home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 22.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:00
1412 CENA EŽ PRAHA, a.s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1200 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKAN, 11 71,5 Jakub Kocman V. LEHCE 04:02,10 3 Ševčík Miroslav 33
2. A PIGALLE(FR), 7 A 1/2s 70,0 ž. Josef Váňa ml. 9 04:03,85 1 Váňa st. Josef 30
3. WICKER STONE(IRE), 6 b 70,5 ž. Josef Bartoš 2 1/2 04:04,36 4 Urbánek Luboš 20
4. BOUBA LOUP(FR), 5 70,0 Jan Odložil 1 1/2 04:04,60 6 Žalud Radek 250
5. HARRY SPIERS(GB), 6 70,5 Rostislav Benš 1 1/2 04:04,86 7 Wernerová Karolína 90
6. HOLIN ONE, 8 68,5 ž. Marcel Novák 5 04:05,98 8 Jirátová Petra 160
7. DUC D`OUDAIRIES(FR), 4 A 1/2b 66,5 Petr Tůma 7 04:07,57 5 Žalud Radek 140
8. KRÖSUS(GER), 7 70,5 ž. Martin Cagáň daleko 04:13,72 2 Cagáň Ján 160
Čas: 04:02,10, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/2-1 1/2-1 1/2-5-7-daleko

Majitel: Vox Ševčík Vlachovice, Trenér: Ševčík Miroslav, Ing., Chov: Vocásek F.
video

2. dostih, start 13:32
1413 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIRWA, 2 s 57,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 01:32,06 9 Holčák Radek 300
2. DRAKYÁDA, 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 01:32,24 5 Váňa Tomáš 25
3. TANGO GLINKA, 2 54,0 žk. David Liška 3/4 01:32,39 8 Haris Ludvík 65
4. FORWARD, 2 s 55,5 Adam Florian hlava 01:32,41 10 Bartoš st. Josef 25
5. LOMBARDINO, 2 j 58,5 ž. Jan Rája 3/4 01:32,57 2 Haris Ludvík 110
6. PROVENCE, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 8 01:34,41 1 Bieliková Marta 300
6. SOCHI, 2 57,0 ž. Petr Foret současně 01:34,41 3 Mimra Zdeněk 140
8. DARK ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:34,82 4 Petrlík Allan 37
9. CHINKA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková krk 01:34,89 7 Zobal František 200
10. SHENKIRA, 2 57,0 ž. Martin Laube 8 01:36,91 6 Zobal František 350
Čas: 01:32,06, Mezičasy: (14,28 - 26,91 - 25,83 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-hlava-3/4-8-současně-2 1/2-krk-8
Bonus:
10 000 Kč(NIRWA)Stáj Mikon
4 600 Kč(DRAKYÁDA)MVDr. Barbora Schillová
3 000 Kč(TANGO GLINKA)DAR
1 400 Kč(FORWARD)Stáj Bartoš
1 000 Kč(LOMBARDINO)DAR

Majitel: Stáj Mikon, Trenér: Holčák Radek, Chov: Pšurný Josef
video

3. dostih, start 14:02
1414 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADISLAV, 5 58,0 žk. David Liška JISTĚ 01:31,93 9 Chaloupka Václav 35
2. LYSYANARGENT(FR), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 01:32,10 10 Blažková Helena 30
3. HERBEBOIS, 7 57,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:32,20 6 Drlík Jaroslav 75
4. NOMBEKO(FR), 3 s 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:32,33 2 Chaloupka Jiří 130
5. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 j 56,0 Michal Hrouda 1 01:32,48 8 Sýkorová Marcela 250
6. SVITAVA, 5 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:32,72 7 Germič Karel 40
7. RAKIA, 4 s 55,0 ž. Martin Laube krk 01:32,76 1 Váňa Tomáš 85
8. CADBEE, 5 s 58,5 Pavlína Filipová 4 01:33,62 4 Berthier Kateřina 90
9. LIMITED EDITION, 3 b 53,5 ž. Vendula Korečková 4 01:34,58 5 Zobal František 150
10. POULINE, 6 62,5 Josef Borč 2 1/2 01:35,03 3 Křídlová Tamara 110
Čas: 01:31,93, Mezičasy: (15,10 - 24,21 - 26,35 - 26,27)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-3/4-1-1 1/2-krk-4-4-2 1/2

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.
video

4. dostih, start 14:33
1415 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY HORTENZIE, 3 48,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:31,07 5 Chaloupka Václav 90
2. FULMINE LUNA(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:31,16 13 Chaloupka Jiří 40
3. BARIKA, 6 53,0 žk. Aneta Trnková hlava 01:31,19 8 Hanzlíková Jana 170
4. RABBIT MAKFI(GB), 4 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1/2 01:31,29 7 Juránek Petr 180
5. CHICA QUERIDA(IRE), 3 b 57,5 Beysim Ferhanov 3/4 01:31,43 6 Zobal František 110
6. STORMICO, 6 j 60,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:31,54 11 Bieliková Marta 65
7. ALFA WOLF(IRE), 6 53,0 žk. David Liška 1/2 01:31,64 3 Luka Václav 50
8. MARIONEL(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:32,14 1 Pejšková Ivana 130
9. HYACINT(GER*), 8 b 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:32,30 12 Seménka Zdeněk 150
10. IBAR, 7 b 56,0 Adam Florian 2 01:32,63 9 Pohanka Ladislav 170
11. LAFRANCO, 8 s 55,0 ž. Michal Mach nos 01:32,63 2 Seménka Zdeněk 180
12. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:33,17 10 Urbánek Luboš 25
13. DODYBUD(IRE), 8 s 51,5 žk. Simona Laubeová 13 01:35,98 4 Bieliková Marta 150
Čas: 01:31,07, Mezičasy: (15,20 - 25,56 - 25,02 - 25,29)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-1/2-3/4-1/2-1/2-2 1/2-3/4-2-nos-2 1/2-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (LADY HORTENZIE)Hořejší Tvrz Chlum

Majitel: Hořejší Tvrz Chlum, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.

Kůń č.5 LADY HORTENZIE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:01
1416 11. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD EVASIVE(GER), 3 60,0 ž. Petr Foret BOJ 01:43,57 3 Török Dalibor 28
2. BUKHARI(FR), 5 59,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:43,72 5 Wroblewski Grzegorz 35
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 53,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:43,83 4 Urbánek Luboš 22
4. SIRIUS, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:44,19 2 Seménka Zdeněk 55
Nestartovali: DAJUKA
Čas: 01:43,57, Mezičasy: (26,41 - 26,49 - 25,45 - 25,22)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Stallmann U.

Sankce: stáj TVD a.s. 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.5 BUKHARI (DU 16/3)

video

6. dostih, start 15:38
1417 97. SHERLOG CENA PRVNÍHO PREZIDENTA - Cena prezidenta republiky
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESKERKHAN(IRE), 5 60,0 ž. Martin Laube JISTĚ 03:37,75 9 Šavujev Arslangirej 25
2. AUTOR(IRE), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 03:38,28 4 Myšková Štěpánka 35
3. JOSEPH, 3 55,5 Adam Florian 7 03:39,65 8 Tůma Pavel 70
4. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 03:39,92 1 Záhorová Eva 400
5. TAFILLY(IRE), 3 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 03:40,41 6 Koplík Zdeno 350
6. WILLIANN, 4 57,5 ž. Michal Mach 4 03:41,21 10 Germič Karel 250
7. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 7 60,0 ž. Zuzana Vokálková 10 03:43,44 5 Holčák Radek 40
8. FERNANDO, 7 60,0 ž. Jan Rája 15 03:46,28 3 Haris Ludvík 150
9. SNEZENKA(IRE), 5 57,5 žk. David Liška 6 03:47,39 2 Luka Václav 100
Nestartovali: SOLINI(GER)
Čas: 03:37,75, Mezičasy: (26,69 - 27,99 - 27,60 - 27,29 - 27,77 - 26,83 - 26,10 - 27,48)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-7-1 1/2-2 1/4-4-10-15-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (JOSEPH)Dr. Charvát

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Dorrian J.

Kůň č. 8 JOSEPH byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:08
1418 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONDREÁŠ, 4 51,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:00,48 13 Pejšková Ivana 60
2. LEMESÍNA, 7 55,0 Daniel Vyhnálek 2 02:00,81 12 Kantek Petr 150
3. SUN FOR LIFE(GB), 9 j 56,0 žk. Milan David 2 3/4 02:01,41 14 Drlík Jaroslav 85
4. FIOMI, 5 61,0 žk. David Liška 1/2 02:01,55 5 Kantek Petr 40
5. ARTORIUS, 3 49,0 Pavlína Vanžurová 3/4 02:01,71 2 Pišl Martin 150
6. DETERMIS, 4 57,0 am. Veronika Olehlová 3/4 02:01,85 11 Horáková Lenka 35
7. FROZEN BOSON(IRE), 4 60,5 Nela Jirásková 1/2 02:01,98 6 Blažková Helena 170
8. LABOND, 6 b 53,0 Dana Bořánková 1 1/2 02:02,26 10 Sýkorová Marcela 200
9. A DEE JOE(FR), 7 58,0 žk. Aneta Trnková 3/4 02:02,43 3 Brož Jiří 130
10. PHILLIPINA, 5 54,0 am. Lenka Janatková 3/4 02:02,61 4 Neuberg Filip 75
11. FURANO(GB), 5 b 49,0 žk. Denisa Sikorová 1 3/4 02:02,98 7 Bieliková Marta 120
12. LATRIB, 8 s 52,0 žk. Agáta Čermáková nos 02:02,99 8 Sýkorová Marcela 300
12. MONTEPUCINI(FR), 7 53,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. současně 02:02,99 9 Křídlová Tamara 170
14. CANDLE IN THE WIND, 5 55,5 Adam Florian 3/4 02:03,19 1 Voršilková Helena 75
Čas: 02:00,48, Mezičasy: (13,56 - 26,26 - 26,54 - 27,79 - 26,33)
Výrok: JISTĚ-2-2 3/4-1/2-3/4-3/4-1/2-1 1/2-3/4-3/4-1 3/4-nos-současně-3/4

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: VH+Flash
video

8. dostih, start 16:36
1419 CENA WWW.DOSTIHY.NET
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VĚDMA, 5 57,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:43,76 7 Andrés Dušan 65
2. WINNER STARS, 6 59,5 ž. Jan Rája 1 1/4 02:43,99 3 Haris Ludvík 65
3. ELLA(FR), 5 50,0 ž. Martina Havelková 1 02:44,16 2 Drlík Jaroslav 50
4. WANIKORO, 4 58,5 ž. Martin Laube 2 02:44,48 1 Horová Oliva 30
5. ARLINGTON, 5 63,0 Michal Hrouda 8 02:46,06 5 Záhorová Eva 50
6. NIRGERA, 6 56,0 žk. David Liška 2 1/4 02:46,53 4 Brož Jiří 170
7. GOLDEN IRENE, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:47,27 6 Petrlík Allan 30
Čas: 02:43,76, Mezičasy: (28,52 - 28,17 - 28,55 - 26,58 - 25,53 - 26,41)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-2-8-2 1/4-3 1/2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Jakšová Barbora