home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.05.2017 - Brno
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:43
1096 Cena DELIGHT MY FIRE
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMBO, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:07,16 1 Bodlák Radim 18
2. DARK ALIGHIERI, 2 53,5 Michal Hrouda 2 01:07,43 4 Juránek Petr 30
3. PALMÍR, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 12 01:10,03 2 Popelka Stanislav 40
S SLIVKA, 2 56,0 ž. Zuzana Vokálková     3 Bodlák Radim 40
Čas: 01:07,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2-12

Majitel: Syndikát Dvorska-Vymazal, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Vymazal Josef

DK vyslechla startéra k situaci na startu a konstatovala, že kůň č.3 SLIVKA byl v okamžiku startu na místě startu, ale do dostihu neodstartoval.

video

2. dostih, start 14:12
1097 Václav KUBÍK s.r.o
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONCORD OF GRACIE(IRE), 4 j 55,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 03:08,13 8 Piruch Jozef 120
2. HÁDÉS, 4 54,5 Michal Hrouda 2 03:08,45 4 Poles Pavel 40
3. WELL RISK, 6 59,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 03:09,05 13 Andrés Dušan 100
4. CHERRIES, 5 55,5 ž. Zuzana Vokálková 1 03:09,23 14 Žalud Radek 65
5. GOLDEN IRENE, 5 53,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1/2 03:09,32 9 Juránek Petr 40
6. HEAVEN`S HURRICANE, 4 j 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 4 03:10,27 5 Pecháček Jaroslav 160
7. CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 56,5 am. Soňa Bodláková 1/2 03:10,35 11 Tůma Pavel 40
8. SAVAGE, 7 56,5 ž. Martina Havelková 1 03:10,52 6 Kantek Petr 120
9. LETEGERTO, 4 58,5 am. Jindřich Fabris 8 03:12,72 3 Demele Jan 100
10. JUSTICIUS, 5 55,0 Miroslav Korenek 10 03:15,37 2 Vinklárek Vladimír 200
11. VIKÁRKA, 6 57,5 ž. Michal Mach 3/4 03:15,53 1 Marcová Petra 75
12. SILVER BOY, 5 57,0 ž. Martin Laube daleko 03:20,80 10 Menclová Aneta 200
DD AMANTIDO, 4 55,5 Jiřina Andrésová daleko   12 Vinklárek Vladimír 120
Z BICOLLORA, 4 59,5 žk. Jakub Spáčil     15 Olehla Čestmír 120
Nestartovali: LADAR
Čas: 03:08,13, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-3 1/2-1-1/2-4-1/2-1-8-10-3/4-daleko-daleko

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hanbury C.O.P.

DK vyslechla žk. Spáčila J. k zadržení koně č.15 BICOLLORA a jeho vysvětlení (kolize v dostihu a podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: stáj Orange Star 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č. 4 HÁDES (DŘ § 105).

video

3. dostih, start 14:44
1098 Cena stáje MERIDIAN
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OUR LASS(IRE), 7 55,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:25,81 5 Kantek Petr 45
2. DE COCCINELLE(GB), 4 s 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:25,88 1 Váňa Tomáš 75
3. SANTINO, 7 59,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4 01:26,32 6 Váňová Hana 70
4. CAROLINS, 4 j 55,0 ž. Martin Laube 1/2 01:26,42 9 Berthier Kateřina 75
5. LASTORMO, 6 53,0 Jiřina Andrésová 1/2 01:26,51 10 Okleštěk Miloslav 50
6. BANDERELLAS, 5 s 53,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:26,57 2 Mimra Zdeněk 65
7. MIKROP DEAR, 4 50,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 01:26,98 8 Demele Jan 140
8. BOUŘKA, 6 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:27,19 3 Bělka Martin 30
9. ROMANTIK, 5 50,0 žk. Simona Laubeová hlava 01:27,22 4 Růžičková Martina 75
10. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 5 51,0 Michal Hrouda 4 01:27,91 7 Berthier Kateřina 45
Čas: 01:25,81, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 3/4-1/2-1/2-krk-2 1/2-1 1/4-hlava-4

Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o.
video

4. dostih, start 15:07
1099 Cena GUILLERMA
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL FLYER, 4 72,5 ž. Marcel Novák BOJ 04:03,78 3 Růžičková Martina 15
2. FERINO, 4 67,0 žk. Veronika Řezáčová 3/4 04:03,92 11 Žalud Radek 60
3. VINNERO, 4 69,0 ž. Marek Stromský 4 04:04,59 6 Růžičková Martina 70
4. DATAN NASH, 4 67,0 Petr Tůma 4 04:05,17 10 Piruch Jozef 55
5. MODESI, 4 64,0 Adam Čmiel 1 04:05,33 2 Popelka Stanislav 90
6. MARIKA, 4 66,0 Jan Odložil 5 04:06,32 12 Novák Antonín 140
7. VESPERAA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 04:06,94 5 Růžičková Martina 90
8. SHEGERTON, 4 j 67,0 žk. Pavel Složil ml. 7 04:08,46 7 Popelka Stanislav 110
9. SPARKY, 4 68,0 Martin Liška 3 04:09,01 4 Ilíková Kateřina 180
Z LANTANA LADY, 4 66,0 ž. Pavel Kašný     1 Kašný Pavel 110
Z REBEKA, 4 64,0 Jan Derych     9 Složil Pavel 180
Nestartovali: INTERNA
Čas: 04:03,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-4-4-1-5-3 1/2-7-3

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Boháček J.

