home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.07.2017 - Most
stav dráhy: 4.3 (pružná)
1. dostih, start 11:10
1217 Cena Maisons - Laffitte
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOUBRAVKA(IRE), 4 55,5 ž. Jan Verner LEHCE 01:26,64 2 Bartoš st. Josef 170
2. HYACINT(GER*), 8 b 60,0 ž. Kateřina Hlubučková 4 01:27,19 5 Seménka Zdeněk 78
3. DODYBUD(IRE), 8 s 62,5 žk. David Liška 1 01:27,35 10 Bieliková Marta 130
4. LAFRANCO, 8 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:27,42 7 Seménka Zdeněk 120
5. LADISLAV, 5 60,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:27,45 1 Chaloupka Václav, Ing. 110
6. ZORAYA LUNA(GER), 7 57,0 Jiřina Andrésová 3/4 01:27,53 9 Andrés Dušan 150
7. PARKETA, 5 60,0 Pavlína Filipová 1/2 01:27,61 4 Berthier Kateřina 70
8. LIA ASHAMAL, 5 j 58,5 ž. Jan Rája 1/2 01:27,70 8 Vašinová Petra 32
8. TETRAROSE(USA), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka současně 01:27,70 3 Kub Ivan 50
10. MACARIO(FR), 3 b 60,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:27,82 6 Urbánek Luboš 24
Čas: 01:26,64, Mezičasy: (13,36 - 24,38 - 25,49 - 23,41)
Výrok: LEHCE-4-1-1/2-krk-3/4-1/2-1/2-současně-3/4
Bonus:
10 000 Kč(DOUBRAVKA(IRE))Stáj Bartoš
4 600 Kč(HYACINT(GER*))Team
3 000 Kč(DODYBUD(IRE))FVE – Relay JK Levín
1 400 Kč(LAFRANCO)Team
1 000 Kč(LADISLAV)Görgl`s Farm

Majitel: Stáj Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Knocktoran Stud & Deerpark Stud

Kůň č.10 DODYBUD ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 11:40
1218 Cena PMU
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:40,43 1 Urbánek Luboš 50
2. ADAMANT ROCK(IRE), 3 59,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:40,49 9 Kabelková Hana 40
3. KISSI STURM, 3 j 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:40,59 2 Míček Milan, Ing. 140
4. JENNY WALKER(IRE), 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:40,67 10 Váňa Tomáš 170
5. FULMINE LUNA(FR), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:40,75 4 Chaloupka Jiří 50
6. IMAN(POL), 3 57,5 Jiřina Andrésová krk 01:40,81 12 Andrés Dušan 130
7. MARKOS, 3 59,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:41,23 6 Zobal František 140
8. APAS ROCKA, 3 58,5 ž. Jan Rája 4 1/4 01:41,82 11 Vocásková Helena 60
9. GOLDEN SARAH, 3 56,0 Michal Hrouda 2 3/4 01:42,27 13 Juránek Petr 150
10. DALTON(POL), 3 s 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:42,29 5 Hurt Tomáš 250
11. FIFINKA(IRE), 3 58,5 ž. Jan Verner 7 01:43,61 8 Váňa Tomáš 45
12. GOOD SIGN(FR), 3 58,0 Beysim Ferhanov 1 3/4 01:43,90 3 Maršíčková Miroslava 120
Nestartovali: IMPECABLE(POL)
Čas: 01:40,43, Mezičasy: (26,73 - 24,77 - 23,64 - 25,29)
Výrok: BOJ-krk-1/2-1/2-1/2-krk-2 3/4-4 1/4-2 3/4-hlava-7-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI STURM)DS Mladecko
15 000 Kč(GUILLOTINE SHAVE(IRE))Lokotrans
4 500 Kč(KISSI STURM)DS Mladecko
3 900 Kč(ADAMANT ROCK(IRE))Epicos
2 100 Kč(JENNY WALKER(IRE))Stáj Arenzo
1 500 Kč(FULMINE LUNA(FR))Joly

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Ohlerweiherhof

Kůň č.1 GUILLOTINE SHAVE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila tísnění a naražení koně č.9 ADAMANT ROCK koněm č.1 GUILLOTINE SHAVE. Sankce: ž. Palík J. 500 Kč za tísnění a naražení koně č.9 ADAMANT ROCK koněm č.1 GUILLOTINE SHAVE, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

3. dostih, start 12:10
1219 Handicap PMU
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESSI, 5 53,0 Pavlína Filipová BOJ 01:38,99 6 Záhorová Eva 80
2. NAZMA(IRE), 4 61,0 ž. Jan Rája 1/2 01:39,09 8 Vocásková Helena 50
3. LACORANA, 4 b 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:39,26 12 Horáková Lenka 300
4. OCARA(GER), 5 58,0 Beysim Ferhanov krk 01:39,31 9 Maršíčková Miroslava 140
5. KATCHABA(USA), 8 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:39,51 4 Březina Ladislav, Ing. 110
6. TAPAJO(GER), 5 57,0 ž. Jiří Palík hlava 01:39,55 7 Chaloupka Václav, Ing. 100
7. MONTE CHRISTO, 5 53,0 žk. David Liška 1/2 01:39,64 2 Bieliková Marta 250
8. LUSK, 5 61,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:39,83 1 Horová Oliva, Ing. 100
9. QUAFF, 7 59,0 ž. Maxime Foulon 3/4 01:39,97 3 Bělka Martin 200
10. ČAMILLA, 4 s 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1 01:40,13 5 Hurt Tomáš 240
11. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 55,5 ž. Martina Havelková 1 01:40,29 16 Endaltsev Igor 100
12. NAMID STAR(FR), 6 b 59,5 Adam Florian 1 1/2 01:40,57 10 Růžičková Martina 190
13. TROPICAL BOND, 6 b 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:40,75 13 Jirátová Petra 80
14. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 j 59,0 ž. Martin Laube 1 01:40,95 14 Haris Ludvík 50
15. SINGAPORE SPICE(FR), 5 51,0 Michal Hrouda krk 01:41,02 11 Drlík Jaroslav 78
16. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 53,0 ž. Jan Verner 3/4 01:41,18 15 Urbánek Luboš 40
Nestartovali: DUDLIK(GB), FUR COAT(FR), MIKROP NICE
Čas: 01:38,99, Mezičasy: (26,17 - 24,20 - 23,58 - 25,04)
Výrok: BOJ-1/2-1-krk-1 1/4-hlava-1/2-1 1/2-3/4-1-1-1 1/2-1-1-krk-3/4
Bonus:
15 000 Kč(JESSI)DS Bronislav Plášek
6 900 Kč(NAZMA(IRE))3 hearts
4 500 Kč(LACORANA)Albert Stolany
2 100 Kč(OCARA(GER))Jamax
1 500 Kč(KATCHABA(USA))Březina Legacy Buršice

Majitel: DS Bronislav Plášek, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár

Kůň č.10 NAMID STAR ztratil na startu cca 4 délky.

video

4. dostih, start 12:40
1220 Handicap Saint - Cloud
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACESHKA, 5 59,5 Michal Hrouda BOJ 01:42,35 5 Kantek Petr, MVDr 120
2. NADĚJE, 4 55,5 Adam Florian 3/4 01:42,45 15 Voršilková Helena, Ing. 150
3. LEMESÍNA, 7 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:42,61 7 Kantek Petr, MVDr 250
4. RAKIA, 4 58,0 Beysim Ferhanov nos 01:42,61 3 Váňa Tomáš 30
5. DRTINA, 6 60,0 Pavlína Filipová krk 01:42,65 10 Berthier Kateřina 130
6. CAMELAI, 6 58,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:42,91 9 Kub Ivan 85
7. FAWATHEEQ(GER), 5 58,5 ž. Martin Laube krk 01:42,95 11 Brož Jiří 200
8. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2 01:43,02 1 Hurt Tomáš 250
9. ARTORIUS, 3 52,0 žk. Lucie Fialová 1/2 01:43,11 2 Pišl Martin 200
10. DELFÍN, 4 53,0 žk. David Liška 1 1/2 01:43,32 6 Mourek František 100
11. VIKTORIE VALLY, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:43,35 8 Chaloupka Jiří 80
12. LAKAR, 7 bj 59,0 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:43,62 16 Bieliková Marta 80
13. TYGR ROKYTENSKÝ, 8 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:43,65 4 Hála Libor, MVDr. 160
14. LA LAGION, 7 58,5 ž. Jiří Palík 4 01:44,22 13 Pejšková Ivana, Ing. 50
15. OMBRETARIUS, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:44,57 12 Germič Karel 240
16. VALMONT, 8 60,0 ž. Martina Havelková krk 01:44,61 14 Duchoň Tomáš 78
Nestartovali: DOBET, LABOND
Čas: 01:42,35, Mezičasy: (27,70 - 25,47 - 24,30 - 24,88)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-nos-krk-1 3/4-krk-1/2-1/2-1 1/2-hlava-1 3/4-hlava-4-2 1/4-krk
Bonus:
5 000 Kč(MACESHKA)Bellicus racing
2 300 Kč(NADĚJE)Joe
1 500 Kč(LEMESÍNA)Bellicus racing
700 Kč(RAKIA)Protendon-Hulínský
500 Kč(DRTINA)Stáj Filip

Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Falta I.

Kůň č.16 LAKAR ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.16 LAKAR byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Váňa T. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č. 3 RAKIA(DU 16/11).

video

5. dostih, start 13:11
1221 Handicap Chantilly
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 600 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAMA, 5 b 60,0 Pavlína Filipová JISTĚ 01:55,10 2 Berthier Kateřina 120
2. MISS REEMEYA(FR), 4 57,0 am. Michaela Kacerová 1 1/4 01:55,26 6 Hulínský Václav, MUDr. 300
3. CANDLE IN THE WIND, 5 56,5 Adam Florian 1 01:55,42 10 Voršilková Helena, Ing. 110
4. LEMIEN, 3 56,5 ž. Martin Laube 1/2 01:55,50 9 Haris Ludvík 140
5. AIGER, 4 s 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 01:55,77 7 Hála Libor, MVDr. 100
6. OMBRELETTO(POL), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:55,84 3 Duchoň Tomáš 140
7. ČMELÁK, 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:56,08 1 Zobal František 110
8. LUCIFER, 4 s 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:56,20 4 Haris Ludvík 80
9. VEGAS LAS, 5 57,5 ž. Jiří Palík 2 01:56,50 14 Pejšková Ivana, Ing. 78
10. MAR BEAR, 4 b 56,5 ž. Maxime Foulon 3 1/4 01:57,00 16 Pohanka Ladislav, Ing. 200
11. LADY`S MAN, 5 64,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:57,27 12 Kantek Petr, MVDr 50
12. WILLY WONKA, 6 52,5 ž. Martina Havelková hlava 01:57,29 8 Pohanka Ladislav, Ing. 55
13. LATRIB, 8 s 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:57,59 13 Sýkorová Marcela, Ing. 150
14. WAR HORSE(POL), 5 56,5 žk. Simona Laubeová 1 01:57,76 5 Mourek František 160
15. CALIOPE, 4 b 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8 01:59,55 15 Slavíček Josef 70
16. YES APRIL, 3 s 54,0 Michal Hrouda 3 1/2 02:00,31 11 Drlík Jaroslav 70
Nestartovali: LA SARENNE(FR)
Čas: 01:55,10, Mezičasy: (15,39 - 24,62 - 26,16 - 23,64 - 25,29)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-1/2-1 3/4-1/2-1 1/2-3/4-2-3 1/4-1 1/2-hlava-1 3/4-1-8-3 1/2
Bonus:
10 000 Kč(DRAMA)Stáj Filip
4 600 Kč(MISS REEMEYA(FR))Protendon-Hulínský
3 000 Kč(CANDLE IN THE WIND)Stáj Mirkov - Florian
1 400 Kč(LEMIEN)DAR
1 000 Kč(AIGER)R.Maag-Hála

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatek: tr. Mourek F. 200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.5 WAR HORSE (DU 16/11)

video

6. dostih, start 13:42
1222 Cena HIPODROM MOST a.s.
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1350 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEPA HAVEL(FR), 9 48,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:17,65 6 Chaloupka Václav, Ing. 90
2. ARLINGTON, 5 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:17,78 3 Záhorová Eva 45
3. MYSTIC GOLFER, 6 55,0 ž. Jan Verner hlava 02:17,79 2 Hronová Ilona 250
4. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:17,86 1 Urbánek Luboš 60
5. POLISH PEARL(IRE), 3 52,5 ž. Maxime Foulon 2 1/4 02:18,14 7 Wroblewski Grzegorz 20
6. NOBLE FOX(FR), 8 53,5 Jiřina Andrésová 1/2 02:18,22 9 Andrés Dušan 140
7. GALIS, 4 55,5 ž. Martin Laube 2 1/4 02:18,49 8 Haris Ludvík 70
8. SANTIN(IRE), 5 62,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:19,06 4 Tajmr Michal 130
9. NICOLE MEGAN(IRE), 4 b 53,5 Michal Hrouda daleko 02:24,72 5 Šatra Tomáš 350
Čas: 02:17,65, Mezičasy: (12,88 - 25,55 - 25,77 - 26,95 - 22,84 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1/2-2 1/4-1/2-2 1/4-3 1/2-daleko

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Mme Corbani I.

Kůň č.6 PEPA HAVEL byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:12
1223 Cena Města Mostu
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 03:31,57 5 Juránek Petr 100
2. WHITE GHOST, 6 60,0 Michal Hrouda kr.hlava 03:31,58 6 Kantek Petr, MVDr 140
3. PLAYMONKA, 4 58,5 ž. Jan Rája 1 3/4 03:31,83 3 Vocásková Helena 22
4. SONYATTA, 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 03:31,99 4 Kub Ivan 140
5. VĚDMA, 5 59,0 Jiřina Andrésová hlava 03:32,01 1 Andrés Dušan 33
6. FIA GO, 4 56,5 ž. Jiří Palík 2 03:32,33 8 Kašný Pavel 78
7. LORD BECCARI, 7 62,0 ž. Martin Laube hlava 03:32,36 2 Horová Oliva, Ing. 90
8. BEST BOX(POL), 6 b 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 03:32,56 12 Hurt Tomáš 130
9. BOUŘKA, 6 58,5 ž. Maxime Foulon 1 3/4 03:32,83 13 Bělka Martin 250
10. DETERMIS, 4 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 03:32,95 10 Horáková Lenka 60
11. TAURUS, 7 57,5 Adam Florian 4 03:33,63 9 Jirka Petr 170
12. RIO GRANDE, 4 58,0 ž. Maikel Armando Narvaez daleko 03:38,29 7 Blažková Helena 280
Z AKUHATA, 6 j 56,5 ž. Martina Havelková     11 Baštová Pavlína, Ing. 300
Čas: 03:31,57, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 3/4-1-hlava-2-hlava-3/4-1 3/4-3/4-4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta