home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.09.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.3 (měkká / Soft)
1. dostih, start 13:35
1350 Cena EBF - KARLOVARSKÉHO DENÍKU
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORFU(FR), 2 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:30,44 2 Tůma Pavel 17
2. SAUL(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 2 01:30,78 5 Vocásková Helena 25
3. GOLD HAVANAH(IRE), 2 53,0 žk. David Liška 6 01:32,04 1 Vocásková Helena 120
4. MOBILIZATION(IRE), 2 56,0 Yurii Zhenchuk 1/2 01:32,13 9 Šavujev Arslangirej 140
5. MOUNT Q(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:32,25 3 Myšková Štěpánka 130
6. BARABASH(GER), 2 56,0 ž. Jiří Palík hlava 01:32,29 8 Urbánek Luboš 130
7. NATIQUA(GB), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 01:32,59 7 Török Dalibor 45
Nestartovali: SUE PRANCEALOT(IRE), THISISTHEKEY(FR)
Čas: 01:30,44, Mezičasy: (14,19 - 25,69 - 25,63 - 24,93)
Výrok: JISTĚ-2-6-1/2-3/4-hlava-1 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.8 BARABASH ztratil na startu cca 4 délky.

video

2. dostih, start 14:03
1351 Cena společnosti ACCOR
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESSI, 5 57,0 Michal Hrouda JISTĚ 01:42,95 4 Záhorová Eva 40
2. ALEXANDR(IRE), 4 j 61,0 Jiřina Andrésová 1 01:43,12 3 Andrés Dušan 65
3. TROPICAL BOND, 6 b 58,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:43,33 5 Jirátová Petra 20
4. PALE MARTINI(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:44,23 1 Germič Karel 70
5. COLLEGE SUCCES(FR), 6 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:45,00 6 Blažková Helena 50
Nestartovali: GOLD OF GIBRALTAR(GER)
Čas: 01:42,95, Mezičasy: (25,33 - 24,25 - 26,36 - 27,01)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-4-3 1/2

Majitel: DS Bronislav Plášek, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár

Sankce: tr.Andrés D. 200 Kč za pozdní příchod koně č. 3 ALEXANDR do paddocku (DŘ § 332).

video

3. dostih, start 14:31
1352 Cena Šlechtitelů společnosti SELGEN
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEGORIA, 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 03:30,37 5 Vocásková Helena 21
2. TAFILLY(IRE), 3 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 03:30,46 1 Koplík Zdeno 50
3. RABBIT PERCY(GB), 4 60,5 ž. Jan Verner 10 03:32,56 6 Petrlík Allan 78
4. WHITE GHOST, 6 62,5 ž. Václav Janáček 3 1/2 03:33,31 7 Kantek Petr 50
5. SHE DAISY, 5 sj 60,0 Jiřina Andrésová 3 03:33,84 4 Andrés Dušan 70
6. HEY CALMING, 3 b 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 03:33,94 8 Jirátová Petra 200
7. BORN TO RUN(GER), 6 s 59,5 žk. David Liška 10 03:35,89 2 Hlavatý Pavel 33
8. MACARIO(FR), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek daleko 03:46,00 3 Sůrová Pavlína 140
Čas: 03:30,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-10-3 1/2-3-1/2-10-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj DB Logistic 200 Kč za nahlášenou změnu čapky na koni č. 4 SHE DAISY (DU 16/3).

video

4. dostih, start 15:06
1353 Cena Jaromír Maruna Elektro Servis
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAURUS, 7 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:15,89 7 Jirka Petr 20
2. LIMONADE(SWI), 6 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:16,18 10 Blažková Helena 150
3. YES APRIL, 3 60,0 ž. Václav Janáček 1/2 02:16,28 2 Drlík Jaroslav 70
4. BOUŘKA, 6 59,0 Adam Florian 1 1/2 02:16,55 1 Kantek Petr 70
5. VEGAS LAS, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:16,76 6 Pejšková Ivana 50
6. LATRIB, 8 58,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:17,00 5 Sýkorová Marcela 50
7. AKACIE, 4 56,5 am. Helena Březinová krk 02:17,06 9 Knauer Martin 200
8. ATLETHICA, 7 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 5 02:18,34 4 Březina Ladislav 300
9. AIGER, 4 s 60,5 ž. Tomáš Lukášek krk 02:18,43 3 Hála Libor 110
Nestartovali: WIMBLEDON
Čas: 02:15,89, Mezičasy: (28,36 - 26,95 - 27,21 - 27,00 - 26,37)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-1 1/2-1 1/4-1 1/4-krk-5-krk

Majitel: Stáj Talcum-Jirka, Trenér: Jirka Petr, Chov: Jirka P.

Sankce: ž.Šafář Jaromír 500 Kč za křižování koně č. 10 LIMONADE koněm č. 7 TAURUS v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 15:34
1354 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč ( - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESKERKHAN(IRE), 5 61,5 ž. Martin Laube BOJ 02:09,88 6 Šavujev Arslangirej 19
2. BONYS, 4 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:10,04 4 Haris Ludvík 30
3. TAMARIND COVE(IRE), 5 b 59,5 ž. Václav Janáček 5 02:11,07 3 Váňa st. Josef 60
4. ARLINGTON, 5 57,5 ž. Tomáš Lukášek 5 02:12,28 1 Záhorová Eva 50
5. SKYLINE RUNNER(IRE), 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 10 02:14,74 2 Šavujev Arslangirej 110
6. PALAZZO CORSINI(IRE), 3 b 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 7 02:16,43 5 Wroblewski Grzegorz 50
Čas: 02:09,88, Mezičasy: (26,52 - 24,71 - 25,90 - 26,37 - 26,38)
Výrok: BOJ-3/4-5-5-10-7

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Dorrian J.
video

6. dostih, start 16:08
1355 36. DS PEGAS Cena zimní královny
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí - klisny
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2750 + 13200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE CONNECTION(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:44,81 8 Germič Karel 40
2. CARMELLA(FR), 2 j 58,0 ž. Petr Foret krk 01:44,88 1 Török Dalibor 50
3. LAREONA, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:45,03 3 Haris Ludvík 25
4. PRISCILLA(FR*), 2 j 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:45,19 7 Török Dalibor 110
5. RAPET(IRE), 2 58,0 ž. Václav Janáček 3 01:45,81 4 Luka Václav 70
6. CUNAMI, 2 b 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:46,06 5 Haris Ludvík 35
7. PLAY ROCKA, 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:46,44 10 Vocásková Helena 770
8. KIHNU(FR), 2 58,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:47,17 2 Urbánek Luboš 160
9. QUEENTERA(GB), 2 b 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:47,93 6 Váňa Tomáš 660
10. RABBIT BATED(GB), 2 58,0 ž. Jan Verner 7 01:49,45 9 Petrlík Allan 250
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (26,84 - 26,09 - 25,36 - 26,52)
Výrok: BOJ-krk-1-1-3-1 1/2-2 1/4-3 1/2-4-7
Maj. prémie:
20 000 Kč (LAREONA)DAR
12 000 Kč (PRISCILLA(FR*))DS Pegas

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Harzburg

Sankce: ž. Janáčková Koplíková I. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 16:41
1356 Cena STATKU CHYŠE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOLIN ONE, 8 70,0 ž. Marcel Novák TUHÝ BOJ 04:45,16 7 Jirátová Petra 50
2. MICHELANGELO(GER), 4 65,0 Sertash Ferhanov hlava 04:45,20 6 Vocásková Helena 32
3. ANGOSTURA(FR), 4 b 66,0 ž. Josef Bartoš 15 04:48,76 1 Urbánek Luboš 60
4. SURACON(GER), 6 69,5 Pavel Složil ml. 10 04:51,05 5 Wroblewski Grzegorz 20
Z SHAHRIK(USA), 4 67,0 ž. Jaroslav Myška     4 Myšková Štěpánka 100
Z SHELLY, 5 j 64,0 Radek Man     2 Sůrová Pavlína 170
PN SOTTOVENTO(GER), 5 68,5 ž. Jan Kratochvíl     3 Váňa st. Josef 78
Čas: 04:45,16, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-15-10

Majitel: Na Ebenu, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav