home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.04.2018 - Praha
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 14:00
1021 CENA ZÁVODIŠTĚ VELKÁ CHUCHLE
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEROUYINE(FR), 4 58,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:10,95 1 Urbánek Luboš 55
2. WOBULL SE NOW, 8 55,0 Adam Florian 2 01:11,21 6 Voršilková Helena, Ing. 25
3. STORMICO, 7 j 58,5 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:11,66 5 Bieliková Marta 60
4. TRINIS, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:11,67 4 Haris Ludvík 23
5. TWINKY, 7 55,0 ž. Martin Laube 4 01:12,34 3 Jelen Jaroslav 170
6. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 52,5 žk. Lucie Fialová 4 3/4 01:13,58 2 Fedorowicz Vladislav 150
7. QUAFF, 8 64,5 ž. Jaromír Šafář 8 01:15,45 7 Kantek Petr, MVDr 85
Čas: 01:10,95, Mezičasy: (24,34 - 23,31 - 23,30)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-kr.hlava-4-4 3/4-8

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: SCEA Haras du Ma,Eichenlaub S.,Y.
video

2. dostih, start 14:32
1022 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANGO GLINKA, 3 j 59,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:27,31 1 Haris Ludvík 18
2. WENUS, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 5 01:28,02 6 Berthier Kateřina 70
3. FANTASTICMAN, 3 53,5 žk. Simona Laubeová 1 01:28,19 5 Petrlík Allan 80
4. ANNIE TIGER, 3 b 53,0 Michal Hrouda 1/2 01:28,27 4 Mimra Zdeněk 110
5. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 7 01:29,41 3 Petrlík Allan 25
6. PALADDIO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:30,04 8 Chaloupka Jiří 40
7. ALHAMRA(FR), 3 j 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:30,12 7 Pišl Martin 150
Nestartovali: TADOUR
Čas: 01:27,31, Mezičasy: (14,04 - 24,88 - 24,89 - 23,50)
Výrok: LEHCE-5-1-1/2-7-3 1/2-1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.2 TADOUR nestartoval pro nesprávné okování. Sankce: tr.Kroutilík J. 2500 Kč za nesprávné okování koně č.2 TADOUR do dostihu (DŘ §311),

video

3. dostih, start 15:01
1023 44. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAPET(IRE), 3 57,5 žk. David Liška JISTĚ 01:26,26 6 Luka Václav, Ing. 90
2. RABBIT BATED(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:26,42 8 Petrlík Allan 350
3. LOVE CONNECTION(GER), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:26,43 1 Germič Karel 25
4. CARMELLA(FR), 3 j 57,5 ž. Petr Foret krk 01:26,49 4 Török Dalibor 22
5. LAREONA, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:26,53 7 Haris Ludvík 45
6. SUMMER DRESS(GB), 3 j 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:27,13 3 Koplík Zdeno 130
7. COOL BABY(GB), 3 s 57,5 Carlos Henrique da Silva Filho 1 3/4 01:27,38 2 Vinklárek René, Bc. 60
8. LAILA BLUE, 3 57,5 Adam Florian 2 3/4 01:27,75 5 Tůma Pavel 130
Čas: 01:26,26, Mezičasy: (13,37 - 24,32 - 24,88 - 23,69)
Výrok: JISTĚ-1-kr.hlava-krk-hlava-4-1 3/4-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (LAREONA)DAR

Majitel: Stáj RA-PET.CZ, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Yeomanstown Stud

Kůň č.7 LAREONA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Zatloukal M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364 b)

video

4. dostih, start 15:31
1024 CENA WHISKY
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 7 b 64,0 žk. David Liška BOJ 01:41,07 7 Bieliková Marta 20
2. NOMBEKO(FR), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:41,10 2 Chaloupka Jiří 50
3. LAKAR, 8 bj 53,5 ž. Jiřina Andrésová 6 01:42,20 8 Bieliková Marta 80
4. A DEE JOE(FR), 8 56,0 am. Zuzana Míčová 2 1/4 01:42,60 1 Brož Jiří 130
5. BON JOUR, 4 60,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:42,99 5 Mimra Zdeněk 50
6. FANTASTIC LADY, 4 62,0 ž. Milan Zatloukal 7 01:44,31 4 Petrlík Allan 40
7. MACESHKA, 6 51,5 Michal Hrouda 1 3/4 01:44,62 3 Kantek Petr, MVDr 85
Nestartovali: RUBEN
Čas: 01:41,07, Mezičasy: (27,14 - 24,24 - 25,75 - 23,94)
Výrok: BOJ-hlava-6-2 1/4-2 1/2-7-1 3/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

5. dostih, start 16:03
1025 60. VELKÁ DUBNOVÁ CENA FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY, a. s.
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDZARB(IRE), 6 59,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:51,43 2 Šavujev Arslangirej 27
2. SIR SUN(FR), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:51,69 4 Urbánek Luboš 20
3. DUKE OF DARHORSE(IRE), 4 b 59,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:51,72 6 Haris Ludvík 160
4. TAMARIND COVE(IRE), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:51,95 7 Váňa Tomáš 65
5. CHARLES QUATRIEME(FR), 8 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:52,13 8 Záhorová Eva 60
6. CHANCELLOR(FR), 4 59,5 ž. Petr Foret nos 01:52,14 5 Fedorowicz Vladislav 170
7. ZOCK(FR), 4 59,5 Michal Hrouda 5 01:53,05 3 Šatra Tomáš 100
8. TIMEKEEPER(IRE), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 5 01:54,18 1 Váňa Tomáš 130
Čas: 01:51,43, Mezičasy: (14,06 - 23,77 - 25,50 - 24,02 - 24,08)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-1 1/4-1 1/4-nos-5-5

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Mrs Hervet M.

Kůň č.2 ALDZARB byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. Sankce: ž. Zatloukal M. 560 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 16:33
1026 CENA SHAMALGANA
Rovina III.kat. - 2210 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOSEN PUISSANCE(IRE), 3 50,0 am. Soňa Bodláková JISTĚ 02:35,07 1 Tůma Pavel 250
2. CORLEONE(FR), 3 54,5 žk. David Liška krk 02:35,13 2 Tůma Pavel 20
3. MOTORSPORT(FR), 3 55,0 ž. Martin Laube 4 02:35,72 4 Šavujev Arslangirej 25
4. QUEENTERA(GB), 3 58,0 ž. Vendula Korečková hlava 02:35,75 6 Váňa Tomáš 60
5. SAINT SANKA(FR), 3 50,0 žk. Simona Laubeová 2 1/4 02:36,08 7 Váňa st. Josef 150
6. FLASHPOINT(GER), 3 54,5 ž. Martina Havelková 2 02:36,32 5 Váňa st. Josef 50
7. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 52,0 Michal Hrouda 13 02:38,61 3 Fedorowicz Vladislav 200
Čas: 02:35,07, Mezičasy: (18,68 - 29,47 - 27,59 - 27,40 - 26,14 - 25,79)
Výrok: JISTĚ-krk-4-hlava-2 1/4-2-13

Majitel: PT Team&Kaločová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Loder E. J.

Sankce: ž. Laube M. odnětí licence na 1 dostihový den ( na žádost jezdce byla sankce stanovena na 21.4) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), žk. Laubeová S. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364 b), tr. Váňa J. st. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.7 SAINT SANKA do dostihu (DŘ § 306).

video

7. dostih, start 17:02
1027 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina III.kat. - 2210 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONCORD OF GRACIE(IRE), 5 j 55,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:24,17 1 Piruch Jozef 75
2. PRINCESS RYANA, 4 b 57,0 žk. David Liška 1/2 02:24,24 3 Piruch Jozef 17
3. NOBLE FOX(FR), 9 57,5 ž. Jiřina Andrésová 4 02:24,88 5 Andrés Dušan 80
4. ROONY, 9 s 60,0 am. Jindřich Fabris 3 02:25,42 2 Bieliková Marta 85
5. LUCIAN(GER*), 5 53,5 žk. Lucie Fialová 3/4 02:25,57 6 Mourek František 100
6. MIKROP NICE, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 7 02:26,99 4 Petrlík Allan 85
Čas: 02:24,17, Mezičasy: (17,07 - 26,38 - 25,40 - 25,73 - 25,66 - 23,93)
Výrok: BOJ-1/2-4-3-3/4-7

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hanbury C.O.P.
video

8. dostih, start 17:31
1028 CENA VÁŽNICE
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE MASTER(FR), 3 55,5 žk. David Liška JISTĚ 02:40,91 1 Tůma Pavel 20
2. LESANA(GER*), 3 55,5 Adam Florian 1 1/4 02:41,11 6 Török Dalibor 130
3. AZDAR(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:41,44 3 Šavujev Arslangirej 50
4. RABBIT WIN(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:41,64 8 Petrlík Allan 37
5. VINN, 3 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8 02:42,94 4 Růžičková Martina 170
6. NATIQUA(GB), 3 54,0 Daniel Vyhnálek 2 02:43,27 2 Török Dalibor 80
7. VINNY VIKTORIA, 3 53,0 Michal Hrouda 5 02:44,23 5 Růžičková Martina 170
8. PROVENCE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:44,39 7 Bieliková Marta 250
Čas: 02:40,91, Mezičasy: (28,96 - 28,33 - 27,41 - 26,88 - 26,74 - 22,59)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-1 1/4-8-2-5-3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ben M`rad Z.,Torgeman S.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Vostarková Žaneta
Cílová kamera: Malát Vít