home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.07.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.8 (měkká)
1. dostih, start 14:02
1186 CENA HEJTMANKY KARLOVARSKÉHO KRAJE
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHICA QUERIDA(IRE), 3 b 59,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:26,51 6 Wroblewski Grzegorz 17
2. NOMBEKO(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:26,60 4 Chaloupka Jiří 65
3. IMAN(POL), 3 55,5 Jiřina Andrésová 3 01:27,07 3 Andrés Dušan 220
4. GOLDEN SARAH, 3 58,5 ž. Michal Mach 1 1/2 01:27,27 1 Juránek Petr 110
5. CONAN, 3 bj 59,0 ž. Jan Rája krk 01:27,32 5 Haris Ludvík 50
6. STREET SINGER(GB), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:27,86 9 Koplík Zdeno 50
7. LADY HORTENZIE, 3 57,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:28,04 2 Chaloupka Václav, Ing. 60
8. CELEBRE LADY, 3 56,0 Michal Hrouda 2 3/4 01:28,45 8 Juránek Petr 120
9. LADY PULPIT, 3 j 55,5 ž. Martin Laube hlava 01:28,48 7 Haris Ludvík 150
Čas: 01:26,51, Mezičasy: (12,78 - 25,12 - 25,40 - 23,21)
Výrok: JISTĚ-1/2-3-1 1/2-krk-3 1/4-1 1/4-2 3/4-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (GOLDEN SARAH)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (CONAN)DAR

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Griffiths M.S.and C.S.

Poplatek: tr. Haris L. 2x 200 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koní č. 5 CONAN a č.7 LADY PULPIT (DU 16/11), stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.7 LADY PULPIT (DU 16/3). Sankce: ž. Chaloupka J. 500 Kč za křižování koně č.5 CONAN koněm č.4 NOMBEKO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c), j. Ferhanov B. 500 Kč za křižování koně č.1 GOLDEN SARAH koněm č.6 CHICA QUERIDA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c)

video

2. dostih, start 14:35
1187 CENA GALERIE UMĚNÍ KARLOVY VARY
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGANO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:36,41 11 Pejšková Ivana, Ing. 23
2. VOSSOLIE, 4 51,0 Jiřina Andrésová 1/2 02:36,50 12 Andrés Dušan 200
3. EOWYN, 4 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:36,94 5 Menclová Aneta 37
4. SIGIRIYA(IRE), 3 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:37,19 4 Kabelková Hana 90
5. LADY`S MAN, 5 56,5 ž. Petr Foret hlava 02:37,22 7 Kantek Petr, MVDr 60
6. VEGAS LAS, 5 55,0 ž. Martin Laube 3/4 02:37,33 3 Pejšková Ivana, Ing. 120
7. MARKER SUN, 8 56,5 ž. Michal Mach kr.hlava 02:37,35 8 Pišl Martin 160
8. ČMELÁK, 3 50,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 02:37,35 10 Zobal František 100
9. WHITE GHOST, 6 62,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:37,37 1 Kantek Petr, MVDr 80
10. MISS MAMOOL(GER), 3 sj 53,0 ž. Jan Verner 1 02:37,53 9 Neuberg Filip 160
11. CANDLE IN THE WIND, 5 54,5 Adam Florian 3/4 02:37,67 6 Voršilková Helena, Ing. 78
12. DRAGUEUSE(FR), 4 53,0 žk. David Liška 13 02:40,77 2 Germič Karel 130
Nestartovali: NADĚJE
Čas: 02:36,41, Mezičasy: (26,38 - 25,86 - 26,62 - 26,90 - 25,83 - 24,82)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-1 1/2-hlava-3/4-kr.hlava-nos-kr.hlava-1-3/4-13

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Wrbna Racing a.s.

Sankce: ž. Janáčková Koplíová I. 1000 Kč za opakované křižování koně č.2 DRAGUEUSE koněm č.10 ČMELÁK v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ § 364c), j. Andrésová J. 500 Kč za křižování koně č. 4 SIGIRIYA koněm č.12 VOSSOLIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

3. dostih, start 15:07
1188 Cena společnosti LA NOVA CONSULTING
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERTON, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:39,89 3 Juránek Petr 55
2. BAHAMA PA PA(FR), 4 57,5 ž. Radek Koplík 1 01:40,05 2 Šavujev Arslangirej 140
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 59,0 ž. Petr Foret 1/2 01:40,14 5 Urbánek Luboš 25
4. SHEIK YERBOUTI, 5 61,5 ž. Jan Rája 4 1/2 01:41,02 9 Drlík Jaroslav 70
5. TROPICAL BOND, 6 b 56,5 ž. Michal Mach kr.hlava 01:41,03 1 Jirátová Petra 120
6. LUSK, 5 59,0 ž. Martin Laube 1 01:41,21 8 Horová Oliva, Ing. 100
7. ECHO RULES(IRE), 8 s 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:41,51 6 Pišl Martin 100
8. APPROCAILLIS(IRE), 4 j 61,5 ž. Martina Havelková krk 01:41,57 7 Endaltsev Igor 35
9. MY CHARLIE MAN(GB), 6 59,0 ž. Jan Verner 6 01:42,65 4 Syslová Lenka 140
Nestartovali: BALTIC DANCER(POL)
Čas: 01:39,89, Mezičasy: (25,16 - 24,55 - 25,19 - 24,99)
Výrok: BOJ-1-1/2-4 1/2-kr.hlava-1-1 3/4-krk-6
Maj. prémie:
12 500 Kč (RIVERTON)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Mach M. 1000 Kč a odnětí licence na dva dostihové dny (tj. 15.7. a 21.7.2017) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 15:34
1189 LETNÍ CENA KLISEN PRIMÁTORA MĚSTA KARLOVY VARY
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 4 60,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková V. LEHCE 02:06,23 6 Růžičková Martina 20
2. SANTA PADRONA(FR), 4 59,0 ž. Petr Foret 5 02:07,17 11 Urbánek Luboš 40
3. FLORENTINA(POL), 4 57,5 ž. Radek Koplík hlava 02:07,20 3 Wroblewski Grzegorz 60
4. DANG GIA(GER), 7 57,0 Beysim Ferhanov 1/2 02:07,30 4 Hulínský Václav, MUDr. 120
5. JOHANKA, 3 54,0 ž. Martina Havelková krk 02:07,37 9 Myšková Štěpánka 60
6. ROMANETTA, 5 59,0 ž. Jan Rája krk 02:07,42 7 Haris Ludvík 100
7. TIALINE, 4 59,0 ž. Martin Laube 3 1/4 02:07,92 2 Haris Ludvík 200
8. INDIAN LASS(IRE), 7 59,0 ž. Jan Verner 3 3/4 02:08,52 12 Jelen Jaroslav 90
9. LATIGERA, 4 59,0 Michal Hrouda krk 02:08,57 5 Juránek Petr 280
10. KATARINA, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:08,90 8 Ročák Michal 110
11. SAPSIREE(IRE), 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 8 02:10,21 1 Šatra Tomáš 200
12. RABBIT PERCY(GB), 4 bj 57,0 ž. Michal Mach 17 02:13,71 10 Juránek Petr 280
Nestartovali: RHEEDIA
Čas: 02:06,23, Mezičasy: (28,27 - 23,53 - 28,18 - 21,56 - 24,69)
Výrok: VELMI LEHCE-5-hlava-1/2-krk-krk-3 1/4-3 3/4-krk-2 1/4-8-17
Maj. prémie:
12 500 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.
video

5. dostih, start 16:19
1190 CENA KARLOVARSKÉHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALIS, 4 59,0 ž. Martin Laube JISTĚ 02:09,75 7 Haris Ludvík 80
2. LUCIAN(GER*), 4 55,5 žk. Lucie Fialová 1 02:09,91 6 Mourek František 120
3. BLACK BET(GB), 4 53,5 ž. Jan Verner 2 1/2 02:10,33 2 Syslová Lenka 100
4. KADMEN, 5 59,5 Adam Florian 1/2 02:10,42 3 Růžičková Martina 55
5. PEPA HAVEL(FR), 9 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:10,70 1 Chaloupka Václav, Ing. 22
6. MATYSEK(IRE), 4 55,5 ž. Michal Mach 1 1/2 02:10,93 12 Tajmr Michal 200
7. NOWITKA, 7 50,0 Jiřina Andrésová krk 02:10,98 10 Kabelková Hana 300
8. FIOMI, 5 59,5 Michal Hrouda krk 02:11,04 5 Kantek Petr, MVDr 160
9. ELLA(FR), 5 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:11,18 11 Drlík Jaroslav 200
10. WINNER STARS, 6 61,0 Beysim Ferhanov 3/4 02:11,29 4 Haris Ludvík 140
11. MARKOS, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:11,41 8 Zobal František 100
12. SINGAPORE SPICE(FR), 5 55,5 žk. David Liška 1 1/4 02:11,63 9 Drlík Jaroslav 150
Nestartovali: FABRYAN, RABBIT FOCUS(IRE)
Čas: 02:09,75, Mezičasy: (27,76 - 26,88 - 26,62 - 25,34 - 23,15)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/2-1/2-2-1 1/2-krk-krk-3/4-3/4-3/4-1 1/4-JISTĚ

Majitel: ALPEJ, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č. 2 BLACK BET ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Juwital-Sangrim-Team 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.10 NOWITKA (DU 16/2)

video

6. dostih, start 17:02
1191 5. POHÁR JOSEFA VÁNI za podpory předních karlovarských podnikatelů
Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší
250.000 Kč (125000 - 57500 - 37500 - 17500 - 12500)
Zápisné: 3000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAHINI(GER), 9 68,0 Petr Tůma ZADRŽENĚ 05:15,15 6 Váňa st. Josef 25
2. PEINTRE ELUSIF(FR), 5 68,0 Pavel Složil ml. 12 05:17,39 4 Tůma Pavel 78
3. ČÁRIRAY, 10 68,0 Jan Odložil 17 05:21,42 8 Ševčík Miroslav, Ing. 70
4. BOISBLANC(FR), 7 68,0 ž. Dušan Andrés 5 05:22,59 5 Žalud Radek 70
5. DALMACIO(GER), 10 b 68,0 Radek Man 2 1/2 05:23,06 3 Baštová Pavlína, Ing. 170
6. ABBOT GREY(IRE), 8 s 68,0 Patrick Boekhout daleko 05:28,60 2 Váňa st. Josef 120
ZN AZTEK, 6 b 68,0 Michal Kubík     7 Váňa Tomáš 25
Nestartovali: BENEVOLE(FR)
Čas: 05:15,15, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-17-5-2 1/2-daleko

Majitel: Scuderia Tania-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Schlenderhan

Sankce: j.Tůma P.1000 Kč za křižování koně č.4 PEINTRE ELUSIF koněm č.6 TAHINI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

7. dostih, start 17:31
1192 Cena společnosti TENZA
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOND RACE(IRE), 9 j 69,0 Michal Kubík JISTĚ 03:56,32 11 Slabý Petr, Mgr. 200
2. SIMON SET, 7 69,5 ž. Jiří Kousek 1 1/4 03:56,51 5 Baštová Pavlína, Ing. 40
3. MERELLA(SWI), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 1 3/4 03:56,77 4 Vocásková Helena 24
4. YARA, 5 67,0 ž. Dušan Andrés 1/2 03:56,87 7 Žalud Radek 60
5. FANGORIA(POL), 4 63,5 Rostislav Benš 6 03:58,06 3 Wroblewski Grzegorz 70
5. BYRABAY(FR), 7 68,0 Radek Man současně 03:58,06 1 Sůrová Pavlína 200
7. SORBON(GB), 9 66,5 Martin Laštovička 13 04:00,96 8 Chaloupka Václav, Ing. 70
8. READY FOR BOND, 6 65,5 Petr Tůma 4 04:01,66 6 Jirátová Petra 200
9. ARMITAGE(GER), 7 65,5 Veronika Řezáčová 4 1/2 04:02,31 10 Baštová Pavlína, Ing. 200
Z SAINT JOSEPH(FR), 4 66,0 Pavel Složil ml.     9 Tůma Pavel 55
Nestartovali: DOUBLE MANCER(POL)
Čas: 03:56,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-1/2-6-současně-13-4-4 1/2

Majitel: Slabý, Trenér: Slabý Petr, Mgr., Chov: Molony Pierce
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Chlístovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Jaroslava, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav