 02:28,42 6 Hulínský Václav, MUDr. 45
3. HEURE, 7 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:28,53 1 Derych Vladimír 50
3. LUCIFER, 5 s 61,0 ž. Martin Laube současně 02:28,53 3 Bartoš st. Josef 80
5. PORTATILE, 5 61,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:28,63 2 Okleštěk Miloslav 40
6. FURANO(GB), 6 b 51,5 Michal Hrouda 1/2 02:28,71 8 Kalčík Michal 150
7. SPEED OF GRACIE(IRE), 10 54,5 am. Michaela Horáková, Bc. 3/4 02:28,85 7 Škrášková Alena 300
8. TAMALIRÉG, 5 59,0 Pavlína Filipová 3/4 02:28,99 4 Liška Martin 60
9. RIVERSIDE, 9 55,0 am. Petra Hrubá 3 1/2 02:29,56 10 Kantek Petr, MVDr 250
10. KRYSPIAN, 6 53,0 ž. Jan Verner daleko 02:34,13 9 Chaloupka Jiří 150
Čas: 02:28,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-současně-1/2-1/2-3/4-3/4-3 1/2-daleko

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: GM Electronic s.r.o
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel