home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.05.2017 - Most
stav dráhy: 4.5 (měkká)
1. dostih, start 13:33
1080 Cena SBD Krušnohor
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEXCEED(GER), 6 61,0 ž. Václav Janáček LEHCE 01:25,37 6 Wroblewski Grzegorz 40
2. HELLO HOBBY(IRE), 6 61,0 ž. Petr Foret 4 01:25,98 2 Urbánek Luboš 60
3. SHEIK YERBOUTI, 5 61,0 ž. Jan Verner 1 01:26,12 4 Drlík Jaroslav 160
4. ECHO RULES(IRE), 8 s 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:26,77 5 Pišl Martin 70
5. BAHAMA PA PA(FR), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:26,91 3 Šavujev Arslangirej 270
6. OCARA(GER), 5 56,5 ž. Jiří Palík 2 1/2 01:27,43 7 Maršíčková Miroslava 110
7. DASHING HOME(GER), 5 61,0 ž. Radek Koplík 2 01:27,78 1 Šavujev Arslangirej 15
Čas: 01:25,37, Mezičasy: (14,31 - 23,67 - 22,79 - 24,60)
Výrok: LEHCE-4-1-3 1/2-1-2 1/2-2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Kůň č.7 OCARA ztratil na startu cca 2 délky. DK prošetřila výkon koně č.1 DASHING HOME a vysvětlení jezdce (zdravotní problémy) vzala na vědomí.

video

2. dostih, start 14:02
1081 Cena Ústeckého kraje.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATALIE NATY(IRE), 3 b 58,0 ž. Jan Rája BOJ 01:58,59 9 Vocásková Helena 30
2. FAMOUS VALLEY(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2   6 Vocásková Helena 200
3. FULMINE LUNA(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   4 Chaloupka Jiří 200
4. STEALING A WIN(IRE), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3/4   7 Urbánek Luboš 300
5. BELA BONITA, 3 57,5 ž. Petr Foret kr.hlava   10 Haris Ludvík 78
6. PASSEPARTOUT(GB), 3 55,0 Beysim Ferhanov 1/2   8 Wroblewski Grzegorz 30
7. GOOD SIGN(FR), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   5 Maršíčková Miroslava 70
8. LA SARENNE(FR), 3 56,5 Michal Demo krk   1 Pišl Martin 100
9. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková krk   2 Drlík Jaroslav 100
10. LYSYANARGENT(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 7   3 Blažková Helena 300
Čas: 01:58,59, Mezičasy: (14,64 - 27,14 - 26,41 - 25,04 - 25,36)
Výrok: BOJ-1/2-kr.hlava-3/4-kr.hlava-1/2-1 1/4-krk-krk-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (BELA BONITA)Gold & Turf

Majitel: Ladislav Špaček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Bolger J.S.& Corcoran J.

Kůň č.3 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: ž. Palík J. 500 Kč za hrubé a neslušné chování (DŘ § 409e).

video

3. dostih, start 14:33
1082 Cena města Bílina
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARATEUS(IRE), 7 65,5 Sertash Ferhanov JISTĚ 03:54,47 5 Vocásková Helena 13
2. NEICER(POL), 9 69,0 Radek Man 2 03:54,88 7 Sůrová Pavlína 50
3. SIMON SET, 7 68,0 ž. Jan Kratochvíl 1 1/4 03:55,06 1 Baštová Pavlína, Ing. 35
4. TANJA, 5 A 1/2 66,0 Jan Odložil 14 03:58,00 4 Novák Antonín 100
5. SCARE CROW, 5 b 68,0 ž. Dušan Andrés 10 04:00,78 3 Baštová Pavlína, Ing. 200
6. HOLIN ONE, 8 67,0 žk. Pavel Složil ml. 9 04:02,77 6 Jirátová Petra 100
7. AMERICKÝ SEN, 9 69,5 ž. Marcel Novák 5 04:03,57 2 Kvapilová Lenka 60
Nestartovali: AZTEK, FASCINATING HILL
Čas: 03:54,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-14-10-9-5

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Major D.

Kůň č.9 AZTEK nestartoval z důvodu pádu na zkušebním skoku.

video

4. dostih, start 15:03
1083 Cena statutárního města Teplice
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARLINGTON, 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:09,39 6 Záhorová Eva 30
2. PEPA HAVEL(FR), 9 56,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:09,43 5 Chaloupka Václav, Ing. 70
3. GALIS, 4 58,5 ž. Jan Verner 1/2 02:09,51 4 Haris Ludvík 100
4. FIOMI, 5 57,5 ž. Václav Janáček krk 02:09,56 1 Kantek Petr, MVDr 60
5. A DEE JOE(FR), 7 53,0 ž. Martina Havelková krk 02:09,60 3 Urbánek Luboš 60
6. RABBIT FOCUS(IRE), 4 j 59,0 ž. Michal Mach 2 1/4 02:09,97 7 Juránek Petr 30
7. WHITE GHOST, 6 57,0 Michal Hrouda 1/2 02:10,08 2 Kantek Petr, MVDr 80
8. NOWITKA, 7 55,5 ž. Martin Laube 3 02:10,55 10 Kabelková Hana 80
9. WELLGETTA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:10,58 8 Horáková Lenka 100
10. BIGI(IRE), 4 58,5 ž. Jiří Palík daleko 02:15,13 11 Vinklárek René, Bc. 80
Nestartovali: LAST OPERA SONG(FR)
Čas: 02:09,39, Mezičasy: (26,32 - 27,39 - 27,13 - 23,43 - 25,12)
Výrok: BOJ-krk-1/2-krk-krk-2 1/4-1/2-3-krk-daleko

