home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1397 CENA WAGO
Rovina IV.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKER SUN, 8 53,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:53,34 6 Pišl Martin 100
2. VERUNKA, 5 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:53,49 11 Héč Karel 80
3. HONEY BUNNY, 11 52,0 žk. Simona Laubeová 3 02:54,04 5 Pejšková Ivana 22
4. VESELÝ JARDA, 6 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:54,25 10 Šimek Jaroslav 130
5. LORD BECCARI, 7 60,5 Adam Florian 1 1/4 02:54,46 2 Horová Oliva 55
6. WIMBLEDON, 4 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/2 02:55,11 9 Stašková Eva 40
7. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 56,0 ž. Petr Foret 2 02:55,46 7 Kabelková Hana 140
8. HEURE, 6 49,0 ž. Jiřina Andrésová 4 02:56,37 3 Derych Vladimír 150
9. SONYATTA, 5 55,5 Michal Hrouda 3 1/2 02:57,07 4 Kub Ivan 160
10. SUHAIL(FR), 3 s 59,5 ž. Jaromír Šafář daleko 03:03,90 1 Myšková Štěpánka 90
Nestartovali: SISI POP
Čas: 02:53,34, Mezičasy: (15,85 - 27,02 - 27,26 - 26,55 - 26,46 - 25,30 - 24,90)
Výrok: JISTĚ-3/4-3-1 1/4-1 1/4-3 1/2-2-4-3 1/2-daleko-JISTĚ

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Vácha Martin
video

2. dostih, start 13:32
1398 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 2 58,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:14,65 1 Vocásková Helena 18
2. TAELL, 2 58,0 ž. Petr Foret 2 01:14,99 2 Chaloupka Václav 55
3. VICONTE(FR), 2 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:15,19 6 Wroblewski Grzegorz 70
4. SICILIAN ROCK(IRE), 2 54,5 žk. David Liška 3 01:15,73 5 Pejšková Ivana 40
5. LA VELOCITA(IRE), 2 s 56,0 ž. Martin Laube 4 01:16,57 4 Šavujev Arslangirej 100
6. ALHAMRA(FR), 2 j 56,0 ž. Vendula Korečková daleko 01:20,39 3 Pišl Martin 110
Čas: 01:14,65, Mezičasy: (25,22 - 24,33 - 25,10)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-3-4-daleko

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

Poplatek: Stáj Stáj Marcelewo 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č. 6 VICONTE (DU čl. 16/2). Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

3. dostih, start 14:10
1399 CENA SKIAREÁLU PLEŠIVEC
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT, 8 s 61,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:15,37 7 Duchoň Tomáš 40
2. BOUŘKA, 6 60,0 Adam Florian 2 3/4 01:15,89 10 Kantek Petr 60
3. DOBET, 4 58,0 Pavlína Filipová 1/2 01:16,00 1 Berthier Kateřina 250
4. TWINKY, 6 58,5 ž. Martin Laube 2 01:16,33 8 Jelen Jaroslav 130
5. LAKAR, 7 bj 59,0 am. Jindřich Fabris kr.hlava 01:16,34 11 Bieliková Marta 80
6. CALISTMEN, 4 54,5 ž. Jan Verner 1 01:16,52 5 Hurt Tomáš 200
7. ARISTOTELES, 4 59,5 Beysim Ferhanov krk 01:16,57 2 Hulínský Václav 120
8. VIKTORIE VALLY, 4 s 57,0 žk. David Liška 1/2 01:16,69 3 Chaloupka Jiří 20
9. RAYLENE, 4 s 53,0 ž. Martina Havelková 5 01:17,69 6 Šatra Tomáš 90
10. KRYSPIAN, 5 b 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:17,73 4 Chaloupka Jiří 200
11. OGGI, 3 j 52,0 Michal Hrouda 3 01:18,50 9 Votava Jaroslav 300
Čas: 01:15,37, Mezičasy: (26,27 - 24,64 - 24,46)
Výrok: LEHCE-2 3/4-1/2-2-kr.hlava-1-krk-1/2-5-hlava-3

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č. 11 LAKAR ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: ž. Zatloukal M. 2500 Kč. za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 8 TWINKY (DŘ § 412b), am. Fabris J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 14:39
1400 CENA VELTA TEA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI STURM, 3 j 57,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 01:41,69 6 Míček Milan 35
2. DUDLIK(GB), 4 s 58,0 ž. Jan Verner 2 01:42,00 13 Chaloupka Jiří 60
3. MONTE CHRISTO, 5 59,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:42,22 8 Bieliková Marta 150
4. FINÁLE, 3 58,5 ž. Jan Rája 3/4 01:42,34 1 Haris Ludvík 25
5. EXCHANGE(GB), 9 60,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:42,86 3 Popelka Stanislav 200
6. PERCHTA(IRE), 4 61,5 Beysim Ferhanov 1 01:43,05 5 Vocásková Helena 60
7. SAPSIREE(IRE), 7 54,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:43,26 7 Šatra Tomáš 35
8. WOVKA(IRE), 3 j 53,0 žk. David Liška 1 01:43,45 11 Luka Václav 150
9. DODYBUD(IRE), 8 s 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:43,53 10 Bieliková Marta 200
10. INWIN SPIRIT(GB), 6 55,5 ž. Martin Laube 6 01:44,74 4 Haris Ludvík 90
11. ARKANIE(GB), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 7 01:46,28 9 Valášek Josef 400
12. CHERI TIGER, 6 j 53,0 Michal Hrouda 15 01:49,06 2 Votava Jaroslav 400
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR)
Čas: 01:41,69, Mezičasy: (25,09 - 25,67 - 25,48 - 25,45)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-3/4-2 1/2-1-1 1/4-1-1/2-6-7-15

Majitel: DS Mladecko, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Pavlíček J.

Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž. Pavlíček J. 500 Kč za křižování koně č. 7 SAPSIREE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 15:07
1401 CENA 160 LET KŘIŠŤÁLU MOSER
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SURIKATA, 4 60,5 ž. Jan Verner BOJ 01:44,34 1 Růžičková Martina 30
2. SINGAPORE SPICE(FR), 5 s 58,5 ž. Petr Foret krk 01:44,41 6 Drlík Jaroslav 35
3. HERBEBOIS, 7 49,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:44,54 4 Drlík Jaroslav 150
4. ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 žk. David Liška 2 01:44,83 2 Luka Václav 30
5. ILISSA DESERT(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:44,85 3 Toušek Daniel 160
6. CHUAN CHE, 9 j 61,0 am. Jindřich Fabris 1 3/4 01:45,14 10 Bieliková Marta 60
7. LEMESÍNA, 7 54,5 ž. Vendula Korečková 1 01:45,32 7 Kantek Petr 120
8. DRAMA, 5 b 58,0 Pavlína Filipová kr.hlava 01:45,33 5 Berthier Kateřina 90
9. LA LAGION, 7 49,0 žk. Simona Laubeová krk 01:45,37 8 Pejšková Ivana 140
10. FUR COAT(FR), 7 57,5 Michal Hrouda 1/2 01:45,46 9 Fedorowicz Vladislav 140
11. NATALIE NATY(IRE), 3 61,0 ž. Jan Rája 1/2 01:45,54 11 Valášek Josef 130
Čas: 01:44,34, Mezičasy: (25,57 - 26,14 - 26,83 - 25,80)
Výrok: BOJ-krk-3/4-2-hlava-1 3/4-1-kr.hlava-krk-1/2-1/2

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Kůň č. 10 CHUAN CHE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: ž. Zatloukal M. 2500 Kč. za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 1 SURIKATA (DŘ § 412b).

video

6. dostih, start 15:37
1402 15. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 6 61,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:41,05 3 Pejšková Ivana 14
2. JOHANKA, 3 56,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:41,74 4 Myšková Štěpánka 40
3. INDIAN LASS(IRE), 7 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:41,99 2 Jelen Jaroslav 160
4. LOOP LOVE(GB), 5 56,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:42,57 1 Urbánek Luboš 250
5. COFFOLA(IRE), 3 58,5 žk. David Liška 1 01:42,75 5 Luka Václav 70
6. STEP STAR, 6 56,0 ž. Vendula Korečková 4 01:43,58 6 Váňa Tomáš 300
Čas: 01:41,05, Mezičasy: (26,25 - 25,90 - 24,48 - 24,42)
Výrok: LEHCE-3 1/2-1 1/2-2 1/2-1-4
Maj. prémie:
12 500 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.
video

7. dostih, start 16:09
1403 2. PRAŽSKÝ ZIMNÍ FAVORIT
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK BARD(IRE), 2 b 57,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:56,30 5 Haris Ludvík 40
2. SICILIANA, 2 56,0 ž. Jan Verner 2 01:56,62 2 Vocásková Helena 40
3. DYLANKA(IRE), 2 58,5 ž. Jan Rája 3 01:57,25 9 Vocásková Helena 20
4. BE MASTER(FR), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:57,45 3 Tůma Pavel 75
5. FOREVER DRY(GER), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:57,59 7 Váňová Pavla 65
6. BARABASH(GER), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:57,90 8 Urbánek Luboš 400
7. MOBILIZATION(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 1/2 01:57,99 11 Šavujev Arslangirej 200
8. LINOVSKY(POL), 2 57,0 ž. Martina Havelková 2 01:58,35 4 Wroblewska Iwona 110
9. MAHE KING(GER), 2 56,0 žk. David Liška 6 01:59,63 6 Váňová Pavla 200
10. IRISH HIT(IRE), 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 7 02:01,15 1 Pejšková Ivana 300
11. AZDAR(FR), 2 56,0 Yurii Zhenchuk 1/2 02:01,29 10 Šavujev Arslangirej 400
Čas: 01:56,30, Mezičasy: (14,88 - 25,22 - 25,24 - 26,24 - 24,72)
Výrok: JISTĚ-2-3-1 1/4-3/4-2-1/2-2-6-7-1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (SICILIANA)Hana Horčičková

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Ecurie Skymarc Farm

Sankce: stáj Hana Horčičková 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu (DŘ § 105), ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž. Zatloukal M. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č. 5 BLACK BARD (DŘ § 412b).

video

8. dostih, start 16:41
1404 3. AGROFERT VELKÁ NÁRODNÍ STEEPLECHASE o POHÁR JOSEFA VÁNI
Steeplechase L - 4500 m, cena, 4letí a starší
1.000.000 Kč (400000 - 220000 - 140000 - 100000 - 70000 - 40000 - 30000)
Zápisné: 8000 + 10000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPFERRET(FR), 5 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška V. LEHCE 05:24,30 7 Myšková Štěpánka 17
2. DANGEROUS GLEAM(GER), 8 70,0 ž. Josef Bartoš 6 05:25,56 5 Popelka Stanislav 45
3. PEINTRE ELUSIF(FR), 5 70,0 ž. Jiří Kousek 3/4 05:25,71 4 Tůma Pavel 400
4. DEAUVELINE(FR), 4 A 1/2 63,5 ž. Jan Kratochvíl 4 05:26,56 10 Váňa st. Josef 40
5. ČÁRIRAY, 10 70,0 Jakub Kocman 1 1/4 05:26,77 8 Ševčík Miroslav 400
6. THEOPHILOS(FR), 7 b 70,0 ž. Josef Váňa ml. 1 05:26,95 6 Váňa st. Josef 45
7. CATCH LIFE(ITY), 9 70,0 ž. Pavel Kašný 2 05:27,27 2 Kašný Pavel 250
8. ISUZU(POL), 7 68,0 am. Pavel Peprna daleko 05:35,05 1 Rogowski Kazimierz 500
9. CASPER(FR), 5 A 1/2s 70,0 Petr Foret daleko 05:41,50 9 Török Dalibor 90
Z HIGHTOWER(SWE), 6 70,0 Anna Pilroth   05:27,27 3 Hellgren Tobias 350
Čas: 05:24,30, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-3/4-4-1 1/4-1-2-daleko-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka,
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jakšová Barbora