home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.04.2018 - Praha
stav dráhy: 3.7 (pružná)
1. dostih, start 14:02
1037 CENA FARMAX
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 5 56,0 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 02:35,58 6 Menclová Aneta 25
2. HONEY BUNNY, 12 52,0 žk. Simona Laubeová 1/2 02:35,67 4 Pejšková Ivana, Ing. 50
3. MARKER SUN, 9 56,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:35,77 5 Pišl Martin 55
4. DAKAR, 5 s 52,5 ž. Jan Verner 3 02:36,30 3 Bartoš st. Josef 100
5. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 s 67,0 žk. David Liška 3 02:36,84 1 Petrlík Allan 25
6. YES APRIL, 4 51,5 Michal Hrouda daleko 02:44,83 2 Drlík Jaroslav 170
Čas: 02:35,58, Mezičasy: (26,09 - 27,64 - 25,07 - 26,00 - 25,55 - 25,23)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-3-3-daleko

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Sankce: ž.Hlubučková K. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 264b).

video

2. dostih, start 14:34
1038 CENA DAIKIN
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT, 9 s 54,5 Adam Florian JISTĚ 01:12,80 5 Duchoň Tomáš 40
2. KISSI BOY, 3 63,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   10 Míček Milan, Ing. 22
3. RABBIT MAKFI(GB), 5 63,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1   9 Juránek Petr 200
4. IBAR, 8 60,0 ž. Jan Rája 1/2   7 Bartoš st. Josef 80
5. RAKIA, 5 s 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2   2 Váňa Tomáš 140
6. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 5 61,5 am. Michaela Kacerová 2 1/4   3 Brož Jiří 50
7. POULINE, 7 b 60,5 ž. Petr Foret krk   4 Křídlová Tamara 180
8. LADISLAV, 6 60,0 žk. David Liška 2 1/2   11 Chaloupka Václav, Ing. 70
9. LYSYANARGENT(FR), 4 51,5 Michal Hrouda hlava   8 Mourek František 300
10. GIRL OF FIRE, 7 j 57,5 ž. Michal Mach 1 1/2   6 Vajsnerová Jana 110
11. KÁRL, 7 50,5 ž. Martina Havelková 2   12 Hanousek Ladislav 150
12. DODYBUD(IRE), 9 s 59,5 am. Jindřich Fabris krk   1 Kalčík Michal 120
Čas: 01:12,80, Mezičasy: (24,33 - 24,81 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-1/2-1 1/2-2 1/4-krk-2 1/2-hlava-1 1/2-2-krk

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

3. dostih, start 15:11
1039 CENA GERLACH
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIHNU(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:42,50 3 Urbánek Luboš 37
2. MAKFIA(GB), 3 51,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:42,67 1 Šatra Tomáš 70
3. MOBILIZATION(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:42,75 9 Šavujev Arslangirej 25
4. ANHOR(GER), 3 55,0 žk. David Liška 1 01:42,92 4 Petrlík Allan 28
5. MATTER OF HOPE(IRE), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:43,13 8 Kub Ivan 250
6. WENUS, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:43,13 7 Berthier Kateřina 90
7. MAINE D`ANGE(IRE), 3 s 53,0 žk. Lucie Fialová 1 01:43,30 6 Fedorowicz Vladislav 350
8. DERNIERA(IRE), 3 53,0 ž. Kateřina Hlubučková daleko 01:47,40 5 Kub Ivan 210
Nestartovali: TADOUR
Čas: 01:42,50, Mezičasy: (25,32 - 26,00 - 26,00 - 25,18)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1-1 1/2-kr.hlava-1-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Mme Gunther E.

Kůň č.2 TADOUR nestartoval z důvodu pádu jezdce ž. Vernera J. ve zkušebním cvalu(DŘ § 335). Kůň č.5 DERNIERA ztratil na startu cca 4 délky a kůň č.8 MATTER OF HOPE ztratil na startu cca 3 délky.

video

4. dostih, start 15:43
1040 CENA RIGIPS (13. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENIDICTION(IRE), 4 61,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:24,70 2 Haris Ludvík 40
2. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 58,0 ž. Petr Foret 3/4 01:24,82 7 Urbánek Luboš 35
3. NYANI TOMBA(IRE), 8 s 58,0 žk. David Liška krk 01:24,89 9 Váňa Tomáš 160
4. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 8 j 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:24,90 1 Holčák František 40
5. ALEXANDR(IRE), 5 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:25,11 8 Andrés Dušan 160
6. CHANCELLOR(FR), 4 61,5 žk. Lucie Fialová 1/2 01:25,19 10 Fedorowicz Vladislav 120
7. MAYDA(IRE), 4 56,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:25,21 4 Váňa Tomáš 40
8. ANITSCHKA(IRE), 5 56,5 Michal Hrouda nos 01:25,21 11 Šatra Tomáš 170
9. SHEIK YERBOUTI, 6 58,0 ž. Michal Mach 1/2 01:25,28 5 Drlík Jaroslav 160
10. DARIEN, 4 s 58,0 ž. Jan Verner 2 01:25,60 3 Bartoš st. Josef 150
11. MORMILL(GB), 5 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:25,70 6 Jelen Jaroslav 200
Čas: 01:24,70, Mezičasy: (13,75 - 23,61 - 23,84 - 23,50)
Výrok: BOJ-3/4-krk-hlava-1 1/4-1/2-kr.hlava-nos-1/2-2-1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Barnane Stud
video

5. dostih, start 16:09
1041 VELKÁ CENA VODAFONE & ČESKÝCH LÍDRŮ (29. MEMORIÁL PROF. VÁCLAVA MICHALA)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAR(IRE), 3 59,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:25,45 1 Török Dalibor 17
2. BLACK BARD(IRE), 3 b 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:25,89 6 Haris Ludvík 35
3. QUINTERO, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:26,05 3 Váňa Tomáš 55
4. ALFAZIVE(FR), 3 57,5 žk. David Liška 6 01:27,62 4 Luka Václav, Ing. 60
5. TAELL, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:27,85 5 Chaloupka Václav, Ing. 200
6. PAMPALINI(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 4 01:28,58 2 Pišl Martin 200
Čas: 01:25,45, Mezičasy: (13,94 - 23,66 - 23,97 - 23,88)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/4-6-1 1/2-4
Maj. prémie:
20 000 Kč (QUINTERO)Stáj Hradec
12 000 Kč (TAELL)Stáj Sokrates

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Legars M.
video

6. dostih, start 16:37
1042 CENA EXPOBANK
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKACIE, 5 b 51,0 am. Helena Březinová LEHCE 01:54,69 6 Knauer Martin 85
2. NADĚJE, 5 55,0 Adam Florian 4 1/2 01:55,45 5 Voršilková Helena, Ing. 120
3. LEMESÍNA, 8 58,5 Michal Hrouda 3 01:56,00 10 Kantek Petr, MVDr 120
4. FIOMI, 6 67,5 žk. David Liška 2 1/2 01:56,38 7 Kantek Petr, MVDr 40
5. CANDLE IN THE WIND, 6 56,5 Eva Buriánková, Mgr. 1 3/4 01:56,66 9 Voršilková Helena, Ing. 150
6. LA LAGION, 8 51,5 žk. Simona Laubeová 3/4 01:56,78 2 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. ARTORIUS, 4 53,0 žk. Lucie Fialová 4 1/2 01:57,73 12 Pišl Martin 150
8. MORGAN, 4 63,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:58,04 11 Petrlík Allan 70
9. ZLOMEK, 5 59,0 ž. Vendula Korečková 4 01:58,94 4 Michal Jiří 35
10. FURANO(GB), 6 b 49,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:59,05 1 Kalčík Michal 130
11. AIGER, 5 54,5 ž. Martina Havelková 3 01:59,64 3 Hála Libor, MVDr. 100
12. RHINESTONE COWBOY(FR), 4 58,5 Martin Laštovička 1 1/2 01:59,93 8 Chaloupka Václav, Ing. 130
Čas: 01:54,69, Mezičasy: (15,04 - 24,47 - 24,51 - 26,10 -24,57)
Výrok: LEHCE-4 1/2-3-2 1/2-1 3/4-3/4-4 1/2-2-4-1/2-3-1 1/2

Majitel: Lady Helen, Trenér: Knauer Martin, Chov: Srubovka s.r.o.
video

7. dostih, start 17:06
1043 CENA MASTERCARD PRICELESS SPECIALS
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 5 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:55,85 8 Andrés Dušan 55
2. CATOTONIC(GB), 5 58,0 ž. Jan Verner 3/4 01:55,97 2 Jelen Jaroslav 170
3. WOVKA(IRE), 4 58,0 žk. David Liška 2 1/4 01:56,34 6 Luka Václav, Ing. 22
4. SURIKATA, 5 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:56,42 3 Růžičková Martina 40
5. DETERMIS, 5 48,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:56,60 7 Horáková Lenka 70
6. NAMID STAR(FR), 7 b 61,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:56,70 5 Růžičková Martina 150
7. GALIS, 5 58,5 am. Lukáš Charvát 3 1/4 01:57,33 1 Haris Ludvík 90
8. SINGAPORE SPICE(FR), 6 51,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:58,01 4 Drlík Jaroslav 65
Čas: 01:55,85, Mezičasy: (15,44 - 24,89 - 24,99 - 24,56 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/4-1/2-1-1/2-3 1/4-3 1/4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.
video

8. dostih, start 17:40
1044 CENA HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:53,82 10 Šavujev Arslangirej 20
2. BARABASH(GER), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:54,01 2 Urbánek Luboš 40
3. LOMBARDINO, 3 j 56,5 žk. David Liška 2 1/2 01:54,44 6 Haris Ludvík 45
4. NELISSA, 3 55,5 Adam Florian 7 01:55,82 8 Blažek Svatoslav 250
5. SAPIENTI, 3 57,0 ž. Jan Verner 7 01:57,10 1 Haris Ludvík 90
6. RAVENDAEL, 3 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:58,13 7 Růžičková Martina 130
7. INSTINKT, 3 57,0 ž. Kateřina Hlubučková daleko 02:04,01 4 Duchoň Tomáš 130
8. KENTUCKY JACK, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 15 02:07,70 3 Váňa Tomáš 200
Nestartovali: ORSON, SFORZA
Čas: 01:53,82, Mezičasy: (15,01 - 24,79 - 25,69 - 24,27 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-7-7-5-daleko-15

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.5 SFORZA nestartoval pro zranění ve startovacích boxech. Kůň č.9 ORSON nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů. DK nařídila přezkoušení koně č.9 ORSON ze způsobilosti startu ze startovních boxů před příštím startem v dostihu (DŘ § 346b). Sankce: Statek Blata Český Ráj 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Vostarková Žaneta
Cílová kamera: Dobrovolný Karel