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj Juwital-Sangrim-Team 500 Kč za ohlášenou změnu dresu (DU 16/2)

video

5. dostih, start 15:36
1084 Memoriál dr. Fankenbergera – Jarní cena města Mostu
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOSEPH, 3 58,0 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ 02:06,71 2 Tůma Pavel 50
2. KERABUSH(IRE), 3 58,0 ž. Václav Janáček hlava 02:06,73 3 Wroblewski Grzegorz 40
3. LANDARON, 3 58,0 ž. Michal Mach 2 1/4 02:07,04 6 Juránek Petr 50
4. SILVER BALL(FR), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:07,09 5 Šavujev Arslangirej 20
5. FLY FILO FLY(ITY), 3 59,5 ž. Tomáš Lukášek 9 02:08,78 1 Váňa st. Josef 30
6. TARAN(IRE), 3 56,5 Jordan Plateaux 2 02:09,16 4 Koplík Zdeno 200
Čas: 02:06,71, Mezičasy: (25,01 - 25,74 - 27,58 - 24,35 - 24,03)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/4-krk-9-2
Maj. prémie:
20 000 Kč (JOSEPH)Dr. Charvát
12 000 Kč (LANDARON)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.
video

6. dostih, start 16:20
1085 23. Memoriál Vlastimila Smolíka - Cena první dámy České republiky
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLAR ECLIPSE(GB), 6 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE 02:30,73 10 Wroblewski Grzegorz 20
2. VICTORY BOWL(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 02:31,43 8 Holčák František 120
3. VENILLIA, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:31,56 6 Růžičková Martina 100
4. FERNANDO, 7 59,0 ž. Martin Laube krk 02:31,62 9 Haris Ludvík 110
5. GOLDEN DEVIL, 4 59,0 ž. Michal Mach hlava 02:31,65 13 Juránek Petr 140
6. SANTIN(IRE), 5 57,5 ž. Jan Verner 4 02:32,30 11 Tajmr Michal 130
7. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:32,58 7 Urbánek Luboš 500
8. HAYLEY, 5 56,0 ž. Jiří Palík 8 02:33,96 1 Záhorová Eva 300
9. WILLIANN, 4 57,5 ž. Petr Foret 3/4 02:34,09 2 Germič Karel 50
10. FLOWER OF LOVE(GB), 4 57,5 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4 02:34,30 5 Holčák Radek 70
11. SAPSIREE(IRE), 7 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:34,39 3 Šatra Tomáš 160
12. APPROCAILLIS(IRE), 4 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:34,76 12 Endaltsev Igor 250
13. FRANCAISE(FR), 4 s 57,5 ž. Tomáš Lukášek 9 02:36,97 4 Váňa st. Josef 50
Čas: 02:30,73, Mezičasy: (25,63 - 24,48 - 25,32 - 27,28 - 25,19 - 22,83)
Výrok: LEHCE-5-3/4-krk-hlava-4-2-8-3/4-1 1/4-1/2-2 1/4-9

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ecurie des Monceaux

Poplatky: tr.Endaltsev I. 200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.12 APPROCAILLIS (DU 16/11)

video

7. dostih, start 16:46
1086 Cena CHARVÁT Group s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARAS(POL), 8 66,5 am. Michal Mikšovský JISTĚ 04:47,80 2 Kabelková Hana 50
2. ABBOT GREY(IRE), 8 68,0 ž. Jan Kratochvíl 1 1/4 04:48,03 3 Váňa st. Josef 100
3. DALMACIO(GER), 10 b 68,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4 04:48,24 1 Baštová Pavlína, Ing. 25
4. BAZALKA(IRE), 6 j 67,0 ž. Jaroslav Myška nos 04:48,24 6 Myšková Štěpánka 35
5. LAURIE AN, 7 66,0 Jan Odložil 3 1/4 04:48,80 5 Novák Antonín 200
6. CREOLA TIGER, 7 65,0 Jan Derych 2 1/2 04:49,25 4 Mimra Zdeněk 40
6. ELEGANT DEVIL(GER), 13 68,0 Martin Liška současně 04:49,25 7 Křídlová Tamara 150
Čas: 04:47,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-nos-3 1/4-2 1/2-současně

Majitel: Epicos, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna
video

8. dostih, start 17:18
1087 Cena Okresní hospodářské komory Most
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GARFIELD, 4 67,5 Petr Tůma V. LEHCE 03:57,37 3 Kovačík František 50
2. MARREE, 4 67,0 žk. Pavel Složil ml. 7 03:58,88 6 Tůma Pavel 25
3. LORIE, 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 7 04:00,38 4 Váňa st. Josef 70
4. MARMELADA(IRE), 4 67,5 ž. Marcel Novák 16 04:03,98 5 Kvapilová Lenka 16
5. KREMONNA, 4 63,5 Radek Man 9 04:06,04 2 Sůrová Pavlína 150
6. SONODIA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 20 04:10,59 1 Baštová Pavlína, Ing. 150
PN NIGERTA, 4 64,0 Barbora Málková     7 Růžičková Martina 75
Čas: 03:57,37, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-7-16-9-20

Majitel: Václav Říha, Trenér: Kovačík František, Chov: Říha V.

DK prošetřila pád koně č.7 NIGERTA a neshledala cizí zavinění.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav