home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 15.10.2017 CH 14.10.2017 MO 08.10.2017 PE 07.10.2017 PE 01.10.2017 CH 30.09.2017 BR 28.09.2017 KV 24.09.2017 CH 23.09.2017 LL 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.07.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.2 (měkká)
1. dostih, start 14:01
1224 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LODGIAN WHISTLE, 4 69,5 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ 04:15,23 8 Myšková Štěpánka 18
2. FANGORIA(POL), 4 66,0 Rostislav Benš 11 04:17,59 3 Wroblewski Grzegorz 70
3. MICHELANGELO(GER), 4 65,5 Sertash Ferhanov 8 04:19,23 1 Vocásková Helena 50
4. FRANCAISE(FR), 4 63,5 Patrick Boekhout 15 04:22,76 4 Váňa st. Josef 110
5. ANGOSTURA(FR), 4 b 68,0 ž. Martin Liška 1 04:22,95 2 Urbánek Luboš 130
6. SAINT JOSEPH(FR), 4 68,0 ž. Pavel Kašný daleko 04:31,46 5 Tůma Pavel 110
7. SONODIA, 4 68,0 ž. Jiří Kousek 12 04:34,36 6 Baštová Pavlína, Ing. 250
Z MARMELADA(IRE), 4 67,5 ž. Marcel Novák     7 Kvapilová Lenka 35
Čas: 04:15,23, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-8-15-1-daleko-12

Majitel: Jakub Myška-Myšková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

Sankce: tr. Vocásková H. 1000 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č. 1 MICHELANGELO(DŘ §310)..

video

2. dostih, start 14:31
1225 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARATEUS(IRE), 7 69,5 Sertash Ferhanov ZADRŽENĚ 04:33,54 2 Vocásková Helena 14
2. SIMON SET, 7 70,0 ž. Jiří Kousek 12 04:36,13 3 Baštová Pavlína, Ing. 140
3. HOLIN ONE, 8 68,5 ž. Marcel Novák 2 04:36,50 6 Jirátová Petra 250
4. DIAMOND RACE(IRE), 9 j 71,5 ž. Martin Liška 3 04:37,17 1 Slabý Petr, Mgr. 140
5. GIBB`S BEACH(IRE), 5 66,5 Patrick Boekhout 1 3/4 04:37,47 5 Váňa st. Josef 110
6. MIRAX, 7 69,0 ž. Jaroslav Myška 18 04:41,02 4 Myšková Štěpánka 37
7. LOVE ME, 6 69,5 ž. Pavel Kašný 7 04:42,28 7 Juránek Petr 100
Čas: 04:33,54, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-2-3-1 3/4-18-7

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Major D.
video

3. dostih, start 15:07
1226 Cena RENOMIA AGRO
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 17.000 Kč (8000 - 5000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HASAN(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája BOJ 02:10,44 2 Vocásková Helena 100
2. FLORENTINA(POL), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:10,53 5 Wroblewski Grzegorz 25
3. DANG GIA(GER), 7 55,0 Beysim Ferhanov hlava 02:10,55 1 Hulínský Václav, MUDr. 40
4. RHEEDIA, 5 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 5 02:11,70 6 Horáková Lenka 400
5. ZAFFER(FR), 4 56,5 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:11,98 9 Urbánek Luboš 300
6. DUDLIK(GB), 4 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 02:12,63 11 Chaloupka Jiří 80
7. BORN TO RUN(GER), 6 s 56,5 ž. Petr Foret 3/4 02:12,78 7 Hlavatý Pavel 60
8. ENIGMA DESERT, 3 50,5 ž. Martina Havelková 1 02:13,07 10 Kabelková Hana 500
9. DIVOKÁ TYGŘICE, 3 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:13,11 8 Kabelková Hana 250
10. CATOTONIC(GB), 4 56,5 ž. Jan Verner 1 02:13,27 3 Jelen Jaroslav 200
11. SPEED OF GRACIE(IRE), 9 55,0 Jiřina Andrésová 12 02:15,94 4 Škrášková Alena 1200
Čas: 02:10,44, Mezičasy: (28,24 - 26,37 - 25,73 - 26,37 - 23,73)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-5-1 3/4-3 3/4-3/4-1-hlava-1-12
Bonus:
8 000 Kč(HASAN(IRE))Zeas Staré Hradiště
5 000 Kč(FLORENTINA(POL))MUDr. Eva Nieslaniková
2 000 Kč(DANG GIA(GER))Protendon-Hulínský

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Mrs Hartery C.& Dewberry J.

Kůň č. 2 HASAN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Urbánek L. 400 Kč za neohlášenou pomoc u startu u koně č. 9 ZAFFER (DŘ § 344) j.Ferhanov B. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 15:32
1227 Lázeňská míle MIKROPu ČEBÍN
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:42,37 5 Blažková Helena 30
2. DALLY HIT(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:42,48 3 Pejšková Ivana, Ing. 18
3. BAHAMA PA PA(FR), 4 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:42,57 6 Šavujev Arslangirej 110
4. RIVERTON, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:42,65 8 Juránek Petr 80
5. JOHANKA, 3 53,0 ž. Martina Havelková 1 01:42,83 7 Myšková Štěpánka 120
6. SIRIUS, 4 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:42,94 9 Seménka Zdeněk 170
7. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:43,13 2 Urbánek Luboš 78
8. ECHO RULES(IRE), 8 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:43,75 4 Pišl Martin 250
9. BUKHARI(FR), 5 60,0 Beysim Ferhanov krk 01:43,81 1 Wroblewski Grzegorz 160
Čas: 01:42,37, Mezičasy: (27,39 - 25,58 - 25,60 - 23,80)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-1/2-1-3/4-1 1/4-3-krk
Maj. prémie:
12 500 Kč (RIVERTON)Rabbit Trhový Štěpánov
7 500 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Seroul J.C.
video

5. dostih, start 16:09
1228 72. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2750 + 13200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTA(ITY*), 3 58,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 02:34,95 1 Török Dalibor 20
2. HESSOESSE(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 02:34,98 6 Tůma Pavel 38
3. SAŠA(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 3 3/4 02:35,64 3 Váňa Tomáš 70
4. COFFOLA(IRE), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 02:36,93 2 Luka Václav, Ing. 35
5. LUXIA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 02:37,55 7 Haris Ludvík 150
6. STEALING A WIN(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 02:38,09 5 Urbánek Luboš 500
7. SIGIRIYA(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 12 02:40,75 8 Kabelková Hana 500
8. RABBIT VAN WINKLE(FR), 3 58,0 ž. Michal Mach 2 1/2 02:41,29 4 Juránek Petr 400
Čas: 02:34,95, Mezičasy: (25,31 - 25,47 - 27,39 - 26,36 - 26,63 - 23,79)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-6-3-2 3/4-12-2 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (POLYANTA(ITY*))DS Pegas
12 000 Kč (LUXIA)DAR

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

DK vyslechla ž. Foreta P. a ž. Ráju J. k tísnění koně č. 6 HESSOESSE koněm č. 1 POLYANTA v cílové rovině. Sankce: ž. Foret P. 500 Kč za tísnění koně č. 6 HESSOESSE koněm č. 1 POLYANTA (DŘ § 364 c), které nemělo vliv na výsledek dostihu.

video

6. dostih, start 16:41
1229 Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER PRINCE(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája BOJ 02:09,89 5 Tůma Pavel 25
2. MATYSEK(IRE), 4 55,5 ž. Vendula Korečková krk 02:09,94 12 Tajmr Michal 78
3. HORDUBAL(FR*), 3 s 60,0 ž. Petr Foret 3 02:10,55 7 Török Dalibor 40
4. WELLGETTA, 4 b 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:10,93 10 Horáková Lenka 170
5. FIOMI, 5 64,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:11,28 6 Kantek Petr, MVDr 140
6. TIGGY BLUE, 5 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:11,51 4 Jelen Jaroslav 90
7. LUCIAN(GER*), 4 61,0 žk. Lucie Fialová 3/4 02:11,65 1 Mourek František 70
8. MARKER SUN, 8 55,5 ž. Michal Mach 3/4 02:11,80 3 Pišl Martin 140
9. COLD AS ICE(POL), 6 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 02:12,62 2 Křídlová Tamara 60
10. FINÁLE, 3 57,5 ž. Martin Laube 1 3/4 02:12,93 11 Haris Ludvík 100
11. RABBIT FOCUS(IRE), 4 j 57,5 Michal Hrouda 1 1/4 02:13,22 8 Juránek Petr 110
12. APENIN, 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3 02:13,89 9 Chaloupka Václav, Ing. 170
Nestartovali: ELLA(FR), HONEY BUNNY, VOSSOLIE
Čas: 02:09,89, Mezičasy: (26,15 - 25,73 - 26,24 - 27,00 - 24,76)
Výrok: BOJ-krk-3-2-2-1 1/4-3/4-3/4-3 3/4-1 3/4-1 1/4-3

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ecurie Winning

Kůň č. 12 MATYSEK byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Vesiba 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky (DU čl. 16/3).

video

7. dostih, start 17:07
1230 Cena DZS STRUHAŘOV a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIANEL(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:29,32 8 Vocásková Helena 20
2. KORFU(FR), 2 56,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:29,97 4 Tůma Pavel 50
3. TAELL, 2 57,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:30,52 6 Chaloupka Václav, Ing. 120
4. BLACK BARD(IRE), 2 57,0 ž. Martin Laube nos 01:30,52 5 Haris Ludvík 120
5. RAPET(IRE), 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:30,56 2 Luka Václav, Ing. 50
6. SOCHI, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:31,54 3 Mimra Zdeněk 50
7. ANNIE TIGER, 2 53,5 Jiřina Andrésová hlava 01:31,57 7 Mimra Zdeněk 220
8. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 2 57,0 ž. Michal Mach 4 1/2 01:32,29 1 Juránek Petr 150
Čas: 01:29,32, Mezičasy: (13,94 - 25,98 - 26,24 - 23,16)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2 3/4-nos-hlava-5-hlava-4 1/2

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Barrett P.E.
video

8. dostih, start 17:33
1231 Cena DUX JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILISSA DESERT(FR), 4 b 56,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:28,94 12 Toušek Daniel, Ing. 140
2. CHROM, 5 b 48,5 Jiřina Andrésová 1/2 01:29,03 6 Andrés Dušan 60
3. TAGUGU(GER), 7 56,5 ž. Maikel Armando Narvaez 3/4 01:29,10 3 Chaloupka Václav, Ing. 60
4. IBAR, 7 b 62,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:29,26 4 Pohanka Ladislav, Ing. 78
5. ALFA WOLF(IRE), 6 59,5 žk. David Liška 1 3/4 01:29,39 1 Luka Václav, Ing. 60
6. OUR LASS(IRE), 7 57,5 ž. Vendula Korečková 2 01:29,74 10 Kantek Petr, MVDr 100
7. MARIONEL(IRE), 4 59,0 ž. Jan Rája krk 01:29,79 9 Pejšková Ivana, Ing. 70
8. ISHMIR, 4 48,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:29,85 11 Váňa Tomáš 24
9. CONAN, 3 s 55,0 ž. Martin Laube 2 01:30,23 7 Haris Ludvík 110
10. DE COCCINELLE(GB), 4 s 53,5 ž. Jan Verner 1/2 01:30,34 5 Váňa Tomáš 140
Nestartovali: BANDERELLAS, SORAHHO
Čas: 01:28,94, Mezičasy: (13,71 - 24,20 - 26,74 - 24,29)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1-1 3/4-2-krk-krk-2-1/2

Majitel: UTRIN, Trenér: Toušek Daniel, Ing., Chov: Manažerská akademie jakosti

DK vyslechla ž. Korečkovou V. k tísnění koně č. 10 OUR LASS koněm č. 11 ISHMIR a koněm č. 12 ILISSA DESERT. Sankce: ž. Hlubučková K. 500 Kč za tísnění koně č. 10 OUR LASS koněm č. 11 ISHMIR a ž. Šafář J. 500 Kč za tísnění koně č. 10 OUR LASS koněm č. 12 ILISSA DESERT

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta