home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 29.10.2017 - Most
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 12:33
1429 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEENTERA(GB), 2 54,5 Michal Hrouda JISTĚ 01:47,77 5 Váňa Tomáš 45
2. SUE PRANCEALOT(IRE), 2 b 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:48,20 2 Wroblewski Grzegorz 28
3. SAMANDA MANDURA(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:48,23 3 Vocásková Helena 16
4. TOUCHY FEELY, 2 53,0 žk. David Liška 3 1/2 01:48,84 1 Kopecký Rostislav 80
5. WENUS, 2 57,0 ž. Michal Mach 14 01:51,85 4 Berthier Kateřina 78
Nestartovali: VALENTINO DANCER(FR)
Čas: 01:47,77, Mezičasy: (26,30 - 25,95 - 25,50 - 30,02)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-hlava-3 1/2-14

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Dunchurch Lodge Stud Co

Kůň č.6 VALENTINO DANCER nestartoval- nevstoupil do startovacích boxů. Kůň č.1 TOUCH FEELY ztratil na startu cca 3 délky. Poplatky: tr.Toušek D.200 Kč za ohlášené nepoužití stínidel koně č.6 VALENTINO DANCER (DU 16/11) Sankce:ž.Hlubučková K.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž.Šafář J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1 kg na koni č.6 VALENTINO DANCER při hlášení změn (DŘ § 326)

video

2. dostih, start 13:00
1430 Cena Dostihového klubu
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUDLIK(GB), 4 s 60,0 Adam Florian JISTĚ 02:18,88 5 Chaloupka Jiří 50
2. MARKOS, 3 b 52,0 Michal Hrouda 1 3/4 02:19,16 4 Zobal František 40
3. SINGAPORE SPICE(FR), 5 s 56,5 ž. Michal Mach 2 3/4 02:19,59 3 Drlík Jaroslav 35
4. MONTE CHRISTO, 5 60,5 am. Jindřich Fabris 3 3/4 02:20,26 1 Bieliková Marta 60
5. PEPA HAVEL(FR), 9 59,5 ž. Jan Rája 9 02:22,17 2 Chaloupka Václav 23
Nestartovali: CHUAN CHE
Čas: 02:18,88, Mezičasy: (31,84 - 27,27 - 27,78 - 25,44 - 26,55)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 3/4-3 3/4-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (MARKOS)DS Malá Morávka

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Southern Paradise Stud
video

3. dostih, start 13:30
1431 Cena JSB Match Diabolo
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIK YERBOUTI, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:16,28 2 Drlík Jaroslav 45
2. STORMICO, 6 j 53,5 ž. Jiřina Andrésová krk 01:16,34 4 Bieliková Marta 78
3. CHICA QUERIDA(IRE), 3 b 52,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:16,72 6 Zobal František 78
4. MANOLLA, 4 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:16,83 1 Koplík Zdeno 30
5. EPOCH(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:17,76 3 Váňa Tomáš 35
6. TAPAJO(GER), 5 58,0 ž. Jan Rája 5 01:18,94 5 Chaloupka Václav 45
Čas: 01:16,28, Mezičasy: (25,65 - 25,46 - 25,17)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-1/2-6-5

Majitel: Stáj Eliška, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor
video

4. dostih, start 14:06
1432 Cena PARAMO
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIKTORIE VALLY, 4 s 56,5 Adam Florian TUHÝ BOJ 01:33,46 9 Chaloupka Jiří 40
2. LAKAR, 7 bj 56,0 žk. David Liška hlava 01:33,49 10 Bieliková Marta 30
3. RAYLENE, 4 s 50,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:33,93 5 Šatra Tomáš 110
4. BOUŘKA, 6 63,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:34,31 7 Kantek Petr 50
5. CAMELAI, 6 53,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:34,44 6 Kub Ivan 78
6. KRYSPIAN, 5 s 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:35,28 8 Chaloupka Jiří 40
7. LA LAGION, 7 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 11 01:37,38 4 Pejšková Ivana 78
Nestartovali: ISHMIR, MACESHKA, RAKIA
Čas: 01:33,46, Mezičasy: (14,74 - 24,67 - 24,91 - 29,14)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/2-2 1/4-3/4-4-11

Majitel: Nico, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Mellen Josef
video

5. dostih, start 14:37
1433 92. BILFINGER Českomoravská cena
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 6 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:30,48 10 Pejšková Ivana 20
2. EFILY(FR), 4 b 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:30,90 4 Koplík Zdeno 78
3. HELLO HOBBY(IRE), 6 60,5 ž. Jiří Chaloupka 5 01:31,92 5 Urbánek Luboš 110
4. ANITSCHKA(IRE), 4 57,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:32,19 8 Šatra Tomáš 150
5. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 5 b 60,5 ž. Radek Koplík hlava 01:32,20 3 Koplík Zdeno 100
6. HONZIK(FR*), 6 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:32,45 7 Havlíčková Zdena 80
7. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 60,5 Beysim Ferhanov krk 01:32,50 1 Wroblewski Grzegorz 50
8. DARIEN, 3 s 57,5 žk. David Liška 12 01:34,17 9 Bartoš st. Josef 100
9. FLORENTINA(POL), 4 b 56,0 Michal Hrouda 5 01:35,12 6 Nieslanik Miroslav 210
S DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 59,0 ž. Michal Mach     2 Haris Ludvík 100
Čas: 01:30,48, Mezičasy: (14,11 - 25,91 - 24,90 - 25,56)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-5-1 3/4-hlava-1 1/2-krk-12-5

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.
video

6. dostih, start 15:00
1434 Cena Meridian
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIMON SET, 7 68,5 Sertash Ferhanov JISTĚ 05:03,71 6 Baštová Pavlína 20
2. AVEC CHARME(GER), 7 65,5 Radek Man 2 1/2 05:04,14 5 Baštová Pavlína 60
3. ELEGANT DEVIL(GER), 13 72,0 ž. Martin Liška 4 05:05,14 4 Křídlová Tamara 50
4. BENEVOLE(FR), 6 A 1/2s 66,5 Josef Borč daleko 05:08,88 1 Kovář Stanislav 70
Z SURACON(GER), 6 69,5 ž. Marcel Novák     2 Wroblewski Grzegorz 40
SN PACINO, 5 s 65,5 Patrick Boekhout     3 Vinklárek René 130
Čas: 05:03,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-4-daleko

Majitel: DC Osvinov-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Baštová P.,Ing.

DK prošetřila vybočení koně č.3 PACINO, vyslechla tr. Vinklárka R. Bc a j. Boekhouta P, dále DK prošetřila zadržení koně č.2 SURACON, vyslechla ž. Nováka M. a jeho vysvětlení (zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: j. Boekhout P. 1000 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a).

video

7. dostih, start 15:31
1435 Cena Hippodrome de Chantilly
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOUBLE MANCER(POL), 5 70,0 ž. Marcel Novák V. LEHCE 05:01,55 1 Kvapilová Lenka 22
2. ARMITAGE(GER), 7 66,0 Sertash Ferhanov 6 05:02,62 5 Baštová Pavlína 40
3. ANGOSTURA(FR), 4 b 67,0 ž. Martin Liška 10 05:04,59 2 Urbánek Luboš 22
4. APRIL FLOWER(FR), 6 bj 66,5 Josef Borč 1/2 05:04,70 4 Kovář Stanislav 170
Nestartovali: SHELLY
Čas: 05:01,55, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-10-1/2

Majitel: Nýznerov, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Plavac S.
video

8. dostih, start 16:02
1436 Cena Hipodromu Most
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIOMI, 5 61,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 02:18,81 2 Kantek Petr 35
2. LA SANTIAGA(GER), 3 b 53,0 žk. David Liška 3 02:19,23 5 Hlavatý Pavel 40
3. TAURUS, 7 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 02:19,33 7 Jirka Petr 35
3. ČMELÁK, 3 52,0 Michal Hrouda současně 02:19,34 1 Zobal František 78
5. MARKER SUN, 8 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 8 02:21,13 4 Pišl Martin 45
6. FURANO(GB), 5 b 48,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 02:21,53 3 Bieliková Marta 80
Nestartovali: MISS REEMEYA(FR)
Čas: 02:18,81, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-1/2-současně-8-2 1/2

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.4 MARKER SUN ztratil na startu cca 3 délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav