home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.09.2017 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1342 CENA MISS LÉTA
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADEON(IRE), 5 71,5 Sertash Ferhanov ZADRŽENĚ 04:03,25 2 Vocásková Helena 15
2. DOUBLE MANCER(POL), 5 70,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 04:03,95 4 Kvapilová Lenka 40
3. GIBB`S BEACH(IRE), 5 68,5 Patrick Boekhout 6 04:05,28 1 Váňa st. Josef 50
4. SHEIKA ZUZA, 5 67,0 Pavel Složil ml. 2 04:05,62 5 Kvapilová Lenka 70
5. APENIN, 5 b 67,5 Veronika Řezáčová 1 04:05,84 3 Křídlová Tamara 100
Čas: 04:03,25, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-3 1/2-6-2-1

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maddenstown Eq.Enterprise Ltd
video

2. dostih, start 14:34
1343 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAR(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:42,15 9 Török Dalibor 17
2. ORIENTAL GLORY(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:42,55 10 Urbánek Luboš 60
3. FORREST GUMP(FR), 2 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,69 4 Tůma Pavel 35
4. RABBIT WIN(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:43,11 6 Petrlík Allan 75
5. CAPE FREEDOM(IRE), 2 56,0 Yurii Zhenchuk 4 01:43,73 8 Šavujev Arslangirej 100
6. MAHE KING(GER), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 01:44,34 5 Váňová Pavla 140
7. TOP ONE, 2 54,5 Jiřina Andrésová 2 01:44,64 7 Wroblewski Grzegorz 130
8. PAMPALINI(IRE), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:44,77 3 Pišl Martin 140
9. IRISH HIT(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 3 3/4 01:45,42 2 Pejšková Ivana 140
10. AZDAR(FR), 2 56,0 ž. Martin Laube 6 01:46,74 1 Šavujev Arslangirej 100
Čas: 01:42,15, Mezičasy: (25,36 - 26,00 - 25,02 - 25,77)
Výrok: LEHCE-3-3/4-3 1/4-4-3 3/4-2-3/4-3 3/4-6

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Legars M.

Kůň č.9 SAGAR byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Chaloupka J. 1500,- Kč za křižování koně č.8 CAPE FREEDOM v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

3. dostih, start 15:04
1344 CENA SPOLEČNOSTI ARQANA & FRBC
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč ( - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 55,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:28,20 4 Urbánek Luboš 37
2. FULMINE LUNA(FR), 3 53,0 žk. David Liška krk 01:28,26 5 Chaloupka Jiří 75
3. STORMICO, 6 j 60,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:28,41 6 Bieliková Marta 40
4. DODYBUD(IRE), 8 s 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:28,59 7 Bieliková Marta 40
5. MARIONEL(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 3/4 01:28,73 2 Pejšková Ivana 37
6. FUR COAT(FR), 7 53,0 Michal Hrouda 3/4 01:28,87 1 Fedorowicz Vladislav 110
7. CHROM, 5 b 48,0 Jiřina Andrésová 3 1/2 01:29,53 3 Andrés Dušan 50
Čas: 01:28,20, Mezičasy: (13,52 - 25,81 - 25,53 - 23,34)
Výrok: BOJ-krk-3/4-1-3/4-3/4-3 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Görlsdorf

Sankce: stáj Marek Šimák 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.2 MARIONEL (DŘ § 105), am. Fabris J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b),

video

4. dostih, start 15:36
1345 CENA SPOLEČNOSTI MIRONET
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENIDICTION(IRE), 3 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:11,59 7 Haris Ludvík 65
2. DARIEN, 3 s 57,0 ž. Jan Verner 1 01:11,74 2 Bartoš st. Josef 20
3. KOBI(GER), 7 59,5 ž. Martin Laube 1 3/4 01:12,01 1 Hulínský Václav 85
4. GOLD EVASIVE(GER), 3 60,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:12,25 6 Török Dalibor 65
5. HELLO HOBBY(IRE), 6 61,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:12,35 3 Urbánek Luboš 40
6. PRINCE ORPEN(FR), 6 j 55,0 žk. David Liška 3 01:12,86 4 Blažková Helena 50
7. WOVKA(IRE), 3 54,0 Jiřina Andrésová 4 1/2 01:13,62 5 Luka Václav 150
Čas: 01:11,59, Mezičasy: (24,67 - 24,88 - 22,04)
Výrok: JISTĚ-1-1 3/4-1 1/2-3/4-3-4 1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (DARIEN)Licehamr-Bartoš

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Barnane Stud
video

5. dostih, start 16:08
1346 39. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 5500 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE CLIFFS(FR), 3 j 57,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:38,57 5 Török Dalibor 150
2. DALLY HIT(IRE), 6 58,0 ž. Jan Rája 1 01:38,75 4 Pejšková Ivana 50
3. MAMADYSH(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube 3/4 01:38,88 6 Šavujev Arslangirej 200
4. FATHER FROST(IRE), 5 59,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:38,95 8 Váňa st. Josef 35
5. LAGARO, 4 j 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:39,27 2 Haris Ludvík 25
6. ZOCK(FR), 3 57,0 žk. David Liška 6 01:40,43 7 Blažková Helena 90
7. FLORENTINA(POL), 4 58,0 ž. Radek Koplík 6 01:40,81 3 Nieslanik Miroslav 300
8. IDEAL APPROACH(IRE), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:41,89 9 Urbánek Luboš 65
9. ALDZARB(IRE), 5 59,0 ž. Jan Verner 2 01:42,20 1 Šavujev Arslangirej 200
Čas: 01:38,57, Mezičasy: (24,02 - 25,83 - 24,27 - 24,45)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-1/2-2 1/4-6-6-1/2-2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Mr Burkle Dieter

Kůň č.2 LAGARO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Harris L. 1 000 Kč za neohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.2 LAGARO (DŘ § 310), ž. Foret P. 5500Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:35
1347 CENA EET POKLADEN DOTYKAČKA
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALFA WOLF(IRE), 6 60,0 žk. David Liška TUHÝ BOJ 01:41,80 1 Luka Václav 30
2. A DEE JOE(FR), 7 57,0 žk. Aneta Trnková hlava 01:41,83 5 Brož Jiří 90
3. CHUAN CHE, 9 j 64,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:42,06 7 Bieliková Marta 55
4. SUN FOR LIFE(GB), 9 j 58,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:42,31 6 Drlík Jaroslav 40
5. BARIKA, 6 60,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:42,46 2 Hanzlíková Jana 65
6. OMBRELETTO(POL), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 5 01:43,42 4 Duchoň Tomáš 55
7. HERBEBOIS, 7 57,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:44,09 3 Drlík Jaroslav 60
Čas: 01:41,80, Mezičasy: (26,46 - 24,93 - 25,42 - 24,99)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-1 1/2-3/4-5-3 1/2

Majitel: Luka racing syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Williamson B.

Sankce: tr. Luka V. ing. 200 Kč za pozdní příchod koně č.1 ALFA WOLF do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:02
1348 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA LAGION, 7 53,0 žk. Simona Laubeová LEHCE 01:57,36 5 Pejšková Ivana 37
2. BOUŘKA, 6 58,5 Adam Florian 4 01:58,09 2 Kantek Petr 55
3. LABOND, 6 b 56,5 Dana Bořánková 1 1/2 01:58,35 6 Sýkorová Marcela 55
4. FURANO(GB), 5 b 58,0 am. Denisa Sikorová krk 01:58,41 1 Bieliková Marta 55
5. CAMELAI, 6 52,5 Pavlína Vanžurová 8 01:59,94 4 Kub Ivan 40
6. YES APRIL, 3 56,5 žk. David Liška 13 02:02,53 3 Drlík Jaroslav 30
Čas: 01:57,36, Mezičasy: (15,00 - 25,59 - 25,71 - 25,77 - 25,29)
Výrok: LEHCE-4-1 1/2-krk-8-13

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr. Pejšková I. 200 Kč za pozdní příchod koně č.5 LA LAGION do paddocku (DŘ § 332).

video

8. dostih, start 17:34
1349 CENA MĚSTSKÉ POLICIE PRAHA
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč ( - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 5 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:39,63 2 Petrlík Allan 80
2. WANIKORO, 4 57,5 ž. Martin Laube krk 02:39,69 9 Horová Oliva 85
3. VĚDMA, 5 56,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 02:39,91 7 Andrés Dušan 90
4. ELLA(FR), 5 51,5 ž. Martina Havelková hlava 02:39,95 1 Drlík Jaroslav 110
5. ALLEGRO, 7 54,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:39,99 8 Jelínková Petra 90
6. SILVER PRINCE(FR), 3 60,0 ž. Jan Rája 3/4 02:40,12 3 Tůma Pavel 30
7. LUCIAN(GER*), 4 54,5 žk. Simona Laubeová 1/2 02:40,20 5 Mourek František 80
8. SISI POP, 3 53,0 žk. David Liška 2 02:40,52 10 Luka Václav 25
9. NIRGERA, 6 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 02:41,27 4 Brož Jiří 150
Nestartovali: ROONY
Čas: 02:39,63, Mezičasy: (28,89 - 27,02 - 27,12 - 26,45 - 25,95 - 24,20)
Výrok: JISTĚ-krk-1 1/4-hlava-krk-3/4-1/2-2-3 3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Knapíková Tereza