home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.04.2018 - Praha
stav dráhy: 3.7 (pružná)
1. dostih, start 14:02
1037 CENA FARMAX
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 5 56,0 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 02:35,58 6 Menclová Aneta 25
2. HONEY BUNNY, 12 52,0 žk. Simona Laubeová 1/2 02:35,67 4 Pejšková Ivana, Ing. 50
3. MARKER SUN, 9 56,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:35,77 5 Pišl Martin 55
4. DAKAR, 5 s 52,5 ž. Jan Verner 3 02:36,30 3 Bartoš st. Josef 100
5. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 s 67,0 žk. David Liška 3 02:36,84 1 Petrlík Allan 25
6. YES APRIL, 4 51,5 Michal Hrouda daleko 02:44,83 2 Drlík Jaroslav 170
Čas: 02:35,58, Mezičasy: (26,09 - 27,64 - 25,07 - 26,00 - 25,55 - 25,23)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-3-3-daleko

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Sankce: ž.Hlubučková K. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 264b).

video

2. dostih, start 14:34
1038 CENA DAIKIN
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT, 9 s 54,5 Adam Florian JISTĚ 01:12,80 5 Duchoň Tomáš 40
2. KISSI BOY, 3 63,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   10 Míček Milan, Ing. 22
3. RABBIT MAKFI(GB), 5 63,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1   9 Juránek Petr 200
4. IBAR, 8 60,0 ž. Jan Rája 1/2   7 Bartoš st. Josef 80
5. RAKIA, 5 s 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2   2 Váňa Tomáš 140
6. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 61,5 am. Michaela Kacerová 2 1/4   3 Brož Jiří 50
7. POULINE, 7 b 60,5 ž. Petr Foret krk   4 Křídlová Tamara 180
8. LADISLAV, 6 60,0 žk. David Liška 2 1/2   11 Chaloupka Václav, Ing. 70
9. LYSYANARGENT(FR), 4 51,5 Michal Hrouda hlava   8 Mourek František 300
10. GIRL OF FIRE, 7 j 57,5 ž. Michal Mach 1 1/2   6 Vajsnerová Jana 110
11. KÁRL, 7 50,5 ž. Martina Havelková 2   12 Hanousek Ladislav 150
12. DODYBUD(IRE), 9 s 59,5 am. Jindřich Fabris krk   1 Kalčík Michal 120
Čas: 01:12,80, Mezičasy: (24,33 - 24,81 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-1/2-1 1/2-2 1/4-krk-2 1/2-hlava-1 1/2-2-krk

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

3. dostih, start 15:11
1039 CENA GERLACH
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIHNU(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:42,50 3 Urbánek Luboš 37
2. MAKFIA(GB), 3 51,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:42,67 1 Šatra Tomáš 70
3. MOBILIZATION(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:42,75 9 Šavujev Arslangirej 25
4. ANHOR(GER), 3 55,0 žk. David Liška 1 01:42,92 4 Petrlík Allan 28
5. MATTER OF HOPE(IRE), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:43,13 8 Kub Ivan 250
6. WENUS, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:43,13 7 Berthier Kateřina 90
7. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 53,0 žk. Lucie Fialová 1 01:43,30 6 Fedorowicz Vladislav 350
8. DERNIERA(IRE), 3 53,0 ž. Kateřina Hlubučková daleko 01:47,40 5 Kub Ivan 210
Nestartovali: TADOUR
Čas: 01:42,50, Mezičasy: (25,32 - 26,00 - 26,00 - 25,18)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1-1 1/2-kr.hlava-1-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Mme Gunther E.

Kůň č.2 TADOUR nestartoval z důvodu pádu jezdce ž. Vernera J. ve zkušebním cvalu(DŘ § 335). Kůň č.5 DERNIERA ztratil na startu cca 4 délky a kůň č.8 MATTER OF HOPE ztratil na startu cca 3 délky.

video

4. dostih, start 15:43
1040 CENA RIGIPS (13. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENIDICTION(IRE), 4 61,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:24,70 2 Haris Ludvík 40
2. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 58,0 ž. Petr Foret 3/4 01:24,82 7 Urbánek Luboš 35
3. NYANI TOMBA(IRE), 8 s 58,0 žk. David Liška krk 01:24,89 9 Váňa Tomáš 160
4. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 8 j 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:24,90 1 Holčák František 40
5. ALEXANDR(IRE), 5 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:25,11 8 Andrés Dušan 160
6. CHANCELLOR(FR), 4 61,5 žk. Lucie Fialová 1/2 01:25,19 10 Fedorowicz Vladislav 120
7. MAYDA(IRE), 4 56,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:25,21 4 Váňa Tomáš 40
8. ANITSCHKA(IRE), 5 56,5 Michal Hrouda nos 01:25,21 11 Šatra Tomáš 170
9. SHEIK YERBOUTI, 6 58,0 ž. Michal Mach 1/2 01:25,28 5 Drlík Jaroslav 160
10. DARIEN, 4 s 58,0 ž. Jan Verner 2 01:25,60 3 Bartoš st. Josef 150
11. MORMILL(GB), 5 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:25,70 6 Jelen Jaroslav 200
Čas: 01:24,70, Mezičasy: (13,75 - 23,61 - 23,84 - 23,50)
Výrok: BOJ-3/4-krk-hlava-1 1/4-1/2-kr.hlava-nos-1/2-2-1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Barnane Stud
video

5. dostih, start 16:09
1041 VELKÁ CENA VODAFONE & ČESKÝCH LÍDRŮ (29. MEMORIÁL PROF. VÁCLAVA MICHALA)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAR(IRE), 3 59,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:25,45 1 Török Dalibor 17
2. BLACK BARD(IRE), 3 b 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:25,89 6 Haris Ludvík 35
3. QUINTERO, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:26,05 3 Váňa Tomáš 55
4. ALFAZIVE(FR), 3 57,5 žk. David Liška 6 01:27,62 4 Luka Václav, Ing. 60
5. TAELL, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:27,85 5 Chaloupka Václav, Ing. 200
6. PAMPALINI(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 4 01:28,58 2 Pišl Martin 200
Čas: 01:25,45, Mezičasy: (13,94 - 23,66 - 23,97 - 23,88)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/4-6-1 1/2-4
Maj. prémie:
20 000 Kč (QUINTERO)Stáj Hradec
12 000 Kč (TAELL)Stáj Sokrates

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Legars M.
video

6. dostih, start 16:37
1042 CENA EXPOBANK
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKACIE, 5 b 51,0 am. Helena Březinová LEHCE 01:54,69 6 Knauer Martin 85
2. NADĚJE, 5 55,0 Adam Florian 4 1/2 01:55,45 5 Voršilková Helena, Ing. 120
3. LEMESÍNA, 8 58,5 Michal Hrouda 3 01:56,00 10 Kantek Petr, MVDr 120
4. FIOMI, 6 67,5 žk. David Liška 2 1/2 01:56,38 7 Kantek Petr, MVDr 40
5. CANDLE IN THE WIND, 6 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 3/4 01:56,66 9 Voršilková Helena, Ing. 150
6. LA LAGION, 8 51,5 žk. Simona Laubeová 3/4 01:56,78 2 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. ARTORIUS, 4 53,0 žk. Lucie Fialová 4 1/2 01:57,73 12 Pišl Martin 150
8. MORGAN, 4 63,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:58,04 11 Petrlík Allan 70
9. ZLOMEK, 5 59,0 ž. Vendula Korečková 4 01:58,94 4 Michal Jiří 35
10. FURANO(GB), 6 b 49,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:59,05 1 Kalčík Michal 130
11. AIGER, 5 54,5 ž. Martina Havelková 3 01:59,64 3 Hála Libor, MVDr. 100
12. RHINESTONE COWBOY(FR), 4 58,5 Martin Laštovička 1 1/2 01:59,93 8 Chaloupka Václav, Ing. 130
Čas: 01:54,69, Mezičasy: (15,04 - 24,47 - 24,51 - 26,10 -24,57)
Výrok: LEHCE-4 1/2-3-2 1/2-1 3/4-3/4-4 1/2-2-4-1/2-3-1 1/2

Majitel: Lady Helen, Trenér: Knauer Martin, Chov: Srubovka s.r.o.
video

7. dostih, start 17:06
1043 CENA MASTERCARD PRICELESS SPECIALS
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 5 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:55,85 8 Andrés Dušan 55
2. CATOTONIC(GB), 5 58,0 ž. Jan Verner 3/4 01:55,97 2 Jelen Jaroslav 170
3. WOVKA(IRE), 4 58,0 žk. David Liška 2 1/4 01:56,34 6 Luka Václav, Ing. 22
4. SURIKATA, 5 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:56,42 3 Růžičková Martina 40
5. DETERMIS, 5 48,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:56,60 7 Horáková Lenka 70
6. NAMID STAR(FR), 7 b 61,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:56,70 5 Růžičková Martina 150
7. GALIS, 5 58,5 am. Lukáš Charvát 3 1/4 01:57,33 1 Haris Ludvík 90
8. SINGAPORE SPICE(FR), 6 51,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:58,01 4 Drlík Jaroslav 65
Čas: 01:55,85, Mezičasy: (15,44 - 24,89 - 24,99 - 24,56 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/4-1/2-1-1/2-3 1/4-3 1/4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.
video

8. dostih, start 17:40
1044 CENA HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:53,82 10 Šavujev Arslangirej 20
2. BARABASH(GER), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:54,01 2 Urbánek Luboš 40
3. LOMBARDINO, 3 j 56,5 žk. David Liška 2 1/2 01:54,44 6 Haris Ludvík 45
4. NELISSA, 3 55,5 Adam Florian 7 01:55,82 8 Blažek Svatoslav 250
5. SAPIENTI, 3 57,0 ž. Jan Verner 7 01:57,10 1 Haris Ludvík 90
6. RAVENDAEL, 3 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:58,13 7 Růžičková Martina 130
7. INSTINKT, 3 57,0 ž. Kateřina Hlubučková daleko 02:04,01 4 Duchoň Tomáš 130
8. KENTUCKY JACK, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 15 02:07,70 3 Váňa Tomáš 200
Nestartovali: ORSON, SFORZA
Čas: 01:53,82, Mezičasy: (15,01 - 24,79 - 25,69 - 24,27 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-7-7-5-daleko-15

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.5 SFORZA nestartoval pro zranění ve startovacích boxech. Kůň č.9 ORSON nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů. DK nařídila přezkoušení koně č.9 ORSON ze způsobilosti startu ze startovních boxů před příštím startem v dostihu (DŘ § 346b). Sankce: Statek Blata Český Ráj 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Vostarková Žaneta
Cílová kamera: Dobrovolný Karel