home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.04.2018 - Praha
stav dráhy: 3.1 (pružná)
1. dostih, start 14:07
1014 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOP ONE, 3 57,0 ž. Szczepan Mazur BOJ 01:52,10 5 Wroblewski Grzegorz 130
2. CAPE FREEDOM(IRE), 3 57,0 ž. Martin Laube hlava 01:52,13 4 Šavujev Arslangirej 37
3. FOREVER DRY(GER), 3 56,5 žk. Simona Laubeová 1/2 01:52,19 2 Váňa st. Josef 33
4. LOMBARDINO, 3 j 55,0 žk. David Liška 1 3/4 01:52,44 7 Haris Ludvík 50
5. IRISH HIT(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:52,44 8 Pejšková Ivana, Ing. 70
6. PAMPALINI(IRE), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3 01:53,02 6 Pišl Martin 120
7. CLAUDIA FONG(GB), 3 57,5 ž. Martina Havelková 6 01:54,28 3 Tůma Pavel 50
8. FINIST, 3 57,0 ž. Róbert Šara 1 1/2 01:54,53 9 Holčák František 170
9. VERLAINE, 3 b 55,0 Adam Florian 5 01:55,48 1 Růžičková Martina 300
Nestartovali: ORSON
Čas: 01:52,10, Mezičasy: (14,87 - 24,52 - 24,34 - 24,30 - 24,07)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-1 3/4-nos-3-6-1 1/2-5

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: TVD Technická výroba a.s.

Kůň č. 10 ORSON nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů. Sankce: tr. Pejšková I. 500 Kč za pozdní příchod koně č.8 IRISH HIT do paddocku (DŘ § 332).

video

2. dostih, start 14:42
1015 CENA DERBY CLUBU PRAGUE
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT HAVANA(GB), 3 55,0 žk. David Liška BOJ 01:41,34 2 Petrlík Allan 55
2. KOSTIYA(IRE), 3 56,5 ž. Jan Verner nos 01:41,35 7 Váňa Tomáš 110
3. VALENTINO DANCER(FR), 3 58,0 ž. Martina Havelková 3 01:41,94 3 Toušek Daniel, Ing. 120
4. ANHOR(GER), 3 58,0 ž. Petr Foret krk 01:41,98 10 Petrlík Allan 40
5. CAPTAIN HOLLOW, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:43,04 8 Myšková Štěpánka 60
6. VINNY AGNES, 3 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:43,52 6 Růžičková Martina 110
7. JURATA(POL), 3 56,5 ž. Szczepan Mazur 1/2 01:43,60 1 Wroblewski Grzegorz 70
8. MAKFIA(GB), 3 54,0 Michal Hrouda 15 01:47,40 9 Šatra Tomáš 35
DD FALSTAFF DE BERCE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík     11 Koplík Zdeno 200
Nestartovali: LOUIS LITT, LUSINDA(GB)
Čas: 01:41,34, Mezičasy: (26,20 - 25,67 - 25,37 - 24,10)
Výrok: BOJ-nos-3-krk-5-2 1/2-1/2-15
Maj. prémie:
10 000 Kč (CAPTAIN HOLLOW)Meridian

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Knipe R.F.and S.D.

Kůň č. 4 LUSINDA nestartovala z důvodu zranění ve startovacích boxech, kůň č. 5 LOUIS LITT nestartoval z důvodu, že nebyl v okamžiku startu ve startovacích boxech. Kůň č. 11 FALSTAFF DE BERCE ztratil na startu nesčetné délky a kůň č. 8 CAPTAIN HOLLOW asi 8 délek. Sankce: tr. Koplík Z. výstraha za nepřipravenost koně č. 11 FALSTAFF DE BERCE do dostihu (DŘ § 411f).

video

3. dostih, start 15:15
1016 CENA SPOLEČNOSTI TOTO CZ
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOVKA(IRE), 4 55,0 žk. David Liška BOJ 01:43,05 4 Luka Václav, Ing. 35
2. FULMINE LUNA(FR), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:43,16 3 Chaloupka Jiří 45
3. SURIKATA, 5 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:43,19 2 Růžičková Martina 50
4. TIGGY BLUE, 6 57,0 ž. Jan Verner hlava 01:43,22 5 Jelen Jaroslav 30
5. NAMID STAR(FR), 7 b 61,0 Adam Florian 3 1/2 01:43,88 1 Růžičková Martina 110
6. CHUAN CHE, 10 j 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:44,13 6 Bieliková Marta 100
Čas: 01:43,05, Mezičasy: (26,42 - 25,98 - 25,37 - 25,28)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-hlava-3 1/2-1 1/2

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mrs Gunn T.
video

4. dostih, start 15:44
1017 CENA PADDOCKU
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALFA WOLF(IRE), 7 60,5 žk. David Liška JISTĚ 01:25,56 8 Luka Václav, Ing. 25
2. BOUŘKA, 7 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:25,77 1 Kantek Petr, MVDr 80
3. KÁRL, 7 50,0 ž. Martina Havelková 2 01:26,11 9 Hanousek Ladislav 100
4. ILISSA DESERT(FR), 5 b 55,5 Valerie Vyhnálková 1 3/4 01:26,42 3 Toušek Daniel, Ing. 120
5. DODYBUD(IRE), 9 60,5 am. Jindřich Fabris 2 01:26,78 4 Bieliková Marta 85
6. ARTORIUS, 4 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:27,02 5 Pišl Martin 75
7. LYSYANARGENT(FR), 4 52,0 Michal Hrouda krk 01:27,07 2 Mourek František 75
8. OUR LASS(IRE), 8 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:27,30 7 Kantek Petr, MVDr 100
Nestartovali: IBAR
Čas: 01:25,56, Mezičasy: (13,25 - 23,57 - 24,74 - 24,00)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-1 3/4-2-1 1/2-krk-1 1/4

Majitel: Luka racing syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Williamson B.

Kůň č.6 IBAR nestartoval z důvodu zranění ž. Vernera J. ve zkušebním cvalu. Kůň č.7 OUR LASS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Kantek P. 1000 Kč (2x500) za pozdní příchod koní č.1 BOUŘKA a č.7 OUR LASS do paddocku (DŘ § 332)

video

5. dostih, start 16:09
1018 CENA SPOLEČNOSTI TURF PRAHA
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 57,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:24,75 1 Urbánek Luboš 28
2. SIRIUS, 5 56,0 žk. David Liška 1 1/2 01:25,00 3 Seménka Zdeněk 35
3. IRAKLIN(IRE), 8 j 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:25,29 2 Neuberg Filip 30
4. TROP, 9 54,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:25,73 4 Jelen Jaroslav 150
5. MANOLLA, 5 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:26,59 5 Koplík Zdeno 75
6. STORMICO, 7 j 54,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:26,65 7 Bieliková Marta 120
7. JOHANKA, 4 59,5 ž. Martina Havelková 6 01:27,81 6 Myšková Štěpánka 45
Čas: 01:24,75, Mezičasy: (14,15 - 23,42 - 24,03 - 23,15)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/2-2 1/4-4-krk-6

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Laddies Poker Two Synd.

Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č. 5 MANOLLA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video

6. dostih, start 16:37
1019 91. GOMBA HANDICAP PRIMÁTORKY HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER OF GOLD(FR), 7 sj 55,0 ž. Szczepan Mazur BOJ 01:10,67 8 Wroblewski Grzegorz 30
2. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 6 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:10,79 3 Myšková Štěpánka 100
3. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 8 j 55,5 ž. Róbert Šara 1/2 01:10,87 6 Holčák František 130
4. MAYDA(IRE), 4 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:11,09 11 Váňa Tomáš 200
5. HELLO HOBBY(IRE), 7 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:11,20 5 Urbánek Luboš 120
6. NINE OU FOUR(IRE), 7 j 57,5 žk. David Liška 1 3/4 01:11,38 2 Luka Václav, Ing. 25
7. LEXCEED(GER), 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:11,58 1 Nieslanik Miroslav 170
8. ANITSCHKA(IRE), 5 52,0 Michal Hrouda krk 01:11,62 4 Šatra Tomáš 170
9. POET`S ROCK(FR), 5 51,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:11,63 7 Tůma Pavel 200
10. ULTIMATE FIGHT(FR), 4 64,0 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:11,89 9 Koplík Zdeno 30
11. DARIEN, 4 s 52,5 ž. Jan Verner 3 01:12,50 10 Bartoš st. Josef 170
Čas: 01:10,67, Mezičasy: (23,51 - 23,53 - 23,63)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-1 1/2-1/2-1 3/4-1 1/4-krk-kr.hlava-1 3/4-3

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Haras du Taillis

Kůň č.3 HENRYTHEAEROPLANE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Luka V. 500 Kč za pozdní příchod koně č.2 NINE OU FOUR do paddocku a tr. Koplík Z. 500 Kč za pozdní příchod koně č.9 ULTIMATE FIGHT do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:04
1020 CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SICILIAN ROCK(IRE), 3 j 56,5 žk. David Liška LEHCE 01:13,73 4 Luka Václav, Ing. 30
2. MOBILIZATION(IRE), 3 58,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:14,20 5 Šavujev Arslangirej 18
3. DARK ALIGHIERI, 3 61,5 ž. Petr Foret 3/4 01:14,33 1 Petrlík Allan 35
4. CAYUSE, 3 57,0 ž. Martina Havelková 14 01:18,32 3 Brož Jiří 60
Nestartovali: SHIROCCO FIRST
Čas: 01:13,73, Mezičasy: (25,07 - 24,55 - 24,11)
Výrok: LEHCE-2 1/2-3/4-14

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Ms O`Leary A.

Sankce: stáj Marek Šimák 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.4 SICILIAN ROCK (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Horák František, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Vostarková Žaneta
Cílová kamera: Dobrovolný Karel