DK vyslechla ž. Kašného P. a j. Derycha J k zadržení koní č.1 LANTANA LADY a č.9 REBEKA a jejich vysvětlení (podezření na zranění koní) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 15:35
1100 Cena Autodoprava VLČEK a BLANENŠTÍ ŽIVNOSTNÍCI
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCRAPPER, 3 58,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 02:03,77 2 Mimra Zdeněk 25
2. SAVOIR ABSOLU, 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4 02:03,98 4 Bodlák Radim 55
3. CHARMING GIRL, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:04,09 5 Novák Antonín 65
4. RŮŽA Z POHOŘÍ, 3 j 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 5 02:04,83 6 Růžičková Martina 65
5. FRANCISKA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 19 02:08,79 1 Bodlák Radim 16
6. GORMEN, 3 55,0 Miroslav Korenek daleko 02:13,82 3 Kovář Stanislav 120
Čas: 02:03,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-5-19-daleko

Majitel: Kipling co.- Mimra, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Mimra Z.
video

6. dostih, start 16:01
1101 Cena společnosti REGUTEC s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 6 s 70,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 04:25,10 8 Popelka Stanislav 15
2. LUK, 5 s 68,0 ž. Dušan Andrés 10 04:27,24 3 Marcová Petra 160
3. GILBERT, 5 68,0 ž. Marcel Novák 1/2 04:27,35 10 Bodlák Radim 85
4. RABBIT KING`S BEST(GB), 10 68,5 Jan Derych 2 1/4 04:27,80 4 Wernerová Karolína 50
5. SWEET RED WINE, 5 67,5 Jan Odložil 12 04:30,62 1 Odložil Pavel 55
6. SEMANTÝNA, 5 67,5 ž. Marek Stromský 2 04:30,89 5 Růžičková Martina 100
7. RESCÁTOR CHARLES, 5 66,0 Sertash Ferhanov daleko 04:35,78 7 Složil Pavel 180
Z RAMPULINA, 8 64,5 Ján Mach, MVDr.     2 Novák Antonín 65
Z TASIMA, 9 65,0 Petr Tůma     6 Okleštěk Miloslav 100
Nestartovali: PENELOPA
Čas: 04:25,10, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-1/2-2 1/4-12-2-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Pier house Stud

Sankce: tr. Okleštěk M. výstraha za nepřipravenost koně č.6 TASIMA do dostihu (DŘ § 411f).

video

7. dostih, start 16:34
1102 Letní moravská míle - Cena firmyMEWOTECH CZ -z fondu PODPORA 2017
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONZIK(FR*), 6 59,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:42,54 1 Havlíčková Zdena 20
2. STEP STAR, 6 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:42,75 6 Váňa Tomáš 45
3. QUAFF, 7 59,5 žk. Jakub Spáčil 4 01:43,40 4 Bělka Martin 30
4. STINGER(GER*), 9 j 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 8 01:45,09 3 Holčák František 55
5. ZORAYA LUNA(GER), 7 54,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:45,27 5 Andrés Dušan 65
6. SACAMIRO, 4 52,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:45,28 7 Ilíková Kateřina 160
7. ULTIMA, 7 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:45,83 2 Šimčík Radek 110
Čas: 01:42,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-4-8-1 1/4-kr.hlava-3

Majitel: Epona, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

8. dostih, start 17:02
1103 Letní brněnská steeplechase firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1200 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEFAN, 9 70,0 ž. Lukáš Matuský BOJ 04:57,74 3 Holčák František 37
2. MARL BORA, 11 66,5 žk. Veronika Řezáčová 3/4 04:57,87 4 Žalud Radek 50
3. TRIPOLIS, 9 68,5 Jan Odložil 1 3/4 04:58,17 7 Novák Antonín 35
4. SORGENIO, 7 s 68,0 Radek Man 6 04:59,57 8 Bělka Martin 23
5. MÉDIUM, 9 68,0 Martin Liška 7 05:01,14 6 Ilíková Kateřina 120
6. CARRY THE GLORY, 5 68,5 ž. Dušan Andrés daleko 05:06,71 5 Hanáček Jaroslav 70
7. ADANA, 6 65,0 Petr Tůma daleko 05:13,77 1 Kovačík František 150
ZN FINÉS, 5 70,5 ž. Marcel Novák     2 Bodlák Radim 60
Čas: 04:57,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1 3/4-6-7-daleko-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: K-K Metal, a.s.

DK prošetřila pád ž. Nováka M. z koně č.2 FINÉS a neshledala cizí zavinění.

video

9. dostih, start 17:34
1104 Cena pořadatele TJ BRNO DVORSKA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAIRO, 8 59,0 ž. Vendula Korečková BOJ 02:22,73 6 Křídlová Tamara 80
2. VADEONA TWO, 4 60,5 Michal Hrouda 3/4 02:22,84 4 Juránek Petr 30
3. CATHY PRINCESS, 6 49,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:22,87 7 Šimčík Radek 60
4. TYFONA(POL), 4 s 60,0 Ján Mach, MVDr. krk 02:22,93 2 Ilíková Kateřina 130
5. PORTATILE, 4 57,0 Jiřina Andrésová 2 1/4 02:23,25 8 Okleštěk Miloslav 55
6. HEURE, 6 54,5 ž. Martina Havelková hlava 02:23,29 1 Derych Vladimír 30
7. MACESHKA, 5 55,5 ž. Martin Laube 3/4 02:23,40 11 Kantek Petr 45
8. SPARROW, 6 60,0 ž. Dušan Andrés 4 02:24,08 10 Seménka Zdeněk 60
9. RUSALKA, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 3 02:24,54 3 Podhányi Jan 130
Nestartovali: NASK, VINNE ROSE
Čas: 02:22,73, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-hlava-krk-2 1/4-hlava-3/4-4-3

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Vanda V.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Rozhodčí u cíle: Štohanzl Jaromír
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Vladislav
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír