home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.09.2017 - Praha
stav dráhy: 4.1 (pružná)
1. dostih, start 14:38
1285 EJC BALTRO HANDICAP
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 4 b 56,5 ž. Thomas Huet JISTĚ 01:41,48 2 Váňa Tomáš 150
2. LUSK, 5 59,5 ž. Jose Luis Martínez 1/2 01:41,56 9 Horová Oliva, Ing. 60
3. FINÁLE, 3 54,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 1/2 01:41,65 7 Haris Ludvík 60
4. NAMID STAR(FR), 6 b 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:42,00 6 Růžičková Martina 100
5. ECHO RULES(IRE), 8 s 61,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:42,23 5 Pišl Martin 100
6. TROP, 8 61,5 ž. Antonio Fresu 3/4 01:42,38 4 Jelen Jaroslav 100
7. DUDLIK(GB), 4 s 57,5 ž. Per-Anders Graberg 2 01:42,71 3 Chaloupka Jiří 30
8. TROPICAL BOND, 6 b 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:43,00 8 Jirátová Petra 140
9. STEALING A WIN(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 01:43,04 11 Urbánek Luboš 60
10. VALMONT OHNE, 5 55,5 ž. Thierry Thulliez 5 01:44,24 10 Petrlík Allan 170
11. JESSI, 5 55,5 ž. Andreas Helfenbein 4 01:45,21 1 Záhorová Eva 70
12. COLLEGE SUCCES(FR), 6 56,0 ž. Fergus Sweeney 5 01:46,30 12 Blažková Helena 150
Čas: 01:41,48, Mezičasy: (25,35 - 25,50 - 26,39 - 24,24)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-2 1/4-1 1/2-3/4-2-1 3/4-hlava-5-4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR
22 500 Kč(FABRYAN)Michaela-Hruboš
10 350 Kč(LUSK)Falun
6 750 Kč(FINÁLE)DAR
3 150 Kč(NAMID STAR(FR))BoKa Seniors
2 250 Kč(ECHO RULES(IRE))CK Martin Tour

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 15:16
1286 EJC PEMAT TRADING - 81. GERSCHŮV MEMORIÁL
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING HEART(GER), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek BOJ 01:28,82 10 Holčák Radek 33
2. LET FIRE(FR), 2 58,0 ž. Thierry Thulliez hlava 01:28,85 3 Šavujev Arslangirej 130
3. FINIOS, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:28,96 8 Haris Ludvík 55
4. RAPET(IRE), 2 57,0 ž. Thomas Huet 3/4 01:29,08 7 Luka Václav, Ing. 200
5. KORFU(FR), 2 58,0 ž. Stéphane Breux 1 1/4 01:29,29 5 Tůma Pavel 100
6. PRISCILLA(FR*), 2 j 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:29,43 4 Török Dalibor 55
7. LOCK NESS(FR), 2 58,0 ž. Antonio Fresu 3/4 01:29,56 6 Myšková Štěpánka 300
8. AERACURA(IRE), 2 57,0 ž. Per-Anders Graberg 3 1/2 01:30,15 9 Luka Václav, Ing. 150
9. FOREVER DRY(GER), 2 58,0 ž. Andreas Helfenbein 1 1/2 01:30,37 1 Váňová Pavla 200
10. LIANEL(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 01:30,54 11 Vocásková Helena 40
11. THISISTHEKEY(FR), 2 58,0 ž. Vincent Cheminaud 5 01:31,59 2 Koplík Zdeno 75
12. MOTORSPORT(FR), 2 58,0 ž. Sébastien Maillot 5 01:32,56 12 Šavujev Arslangirej 200
Čas: 01:28,82, Mezičasy: (14,71 - 23,43 - 24,70 - 25,98)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-3/4-1 1/4-3/4-3/4-3 1/2-1 1/2-1-5-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (FINIOS)DAR

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gest.Westerberg
video

3. dostih, start 15:50
1287 EJC LOKOTRANS MIDDLE
Rovina L - 1800 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:52,58 1 Růžičková Martina 20
2. IDEAL APPROACH(IRE), 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:52,72 5 Urbánek Luboš 100
3. VENTARON(FR), 6 j 59,0 ž. Thomas Huet 1 01:52,91 9 Luka Václav, Ing. 35
4. DALLY HIT(IRE), 6 57,5 ž. Stéphane Breux krk 01:52,96 7 Pejšková Ivana, Ing. 90
5. NOBLE CLIFFS(FR), 3 56,5 ž. Andreas Helfenbein 3 3/4 01:53,65 4 Török Dalibor 300
6. ALDZARB(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 3/4 01:53,92 8 Šavujev Arslangirej 130
7. SIR SUN(FR), 3 56,5 ž. Thierry Thulliez 4 01:54,66 10 Urbánek Luboš 80
8. TAMARIND COVE(IRE), 5 59,0 ž. Antonio Fresu 1 3/4 01:54,92 2 Váňa st. Josef 330
9. ALBE BACK(GB), 4 59,0 ž. Sébastien Maillot 2 1/2 01:55,37 3 Myšková Štěpánka 300
10. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 59,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 7 01:56,58 6 Urbánek Luboš 450
11. MONTJEU THIRD, 4 59,0 ž. Fergus Sweeney 2 1/2 01:57,07 11 Petrlík Allan 350
Nestartovali: ALDAR(FR)
Čas: 01:52,58, Mezičasy: (14,35 - 22,33 - 24,98 - 25,60 - 25,32)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-krk-3 3/4-1 3/4-4-1 3/4-2 1/2-7-2 1/2

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.

Kůň č. 1 VENILIA byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č. 6 FACTS AND FIGURES ztratil na startu asi 3 délky. Poplatek: tr. Török D. 200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.4 NOBLE CLIFFS (DU čl. 16/11)

video

4. dostih, start 16:25
1288 EJC LERAM MILLION
Rovina Gd-3 - 1400 m, cena, 3letí a starší
1.600.000 Kč (640000 - 352000 - 224000 - 160000 - 112000 - 64000 - 48000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 8800 + 32000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ULTIMATE FIGHT(FR), 3 57,5 ž. Vincent Cheminaud JISTĚ 01:25,37 7 Koplík Zdeno 70
2. TROIZILET(FR), 3 j 57,5 ž. Thierry Thulliez 2 01:25,68 1 Luka Václav, Ing. 120
3. LAGARO, 4 j 59,0 ž. Sébastien Maillot 1/2 01:25,75 5 Haris Ludvík 250
4. FATHER FROST(IRE), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:25,79 3 Váňa st. Josef 40
5. MR RIGHT(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2 01:26,03 16 Holčák František 37
6. EMPEROR AJEEZ(IRE), 7 59,0 ž. Antonio Fresu kr.hlava 01:26,04 4 Kacprzyk Maciej 300
7. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 59,0 ž. Per-Anders Graberg 2 1/4 01:26,39 9 Wroblewski Grzegorz 250
8. BORSAKOV(IRE), 5 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:26,40 2 Luka Václav, Ing. 75
9. NINE OU FOUR(IRE), 6 j 59,0 ž. Stéphane Breux 3 1/4 01:27,01 11 Luka Václav, Ing. 200
10. GOLD EVASIVE(GER), 3 j 57,5 ž. Andreas Helfenbein hlava 01:27,02 12 Török Dalibor 400
11. HELLO HOBBY(IRE), 6 59,0 ž. Panagiotis Dimitsanis hlava 01:27,05 6 Urbánek Luboš 120
12. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 7 j 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:27,35 8 Holčák František 170
13. SINBAD(FR), 6 59,0 ž. Thomas Huet 1/2 01:27,44 13 Luka Václav, Ing. 75
14. ZOCK(FR), 3 57,5 ž. Jose Luis Martínez 3 3/4 01:28,12 15 Blažková Helena 130
15. BENIDICTION(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4 01:28,65 10 Haris Ludvík 200
16. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 5 b 59,0 ž. Fergus Sweeney nos 01:28,66 14 Koplík Zdeno 450
Nestartovali: MAMADYSH(FR), RIVERTON
Čas: 01:25,37, Mezičasy: (13,49 - 23,08 - 24,23 - 24,57)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-hlava-1 1/2-kr.hlava-2 1/4-kr.hlava-3 1/4-hlava-hlava-1 1/2-1/2-3 3/4-2 3/4-nos

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hebert A.

PKůň č.1 TROIZILET byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Török D. 200 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.12 GOLD EVASIVE (DU čl. 16/11), tr. Blažková H. 200 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č. 15 ZOCK (DU čl.16/11) Sankce: tr. Koplík Z. á 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koní č.7 ULTIMATE FIGHT a č.14 HENRYTHEAEROPLANE (DŘ 215 b).

video

5. dostih, start 16:56
1289 CENA SPOLEČNOSTI TME SOLUTIONS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 8 s 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:29,67 4 Seménka Zdeněk 170
2. MARIONEL(IRE), 4 61,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:29,70 3 Pejšková Ivana, Ing. 220
3. PERCHTA(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2 01:29,80 10 Vocásková Helena 22
4. DODYBUD(IRE), 8 s 57,5 Jiřina Andrésová krk 01:29,86 14 Bieliková Marta 100
5. FULMINE LUNA(FR), 3 54,0 žk. David Liška 1/2 01:29,97 12 Chaloupka Jiří 75
6. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 59,0 ž. Radek Koplík hlava 01:30,00 1 Endaltsev Igor 90
7. ADAMANT ROCK(IRE), 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:30,26 7 Kabelková Hana 70
8. FUR COAT(FR), 7 57,0 Michal Hrouda 3/4 01:30,42 5 Fedorowicz Vladislav 30
9. HYACINT(GER*), 8 b 59,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:30,49 9 Seménka Zdeněk 140
10. MY CHARLIE MAN(GB), 6 59,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:30,85 6 Syslová Lenka 130
11. CHUAN CHE, 9 j 60,5 Adam Florian 1 3/4 01:31,10 15 Bieliková Marta 170
12. POULINE, 6 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:31,13 2 Křídlová Tamara 170
13. LIA ASHAMAL, 5 j 57,5 ž. Martina Havelková 2 01:31,46 11 Vašinová Petra 250
14. NICOLE MEGAN(IRE), 4 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/2 01:32,07 8 Šatra Tomáš 250
15. MARIANKA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 16 01:35,40 13 Zobal František 270
Čas: 01:29,67, Mezičasy: (14,93 - 24,27 - 24,76 - 25,71)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-krk-1/2-hlava-1 1/2-3/4-krk-2 1/4-1 3/4-hlava-2-3 1/2-16
Bonus:
20 000 Kč(LAFRANCO)Team
9 200 Kč(MARIONEL(IRE))Marek Šimák
6 000 Kč(PERCHTA(IRE))3 hearts
2 800 Kč(DODYBUD(IRE))FVE – Relay JK Levín
2 000 Kč(FULMINE LUNA(FR))Joly

Majitel: Team, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Halík M.
video

6. dostih, start 17:33
1290 CENA SPOLEČNOSTI APELLA
Rovina III.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SNEZENKA(IRE), 5 54,0 žk. David Liška JISTĚ 03:38,20 7 Luka Václav, Ing. 100
2. AMADEON(IRE), 5 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 03:38,40 6 Vocásková Helena 23
3. WILLIANN, 4 60,5 Michal Hrouda 4 03:39,20 9 Germič Karel 60
4. KOPRETINA, 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 03:39,46 4 Váňa Tomáš 35
5. BELA BONITA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 03:39,63 3 Kvapilová Lenka 65
6. HELIOSTAT(IRE), 5 60,5 ž. Jan Verner 8 03:41,45 8 Syslová Lenka 200
7. WANIKORO, 4 60,0 ž. Martina Havelková 2 03:41,76 5 Horová Oliva, Ing. 170
8. HAYLEY, 5 59,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 03:42,52 1 Záhorová Eva 60
9. ARDUA, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 5 03:43,61 2 Míček Milan, Ing. 400
Čas: 03:38,20, Mezičasy: (27,47 - 27,93 - 29,47 - 28,19 - 28,67 - 26,10 - 25,99 - 24,38)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-4-1 1/2-1-8-2-3 1/2-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (BELA BONITA)Gold & Turf
22 500 Kč(SNEZENKA(IRE))Farrlog
10 350 Kč(AMADEON(IRE))Stanislav Chudáček
6 750 Kč(WILLIANN)HARMONY
3 150 Kč(KOPRETINA)Marpet HK Trans s.r.o.
2 250 Kč(BELA BONITA)Gold & Turf

Majitel: Farrlog, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: McGlynn P.

j. Hrouda M. absolvoval 200 m dostihu bez pravého třmenu.

video

7. dostih, start 18:06
1291 CENA SPOLEČNOSTI HORSERACING
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAST OPERA SONG(FR), 4 60,5 ž. Panagiotis Dimitsanis JISTĚ 01:57,85 5 Blažek Svatoslav 40
2. CANDLE IN THE WIND, 5 57,5 ž. Andreas Helfenbein 2 01:58,21 9 Voršilková Helena, Ing. 90
3. MARKOS, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 3 01:58,75 12 Zobal František 90
4. ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 ž. Fergus Sweeney 3/4 01:58,89 8 Luka Václav, Ing. 65
5. ONDREÁŠ, 4 60,5 ž. Jaroslav Línek 1/2 01:58,98 10 Pejšková Ivana, Ing. 150
6. ĎÁBEL, 3 54,5 ž. Antonio Fresu 1/2 01:59,08 2 Kabelková Hana 170
7. NOMBEKO(FR), 3 56,5 ž. Sébastien Maillot 1 1/2 01:59,33 4 Chaloupka Jiří 75
8. STREET SINGER(GB), 3 54,5 ž. Thierry Thulliez 1 1/4 01:59,52 14 Koplík Zdeno 120
9. CAVIAR SILVER, 3 54,5 ž. Jose Luis Martínez 3/4 01:59,66 11 Jirátová Petra 170
10. WELLGETTA, 4 b 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:00,23 1 Horáková Lenka 140
11. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 59,0 ž. Jan Rája 1 1/2 02:00,47 7 Blažková Helena 70
12. MIKROP DEAR, 4 60,5 ž. Per-Anders Graberg 2 1/2 02:00,97 15 Demele Jan 130
13. AIGER, 4 s 59,0 ž. Vincent Cheminaud daleko 02:06,10 6 Hála Libor, MVDr. 130
14. BICOLLORA, 4 57,5 ž. Thomas Huet daleko 02:12,14 3 Olehla Čestmír, MVDr. 90
Nestartovali: SURIKATA
Čas: 01:57,85, Mezičasy: (15,32 - 26,10 - 26,24 - 25,53 - 24,66)
Výrok: JISTĚ-2-3-3/4-1/2-1/2-1 1/2-1 1/4-3/4-3-1 1/2-2 1/2-daleko-daleko
Bonus:
20 000 Kč(LAST OPERA SONG(FR))Autodoprava Blažek s.r.o.
9 200 Kč(CANDLE IN THE WIND)Stáj Mirkov - Florian
6 000 Kč(MARKOS)DS Malá Morávka
2 800 Kč(ALFA WOLF(IRE))Luka racing syndicate
2 000 Kč(ONDREÁŠ)DS Ondra, Matyáš, Flash

Majitel: Autodoprava Blažek s.r.o., Trenér: Blažek Svatoslav, Chov: Lesur M.,Bollart X.,De Silans M.

DK prošetřila výkon koně č. 3 BICOLLORA v dostihu. Po vyjádření startéra a jezdce (možné zranění koně ve startovacích boxech)vzala na vědomí.

video

8. dostih, start 18:59
1292 EJC TRADE FIDES LONG - 39. VC ČESKÉHO TURFU
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3000 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESKERKHAN(IRE), 5 59,0 ž. Stéphane Breux JISTĚ 02:35,38 5 Šavujev Arslangirej 300
2. AUTOR(IRE), 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:35,55 8 Myšková Štěpánka 170
3. FELIX(FR), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 02:35,56 1 Török Dalibor 40
4. INTISARI(IRE), 5 59,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 02:36,04 9 Holčák Radek 16
5. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 7 59,0 ž. Vincent Cheminaud 2 1/4 02:36,40 6 Holčák Radek 55
6. NAGANO GOLD(GB), 3 j 55,0 ž. Sébastien Maillot krk 02:36,48 10 Luka Václav, Ing. 150
7. FERNANDO, 7 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:36,49 3 Haris Ludvík 220
8. BONYS, 4 59,0 ž. Thierry Thulliez 3 1/2 02:37,10 2 Haris Ludvík 150
9. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Fergus Sweeney 2 3/4 02:37,63 4 Záhorová Eva 350
10. KERABUSH(IRE), 3 55,0 ž. Panagiotis Dimitsanis 1 1/4 02:37,84 7 Nieslanik Miroslav 300
Čas: 02:35,38, Mezičasy: (26,56 - 25,27 - 25,86 - 26,36 - 25,80 - 25,53)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-2 3/4-2 1/4-krk-kr.hlava-3 1/2-2 3/4-1 1/4

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Dorrian J.

Kůň č.5 ESKERKHAN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

9. dostih, start 19:11
1293 EJC CENA SPOLEČNOSTI URC SYSTEMS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SISI POP, 3 55,0 ž. Thomas Huet LEHCE 02:40,35 3 Luka Václav, Ing. 75
2. ALLEGRO, 7 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:40,72 13 Vašinová Petra 130
3. LORD BECCARI, 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:40,80 9 Horová Oliva, Ing. 80
4. SICILI POP, 3 54,5 ž. Andreas Helfenbein 1 3/4 02:41,08 7 Vocásková Helena 30
5. NIKTIGER, 3 53,5 ž. Sébastien Maillot 1 3/4 02:41,36 5 Kovačík František 200
6. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 53,5 ž. Panagiotis Dimitsanis 1/2 02:41,47 8 Kabelková Hana 130
7. MIZURI, 4 59,0 ž. Jose Luis Martínez krk 02:41,52 6 Zobal František 65
8. LA SANTIAGA(GER), 3 b 53,5 ž. Vincent Cheminaud 3 1/4 02:42,18 11 Hlavatý Pavel 65
9. ČMELÁK, 3 55,0 ž. Fergus Sweeney 1 02:42,35 12 Zobal František 140
10. BLACK BET(GB), 4 58,5 ž. Per-Anders Graberg 1 1/2 02:42,63 2 Syslová Lenka 100
11. POLYANTE(GER), 6 j 58,5 ž. Antonio Fresu 1 1/4 02:42,87 14 Fedorowicz Vladislav 150
12. LUCIFER, 4 s 59,0 ž. Jan Rája 5 02:44,03 1 Haris Ludvík 130
13. MISS MAMOOL(GER), 3 j 54,5 ž. Stéphane Breux kr.hlava 02:44,04 4 Neuberg Filip 70
14. LETEGERTO, 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:44,57 10 Demele Jan 170
Čas: 02:40,35, Mezičasy: (27,67 - 27,28 - 27,09 - 26,89 - 25,69 - 25,73)
Výrok: LEHCE-2 1/4-1/2-1 3/4-1 3/4-1/2-krk-3 1/4-1-1 1/2-1 1/4-5-kr.hlava-2 1/2
Bonus:
20 000 Kč(SISI POP)Vesiba
9 200 Kč(ALLEGRO)DS Ondra, Matyáš, Flash
6 000 Kč(LORD BECCARI)Falun
2 800 Kč(SICILI POP)Zeas Staré Hradiště
2 000 Kč(NIKTIGER)Václav Říha

Majitel: Vesiba, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Vocásek F.

Sankce: jezdec Huet Thomas 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), jezdec Cheminaud Vincent 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.11 LA SANTIAGA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Knapíková Tereza