home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 17.09.2017 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1327 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARMELLA(FR), 2 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:14,48 3 Török Dalibor 25
2. SAMANDA MANDURA(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:14,57 1 Vocásková Helena 28
3. SICILIAN ROCK(IRE), 2 54,5 žk. David Liška 1 1/2 01:14,80 6 Pejšková Ivana 100
4. PLAY ROCKA, 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 01:14,81 7 Vocásková Helena 33
5. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 2 57,0 ž. Jan Verner 7 01:16,35 4 Petrlík Allan 85
6. LADY DYNAMITE(FR), 2 54,0 Pavlína Filipová 10 01:18,58 2 Berthier Kateřina 140
Nestartovali: ANIS HELLISIO
Čas: 01:14,48, Mezičasy: (26,14 - 24,68 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-nos-7-10

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

2. dostih, start 14:34
1328 CENA FONDU PARVEST AQUA
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIKTORIE VALLY, 4 s 54,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:15,02 6 Chaloupka Jiří 25
2. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška nos 01:15,02 12 Bieliková Marta 160
3. RAYLENE, 4 s 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:15,40 5 Šatra Tomáš 200
4. VALMONT, 8 s 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:15,61 2 Duchoň Tomáš 55
5. SVITAVA, 5 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:15,98 9 Germič Karel 50
6. ISHMIR, 4 56,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:16,13 10 Váňa Tomáš 130
7. LYSYANARGENT(FR), 3 61,5 Nela Jirásková 2 01:16,44 13 Blažková Helena 250
8. MACESHKA, 5 62,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:16,65 1 Kantek Petr 90
9. TWINKY, 6 61,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:16,82 3 Jelen Jaroslav 110
10. KRYSPIAN, 5 55,0 Michal Demo 2 01:17,16 4 Chaloupka Jiří 130
11. GASO, 5 s 51,0 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:17,17 7 Kroutilík Jaroslav 300
12. KÁRL, 6 57,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:17,31 11 Hanousek Ladislav 65
13. LADY PULPIT, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:19,71 8 Haris Ludvík 110
Čas: 01:15,02, Mezičasy: (26,36 - 24,98 - 23,68)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/4-1 1/4-2 1/4-3/4-2-1 1/4-1 1/4-2-kr.hlava-3/4-daleko

Majitel: Nico, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Mellen Josef

Kůň č.2 VALMONT ztratil na startu cca 2 délky.

video

3. dostih, start 15:02
1329 CENA NN FONDŮ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARDONIE, 5 s 53,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:13,81 5 Kroutilík Jaroslav 140
2. MONTE CHRISTO, 5 64,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:14,00 6 Bieliková Marta 25
3. LADY HORTENZIE, 3 52,0 Jiřina Andrésová hlava 01:14,03 8 Chaloupka Václav 120
4. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 62,5 žk. David Liška 3/4 01:14,16 11 Endaltsev Igor 50
5. HYACINT(GER*), 8 b 63,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:14,34 9 Seménka Zdeněk 70
6. TANITSCHKA(GER), 6 s 59,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/4 01:14,75 10 Chaloupka Václav 100
7. IBAR, 7 b 62,5 ž. Jan Verner 1/2 01:14,83 4 Pohanka Ladislav 80
8. DEMON KING(IRE), 10 s 56,5 ž. Petr Foret 3/4 01:14,99 12 Kub Ivan 150
9. LAFRANCO, 8 b 63,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:15,13 1 Seménka Zdeněk 55
10. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 j 53,5 žk. Aneta Trnková 1 1/2 01:15,38 3 Sýkorová Marcela 150
11. SANG DE LA VIE, 4 53,5 Pavlína Filipová 1 1/2 01:15,63 2 Berthier Kateřina 200
12. ARISTOTELES, 4 51,0 am. Michaela Kacerová nos 01:15,63 7 Hulínský Václav 85
Čas: 01:13,81, Mezičasy: (25,28 - 24,55 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-3/4-1 1/4-2 1/4-1/2-3/4-3/4-1 1/2-1 1/2-nos

Majitel: BEMA Racing, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž. Foret P. 1500 Kč za křižování koně č.8 LADY HORTENZIE a poté křižování koně č.1 LAFRANCO koněm č.12 DEMON KING v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

4. dostih, start 15:32
1330 CENA ZNOVÍNU ZNOJMO
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIGGY BLUE, 5 55,0 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:42,34 3 Jelen Jaroslav 110
2. TROPICAL BOND, 6 b 60,0 ž. Petr Foret nos 01:42,34 6 Jirátová Petra 70
3. FINÁLE, 3 61,5 ž. Jan Rája krk 01:42,40 9 Haris Ludvík 30
4. DUDLIK(GB), 4 s 61,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:42,41 10 Chaloupka Jiří 80
5. JENNY WALKER(IRE), 3 b 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:42,65 5 Váňa Tomáš 30
6. FUR COAT(FR), 7 59,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:43,06 8 Fedorowicz Vladislav 90
7. MALQ(FR), 10 62,0 Radek Man 3 01:43,52 4 Sůrová Pavlína 170
8. DETEKCE, 6 62,0 žk. David Liška 2 1/2 01:44,04 7 Kantek Petr 120
9. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 56,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:44,06 11 Urbánek Luboš 60
10. ILISSA DESERT(FR), 4 b 52,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:44,28 2 Toušek Daniel 90
Nestartovali: IMAN(POL)
Čas: 01:42,34, Mezičasy: (27,60 - 26,22 - 24,56 - 23,96)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-krk-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-3-2 1/2-kr.hlava-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.

Kůň č.3 TIGGY BLUE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:01
1331 CENA OVB
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 4 s 50,5 Jiřina Andrésová BOJ 01:52,83 15 Andrés Dušan 140
2. KISSI STURM, 3 j 61,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:52,87 14 Míček Milan 65
3. WINNER STARS, 6 62,0 žk. David Liška 2 1/2 01:53,33 10 Haris Ludvík 25
4. CANDLE IN THE WIND, 5 55,0 Adam Florian 3 1/2 01:54,01 9 Voršilková Helena 85
5. DRAMA, 5 b 59,5 Pavlína Filipová 2 01:54,29 11 Berthier Kateřina 75
6. ONDREÁŠ, 4 52,0 Michal Hrouda 1/2 01:54,37 13 Pejšková Ivana 150
7. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková nos 01:54,47 5 Menclová Aneta 90
8. OMBRELETTO(POL), 5 56,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:54,48 6 Duchoň Tomáš 110
9. WELLGETTA, 4 b 53,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:54,50 3 Horáková Lenka 170
10. MISS REEMEYA(FR), 4 53,5 am. Michaela Kacerová 2 1/2 01:54,99 1 Hulínský Václav 110
11. A DEE JOE(FR), 7 56,0 žk. Aneta Trnková krk 01:55,05 8 Brož Jiří 150
12. SINGAPORE SPICE(FR), 5 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:55,42 12 Drlík Jaroslav 85
13. PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:55,67 7 Votava Jaroslav 160
14. SEXY PRINCESS, 3 59,5 ž. Martina Havelková hlava 01:55,70 2 Kvapilová Lenka 110
Nestartovali: RABBIT FOCUS(IRE)
Čas: 01:52,83, Mezičasy: (14,00 - 23,88 - 24,44 - 26,10 - 24,41)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-3 1/2-2-1/2-nos-1/2-hlava-2 1/2-krk-2 1/4-2 1/4-hlava

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

DK vyslechla j. Floriana A. a ž. Ráju J. Sankce: j. Florian A. 500 Kč za tísnění koně č.12 SINGAPORE SPICE koněm č.9 CANDLE IN THE WIND v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu.

video

6. dostih, start 16:32
1332 VELKÁ CENA CONSEQ
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1125 + 2475 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUKHARI(FR), 5 58,0 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ 01:52,87 10 Wroblewski Grzegorz 150
2. PRIVATE RYAN, 4 54,5 Adam Florian kr.hlava 01:52,88 5 Šatra Tomáš 80
3. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 57,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:53,12 2 Urbánek Luboš 85
4. URBI ET ORBI(GER), 5 58,5 ž. Vendula Korečková krk 01:53,18 14 Syslová Lenka 50
5. JOHANKA, 3 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:53,30 3 Myšková Štěpánka 130
6. SHEIK YERBOUTI, 5 59,5 ž. Jan Rája 3/4 01:53,44 1 Drlík Jaroslav 140
7. LUSK, 5 55,5 žk. David Liška nos 01:53,45 8 Horová Oliva 120
8. TROP, 8 55,0 Michal Demo 1 1/4 01:53,63 6 Jelen Jaroslav 170
9. INDIAN LASS(IRE), 7 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:53,75 13 Jelen Jaroslav 100
10. SAPSIREE(IRE), 7 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:53,77 11 Šatra Tomáš 200
11. FABRYAN, 4 b 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:54,17 7 Váňa Tomáš 120
12. RIVERTON, 3 60,5 ž. Jan Verner 1/2 01:54,24 4 Petrlík Allan 40
13. DANG GIA(GER), 7 57,5 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:54,47 12 Hulínský Václav 75
14. PEPA HAVEL(FR), 9 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:54,60 9 Chaloupka Václav 120
Čas: 01:52,87, Mezičasy: (14,94 - 23,88 - 24,51 - 26,51 - 23,03)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/2-krk-1/2-3/4-nos-1 1/4-3/4-hlava-2 1/2-1/2-1 1/4-1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Har.de S. A. Aga Khan Scea

Kůň č.4 RIVERTON byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:02
1333 CENA CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 11 49,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:37,35 8 Pejšková Ivana 140
2. WIMBLEDON, 4 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:37,55 9 Stašková Eva 37
3. SHE DAISY, 5 sj 59,0 Jiřina Andrésová 3/4 02:37,70 7 Andrés Dušan 65
4. LORD BECCARI, 7 57,5 žk. David Liška krk 02:37,75 3 Horová Oliva 37
5. MARKER SUN, 8 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 02:38,02 1 Pišl Martin 85
6. ĎÁBEL, 3 53,5 ž. Vendula Korečková krk 02:38,06 5 Kabelková Hana 90
7. WHITE GHOST, 6 60,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:38,56 4 Kantek Petr 45
8. MONTEPUCINI(FR), 7 57,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:38,98 2 Křídlová Tamara 55
Nestartovali: SIGIRIYA(IRE)
Čas: 02:37,35, Mezičasy: (28,55 - 26,74 - 26,25 - 26,17 - 25,95 - 23,69)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-krk-1 3/4-krk-2 1/2-2 1/2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žk. Laubeová S. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu DŘ § 364b.

video

8. dostih, start 17:34
1334 CENA SUSPRO
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTORIUS, 3 50,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:40,46 9 Pišl Martin 100
2. TAURUS, 7 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 02:40,60 8 Jirka Petr 60
3. ZLOMEK, 4 57,5 ž. Petr Foret krk 02:40,65 10 Michal Jiří 50
4. VERUNKA, 5 54,0 ž. Martina Havelková krk 02:40,74 4 Héč Karel 90
5. VESELÝ JARDA, 6 52,0 Jiřina Andrésová 1 1/2 02:40,97 3 Šimek Jaroslav 40
6. VEGAS LAS, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:41,42 5 Pejšková Ivana 75
7. ANJOLLI, 3 j 52,0 ž. Jan Verner nos 02:41,43 7 Petrlík Allan 100
8. LUCIFER, 4 s 59,5 žk. David Liška 2 02:41,74 2 Haris Ludvík 50
9. POLYANTE(GER), 6 59,0 Michal Hrouda 2 02:42,04 11 Fedorowicz Vladislav 45
10. BEAUTIFUL BOND, 7 58,5 ž. Jan Rája 10 02:44,57 1 Soukup Václav 85
Nestartovali: REDARMOON
Čas: 02:40,46, Mezičasy: (27,36 - 27,87 - 27,50 - 27,20 - 26,62 - 23,91)
Výrok: JISTĚ-1-krk-krk-1 1/2-2 1/4-nos-2-2-10

Majitel: IBK Race, Trenér: Pišl Martin, Chov: Kratochvíl D.

Poplatky: stáj Zdeněk Kavka 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 LUCIFER (DŘ § 105). DK vyslechla j. Andrésovou J. k tísnění koně č.3 VESELÝ JARDA v cíli koněm č.2 LUCIFER. Sankce: žk. Liška D. 1000 Kč za tísnění koně č.3 VESELÝ JARDA koněm č.2 LUCIFER (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Knapíková Tereza