home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.05.2017 - Praha
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 13:04
1088 CENA FOTOSOUTĚŽE NIKON 2017
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAPAJO(GER), 5 59,5 Martin Laštovička JISTĚ 01:14,62 9 Chaloupka Václav, Ing. 85
2. JESSI, 5 62,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:14,86 6 Záhorová Eva 55
3. OLD SPIRIT, 4 s 55,5 žk. Adam Florian 1/2 01:14,94 11 Voršilková Helena, Ing. 140
4. ARISTOTELES, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:15,08 7 Hulínský Václav, MUDr. 20
5. LIA ASHAMAL, 5 j 62,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:15,30 2 Vašinová Petra 140
6. NEVER NOW(GER), 4 b 57,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:15,32 3 Brož Jiří 90
7. LADISLAV, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:15,87 4 Chaloupka Václav, Ing. 60
8. PALE MARTINI(GER), 4 60,0 žk. David Liška krk 01:15,93 10 Germič Karel 65
9. DOBET, 4 s 53,0 Pavlína Filipová 6 01:17,04 1 Berthier Kateřina 250
S J`EN REVE DEJA(FR), 6 67,0 ž. Jan Verner     5 Hurt Tomáš 90
Nestartovali: GLOBAL GIRL(GER)
Čas: 01:14,62, Mezičasy: (25,52 - 23,49 - 25,61)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-3/4-1 1/4-hlava-2 3/4-krk-6

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 1500 Kč za nahlášené vedení koně č.10 PALE MARTINI ke startu Sankce: tr.Záhorová E. 200 Kč za pozdní příchod koně č.6 JESSI do paddocku (DŘ § 332), tr. Hurt T. výstraha za nepřipravenost koně č.5 J`EN REVE DEJA do dostihu (DŘ § 401f) DK uložila před příštím startem z boxů přezkoušení koně J`EN REVE DEJA ze způsobilosti ke startu z boxů (RŘ § 346b)

video

2. dostih, start 13:35
1089 CENA PRAGUE CATERING
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÁRL, 6 52,5 ž. Martina Havelková BOJ 01:15,80 12 Hanousek Ladislav 85
2. CUSTER, 4 s 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:15,86 2 Vinklárek René, Bc. 30
3. VALMONT, 8 59,0 žk. Adam Florian 1 1/2 01:16,10 10 Duchoň Tomáš 45
4. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Jan Verner nos 01:16,10 9 Hurt Tomáš 200
5. LAKAR, 7 bj 56,5 žk. David Liška 3/4 01:16,23 13 Bieliková Marta 45
6. STRAIGHTWHISKEY(FR), 8 61,0 ž. Petr Foret hlava 01:16,26 7 Kantek Petr, MVDr 75
7. ISHMIR, 4 58,0 Radek Man 1 01:16,44 8 Váňa Tomáš 200
8. GIRL OF FIRE, 6 j 56,5 Eva Vajsnerová 1/2 01:16,56 5 Vajsnerová Jana 200
9. CHROM, 5 60,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:16,87 3 Pecháček Jaroslav 250
10. KITTY LOT(IRE), 6 65,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:16,96 4 Kantek Petr, MVDr 55
11. RAYLENE, 4 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 1/2 01:17,06 1 Šatra Tomáš 170
12. SANGRE DE ECLIPSE, 5 53,0 Pavlína Filipová 1/2 01:17,19 11 Berthier Kateřina 65
13. ANJOLLI, 3 j 51,5 Michal Hrouda 14 01:19,77 6 Juránek Petr 150
Čas: 01:15,80, Mezičasy: (25,83 - 24,08 - 25,89)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-nos-3/4-hlava-1-1/2-1 3/4-1/2-1/2-1/2-14

Majitel: Alice Zimčíková, Trenér: Hanousek Ladislav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: žk.Liška D. 2000 Kč za najetí v cílové rovině do koně č1 RAYLENE (DŘ 364c), j. Man R.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 14:03
1090 CENA MISTRA SVĚTA ZE ZNOVÍNU
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEGBEN, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:57,37 6 Blažková Helena 20
2. LEMIEN, 3 57,0 ž. Jan Verner krk 01:57,42 1 Haris Ludvík 120
3. LA SANTIAGA(GER), 3 56,5 ž. Petr Foret 4 01:58,10 11 Hlavatý Pavel 40
4. ČMELÁK, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 01:58,47 9 Zobal František 80
5. ENGELE(FR), 3 55,5 ž. Stéphane Breux 1 3/4 01:58,76 2 Jirátová Petra 120
6. RUBEN, 3 58,0 Radek Man 1 3/4 01:59,06 3 Hulínský Václav, MUDr. 140
7. SIGI(IRE), 3 53,0 žk. David Liška 10 02:01,10 8 Luka Václav, Ing. 45
8. ECOLOGI LOLEK(POL*), 3 55,5 Jordan Plateaux 2 02:01,44 4 Wroblewski Grzegorz 65
Nestartovali: DALTON(POL), WINGET, ZACHARY MILA
Čas: 01:57,37, Mezičasy: (15,72 - 26,02 - 26,20 - 24,04 - 25,39)
Výrok: BOJ-krk-4-2-1 3/4-1 3/4-10-2-BOJ

Majitel: Roman, Trenér: Blažková Helena, Chov: Pšurný Josef
video

4. dostih, start 14:33
1091 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRIVATE RYAN, 4 57,5 žk. Adam Florian JISTĚ 01:54,16 10 Šatra Tomáš 50
2. HERBEBOIS, 7 57,0 ž. Martina Havelková 1 01:54,33 1 Drlík Jaroslav 55
3. FURANO(GB), 5 b 53,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:54,61 11 Bieliková Marta 65
4. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 63,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:54,62 3 Blažková Helena 120
5. DRAMA, 5 b 56,0 Pavlína Filipová hlava 01:54,64 7 Berthier Kateřina 40
6. MATYSEK(IRE), 4 51,5 Michal Hrouda hlava 01:54,67 12 Tajmr Michal 40
7. LUCIAN(GER*), 4 58,0 žk. Lucie Fialová 1 01:54,84 5 Mourek František 75
8. VEGAS LAS, 5 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:55,42 8 Pejšková Ivana, Ing. 65
9. RIVERSIDE, 8 54,5 am. Petra Hrubá 2 1/4 01:55,83 13 Kantek Petr, MVDr 160
10. FAWATHEEQ(GER), 5 j 53,5 žk. Aneta Trnková 3 1/4 01:56,44 2 Brož Jiří 170
11. CANDLE IN THE WIND, 5 53,0 žk. David Liška 4 01:57,44 4 Šatra Tomáš 170
12. OSTKÖNIG(IRE), 6 s 56,0 ž. Jan Verner 4 01:58,37 9 Haris Ludvík 170
Nestartovali: SUN FOR LIFE(GB)
Čas: 01:54,16, Mezičasy: (12,96 - 24,50 - 25,19 - 25,54 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-1-1 3/4-kr.hlava-hlava-hlava-1-3-2 1/4-3 1/4-4-4

Majitel: Kelso Stables, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Komanec M.

Kůň č.10 PRIVATE RYAN byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Šafáře J. pro nevyjetí koně č.8 VEGAS LAS v cílové rovině a jeho vysvětlení (dýchací potíže koně) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 14:59
1092 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAMID STAR(FR), 6 b 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:55,39 8 Růžičková Martina 110
2. TROP, 8 61,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:55,67 3 Jelen Jaroslav 70
3. IWNIANKA(POL), 5 58,0 ž. Stéphane Breux 2 01:56,06 11 Wroblewski Grzegorz 100
4. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:56,31 5 Drlík Jaroslav 90
5. WINNER STARS, 6 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:56,37 9 Haris Ludvík 150
6. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:56,59 13 Petrlík Allan 55
7. APENIN, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:56,66 4 Chaloupka Václav, Ing. 200
8. SINGAPORE SPICE(FR), 5 54,5 ž. Jan Verner 2 01:57,14 12 Drlík Jaroslav 25
9. DZINFIZZ, 5 60,0 žk. Adam Florian 1 1/2 01:57,44 1 Zobal František 75
10. JOHANNES KEPLER(GB), 9 60,0 ž. Petr Foret 3/4 01:57,59 6 Mourek František 90
11. TROPICAL BOND, 6 b 58,5 Michal Demo 2 1/4 01:58,09 7 Jirátová Petra 200
12. RABBIT PERCY(GB), 4 sj 57,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:58,36 2 Juránek Petr 160
13. NICOLE MEGAN(IRE), 4 s 58,0 Jiřina Andrésová daleko 02:01,77 10 Šatra Tomáš 200
Čas: 01:55,39, Mezičasy: (14,88 - 24,77 - 24,35 - 25,78 - 25,61)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-1 1/2-krk-1 1/4-1/2-2-1 1/2-3/4-2 1/4-1 1/2-daleko

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Haras des Etoiles s.a.
video

6. dostih, start 15:35
1093 96. VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIR SUN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:40,57 5 Urbánek Luboš 120
2. NOBLE CLIFFS(FR), 3 j 58,0 ž. Jack Mitchell 3/4 01:40,68 7 Török Dalibor 70
3. ZOCK(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:40,87 3 Blažková Helena 25
4. GOLD EVASIVE(GER), 3 58,0 ž. Petr Foret krk 01:40,91 6 Török Dalibor 150
5. ORSSIO(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:41,15 10 Drlík Jaroslav 250
6. RIVERTON, 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:41,22 4 Juránek Petr 170
7. DOMINIQUE(FR), 3 b 58,0 ž. Stéphane Breux kr.hlava 01:41,23 1 Tůma Pavel 55
8. MAMADYSH(FR), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:41,35 11 Šavujev Arslangirej 40
9. STREET SINGER(GB), 3 58,0 ž. Martina Havelková 15 01:44,45 2 Koplík Zdeno 450
10. DARIEN, 3 s 58,0 Michal Hrouda 10 01:46,74 9 Bartoš st. Josef 250
11. ULTIMATE FIGHT(FR), 3 58,0 Jordan Plateaux 2 01:47,13 8 Koplík Zdeno 55
Čas: 01:40,57, Mezičasy: (25,56 - 25,48 - 24,95 - 24,58)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-krk-1 1/4-1/2-kr.hlava-3/4-15-10-2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Noorthof Nv

Kůň č.5 SIR SUN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Mitchell J. 3.025 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 16:08
1094 CENA SÁZKY NA VELKÉ POŘADÍ
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAGANO GOLD(GB), 3 59,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:35,89 6 Wroblewski Grzegorz 16
2. AENEAS(IRE), 3 bj 57,5 ž. Milan Zatloukal 15 02:38,19 7 Váňa st. Josef 60
3. ARGANO, 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:38,63 5 Pejšková Ivana, Ing. 60
4. FLAMES OF HOREB(IRE), 3 j 57,0 ž. Stéphane Breux 3 02:39,02 1 Váňa st. Josef 100
5. SÁI FÉI, 3 56,0 Jiřina Andrésová 5 02:40,02 3 Andrés Dušan 170
6. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 8 02:41,67 4 Urbánek Luboš 170
Nestartovali: BETTYSUTEKI
Čas: 02:35,89, Mezičasy: (28,32 - 27,38 - 27,14 - 25,23 - 24,10 - 23,72)
Výrok: VELMI LEHCE-15-3 1/2-3-5-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (ARGANO)Marek Šimák
6 000 Kč (SÁI FÉI)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Knight J.and Cantillon E.

MP: Marek Šimák 10000 Kč (ARGANO) Quartis-Zámecký Vrch 6000 Kč (SÁI FÉI)

video

8. dostih, start 16:39
1095 CENA ARNY
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTA PADRONA(FR), 4 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:45,60 13 Urbánek Luboš 90
2. MEDICIMAN(GB), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:45,77 3 Holčák František 55
3. MERELLA(SWI), 5 55,5 ž. Jan Verner 1/2 02:45,85 12 Vocásková Helena 45
4. NOBLE FOX(FR), 8 57,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 02:46,05 4 Andrés Dušan 100
5. CATOTONIC(GB), 4 56,0 Michal Demo krk 02:46,11 9 Jelen Jaroslav 300
6. MIZURI, 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2 02:46,56 11 Zobal František 70
7. VANETA, 4 b 57,5 ž. Stéphane Breux 1 3/4 02:46,81 8 Holčák Radek 60
8. ROONY, 8 s 58,5 Michal Hrouda 3/4 02:46,92 1 Bieliková Marta 75
9. ORPHANTA, 4 57,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 02:46,93 6 Záhorová Eva 50
10. BALTIC DANCER(POL), 4 55,0 žk. Adam Florian 10 02:48,78 2 Baštová Pavlína, Ing. 200
11. LITTLE RAINBOW(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:48,99 7 Blecha Jan 150
12. MISS REEMEYA(FR), 4 58,0 Radek Man 5 02:49,97 5 Hulínský Václav, MUDr. 250
13. MILKIPOUR(FR), 4 b 53,5 Jordan Plateaux 8 02:51,67 10 Wroblewski Grzegorz 170
Čas: 02:45,60, Mezičasy: (29,91 - 28,54 - 29,70 - 29,94 - 24,84 - 22,67)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1 1/4-krk-2 1/2-1 3/4-3/4-kr.hlava-10-1 1/4-5-8

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Mlle Kneip L.& Grevet S.

Kůň č. 3 MEDICIMAN ztratil na startu cca 6 délek.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška