home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.06.2017 - Praha
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 11:10
1146 CENA WWW.JOCKEYCUP.CZ
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCIAN(GER*), 4 57,0 žk. Lucie Fialová JISTĚ 02:34,51 4 Mourek František 140
2. WHITE GHOST, 6 63,5 ž. Václav Janáček 2 02:34,77 8 Kantek Petr, MVDr 80
3. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:34,84 7 Menclová Aneta 33
4. MARKER SUN, 8 56,0 Jiřina Andrésová krk 02:34,88 9 Pišl Martin 85
5. CALIOPE, 4 b 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 02:35,17 1 Slavíček Josef 70
6. ONDREÁŠ, 4 55,0 ž. Martin Laube 1/2 02:35,28 11 Pejšková Ivana, Ing. 90
7. NEGBEN, 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 02:35,43 2 Blažková Helena 30
8. SACAMIRO, 4 58,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:35,45 12 Ilíková Kateřina 150
9. HEURE, 6 51,5 ž. Martina Havelková krk 02:35,50 6 Derych Vladimír 75
10. PORTATILE, 4 56,5 ž. Michal Mach 3 3/4 02:36,16 10 Okleštěk Miloslav 160
11. GIOMÁR, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář daleko 02:44,63 5 Bodlák Radim 110
Nestartovali: EVŽEN(GB)
Čas: 02:34,51, Mezičasy: (26,60 - 25,80 - 27,19 - 26,66 - 25,48 - 22,78)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-krk-1 3/4-1/2-1-hlava-krk-3 3/4-daleko

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Mourek František, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Poplatek: stáj DS Jabloňová alej 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.5 GIOMÁR (DU 16/5). DK prošetřila výkon koně č.5 GIOMÁR v dostihu, vyslechla ž. Šafáře J. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí

video

2. dostih, start 11:40
1147 14. ČERVNOVÝ POHÁR
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 6 59,0 ž. Jiří Palík BOJ 01:49,92 1 Pejšková Ivana, Ing. 14
2. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 59,5 ž. Václav Janáček 1/2 01:49,98 4 Wroblewski Grzegorz 45
3. APPROCAILLIS(IRE), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:50,05 2 Endaltsev Igor 250
4. MONTJEU THIRD, 4 60,5 ž. Michal Mach 5 01:50,99 3 Juránek Petr 150
5. INDIAN LASS(IRE), 7 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:51,20 7 Jelen Jaroslav 150
6. MALQ(FR), 10 58,0 Radek Man 4 1/2 01:52,16 5 Sůrová Pavlína 300
7. BAHAMA PA PA(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:53,15 6 Šavujev Arslangirej 250
Čas: 01:49,92, Mezičasy: (15,03 - 23,07 - 24,57 - 24,32 - 22,93)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-5-1 1/4-4 1/2-5

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Poplatek: tr. Šavujev A. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.6 BAHAMA PA PA (DU 16/11). Sankce: tr. Endaltsev I. 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 APPROCAILLIS, které částečně zakrývalo dečku s číslem (DŘ § 306). Kůň č.4 MASTER OF GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 12:12
1148 CENA WWW.BLACKTYPEPEDIGREE.CZ
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER PRINCE(FR), 3 59,0 ž. Jan Rája BOJ 01:54,54 8 Tůma Pavel 27
2. STEALING A WIN(IRE), 3 b 56,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:54,63 5 Urbánek Luboš 55
3. KISSI STURM, 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:54,93 14 Míček Milan, Ing. 85
4. BELA BONITA, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek krk 01:54,98 11 Haris Ludvík 27
5. SOCIETY SOLVENT, 3 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:55,32 12 Olehla Čestmír, MVDr. 90
6. SISI POP, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:55,56 10 Chaloupka Václav, Ing. 200
7. KOKIN, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:55,69 3 Váňa Tomáš 140
8. GOLDEN SARAH, 3 58,5 Michal Hrouda hlava 01:55,71 7 Juránek Petr 75
9. PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:56,00 4 Votava Jaroslav 300
10. FRANCISKA, 3 57,5 ž. Václav Janáček krk 01:56,05 9 Bodlák Radim 170
11. DALTON(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:56,25 1 Hurt Tomáš 170
12. RUBEN, 3 58,0 Radek Man 3 01:56,71 6 Hulínský Václav, MUDr. 300
13. WINGET, 3 55,5 Pavlína Filipová 1 01:56,85 13 Berthier Kateřina 250
14. ITOX, 3 57,0 ž. Jan Verner 8 01:58,51 2 Hurt Tomáš 300
Čas: 01:54,54, Mezičasy: (14,25 - 26,71 - 25,82 - 25,11 - 22,65)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-krk-2 1/4-1 3/4-3/4-hlava-1 3/4-krk-1 1/4-3-1-8

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ecurie Winning

Sankce: Stáj Charvátová 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.8 SILVER PRINCE (DU 16/7)

video

4. dostih, start 12:41
1149 PRIX WWW.BLACKTYPEPEDIGREE.COM
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRIVATE RYAN, 4 54,5 žk. Adam Florian JISTĚ 01:38,88 5 Šatra Tomáš 85
2. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 j 56,5 ž. Jan Verner 1 01:39,06 12 Haris Ludvík 110
3. LUSK, 5 61,0 ž. Martin Laube hlava 01:39,08 9 Horová Oliva, Ing. 90
4. QUALIFLYER, 5 58,0 žk. David Liška 3/4 01:39,19 14 Hlavatý Pavel 110
5. KATARINA, 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:39,33 7 Tůma Pavel 55
6. SIRIUS, 4 64,5 ž. Václav Janáček nos 01:39,33 6 Seménka Zdeněk 85
7. DUDLIK(GB), 4 b 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:39,42 16 Chaloupka Jiří 170
8. MONTE GELATO, 3 54,0 ž. Michal Mach 1/2 01:39,49 3 Juránek Petr 65
9. LACORANA, 4 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:39,59 2 Horáková Lenka 180
10. FUR COAT(FR), 7 51,0 Michal Hrouda 3/4 01:39,71 11 Fedorowicz Vladislav 170
11. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 57,5 ž. Tomáš Lukášek nos 01:39,71 15 Petrlík Allan 40
12. MAGIC TIROL(POL), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:39,73 4 Hurt Tomáš 70
13. SURIKATA, 4 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:39,83 13 Růžičková Martina 120
14. TROPICAL BOND, 6 b 59,0 ž. Petr Foret hlava 01:39,87 8 Jirátová Petra 230
15. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:40,13 10 Drlík Jaroslav 140
15. MONTE CHRISTO, 5 54,0 žk. Daniel Vyhnálek současně 01:40,13 1 Bieliková Marta 120
Nestartovali: APENIN
Čas: 01:38,88, Mezičasy: (27,66 - 24,42 - 21,86 - 24,94)
Výrok: JISTĚ-1-hlava-3/4-3/4-nos-1/2-1/2-1/2-3/4-nos-hlava-1/2-hlava-1 1/2-současně
Maj. prémie:
10 000 Kč (KATARINA)Dr. Charvát

Majitel: Kelso Stables, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Komanec M.

Kůň č.5 PRIVATE RYAN byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila situaci cca 100 m před distančním mezníkem a vyslechla žk.Floriána A. Sankce: žk. Florián A. odnětí licence na 2 následující dostihové dny (tj. 18.6. a 25.6) za naražení a tísnění koně č.7 KATARINA koněm č.5 PRIVATE RYAN v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

5. dostih, start 13:11
1150 CENA WWW.DOSTIHY.NET
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRAFFIC TOUR, 10 59,0 ž. Petr Foret BOJ 01:26,15 5 Křídlová Tamara 65
2. MACARIO(FR), 3 b 57,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:26,27 10 Urbánek Luboš 35
3. LIA ASHAMAL, 5 j 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,33 4 Vašinová Petra 100
4. HYACINT(GER*), 8 b 59,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:26,59 7 Seménka Zdeněk 75
5. SANG DE LA VIE, 4 56,0 ž. Martin Laube nos 01:26,59 1 Berthier Kateřina 200
6. IRANDO, 3 56,0 Pavlína Filipová 3 1/2 01:27,20 3 Berthier Kateřina 75
7. CONAN, 3 54,5 ž. Jan Verner 3/4 01:27,30 6 Haris Ludvík 65
8. LADISLAV, 5 s 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:27,50 2 Chaloupka Václav, Ing. 120
9. ZORAYA LUNA(GER), 7 62,0 Jiřina Andrésová 1/2 01:27,62 9 Andrés Dušan 80
10. ARISTOTELES, 4 62,0 ž. Václav Janáček 4 01:28,41 8 Hulínský Václav, MUDr. 110
11. OLD SPIRIT, 4 s 55,5 žk. Adam Florian 6 01:29,57 12 Voršilková Helena, Ing. 65
12. CAROLINS, 4 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:29,98 11 Berthier Kateřina 150
Čas: 01:26,15, Mezičasy: (15,22 - 22,51 - 23,78 - 24,64)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-1 1/2-nos-3 1/2-3/4-1 1/4-1/2-4-6-2 1/4

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: CK Martin Tour

Kůň č.12 OLD SPIRIT ztratil na startu cca 8 délek. Sankce: Stáj DAR 3000 Kč za neohlášené osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.6 CONAN (DŘ § 335), ž. Laube M. 1000 Kč za nesprávné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 13:41
1151 CENA DERBY KLUBU
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Michal Mach JISTĚ 01:14,03 3 Juránek Petr 33
2. LOVE CONNECTION(GER), 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:14,38 1 Germič Karel 90
3. KOMINIK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:14,60 5 Vocásková Helena 17
4. RABBIT WIN(IRE), 2 53,5 Michal Hrouda 2 1/4 01:15,00 2 Juránek Petr 45
5. SICILIAN ROCK(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 7 01:16,32 4 Pejšková Ivana, Ing. 65
Čas: 01:14,03, Mezičasy: (27,00 - 23,69 - 23,34)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-2 1/4-7

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

7. dostih, start 14:11
1152 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAR HORSE(POL), 5 j 56,5 žk. Simona Laubeová JISTĚ 01:41,93 5 Mourek František 80
2. CAMELAI, 6 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,31 2 Kub Ivan 75
3. AIGER, 4 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:42,88 8 Hála Libor, MVDr. 70
4. SAVOIR ABSOLU, 3 57,0 ž. Václav Janáček 3 01:43,47 4 Bodlák Radim 20
5. FURANO(GB), 5 b 58,5 žk. Adam Florian krk 01:43,53 1 Bieliková Marta 70
6. KÁRL, 6 54,5 ž. Martina Havelková 10 01:45,43 9 Hanousek Ladislav 40
ZN DRAMA, 5 b 64,0 Pavlína Filipová     6 Berthier Kateřina 75
ZN GASO, 5 49,5 Jiřina Andrésová     7 Kroutilík Jaroslav 200
ZN RAKIA, 4 s 58,5 ž. Martin Laube     3 Váňa Tomáš 65
Nestartovali: AKACIE
Čas: 01:41,93, Mezičasy: (27,00 - 25,99 - 24,99 - 23,95)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3-3-krk-10

Majitel: DS Ondra, Matyáš, Flash, Trenér: Mourek František, Chov: SK Krasne

DK přešetřila pády ž. Laubeho M. z koně č. 3 RAKIA a j. Filipové P. z koně č. 6 DRAMA cca 150 m po startu dostihu a pád j. Andrésové J. z koně č.7 GASO v oblouku do cílové roviny. Vyslechla žk. Floriána A. k pádu ž. Laubeho M. a následně j. Filpové P. a nezjistila cizí zavinění. Dále vyslechla ž. Janáčka V. k pádu j. Andrésové J., rovněž vyslechla j. Andrésovou J. a na základě jejich vysvětlení zjistila, že pádu došlo v důsledku kolize s volným koněm. ž. Janáček V. dokončil dostih bez třmenů též v důsledku kolize s volným koněm.

video

8. dostih, start 14:43
1153 CENA WWW. BETINO.CZ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MATYSEK(IRE), 4 60,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:40,52 9 Tajmr Michal 50
2. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška 2 1/2 01:40,92 10 Bieliková Marta 70
3. LA LAGION, 7 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:41,05 3 Pejšková Ivana, Ing. 75
4. YONAS ART(IRE), 6 62,0 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:41,29 5 Kantek Petr, MVDr 25
5. ARMANNO, 6 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. hlava 01:41,31 2 Mimra Zdeněk 120
6. LASTORMO, 6 60,0 ž. Michal Mach 4 01:42,24 1 Okleštěk Miloslav 140
7. MAR BEAR, 4 b 61,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:42,33 7 Pohanka Ladislav, Ing. 150
8. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Jan Verner hlava 01:42,35 4 Hurt Tomáš 75
9. OMBRETARIUS, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:43,43 6 Germič Karel 140
10. ADRASTEIA(GB), 7 55,0 žk. Nikola Neumanová daleko 01:48,51 8 Horová Oliva, Ing. 150
Čas: 01:40,52, Mezičasy: (27,02 - 24,68 - 24,53 - 24,29)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-1 1/2-hlava-4-1/2-hlava-6-daleko

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Moyglare Stud Farm

Kůň č. 8 ADRASTEIA ztratil na startu nesčetné délky.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jakšová Barbora
Supervizor: Pínová Markéta