home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.07.2017 - Mimoň
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 13:32
1208 Cena města Mimoně
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTE(GER), 6 53,0 žk. Lucie Fialová JISTĚ 01:55,05 6 Fedorowicz Vladislav 78
2. MACESHKA, 5 54,5 Michal Hrouda 3/4 01:55,17 3 Kantek Petr, MVDr 40
3. GOLDY, 10 62,5 Josef Borč 1 1/4 01:55,37 2 Křídlová Tamara 23
4. HEURE, 6 56,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:55,80 7 Derych Vladimír 35
5. ZLOMEK, 4 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:56,20 5 Michal Jiří 50
6. LIMITED EDITION, 3 s 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:56,28 1 Zobal František 70
7. RIGHT, 11 50,0 žk. Simona Laubeová 10 01:58,20 4 Knauer Martin 100
Čas: 01:55,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-2 1/2-2 1/4-1/2-10

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof
video

2. dostih, start 14:00
1209 Cena hotelu VALAŠKA
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRAGMACE, 3 55,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:56,14 2 Votava Jaroslav 45
2. LIMONADE(SWI), 6 55,0 ž. Martin Laube 1/2 01:56,25 3 Blažková Helena 19
3. MONTEPUCINI(FR), 7 59,0 am. Alexandra Slámová 1 1/4 01:56,42 4 Křídlová Tamara 40
4. CALABRIE, 12 51,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:56,78 5 Kantek Petr, MVDr 130
5. I LOVE BUGABOO, 4 54,0 ž. Martina Havelková krk 01:56,81 1 Bieliková Marta 78
6. ANIS SCORPIO, 4 54,0 Pavlína Vanžurová 2 1/2 01:57,18 6 Vocásková Helena 30
Čas: 01:56,14, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-2 1/2-krk-2 1/2

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
video

3. dostih, start 14:32
1210 Cena firmy MPL STAVEBNINY
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BULPIT, 4 sj 62,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:25,03 5 Haris Ludvík 20
2. PERCHTA(IRE), 4 59,0 Radek Man 2 3/4 01:25,48 6 Vocásková Helena 35
3. TANITSCHKA(GER), 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 01:25,55 2 Chaloupka Václav, Ing. 55
4. POULINE, 6 b 61,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:25,65 3 Křídlová Tamara 50
5. CHUAN CHE, 9 j 63,0 Michal Hrouda 5 01:26,72 1 Bieliková Marta 70
6. MARIANKA, 3 51,0 žk. Simona Laubeová 6 01:27,80 8 Zobal František 78
7. LEMESÍNA, 7 61,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:27,85 4 Kantek Petr, MVDr 150
8. SÉRIE, 5 59,0 Thomas Boyer 2 01:28,14 7 Vinklárek Vladimír 130
Čas: 01:25,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1/2-1/2-5-6-1/2-2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č1 CHUAN CHE ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: ž. Laube M. 1000 Kč za křižování koně č.2 TANITSCHKA koněm č.5 BULPIT v průběhu dostihu (DŘ § 364c) a 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357).

video

4. dostih, start 15:01
1211 Handicap Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY`S MAN, 5 55,0 ž. Martina Havelková LEHCE 02:04,61 1 Kantek Petr, MVDr 60
2. FURANO(GB), 5 b 51,0 Michal Hrouda 2 1/4 02:04,97 3 Bieliková Marta 120
3. FINÁLE, 3 59,0 ž. Martin Laube 3 02:05,56 9 Haris Ludvík 23
4. ARCHIPENKA(GB), 3 59,0 Radek Man 2 02:05,86 4 Vocásková Helena 40
5. SPARROW, 6 59,0 Martin Laštovička 1/2 02:05,94 6 Seménka Zdeněk 150
6. COLD AS ICE(POL), 6 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:06,14 7 Křídlová Tamara 40
7. ONDREÁŠ, 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3/4 02:06,28 2 Pejšková Ivana, Ing. 78
8. VINNE ROSE, 4 59,0 Thomas Boyer 1/2 02:06,36 5 Růžičková Martina 150
S ESCAPE TO HEAVEN, 12 52,0 žk. Lucie Fialová     8 Knauer Martin 80
Čas: 02:04,61, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-3-2-1/2-1 1/4-3/4-1/2

Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: GM Electronic s.r.o

Sankce: tr. Knauer M. výstraha za nepřipravenost koně č.8 ESCAPE TO HEAVEN do dostihu (DŘ § 411f)

video

5. dostih, start 15:30
1212 Cena firmy MAESTOSO Luna
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 8 s 58,5 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 02:39,76 1 Bieliková Marta 27
2. ALLANIS(GB), 9 57,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:39,77 2 Zobal František 32
3. TYFONA(POL), 4 50,0 žk. Simona Laubeová 3 1/2 02:40,30 6 Ilíková Kateřina 78
4. KADMEN, 5 60,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:40,60 3 Růžičková Martina 25
5. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 59,0 Radek Man 2 02:40,85 5 Blažková Helena 65
Nestartovali: QUEST ROYAL(SRB)
Čas: 02:39,76, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3 1/2-2 1/4-2

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.6 TYFONA ztratil na startu cca 7 délek.

video

6. dostih, start 16:00
1213 Cena firmy ROKO
Steeplechase V.kat. - 3600 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAPPER`S MUSIC, 7 s 67,5 Jan Odložil V. LEHCE 05:16,96 8 Novák Antonín 50
2. TRIVERO(USA), 11 65,0 Radek Man 3 05:17,50 7 Neuberg Filip 60
3. FASCINATING HILL, 6 b 66,0 Pavel Složil ml. 2 1/4 05:17,82 2 Horáková Lenka 78
4. VESPERAA, 4 60,0 ž. Thomas Boyer hlava 05:17,85 6 Růžičková Martina 100
5. DOBBY, 9 72,0 ž. Martin Liška 3 1/2 05:18,44 5 Mottl Ivan, Ing. 35
6. TE AROHA, 6 67,0 ž. Josef Bartoš 7 05:19,67 3 Baštová Pavlína, Ing. 70
SN TANEČNICE LÚČNICE, 4 j 67,0 ž. Marcel Novák     4 Kvapilová Lenka 18
Nestartovali: ZACHARY
Čas: 05:16,96, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3-2 1/4-hlava-3 1/2-7

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Kopec L.,Ing.
video

7. dostih, start 16:31
1214 Cena Libereckého kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACHIAVELLI(BEL), 7 69,0 Pavel Složil ml. JISTĚ 05:07,31 1 Blecha Jan 40
2. ELEGANT DEVIL(GER), 13 75,0 ž. Martin Liška 4 05:07,96 6 Křídlová Tamara 24
3. JUSTICIUS, 5 70,0 ž. Marcel Novák 2 1/2 05:08,43 7 Vinklárek Vladimír 78
4. CREOLA TIGER, 7 68,0 Jan Derych kr.hlava 05:08,44 8 Mimra Zdeněk 50
5. SCARE CROW, 5 70,0 ž. Josef Bartoš 3 05:08,97 5 Baštová Pavlína, Ing. 100
6. MARCON, 5 68,0 Jan Odložil 18 05:13,73 4 Novák Antonín 60
Z CAPITAN PLAN, 5 67,5 Josef Borč     2 Derych Vladimír 270
D MÉDIUM, 9 71,0 ž. Thomas Boyer     3 Ilíková Kateřina 60
Čas: 05:07,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-2 1/2-kr.hlava-3-18

Majitel: Denom plus, Trenér: Blecha Jan, Chov: Reyniers E.

Kůň č.3 MÉDIUM byl diskvalifikován pro nedodržení kurzu dostihu - neobjetí točného praporku (DŘ § 364c).

video

8. dostih, start 17:02
1215 Cena firmy KM PRONA
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEGRETON, 4 67,0 Martin Laštovička V. LEHCE 03:39,57 3 Chaloupka Václav, Ing. 40
2. TESSTINO(POL), 4 65,5 Radek Man 8 03:40,98 5 Sůrová Pavlína 20
3. BIGI(IRE), 4 66,0 Pavel Složil ml. 4 03:41,59 1 Vinklárek René, Bc. 40
4. INTERNA, 4 65,0 Veronika Řezáčová 3 1/4 03:42,15 2 Řezáčová Jana 25
Nestartovali: STEPIDA
Čas: 03:39,57, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-4-3 1/4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůn č.4 STEPIDA nestartoval pro zdravotní problémy před startem.

video

9. dostih, start 17:31
1216 Cena společnosti OMA CZ a.s.
Proutky V.kat. - 2800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANSUR, 3 s 71,5 ž. Marcel Novák BOJ 03:31,08 2 Kvapilová Lenka 12
2. SWAN DANCER, 3 j 63,5 Radek Man 2 03:31,35 4 Sůrová Pavlína 78
3. RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 j 66,0 ž. Thomas Boyer 11 03:33,87 6 Růžičková Martina 50
4. CHARMING GIRL, 3 66,0 Jan Odložil daleko 03:51,15 5 Novák Antonín 78
Nestartovali: CHRISALA, SEXY PRINCESS
Čas: 03:31,08, Mezičasy:
Výrok: BOJ-2-11-daleko

Majitel: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Vávrová Renata