home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.04.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 10:19
1045 Cena města Karlovy Vary- Preiss Stadt Karlsbad
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 4 53,5 Pavlína Filipová JISTĚ 01:41,65 3 Berthier Kateřina 60
2. TAURUS, 8 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:41,84 8 Jirka Petr 35
3. LEMESÍNA, 8 61,0 ž. Václav Janáček 3 1/2 01:42,53 1 Kantek Petr 50
4. HERBEBOIS, 8 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:43,24 2 Havelková Martina 40
5. MACESHKA, 6 55,0 žk. David Liška 1 01:43,40 4 Kantek Petr 90
6. LADAR, 6 58,0 am. Petra Hrubá krk 01:43,46 6 Kantek Petr 55
7. LADY PULPIT, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 7 01:44,95 5 Hulínský Václav 170
8. APOPHIS, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:44,96 7 Váňa Tomáš 110
Čas: 01:41,65, Mezičasy: (25,36 - 25,89 - 25,84 - 24,56)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-3 1/2-1-krk-7-kr.hlava

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 500 Kč za ohlášenou změnu dresu na koni č.4 MACESHKA (DU čl. 16/2).

video

2. dostih, start 10:50
1046 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIDDEN FLAME(IRE), 9 j 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE 01:39,29 2 Haris Ludvík 24
2. KISSI STURM, 4 bj 62,0 ž. Jakub Pavlíček 7 01:40,59 4 Míček Milan 30
3. STUHNA(FR), 4 55,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:40,97 1 Pejšková Ivana 160
4. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:41,33 3 Urbánek Luboš 40
5. MIKROP NICE, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:41,55 7 Petrlík Allan 140
6. KERABUSH(IRE), 4 s 63,0 žk. David Liška 1/2 01:41,63 8 Nieslanik Miroslav 80
7. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 David Dygrýn 4 01:42,36 9 Blažková Helena 140
8. MODEWARRE(IRE), 4 52,0 Michal Hrouda 2 01:42,71 6 Chaloupka Václav 150
9. ALUETTE(FR), 6 51,0 am. Helena Březinová 4 01:43,64 5 Knauer Martin 250
10. DEMARKACE, 7 50,5 Michaela Musialová 14 01:46,19 10 Jirka Petr 300
Čas: 01:39,29, Mezičasy: (24,95 - 24,19 - 25,44 - 24,71)
Výrok: VELMI LEHCE-7-2 1/4-2 1/4-1 1/2-1/2-4-2-4-14

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Kilfrush Stud Ltd

Kůň č.10 DEMARKACE ztratil na startu cca 6 délek a kůň č.4 KISSI STURM ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti během dostihového dne o 0,5 kg na koni č.7 MIKROP NICE (DŘ § 326). Sankce: ž. Pavlíček J. 1000 Kč za křižování koně č.6 MODEWARRE v cílové rovině koněm č.4 KISSI STURM(DŘ § 364c). Sankce: tr. Ing. Chaloupka V. 1500 Kč za neohlášené použití lícních beránků u koně č.6 MODEWARRE (DŘ § 310).

video

3. dostih, start 11:23
1047 Visprion Cup - Visprion Cup
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANIKORO, 5 51,0 Antoine Subias JISTĚ 02:35,58 2 Horová Oliva 70
2. VĚDMA, 6 57,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:35,72 6 Andrés Dušan 45
3. TIALINE, 5 60,0 am. Lukáš Charvát 1/2 02:35,82 1 Haris Ludvík 70
4. WAVE OF GRACIE, 4 58,0 žk. David Liška krk 02:35,87 5 Piruch Jozef 23
5. URBAN JOY(IRE), 5 s 62,5 ž. Petr Foret 10 02:38,13 3 Urbánek Luboš 65
6. WINNER STARS, 7 55,0 Michal Hrouda 1 1/2 02:38,39 4 Kub Ivan 45
Čas: 02:35,58, Mezičasy: (27,46 - 25,18 - 26,41 - 26,72 - 25,11 - 24,70)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-krk-10-1 1/2

Majitel: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

Kůň č.1 TIALINE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 12:12
1048 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOKIN, 4 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:09,85 5 Váňa Tomáš 60
2. NEE L`AMOUR(GER), 8 j 57,5 David Dygrýn 1 1/2 02:10,06 6 Hlavatý Pavel 140
3. FIOMI, 6 60,0 ž. Václav Janáček 2 1/4 02:10,44 4 Kantek Petr 60
4. GOLDEN IRENE, 6 64,5 ž. Milan Zatloukal krk 02:10,50 2 Petrlík Allan 30
5. ORIC, 6 j 60,0 ž. Jan Rája 3/4 02:10,63 3 Kroutilík Jaroslav 130
6. ONDREÁŠ, 5 56,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 02:10,64 9 Pejšková Ivana 55
7. PEPA HAVEL(FR), 10 59,5 Martin Laštovička 3 1/2 02:11,25 8 Chaloupka Václav 78
8. MARKOS, 4 60,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:11,47 11 Zobal František 200
9. LA SANTIAGA(GER), 4 b 56,5 ž. Petr Foret 2 02:11,79 10 Hlavatý Pavel 250
10. VICTORIA REGINA, 4 52,0 ž. Jiřina Andrésová 7 02:13,10 12 Andrés Dušan 100
11. MISS MAMOOL(GER), 4 59,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:13,50 7 Neuberg Filip 55
12. SOPRAN TORUS(ITY), 5 s 52,5 Michal Hrouda 1 1/2 02:13,73 1 Kub Petr 170
Čas: 02:09,85, Mezičasy: (26,66 - 26,16 - 26,19 - 25,85 - 24,99)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/4-krk-3/4-kr.hlava-3 1/2-1 1/2-2-7-2 1/2-1 1/2

Majitel: Marpet HK Trans s.r.o., Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dvořák J.
video

5. dostih, start 13:05
1049 Jarní cena wineBANK Frankfurt Rennen-Frühjarspreis wineBANK Frankfurt Rennen
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLESSED KISS(FR), 3 59,5 žk. David Liška JISTĚ 02:06,07 6 Endaltsev Igor 210
2. MANDACHAL(FR), 3 58,0 ž. Václav Janáček 4 1/2 02:06,84 2 Váňa Tomáš 30
3. FOREVER DRY(GER), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:06,87 8 Váňa st. Josef 60
4. ORIENTAL GLORY(GER), 3 60,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:07,05 1 Urbánek Luboš 45
5. VALENTINO DANCER(FR), 3 56,0 ž. Martina Havelková 2 02:07,30 9 Toušek Daniel 160
6. MOTORSPORT(FR), 3 56,0 ž. Martin Laube 1 3/4 02:07,57 11 Šavujev Arslangirej 70
7. IRISH HIT(IRE), 3 56,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:08,03 5 Pejšková Ivana 210
8. TOP ONE, 3 56,0 ž. Petr Foret 3/4 02:08,16 7 Wroblewski Grzegorz 55
9. MOBILIZATION(IRE), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:08,25 4 Šavujev Arslangirej 170
10. GOLDEN ALIGHIERI, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 10 02:10,33 3 Petrlík Allan 100
11. SICILIANA, 3 56,5 Beysim Ferhanov 8 02:11,93 10 Vocásková Helena 100
Nestartovali: SEEKING BOB(IRE)
Čas: 02:06,07, Mezičasy: (25,92 - 24,97 - 24,87 - 25,53 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-4 1/2-hlava-1 1/4-2-1 3/4-2 1/2-3/4-1/2-10-8

Majitel: Baizhasrkinov Yerbol, Trenér: Endaltsev Igor, Chov: Earl Haras du Taillis,Wenger B.

Kůň č.6 BLESSED KISS byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 MANDACHAL (DU čl. 16/3).

video

6. dostih, start 13:46
1050 Dostih ORDER OF INNOCENCE- ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (5000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHANTA, 5 56,0 Michal Hrouda BOJ 03:19,65 4 Záhorová Eva 80
2. SANTIN(IRE), 6 60,5 ž. Jan Verner 1/2 03:19,74 2 Tajmr Michal 24
3. ARARAT, 4 55,0 Beysim Ferhanov 1/2 03:19,83 8 Vocásková Helena 60
4. WINSOME BOY(AUT), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek 8 03:21,55 3 Hanáček Jaroslav 78
5. MIZURI, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 03:22,08 7 Zobal František 100
6. SHADOW MOON, 10 59,0 ž. Radek Koplík 1 03:22,26 9 Stašková Eva 60
7. QUEST ROYAL(SRB), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 03:22,95 6 Neuberg Filip 55
8. VEGAS LAS, 6 59,0 ž. Martin Laube 7 03:24,23 5 Pejšková Ivana 260
9. MARIONEL(IRE), 5 61,0 ž. Jan Rája daleko 03:31,62 1 Baštová Pavlína 100
Čas: 03:19,65, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1/2-8-2 3/4-1-3 1/2-7-daleko
Bonus:
5 000 Kč(ORPHANTA)DS Dolní Moravice

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel