home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.08.2017 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:33
1277 Cena společnosti HyperMedia
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OMBRELETTO(POL), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:42,77 1 Duchoň Tomáš 70
2. CHROM, 5 b 56,5 ž. Petr Foret krk 01:42,81 3 Andrés Dušan 40
3. CADBEE, 5 s 55,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:43,13 2 Berthier Kateřina 120
4. MISS REEMEYA(FR), 4 59,0 am. Michaela Kacerová krk 01:43,18 5 Hulínský Václav 60
5. ISHMIR, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava 01:43,20 4 Váňa Tomáš 78
6. ARMANNO, 6 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:43,27 10 Mimra Zdeněk 120
7. AKACIE, 4 51,5 am. Helena Březinová 1/2 01:43,34 12 Knauer Martin 170
8. VOSSOLIE, 4 56,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:43,55 13 Andrés Dušan 40
9. SANG DE LA VIE, 4 57,0 žk. David Liška 2 01:43,89 7 Berthier Kateřina 120
10. NADĚJE, 4 55,5 Adam Florian hlava 01:43,91 11 Voršilková Helena 80
11. MACESHKA, 5 57,5 Michal Hrouda 3/4 01:44,04 9 Kantek Petr 60
12. YES APRIL, 3 s 57,5 ž. Martina Havelková 4 01:44,84 8 Drlík Jaroslav 70
Nestartovali: RIVERSIDE
Čas: 01:42,77, Mezičasy: (27,97 - 25,59 - 25,97 - 23,24)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-krk-hlava-1/2-1/2-1 3/4-2-hlava-3/4-4

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Konarski Grzegorz

Sankce: stáj Rianon-Pecháček 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.3 CHROM (DŘ § 105), am. Březinová H. 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 14:03
1278 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAREONA, 2 56,0 ž. Martin Laube JISTĚ 01:28,90 6 Haris Ludvík 40
2. ANGELOTE, 2 j 56,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:29,30 2 Kvapilová Lenka 160
3. SUE PRANCEALOT(IRE), 2 b 56,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:29,30 10 Wroblewski Grzegorz 50
4. PLAY ROCKA, 2 59,0 ž. Jan Rája 4 1/4 01:29,93 9 Vocásková Helena 24
5. SAMANDA MANDURA(GB), 2 55,0 Dana Bořánková hlava 01:29,95 1 Vocásková Helena 130
6. QUEENTERA(GB), 2 b 56,0 ž. Jan Verner 3 3/4 01:30,58 8 Váňa Tomáš 78
7. LA VELOCITA(IRE), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:30,70 4 Šavujev Arslangirej 78
8. SOCHI, 2 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:30,87 5 Mimra Zdeněk 100
9. CLAUDIA FONG(GB), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:30,96 3 Tůma Pavel 35
10. ANNIE TIGER, 2 55,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 01:31,31 7 Mimra Zdeněk 160
Čas: 01:28,90, Mezičasy: (15,95 - 24,03 - 25,15 - 23,77)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-kr.hlava-4 1/4-hlava-3 3/4-3/4-1 1/4-1/2-2 1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.10 SUE PRANCEALOT ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: j. Bořánková D. odnětí licence na 2 dostihové dne (tj. 10.9.2017 a 16.9.2017) za nedostatečné vyjetí koně č.1 SAMANDA MANDURA, umístěného na 5. místě, v cílové rovině (DŘ § 361). ž. Rája J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.9 PLAY ROCKA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

3. dostih, start 14:35
1279 Cena holdingu INELSEV
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BENIDICTION(IRE), 3 61,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:25,76 7 Haris Ludvík 25
2. TAPAJO(GER), 5 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:26,17 3 Chaloupka Václav 45
3. ALEXANDR(IRE), 4 j 54,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:26,34 9 Andrés Dušan 50
4. SHEIK YERBOUTI, 5 61,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:26,60 6 Drlík Jaroslav 35
5. EPOCH(IRE), 4 52,0 ž. Jan Verner 1 01:26,75 5 Váňa Tomáš 180
6. OCARA(GER), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:27,13 2 Maršíčková Miroslava 100
7. MALQ(FR), 10 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 01:27,40 1 Sůrová Pavlína 220
8. ERUPTION(FR), 4 s 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:28,35 4 Koplík Zdeno 120
Nestartovali: BUKHARI(FR)
Čas: 01:25,76, Mezičasy: (15,11 - 23,66 - 24,25 - 22,74)
Výrok: LEHCE-2 3/4-1 1/4-1 3/4-1-2 1/4-2-5

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Barnane Stud

Sankce: tr.Haris L. 200 Kč za pozdní příchod koně č.7 BENIDICTION do paddocku (DŘ § 332)

video

4. dostih, start 15:17
1280 Cena Darsalama
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANG GIA(GER), 7 55,0 Beysim Ferhanov LEHCE 02:04,99 7 Hulínský Václav 32
2. LOOP LOVE(GB), 5 57,5 ž. Petr Foret 4 02:05,69 3 Urbánek Luboš 150
3. SILVER PRINCE(FR), 3 59,0 ž. Jan Rája 3/4 02:05,80 6 Tůma Pavel 35
4. SKYLINE RUNNER(IRE), 4 61,5 ž. Radek Koplík kr.hlava 02:05,81 8 Šavujev Arslangirej 78
5. PRIVATE RYAN, 4 59,0 Adam Florian 1 1/2 02:06,02 5 Šatra Tomáš 55
6. JOHANNES KEPLER(GB), 9 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:06,30 4 Mourek František 100
7. JENNY WALKER(IRE), 3 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 02:06,63 2 Váňa Tomáš 80
8. LINNGAR(FR), 5 61,5 Radek Man krk 02:06,67 9 Vocásková Helena 30
9. IWNIANKA(POL), 5 54,0 am. Denisa Sikorová 1 3/4 02:06,91 10 Nieslanik Miroslav 250
10. EOWYN, 4 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 02:07,43 1 Menclová Aneta 200
11. MATYSEK(IRE), 4 59,0 ž. Vendula Korečková 3 3/4 02:08,06 11 Tajmr Michal 170
Čas: 02:04,99, Mezičasy: (26,98 - 25,61 - 23,50 - 25,05 - 23,85)
Výrok: LEHCE-4-3/4-kr.hlava-1 1/2-1 3/4-2 1/4-krk-1 3/4-3 1/2-3 3/4

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Stiftung Gest.Fahrof

Sankce: ž. Rája J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.6 SILVER PRINCE v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), ž. Koplík R. 500 Kč za nadměrné použití bičíku a 400 Kč za nevhodné použití bičíku (opakovaný přestupek) (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:07
1281 20. Velká letní cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PASSEPARTOUT(GB), 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:03,25 5 Wroblewski Grzegorz 60
2. PORTORIKOS(IRE), 4 60,0 ž. Jan Verner 2 02:03,55 1 Daniš Marian 150
3. IDEAL APPROACH(IRE), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:03,90 6 Urbánek Luboš 30
4. SANTA PADRONA(FR), 4 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 02:04,26 3 Urbánek Luboš 70
5. SULMAN(SVK), 6 60,0 ž. Martin Laube 3/4 02:04,37 7 Ročák Michal 130
6. JOSEPH, 3 56,5 ž. Jiří Palík krk 02:04,43 4 Tůma Pavel 20
7. ESKERKHAN(IRE), 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:06,26 2 Šavujev Arslangirej 100
Čas: 02:03,25, Mezičasy: (26,50 - 25,81 - 23,36 - 24,45 - 23,13)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/4-2 1/4-3/4-krk-8

Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Galedo

DK přešetřila výkon koně č.4 JOSEPH v dostihu, vyslechla ž. Palíka J., následně vyslechla tr. Tůmu P. Z jejich vyjádření a opakovaného shlédnutí videozáznamu konstatovala, že se jedná o nedostatečnou podporu koně ze strany jeho jezdce. Sankce: ž. Palík J. odnětí licence na 2 dostihové dny (tj. 10.9.2017 a 16.9.2017) za nedostatečnou podporu koně č.4 JOSEPH v dostihu (DŘ § 361

video

6. dostih, start 16:41
1282 PH HYDRAULIK Velká mostecká steeplechase
Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CATCH LIFE(ITY), 9 70,0 ž. Pavel Kašný JISTĚ 05:48,94 6 Kašný Pavel 110
2. THEOPHILOS(FR), 7 b 70,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2 05:49,16 1 Váňa st. Josef 23
3. PEINTRE ELUSIF(FR), 5 70,0 ž. Marcel Novák 4 05:49,82 5 Tůma Pavel 40
4. SIMON SET, 7 70,0 ž. Jiří Kousek 6 05:50,78 4 Baštová Pavlína 350
5. BENEVOLE(FR), 6 A 1/2 70,0 Josef Borč 4 1/2 05:51,59 3 Kovář Stanislav 350
PN SUNDARA(IRE), 6 70,0 ž. Jan Kratochvíl     2 Váňa st. Josef 19
Čas: 05:48,94, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-4-6-4 1/2

Majitel: Viktorie-UH, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Stall Amor

DK prošetřila pád koně č.2 SUNDARA, vyslechla ž. Kratochvíla J. a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 17:32
1283 Cena Charvát Group s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEICER(POL), 9 67,5 Radek Man V. LEHCE 04:35,91 2 Sůrová Pavlína 18
2. ARMITAGE(GER), 7 66,0 ž. Josef Bartoš 14 04:38,70 5 Baštová Pavlína 30
3. STRIKE(GER), 7 65,5 Patrick Boekhout 4 04:39,35 1 Váňa st. Josef 30
4. APRIL FLOWER(FR), 6 b 65,5 Josef Borč 9 04:41,01 3 Kovář Stanislav 100
SN SOTTOVENTO(GER), 5 s 68,0 ž. Jan Kratochvíl     4 Váňa st. Josef 50
Čas: 04:35,91, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-14-4-9

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko

Sankce: ž. Kratochvíl J. 500 Kč za neznalost kurzu dostihu (DŘ § 364a), j. Man R. 2000 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 18:05
1284 Cena 20 let Hipodromu
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAINT JOSEPH(FR), 4 68,0 ž. Marcel Novák BOJ 04:01,21 4 Tůma Pavel 70
2. SOSON(GB), 4 67,0 Sertash Ferhanov krk 04:01,25 7 Vocásková Helena 16
3. ANGOSTURA(FR), 4 b 68,0 ž. Josef Bartoš 1 04:01,40 3 Urbánek Luboš 60
4. SONODIA, 4 68,0 ž. Jiří Kousek 14 04:04,60 2 Baštová Pavlína 320
5. POLIDAR, 4 b 69,0 ž. Martin Liška 6 04:05,55 8 Vašina Josef 78
6. CHANGING GUARD(IRE), 4 s 67,5 Patrick Boekhout 1 3/4 04:05,84 1 Váňa st. Josef 60
Z DODO DANCER(FR), 4 68,0 Radek Man     6 Váňa st. Josef 55
ZN LANTANA LADY, 4 66,0 ž. Pavel Kašný     5 Kašný Pavel 120
Čas: 04:01,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1-14-6-1 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: monfort M., Monfort G.

DK prošetřila pád ž. Kašného P. z koně č.5 LANTANA LADY a na základě jeho vyjádření neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Jakub Aleša, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav