home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.10.2017 - Praha
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 13:02
1366 CENA SÁZEK BETINO
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARKETA, 5 49,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:11,00 5 Berthier Kateřina 55
2. HYACINT(GER*), 8 b 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:11,12 4 Seménka Zdeněk 75
3. MONTE CHRISTO, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:11,25 1 Bieliková Marta 35
4. RABBIT MAKFI(GB), 4 s 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1 1/2 01:11,47 3 Juránek Petr 85
5. SIRIUS, 4 60,5 Adam Florian 1/2 01:11,57 2 Seménka Zdeněk 65
6. TAPAJO(GER), 5 60,0 Martin Laštovička kr.hlava 01:11,58 7 Chaloupka Václav, Ing. 30
7. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:11,67 6 Endaltsev Igor 65
Nestartovali: IRAKLIN(IRE)
Čas: 01:11,00, Mezičasy: (22,78 - 24,45 - 23,77)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1 1/2-1/2-kr.hlava-1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef
video

2. dostih, start 13:33
1367 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIOS, 2 58,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:44,03 3 Haris Ludvík 23
2. ANGELOTE, 2 j 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:44,23 13 Kvapilová Lenka 35
3. DRAKYÁDA, 2 57,0 ž. Petr Foret 2 01:44,56 9 Váňa Tomáš 37
4. CERWAK, 2 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:44,66 8 Olehla Čestmír, MVDr. 60
5. FORWARD, 2 s 55,0 Adam Florian krk 01:44,71 14 Bartoš st. Josef 200
6. TAELL, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:44,84 10 Chaloupka Václav, Ing. 100
7. LOMBARDINO, 2 54,0 žk. David Liška 2 1/4 01:45,25 7 Haris Ludvík 160
8. VERLAINE, 2 b 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:45,69 12 Růžičková Martina 250
9. WENUS, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:46,12 11 Berthier Kateřina 220
10. PROVENCE, 2 55,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:46,41 2 Bieliková Marta 220
11. ROLALIZA, 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:46,96 5 Hlavatý Pavel 100
12. GARNET, 2 56,0 ž. Martina Havelková 8 01:48,67 6 Nováková Jana, Ing. 270
13. DIVOKÝ SEN, 2 57,0 ž. Jan Verner 17 01:52,15 4 Tajmr Michal 300
Nestartovali: SOCHI
Čas: 01:44,03, Mezičasy: (27,03 - 26,31 - 25,35 - 25,34)
Výrok: BOJ-1 1/4-2-1/2-krk-3/4-2 1/4-2 1/2-2 1/4-1 3/4-2 3/4-8-17
Bonus:
15 000 Kč(FINIOS)DAR
6 900 Kč(ANGELOTE)Pecka-Horse
4 500 Kč(DRAKYÁDA)Eliška-Schillová
2 100 Kč(CERWAK)DS Kompresory - Kopřiva
1 500 Kč(FORWARD)Stáj Bartoš

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video

3. dostih, start 14:03
1368 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETERMIS, 4 52,5 Jiřina Andrésová BOJ 01:55,50 14 Horáková Lenka 30
2. SURIKATA, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:55,67 7 Růžičková Martina 120
3. SINGAPORE SPICE(FR), 5 s 55,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1/2 01:55,79 2 Drlík Jaroslav 90
4. ONDREÁŠ, 4 49,0 žk. Simona Laubeová 1 1/2 01:56,02 8 Pejšková Ivana, Ing. 70
5. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:56,12 11 Menclová Aneta 110
6. MARKER SUN, 8 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:56,39 6 Pišl Martin 140
7. STREET SINGER(GB), 3 b 56,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:56,45 10 Koplík Zdeno 150
8. HERBEBOIS, 7 53,5 ž. Martina Havelková hlava 01:56,47 3 Drlík Jaroslav 120
9. CANDLE IN THE WIND, 5 55,0 Adam Florian krk 01:56,53 5 Voršilková Helena, Ing. 25
10. RABBIT FOCUS(IRE), 4 60,0 Michal Hrouda 1/2 01:56,62 13 Petrlík Allan 120
11. RUMBA, 6 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:56,75 12 Berthier Kateřina 150
12. DAKAR, 4 54,0 žk. David Liška 3 3/4 01:57,41 4 Bartoš st. Josef 250
13. PHILLIPINA, 5 54,5 ž. Jan Verner 5 01:58,51 15 Neuberg Filip 90
14. MONTEPUCINI(FR), 7 56,5 ž. Petr Foret 7 01:59,95 9 Křídlová Tamara 140
Nestartovali: FROZEN BOSON(IRE)
Čas: 01:55,50, Mezičasy: (15,14 - 24,55 - 25,62 - 25,21 - 24,98)
Výrok: BOJ-1-1/2-1 1/2-1/2-1 1/2-krk-hlava-krk-1/2-1/2-3 3/4-5-7

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: První Byškovická s.r.o.

Kůň č.1 FROZEN BOSON nestartoval pro pád jezdce ve zkušebním cvalu. Poplatek: tr. Bartoš J. st. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.4 DAKAR (DU 16/11), Stáj Mirkov - Florian 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.5 CANDLE IN THE WIND (DU 16/2).

video

4. dostih, start 14:34
1369 CENA NIKON LADIES CUPU 2017
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLES QUATRIEME(FR), 7 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:55,67 12 Záhorová Eva 35
2. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:56,00 9 Urbánek Luboš 45
3. FINÁLE, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 01:56,15 4 Haris Ludvík 40
4. WAVE OF GRACIE, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:56,19 11 Piruch Jozef 110
5. SHEIK YERBOUTI, 5 57,0 žk. David Liška 1 1/4 01:56,39 1 Drlík Jaroslav 55
6. SAPSIREE(IRE), 7 52,0 Michal Hrouda nos 01:56,39 8 Šatra Tomáš 150
7. LORIEN(GER*), 3 s 55,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:56,46 7 Török Dalibor 90
8. NAMID STAR(FR), 6 b 60,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:56,57 10 Růžičková Martina 170
9. TROP, 8 60,5 ž. Jan Verner krk 01:56,63 5 Jelen Jaroslav 250
10. IMAN(POL), 3 57,5 Jiřina Andrésová 1/2 01:56,72 6 Andrés Dušan 250
11. PRIVATE RYAN, 4 63,0 Adam Florian 2 3/4 01:57,10 2 Šatra Tomáš 90
12. LOOP LOVE(GB), 5 56,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:57,31 3 Urbánek Luboš 80
Čas: 01:55,67, Mezičasy: (15,08 - 26,00 - 26,38 - 25,33 - 22,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1-krk-1 1/4-nos-krk-1/2-krk-1/2-2 3/4-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR
6 000 Kč (WAVE OF GRACIE)BORS Břeclav a.s.

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Krief F.
video

5. dostih, start 15:02
1370 CENA ZNAČKY FITMIN
Rovina II.kat. - 2600 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1125 + 2475 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:49,69 3 Záhorová Eva 55
2. WILLIANN, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:49,72 8 Germič Karel 75
3. SOLINI(GER), 8 59,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:49,88 2 Neuberg Filip 45
4. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 52,5 žk. David Liška 2 1/2 02:50,21 4 Luka Václav, Ing. 90
5. KOPRETINA, 5 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 02:50,24 5 Váňa Tomáš 100
6. MYSTIC GOLFER, 6 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:50,51 9 Hronová Ilona 100
7. SANTA PADRONA(FR), 4 59,5 ž. Petr Foret 1/2 02:50,59 7 Urbánek Luboš 20
8. NOBLE FOX(FR), 8 48,0 Jiřina Andrésová 2 02:50,89 6 Andrés Dušan 120
9. SANTIN(IRE), 5 51,5 Michal Hrouda 6 02:51,93 1 Tajmr Michal 170
Čas: 02:49,69, Mezičasy: (17,32 - 25,12 - 26,10 - 26,28 - 25,02 - 25,32 - 24,53)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-2 1/2-hlava-1 1/2-1/2-2-6

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.3 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364 b).

video

6. dostih, start 15:38
1371 72. NIKON ST LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAGANO GOLD(GB), 3 j 58,0 žk. David Liška V. LEHCE 03:04,52 9 Luka Václav, Ing. 150
2. AENEAS(IRE), 3 j 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 1/2 03:05,23 6 Váňa st. Josef 70
3. GEORGE BOOLE(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 03:05,62 11 Holčák František 30
4. FELIX(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 03:05,73 5 Török Dalibor 27
5. FIGHTING LIPS(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 03:06,06 2 Tůma Pavel 200
6. SILVER BALL(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 03:06,20 3 Šavujev Arslangirej 200
7. POLISH PEARL(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 03:06,73 10 Wroblewski Grzegorz 90
8. JOSEPH, 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 03:06,76 8 Tůma Pavel 40
9. IRWIN FORGE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 03:07,21 7 Toušek Daniel, Ing. 400
10. SIR SUN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 03:07,78 1 Urbánek Luboš 100
11. KERABUSH(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 4 03:08,53 4 Nieslanik Miroslav 300
12. LANDARON, 3 58,0 ž. Jan Verner 11 03:11,08 12 Petrlík Allan 500
Čas: 03:04,52, Mezičasy: (31,33 - 26,20 - 26,37 - 27,19 - 26,70 - 24,51 - 22,22)
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-2 1/2-1/2-2 1/4-3/4-3 1/4-krk-2 3/4-3 1/2-4-11

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Knight J.and Cantillon E.

Kůň č.9 NAGANO GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Nieslanik M. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.4 KERABUSH (DU čl. 16/11) a 1000 Kč za opožděné hlášení změn v dostihovém programu (DU 16/4). DK prošetřila vyjetí koně č.1 SIR SUN v cílové rovině, vyslechla ž. Chaloupku J. a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 16:10
1372 MEMORIÁL FRANTIŠKA HULEŠE
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TURENGO, 3 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:27,98 2 Kroutilík Jaroslav 45
2. POULINE, 6 58,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:28,34 9 Křídlová Tamara 150
3. LADY HORTENZIE, 3 51,5 Jiřina Andrésová krk 01:28,40 4 Chaloupka Václav, Ing. 40
4. ILISSA DESERT(FR), 4 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:28,54 10 Toušek Daniel, Ing. 90
5. IBAR, 7 b 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:28,72 3 Pohanka Ladislav, Ing. 90
6. MORGAN, 3 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:28,86 5 Petrlík Allan 85
7. ARKANIE(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,90 11 Valášek Josef 140
8. MUMBAI, 4 sj 56,5 ž. Jiří Palík krk 01:28,95 7 Haris Ludvík 75
9. PARDONIE, 5 s 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:29,14 12 Kroutilík Jaroslav 65
10. LAFRANCO, 8 s 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:29,30 6 Seménka Zdeněk 130
11. NOMBEKO(FR), 3 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:29,39 1 Chaloupka Jiří 120
12. FIFINKA(IRE), 3 60,0 Michal Hrouda 13 01:31,95 8 Váňa Tomáš 150
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (13,52 - 24,52 - 25,88 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-3/4-1/2-3/4-krk-krk-1 1/4-3/4-1/2-13

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

DK prošetřila podezření na najetí koně č.6 LAFRANCO na koně č.1 NOMBEKO, vyslechla ž. Havelkovou M. a dle jejího vyjádření k najetí nedošlo.

video

8. dostih, start 16:43
1373 CENA FOTOSOUTĚŽE NIKON 2017
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYANARGENT(FR), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:29,37 11 Blažková Helena 120
2. VIKTORIE VALLY, 4 s 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:29,56 5 Chaloupka Jiří 65
3. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška krk 01:29,62 9 Bieliková Marta 30
4. RAYLENE, 4 s 49,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:29,71 7 Šatra Tomáš 65
5. SVITAVA, 5 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:29,80 2 Germič Karel 65
6. CALISTMEN, 4 51,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. hlava 01:29,82 6 Hurt Tomáš 150
7. RAKIA, 4 s 56,0 Beysim Ferhanov 1/2 01:29,90 4 Váňa Tomáš 60
8. TWINKY, 6 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:29,92 3 Jelen Jaroslav 130
9. ADRASTEIA(GB), 7 56,0 ž. Petr Foret 3/4 01:30,09 8 Horová Oliva, Ing. 140
10. POLYANTE(GER), 6 55,5 Michal Hrouda 4 01:30,91 12 Fedorowicz Vladislav 160
11. KRYSPIAN, 5 b 52,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:31,39 1 Chaloupka Jiří 140
12. KÁRL, 6 51,0 Jiřina Andrésová 4 01:32,30 10 Hanousek Ladislav 110
Čas: 01:29,37, Mezičasy: (13,73 - 25,08 - 24,93 - 25,63)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1/2-1/2-hlava-1/2-hlava-3/4-4-2 1/2-4

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Cherdo Daniel
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Knapíková Tereza