home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.05.2017 - Praha
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:04
1088 CENA FOTOSOUTĚŽE NIKON 2017
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 5 59,5 Martin Laštovička JISTĚ 01:14,62 9 Chaloupka Václav 85
2. JESSI, 5 62,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:14,86 6 Záhorová Eva 55
3. OLD SPIRIT, 4 s 55,5 žk. Adam Florian 1/2 01:14,94 11 Voršilková Helena 140
4. ARISTOTELES, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:15,08 7 Hulínský Václav 20
5. LIA ASHAMAL, 5 j 62,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:15,30 2 Jelínková Petra 140
6. NEVER NOW(GER), 4 b 57,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:15,32 3 Brož Jiří 90
7. LADISLAV, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:15,87 4 Chaloupka Václav 60
8. PALE MARTINI(GER), 4 60,0 žk. David Liška krk 01:15,93 10 Germič Karel 65
9. DOBET, 4 s 53,0 Pavlína Filipová 6 01:17,04 1 Berthier Kateřina 250
S J`EN REVE DEJA(FR), 6 67,0 ž. Jan Verner     5 Hurt Tomáš 90
Nestartovali: GLOBAL GIRL(GER)
Čas: 01:14,62, Mezičasy: (25,52 - 23,49 - 25,61)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-3/4-1 1/4-hlava-2 3/4-krk-6

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 1500 Kč za nahlášené vedení koně č.10 PALE MARTINI ke startu Sankce: tr.Záhorová E. 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 JESSI do paddocku (DŘ § 332), tr. Hurt T. výstraha za nepřipravenost koně č.5 J`EN REVE DEJA do dostihu (DŘ § 401f) DK uložila před příštím startem z boxů přezkoušení koně J`EN REVE DEJA ze způsobilosti ke startu z boxů (RŘ § 346b)

video

2. dostih, start 13:35
1089 CENA PRAGUE CATERING
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÁRL, 6 52,5 ž. Martina Havelková BOJ 01:15,80 12 Hanousek Ladislav 85
2. CUSTER, 4 s 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:15,86 2 Vinklárek René 30
3. VALMONT, 8 59,0 žk. Adam Florian 1 1/2 01:16,10 10 Duchoň Tomáš 45
4. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Jan Verner nos 01:16,10 9 Hurt Tomáš 200
5. LAKAR, 7 bj 56,5 žk. David Liška 3/4 01:16,23 13 Bieliková Marta 45
6. STRAIGHTWHISKEY(FR), 8 61,0 ž. Petr Foret hlava 01:16,26 7 Kantek Petr 75
7. ISHMIR, 4 58,0 Radek Man 1 01:16,44 8 Váňa Tomáš 200
8. GIRL OF FIRE, 6 j 56,5 Eva Vajsnerová 1/2 01:16,56 5 Vajsnerová Jana 200
9. CHROM, 5 60,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:16,87 3 Pecháček Jaroslav 250
10. KITTY LOT(IRE), 6 65,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:16,96 4 Kantek Petr 55
11. RAYLENE, 4 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 1/2 01:17,06 1 Šatra Tomáš 170
12. SANGRE DE ECLIPSE, 5 53,0 Pavlína Filipová 1/2 01:17,19 11 Berthier Kateřina 65
13. ANJOLLI, 3 j 51,5 Michal Hrouda 14 01:19,77 6 Juránek Petr 150
Čas: 01:15,80, Mezičasy: (25,83 - 24,08 - 25,89)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-nos-3/4-hlava-1-1/2-1 3/4-1/2-1/2-1/2-14

Majitel: Alice Zimčíková, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: žk.Liška D. 2000 Kč za najetí v cílové rovině do koně č1 RAYLENE (DŘ 364c), j. Man R.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 14:03
1090 CENA MISTRA SVĚTA ZE ZNOVÍNU
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEGBEN, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:57,37 6 Blažková Helena 20
2. LEMIEN, 3 57,0 ž. Jan Verner krk 01:57,42 1 Haris Ludvík 120
3. LA SANTIAGA(GER), 3 56,5 ž. Petr Foret 4 01:58,10 11 Hlavatý Pavel 40
4. ČMELÁK, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 01:58,47 9 Zobal František 80
5. ENGELE(FR), 3 55,5 ž. Stéphane Breux 1 3/4 01:58,76 2 Jirátová Petra 120
6. RUBEN, 3 58,0 Radek Man 1 3/4 01:59,06 3 Hulínský Václav 140
7. SIGI(IRE), 3 53,0 žk. David Liška 10 02:01,10 8 Luka Václav 45
8. ECOLOGI LOLEK(POL)*, 3 55,5 Jordan Plateaux 2 02:01,44 4 Wroblewski Grzegorz 65
Nestartovali: DALTON(POL), WINGET, ZACHARY MILA
Čas: 01:57,37, Mezičasy: (15,72 - 26,02 - 26,20 - 24,04 - 25,39)
Výrok: BOJ-krk-4-2-1 3/4-1 3/4-10-2-BOJ

Majitel: Roman, Trenér: Blažková Helena, Chov: Pšurný Josef
video

4. dostih, start 14:33
1091 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRIVATE RYAN, 4 57,5 žk. Adam Florian JISTĚ 01:54,16 10 Šatra Tomáš 50
2. HERBEBOIS, 7 57,0 ž. Martina Havelková 1 01:54,33 1 Drlík Jaroslav 55
3. FURANO(GB), 5 b 53,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:54,61 11 Bieliková Marta 65
4. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 63,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:54,62 3 Blažková Helena 120
5. DRAMA, 5 b 56,0 Pavlína Filipová hlava 01:54,64 7 Berthier Kateřina 40
6. MATYSEK(IRE), 4 51,5 Michal Hrouda hlava 01:54,67 12 Tajmr Michal 40
7. LUCIAN(GER*), 4 58,0 žk. Lucie Fialová 1 01:54,84 5 Mourek František 75
8. VEGAS LAS, 5 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:55,42 8 Pejšková Ivana 65
9. RIVERSIDE, 8 54,5 am. Petra Hrubá 2 1/4 01:55,83 13 Kantek Petr 160
10. FAWATHEEQ(GER), 5 j 53,5 žk. Aneta Trnková 3 1/4 01:56,44 2 Brož Jiří 170
11. CANDLE IN THE WIND, 5 53,0 žk. David Liška 4 01:57,44 4 Šatra Tomáš 170
12. OSTKÖNIG(IRE), 6 s 56,0 ž. Jan Verner 4 01:58,37 9 Haris Ludvík 170
Nestartovali: SUN FOR LIFE(GB)
Čas: 01:54,16, Mezičasy: (12,96 - 24,50 - 25,19 - 25,54 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-1-1 3/4-kr.hlava-hlava-hlava-1-3-2 1/4-3 1/4-4-4

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Komanec M.

Kůň č.10 PRIVATE RYAN byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Šafáře J. pro nevyjetí koně č.8 VEGAS LAS v cílové rovině a jeho vysvětlení (dýchací potíže koně) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 14:59
1092 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAMID STAR(FR), 6 b 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:55,39 8 Růžičková Martina 110
2. TROP, 8 61,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:55,67 3 Jelen Jaroslav 70
3. IWNIANKA(POL), 5 58,0 ž. Stéphane Breux 2 01:56,06 11 Wroblewski Grzegorz 100
4. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:56,31 5 Drlík Jaroslav 90
5. WINNER STARS, 6 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:56,37 9 Haris Ludvík 150
6. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:56,59 13 Petrlík Allan 55
7. APENIN, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:56,66 4 Chaloupka Václav 200
8. SINGAPORE SPICE(FR), 5 54,5 ž. Jan Verner 2 01:57,14 12 Drlík Jaroslav 25
9. DZINFIZZ, 5 60,0 žk. Adam Florian 1 1/2 01:57,44 1 Zobal František 75
10. JOHANNES KEPLER(GB), 9 60,0 ž. Petr Foret 3/4 01:57,59 6 Mourek František 90
11. TROPICAL BOND, 6 b 58,5 Michal Demo 2 1/4 01:58,09 7 Jirátová Petra 200
12. RABBIT PERCY(GB), 4 sj 57,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:58,36 2 Juránek Petr 160
13. NICOLE MEGAN(IRE), 4 s 58,0 Jiřina Andrésová daleko 02:01,77 10 Šatra Tomáš 200
Čas: 01:55,39, Mezičasy: (14,88 - 24,77 - 24,35 - 25,78 - 25,61)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-1 1/2-krk-1 1/4-1/2-2-1 1/2-3/4-2 1/4-1 1/2-daleko

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Haras des Etoiles s.a.
video

6. dostih, start 15:35
1093 96. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIR SUN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:40,57 5 Urbánek Luboš 120
2. NOBLE CLIFFS(FR), 3 j 58,0 ž. Jack Mitchell 3/4 01:40,68 7 Török Dalibor 70
3. ZOCK(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:40,87 3 Blažková Helena 25
4. GOLD EVASIVE(GER), 3 58,0 ž. Petr Foret krk 01:40,91 6 Török Dalibor 150
5. ORSSIO(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:41,15 10 Drlík Jaroslav 250
6. RIVERTON, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:41,22 4 Juránek Petr 170
7. DOMINIQUE(FR), 3 b 58,0 ž. Stéphane Breux kr.hlava 01:41,23 1 Tůma Pavel 55
8. MAMADYSH(FR), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:41,35 11 Šavujev Arslangirej 40
9. STREET SINGER(GB), 3 58,0 ž. Martina Havelková 15 01:44,45 2 Koplík Zdeno 450
10. DARIEN, 3 s 58,0 Michal Hrouda 10 01:46,74 9 Bartoš st. Josef 250
11. ULTIMATE FIGHT(FR), 3 58,0 Jordan Plateaux 2 01:47,13 8 Koplík Zdeno 55
Čas: 01:40,57, Mezičasy: (25,56 - 25,48 - 24,95 - 24,58)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-krk-1 1/4-1/2-kr.hlava-3/4-15-10-2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Noorthof Nv

Kůň č.5 SIR SUN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Mitchell J. 3.025 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 16:08
1094 CENA SÁZKY NA VELKÉ POŘADÍ
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAGANO GOLD(GB), 3 59,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:35,89 6 Wroblewski Grzegorz 16
2. AENEAS(IRE), 3 bj 57,5 ž. Milan Zatloukal 15 02:38,19 7 Váňa st. Josef 60
3. ARGANO, 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:38,63 5 Pejšková Ivana 60
4. FLAMES OF HOREB(IRE), 3 j 57,0 ž. Stéphane Breux 3 02:39,02 1 Váňa st. Josef 100
5. SÁI FÉI, 3 56,0 Jiřina Andrésová 5 02:40,02 3 Andrés Dušan 170
6. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 8 02:41,67 4 Urbánek Luboš 170
Nestartovali: BETTYSUTEKI
Čas: 02:35,89, Mezičasy: (28,32 - 27,38 - 27,14 - 25,23 - 24,10 - 23,72)
Výrok: VELMI LEHCE-15-3 1/2-3-5-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (ARGANO)Marek Šimák
6 000 Kč (SÁI FÉI)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Knight J.and Cantillon E.

MP: Marek Šimák 10000 Kč (ARGANO) Quartis-Zámecký Vrch 6000 Kč (SÁI FÉI)

video

8. dostih, start 16:39
1095 CENA ARNY
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTA PADRONA(FR), 4 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:45,60 13 Urbánek Luboš 90
2. MEDICIMAN(GB), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:45,77 3 Holčák František 55
3. MERELLA(SWI), 5 55,5 ž. Jan Verner 1/2 02:45,85 12 Vocásková Helena 45
4. NOBLE FOX(FR), 8 57,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 02:46,05 4 Andrés Dušan 100
5. CATOTONIC(GB), 4 56,0 Michal Demo krk 02:46,11 9 Jelen Jaroslav 300
6. MIZURI, 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2 02:46,56 11 Zobal František 70
7. VANETA, 4 b 57,5 ž. Stéphane Breux 1 3/4 02:46,81 8 Holčák Radek 60
8. ROONY, 8 s 58,5 Michal Hrouda 3/4 02:46,92 1 Bieliková Marta 75
9. ORPHANTA, 4 57,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 02:46,93 6 Záhorová Eva 50
10. BALTIC DANCER(POL), 4 55,0 žk. Adam Florian 10 02:48,78 2 Baštová Pavlína 200
11. LITTLE RAINBOW(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:48,99 7 Blecha Jan 150
12. MISS REEMEYA(FR), 4 58,0 Radek Man 5 02:49,97 5 Hulínský Václav 250
13. MILKIPOUR(FR), 4 b 53,5 Jordan Plateaux 8 02:51,67 10 Wroblewski Grzegorz 170
Čas: 02:45,60, Mezičasy: (29,91 - 28,54 - 29,70 - 29,94 - 24,84 - 22,67)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1 1/4-krk-2 1/2-1 3/4-3/4-kr.hlava-10-1 1/4-5-8

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Mlle Kneip L.& Grevet S.

Kůň č. 3 MEDICIMAN ztratil na startu cca 6 délek.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška