home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.05.2017 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1105 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYLANKA(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:03,09 7 Vocásková Helena 20
2. GOLDEN ALIGHIERI, 2 58,0 ž. Michal Mach 1 01:03,23 6 Juránek Petr 30
3. SICILIANA, 2 56,5 Jiřina Andrésová hlava 01:03,25 2 Vocásková Helena 60
4. PAMPALINI(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:03,77 1 Pišl Martin 33
Nestartovali: ANIS HELLISIO, PLAY ROCKA, SAN CRISTOBAL(POL)
Čas: 01:03,09, Mezičasy: (15,07 - 24,00 - 24,02)
Výrok: JISTĚ-1-hlava-3

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Azienda Agricola La Rovere
video

2. dostih, start 14:33
1106 CENA KATRING, spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NYANI TOMBA(IRE), 7 s 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:11,96 1 Blažková Helena 20
2. TAPAJO(GER), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:12,39 3 Chaloupka Václav 55
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:12,62 6 Urbánek Luboš 30
4. GIRL OF FIRE, 6 j 56,5 ž. Michal Mach 3/4 01:12,73 4 Vajsnerová Jana 350
5. TRAFFIC TOUR, 10 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:12,83 7 Křídlová Tamara 130
6. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 j 49,5 ž. Martina Havelková krk 01:12,89 5 Drlík Jaroslav 150
7. VALMONT OHNE, 5 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4 01:13,10 9 Juránek Petr 65
8. DODYBUD(IRE), 8 j 59,5 Jiřina Andrésová krk 01:13,17 8 Bieliková Marta 170
9. POULINE, 6 b 59,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:13,18 2 Křídlová Tamara 85
Čas: 01:11,96, Mezičasy: (25,75 - 22,28 - 23,93)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/4-3/4-1/2-krk-1 1/4-krk-kr.hlava

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Triermore Stud

Sankce: ž. Mach M. 2000 Kč a odebrání licence na 1 dostihový den (tj. 3.6.2017) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:03
1107 CENA NEXT DOOR BY IMPERIAL
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATCHABA(USA), 8 58,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:24,68 2 Březina Ladislav 150
2. BULPIT, 4 sj 61,0 žk. David Liška 2 1/2 01:25,10 10 Haris Ludvík 90
3. TAGUGU(GER), 7 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:25,43 1 Chaloupka Václav 85
4. MARIONEL(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2 01:25,51 8 Pejšková Ivana 18
5. SORAHHO, 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:25,62 4 Brož Jiří 65
6. ADRASTEIA(GB), 7 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:25,85 11 Horová Oliva 140
7. TWINKY, 6 54,0 ž. Jan Verner 4 01:26,50 9 Jelen Jaroslav 50
8. HALCYON CHARM(IRE), 5 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:26,58 5 Voršilková Helena 60
9. CHARISMATIC, 5 s 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:26,65 6 Kub Petr 150
10. DARKHANY(FR), 4 58,0 Radek Man 3 01:27,11 7 Sůrová Pavlína 250
11. HARWEY(FR*), 4 s 56,5 ž. Michal Mach daleko 01:34,03 3 Vajsnerová Jana 200
Čas: 01:24,68, Mezičasy: (12,77 - 23,86 - 23,63 - 24,42)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2 1/4-1/2-1/2-1 1/4-4-1/2-1/2-3-daleko

Majitel: Březina Legacy Buršice, Trenér: Březina Ladislav, Ing., Chov: Sha-Li Leasing Associates, Inc

DK vyslechla ž. Macha M. k výkonu koně č.3 HARWEY v dostihu , který již cca 200m před cílem přestal jezdit a jeho vysvětlení (zdravotní indispozice koně) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 15:34
1108 CENA SATY 21 INVEST, a. s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACARIO(FR), 3 b 57,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:40,94 7 Urbánek Luboš 33
2. MORGAN, 3 b 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:41,28 8 Petrlík Allan 110
3. CONAN, 3 59,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:41,52 1 Haris Ludvík 50
4. LADY HORTENZIE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:42,07 6 Chaloupka Václav 40
5. TURENGO, 3 j 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:42,19 4 Kroutilík Jaroslav 110
6. PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 3 3/4 01:42,79 2 Votava Jaroslav 170
7. CELEBRE LADY, 3 61,0 ž. Michal Mach 5 01:43,71 5 Juránek Petr 30
8. ARTORIUS, 3 55,5 Jiřina Andrésová 5 01:44,79 3 Pišl Martin 170
9. AZALEYA, 3 55,5 ž. Martina Havelková daleko 01:51,30 9 Hála Libor 170
Nestartovali: LYSYANARGENT(FR)
Čas: 01:40,94, Mezičasy: (27,30 - 24,95 - 23,97 - 24,72)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 3/4-3 1/4-3/4-3 3/4-5-5-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Eulenberger Hof

Kůň č.9 AZALEYA ztratil na startu cca 8 délek. DK prošetřila kolizi koně č.3 ARTORIUS cca 400 m po startu, vyslechla j. Andrésovou J. a neprokázala cizí zavinění.

video

5. dostih, start 16:03
1109 CENA SPOLEČNOSTI S.A.T.Y., spol. s r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUXIA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:39,89 6 Haris Ludvík 20
2. TIGGY BLUE, 5 53,0 ž. Jan Verner 3 01:40,36 2 Jelen Jaroslav 100
3. SURIKATA, 4 56,0 žk. Adam Florian 3/4 01:40,50 4 Růžičková Martina 50
4. MONTE CHRISTO, 5 59,5 žk. David Liška 1/2 01:40,60 10 Bieliková Marta 110
5. TANITSCHKA(GER), 6 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:40,88 8 Chaloupka Václav 200
6. FUR COAT(FR), 7 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:40,99 3 Fedorowicz Vladislav 120
7. ALFA WOLF(IRE), 6 59,0 ž. Jan Rája krk 01:41,05 5 Luka Václav 45
7. OMBRELETTO(POL), 5 53,5 ž. Martina Havelková současně 01:41,05 1 Duchoň Tomáš 200
9. NEE L'AMOUR(GER), 7 j 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:41,34 9 Hlavatý Pavel 100
10. ZAFFER(FR), 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:41,57 7 Urbánek Luboš 200
Čas: 01:39,89, Mezičasy: (26,69 - 25,22 - 23,64 - 24,34)
Výrok: JISTĚ-3-3/4-1/2-1 3/4-1/2-krk-současně-1 3/4-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (LUXIA)DAR

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

MP: DAR 10000 Kč (LUXIA)

video

6. dostih, start 16:33
1110 68. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA VW WACHAL, a,s.
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDAR(FR), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:36,72 8 Šavujev Arslangirej 19
2. DALLY HIT(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:36,85 7 Pejšková Ivana 45
3. ALDZARB(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:37,62 2 Šavujev Arslangirej 50
4. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:37,75 5 Wroblewski Grzegorz 37
5. MONTJEU THIRD, 4 59,5 ž. Michal Mach 4 1/2 01:38,53 4 Juránek Petr 170
6. MALQ(FR), 10 57,0 Radek Man 1 3/4 01:38,82 1 Sůrová Pavlína 350
7. ALBE BACK(GB), 4 61,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:38,89 6 Koplík Zdeno 270
8. JARAHI(IRE), 4 59,5 ž. Petr Foret 18 01:42,44 3 Urbánek Luboš 230
Čas: 01:36,72, Mezičasy: (24,01 - 24,58 - 24,34 - 23,79)
Výrok: JISTĚ-3/4-5-3/4-4 1/2-1 3/4-krk-18

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Sankce: j. Man R. 2000 Kč a odebrání licence na 1 dostihový den (tj. 3.6.2017) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:03
1111 CENA CAFÉ IMPERIAL A DIVINIS
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALIOPE, 4 b 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:54,25 6 Slavíček Josef 140
2. DETERMIS, 4 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:54,49 5 Horáková Lenka 170
3. WILLY WONKA, 6 50,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:54,86 9 Pohanka Ladislav 80
4. WAR HORSE(POL), 5 56,0 žk. Simona Laubeová krk 01:54,92 11 Mourek František 110
5. AIGER, 4 s 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:55,01 3 Hála Libor 60
6. ZLOMEK, 4 56,0 ž. Petr Foret krk 01:55,05 2 Michal Jiří 160
7. TAURUS, 7 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 01:55,49 7 Jirka Petr 20
8. YONAS ART(IRE), 6 62,5 ž. Vendula Korečková krk 01:55,54 8 Kantek Petr 90
9. LA LAGION, 7 56,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:55,55 4 Pejšková Ivana 90
10. POLYANTE(GER), 6 54,0 žk. Lucie Fialová 3/4 01:55,69 14 Fedorowicz Vladislav 120
11. FURANO(GB), 5 b 59,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:55,98 12 Bieliková Marta 60
12. NADĚJE, 4 56,0 žk. Adam Florian 1 3/4 01:56,28 10 Voršilková Helena 140
13. MAUREEN(GER), 4 bj 59,5 žk. David Dygrýn 4 01:57,39 1 Hlavatý Pavel 130
14. LATRIB, 8 s 56,0 ž. Jan Verner hlava 01:57,42 13 Sýkorová Marcela 160
Čas: 01:54,25, Mezičasy: (13,84 - 25,45 - 25,73 - 24,62 - 24,61)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/4-krk-1/2-krk-2 1/2-krk-kr.hlava-3/4-1 3/4-1 3/4-4-hlava

Majitel: Dostihová stáj TONY, Trenér: Slavíček Josef, Chov: Kubíček E.,MVDr.
video

8. dostih, start 17:33
1112 CENA INBODY CZECH REPUBLIC
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:39,21 3 Menclová Aneta 55
2. SHADOW MOON, 9 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:39,40 4 Stašková Eva 120
3. ALLEGRO, 7 57,5 Radek Man nos 02:39,41 9 Jelínková Petra 160
4. LORD BECCARI, 7 58,5 žk. Adam Florian 1 1/4 02:39,60 7 Horová Oliva 130
5. WIMBLEDON, 4 51,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:39,99 5 Stašková Eva 65
6. COLD AS ICE(POL), 6 58,5 ž. Jan Verner hlava 02:40,01 8 Křídlová Tamara 160
7. ONDREÁŠ, 4 53,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:40,08 6 Pejšková Ivana 90
8. MICHELANGELO(GER), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/2 02:40,33 2 Vocásková Helena 110
9. SHE DAISY, 5 s 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 02:40,81 11 Blecha Jan 16
10. ATLETHICA, 7 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 8 02:42,37 10 Březina Ladislav 250
11. HONEY BUNNY, 11 56,0 ž. Jiří Palík daleko 02:46,56 1 Pejšková Ivana 160
Čas: 02:39,21, Mezičasy: (28,27 - 27,10 - 26,47 - 27,90 - 25,09 - 24,38)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-nos-1 1/4-2 1/2-hlava-1/2-1 1/2-2 1/4-8-daleko

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučabová Eliška