home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.04.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 10:19
1045 Cena města Karlovy Vary- Preiss Stadt Karlsbad
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 4 53,5 Pavlína Filipová JISTĚ 01:41,65 3 Berthier Kateřina 60
2. TAURUS, 8 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:41,84 8 Jirka Petr 35
3. LEMESÍNA, 8 61,0 ž. Václav Janáček 3 1/2 01:42,53 1 Kantek Petr, MVDr 50
4. HERBEBOIS, 8 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:43,24 2 Havelková Martina 40
5. MACESHKA, 6 55,0 žk. David Liška 1 01:43,40 4 Kantek Petr, MVDr 90
6. LADAR, 6 58,0 am. Petra Hrubá krk 01:43,46 6 Kantek Petr, MVDr 55
7. LADY PULPIT, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 7 01:44,95 5 Hulínský Václav, MUDr. 170
8. APOPHIS, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:44,96 7 Váňa Tomáš 110
Čas: 01:41,65, Mezičasy: (25,36 - 25,89 - 25,84 - 24,56)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-3 1/2-1-krk-7-kr.hlava

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 500 Kč za ohlášenou změnu dresu na koni č.4 MACESHKA (DU čl. 16/2).

video

2. dostih, start 10:50
1046 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIDDEN FLAME(IRE), 9 j 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE 01:39,29 2 Haris Ludvík 24
2. KISSI STURM, 4 bj 62,0 ž. Jakub Pavlíček 7 01:40,59 4 Míček Milan, Ing. 30
3. STUHNA(FR), 4 55,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:40,97 1 Pejšková Ivana, Ing. 160
4. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:41,33 3 Urbánek Luboš 40
5. MIKROP NICE, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:41,55 7 Petrlík Allan 140
6. KERABUSH(IRE), 4 s 63,0 žk. David Liška 1/2 01:41,63 8 Nieslanik Miroslav 80
7. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 David Dygrýn 4 01:42,36 9 Blažková Helena 140
8. MODEWARRE(IRE), 4 52,0 Michal Hrouda 2 01:42,71 6 Chaloupka Václav, Ing. 150
9. ALUETTE(FR), 6 51,0 am. Helena Březinová 4 01:43,64 5 Knauer Martin 250
10. DEMARKACE, 7 50,5 Michaela Musialová 14 01:46,19 10 Jirka Petr 300
Čas: 01:39,29, Mezičasy: (24,95 - 24,19 - 25,44 - 24,71)
Výrok: VELMI LEHCE-7-2 1/4-2 1/4-1 1/2-1/2-4-2-4-14

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Kilfrush Stud Ltd

Kůň č.10 DEMARKACE ztratil na startu cca 6 délek a kůň č.4 KISSI STURM ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti během dostihového dne o 0,5 kg na koni č.7 MIKROP NICE (DŘ § 326). Sankce: ž. Pavlíček J. 1000 Kč za křižování koně č.6 MODEWARRE v cílové rovině koněm č.4 KISSI STURM(DŘ § 364c). Sankce: tr. Ing. Chaloupka V. 1500 Kč za neohlášené použití lícních beránků u koně č.6 MODEWARRE (DŘ § 310).

video

3. dostih, start 11:23
1047 Visprion Cup - Visprion Cup
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANIKORO, 5 51,0 Antoine Subias JISTĚ 02:35,58 2 Horová Oliva, Ing. 70
2. VĚDMA, 6 57,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:35,72 6 Andrés Dušan 45
3. TIALINE, 5 60,0 am. Lukáš Charvát 1/2 02:35,82 1 Haris Ludvík 70
4. WAVE OF GRACIE, 4 58,0 žk. David Liška krk 02:35,87 5 Piruch Jozef 23
5. URBAN JOY(IRE), 5 s 62,5 ž. Petr Foret 10 02:38,13 3 Urbánek Luboš 65
6. WINNER STARS, 7 55,0 Michal Hrouda 1 1/2 02:38,39 4 Kub Ivan 45
Čas: 02:35,58, Mezičasy: (27,46 - 25,18 - 26,41 - 26,72 - 25,11 - 24,70)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-krk-10-1 1/2

Majitel: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

Kůň č.1 TIALINE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 12:12
1048 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOKIN, 4 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:09,85 5 Váňa Tomáš 60
2. NEE L`AMOUR(GER), 8 j 57,5 David Dygrýn 1 1/2 02:10,06 6 Hlavatý Pavel 140
3. FIOMI, 6 60,0 ž. Václav Janáček 2 1/4 02:10,44 4 Kantek Petr, MVDr 60
4. GOLDEN IRENE, 6 64,5 ž. Milan Zatloukal krk 02:10,50 2 Petrlík Allan 30
5. ORIC, 6 j 60,0 ž. Jan Rája 3/4 02:10,63 3 Kroutilík Jaroslav 130
6. ONDREÁŠ, 5 56,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 02:10,64 9 Pejšková Ivana, Ing. 55
7. PEPA HAVEL(FR), 10 59,5 Martin Laštovička 3 1/2 02:11,25 8 Chaloupka Václav, Ing. 78
8. MARKOS, 4 60,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:11,47 11 Zobal František 200
9. LA SANTIAGA(GER), 4 b 56,5 ž. Petr Foret 2 02:11,79 10 Hlavatý Pavel 250
10. VICTORIA REGINA, 4 52,0 ž. Jiřina Andrésová 7 02:13,10 12 Andrés Dušan 100
11. MISS MAMOOL(GER), 4 59,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:13,50 7 Neuberg Filip 55
12. SOPRAN TORUS(ITY), 5 s 52,5 Michal Hrouda 1 1/2 02:13,73 1 Kub Petr 170
Čas: 02:09,85, Mezičasy: (26,66 - 26,16 - 26,19 - 25,85 - 24,99)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/4-krk-3/4-kr.hlava-3 1/2-1 1/2-2-7-2 1/2-1 1/2

Majitel: Marpet HK Trans s.r.o., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dvořák J.
video

5. dostih, start 13:05
1049 Jarní cena wineBANK Frankfurt Rennen-Frühjarspreis wineBANK Frankfurt Rennen
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLESSED KISS(FR), 3 59,5 žk. David Liška JISTĚ 02:06,07 6 Endaltsev Igor 210
2. MANDACHAL(FR), 3 58,0 ž. Václav Janáček 4 1/2 02:06,84 2 Váňa Tomáš 30
3. FOREVER DRY(GER), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:06,87 8 Váňa st. Josef 60
4. ORIENTAL GLORY(GER), 3 60,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:07,05 1 Urbánek Luboš 45
5. VALENTINO DANCER(FR), 3 56,0 ž. Martina Havelková 2 02:07,30 9 Toušek Daniel, Ing. 160
6. MOTORSPORT(FR), 3 56,0 ž. Martin Laube 1 3/4 02:07,57 11 Šavujev Arslangirej 70
7. IRISH HIT(IRE), 3 56,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:08,03 5 Pejšková Ivana, Ing. 210
8. TOP ONE, 3 56,0 ž. Petr Foret 3/4 02:08,16 7 Wroblewski Grzegorz 55
9. MOBILIZATION(IRE), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:08,25 4 Šavujev Arslangirej 170
10. GOLDEN ALIGHIERI, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 10 02:10,33 3 Petrlík Allan 100
11. SICILIANA, 3 56,5 Beysim Ferhanov 8 02:11,93 10 Vocásková Helena 100
Nestartovali: SEEKING BOB(IRE)
Čas: 02:06,07, Mezičasy: (25,92 - 24,97 - 24,87 - 25,53 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-4 1/2-hlava-1 1/4-2-1 3/4-2 1/2-3/4-1/2-10-8

Majitel: Baizhasrkinov Yerbol, Trenér: Endaltsev Igor, Chov: Earl Haras du Taillis,Wenger B.

Kůň č.6 BLESSED KISS byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 MANDACHAL (DU čl. 16/3).

video

6. dostih, start 13:46
1050 Dostih ORDER OF INNOCENCE- ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (5000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHANTA, 5 56,0 Michal Hrouda BOJ 03:19,65 4 Záhorová Eva 80
2. SANTIN(IRE), 6 60,5 ž. Jan Verner 1/2 03:19,74 2 Tajmr Michal 24
3. ARARAT, 4 55,0 Beysim Ferhanov 1/2 03:19,83 8 Vocásková Helena 60
4. WINSOME BOY(AUT), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek 8 03:21,55 3 Hanáček Jaroslav 78
5. MIZURI, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 03:22,08 7 Zobal František 100
6. SHADOW MOON, 10 59,0 ž. Radek Koplík 1 03:22,26 9 Stašková Eva, Ing. 60
7. QUEST ROYAL(SRB), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 03:22,95 6 Neuberg Filip 55
8. VEGAS LAS, 6 59,0 ž. Martin Laube 7 03:24,23 5 Pejšková Ivana, Ing. 260
9. MARIONEL(IRE), 5 61,0 ž. Jan Rája daleko 03:31,62 1 Baštová Pavlína, Ing. 100
Čas: 03:19,65, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1/2-8-2 3/4-1-3 1/2-7-daleko
Bonus:
5 000 Kč(ORPHANTA)DS Dolní Moravice

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel