home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.05.2017 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:01
1064 CENA DNE VÍTĚZSTVÍ
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRANDO, 3 55,5 Pavlína Filipová JISTĚ 01:16,60 2 Berthier Kateřina 120
2. MARIANKA, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:16,72 5 Zobal František 45
3. LADY HORTENZIE, 3 56,0 ž. Petr Foret krk 01:16,77 4 Chaloupka Václav 85
4. NOMBEKO(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:16,87 6 Chaloupka Jiří 22
5. MACARIO(FR), 3 57,0 ž. Stéphane Breux 1/2 01:16,95 3 Urbánek Luboš 22
6. LADY PULPIT, 3 55,5 ž. Jan Verner 7 01:17,96 1 Haris Ludvík 55
Čas: 01:16,60, Mezičasy: (27,12 - 24,92 - 24,56)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-1/2-1/2-7

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef
video

2. dostih, start 14:33
1065 CENA AJANTY
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAYDA(IRE), 3 55,5 ž. Stéphane Breux JISTĚ 01:13,85 5 Váňa Tomáš 20
2. PARKETA, 5 53,0 Pavlína Filipová 1 01:14,00 6 Berthier Kateřina 90
3. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 55,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:14,09 7 Endaltsev Igor 45
4. ALEXANDR(IRE), 4 60,0 Jiřina Andrésová 1 1/2 01:14,35 8 Andrés Dušan 130
5. TRAFFIC TOUR, 10 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:14,54 4 Křídlová Tamara 110
6. HYACINT(GER*), 8 b 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:14,63 2 Seménka Zdeněk 120
7. MY CHARLIE MAN(GB), 6 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:14,89 1 Syslová Lenka 85
8. DODYBUD(IRE), 8 61,5 ž. Martin Laube 1 01:15,07 10 Bieliková Marta 160
9. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 j 61,0 žk. David Liška 8 01:16,56 3 Luka Václav 50
S J`EN REVE DEJA(FR), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář     9 Hurt Tomáš 60
Čas: 01:13,85, Mezičasy: (25,49 - 23,89 - 24,47)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 1/2-1 1/4-1/2-1 3/4-1-8

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Medlaur Partnership

Kůň č.8 ALEXANDR byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Bieliková M. 200 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.10 DODYBUD (DU 16/11).

video

3. dostih, start 15:04
1066 MEMORIÁL JANA KOŠŤÁLA
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIONEL(IRE), 4 58,0 ž. Martin Laube BOJ 01:28,35 7 Pejšková Ivana 75
2. ARCHIPENKA(GB), 3 58,5 ž. Jan Rája hlava 01:28,39 4 Vocásková Helena 20
3. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:28,50 6 Urbánek Luboš 25
4. TAGUGU(GER), 7 53,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/2 01:28,78 8 Chaloupka Václav 160
5. YES APRIL, 3 s 54,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:28,98 5 Drlík Jaroslav 120
6. CHUAN CHE, 9 j 60,5 Michal Hrouda 3/4 01:29,13 9 Bieliková Marta 75
7. LAFRANCO, 8 s 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:29,45 1 Seménka Zdeněk 150
8. DRTINA, 6 55,5 Pavlína Filipová 3/4 01:29,59 3 Berthier Kateřina 90
9. LIA ASHAMAL, 5 64,0 Radek Man 15 01:31,42 2 Jelínková Petra 120
Čas: 01:28,35, Mezičasy: (13,91 - 24,68 - 23,05 - 26,71)
Výrok: BOJ-hlava-3/4-1 1/2-1 1/4-3/4-2 3/4-3/4-15

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Sutton R.
video

4. dostih, start 15:33
1067 CENA EMONT BOHEMIA, s. r. o.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE GELATO, 3 57,0 ž. Michal Mach JISTĚ 01:27,99 4 Juránek Petr 55
2. POULINE, 6 b 59,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:28,25 8 Křídlová Tamara 75
3. MONTE CHRISTO, 5 61,0 žk. Adam Florian 1/2 01:28,33 1 Bieliková Marta 55
4. IBAR, 7 b 60,0 ž. Jan Verner krk 01:28,39 2 Pohanka Ladislav 80
5. SÁBA, 4 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:28,49 7 Olehla Čestmír 100
6. FUR COAT(FR), 7 60,5 Michal Hrouda 1/2 01:28,59 5 Fedorowicz Vladislav 40
7. ALFA WOLF(IRE), 6 59,5 žk. David Liška 1 3/4 01:28,89 9 Luka Václav 35
8. ILISSA DESERT(FR), 4 b 55,5 ž. Jaromír Šafář 5 01:29,80 6 Toušek Daniel 80
9. CHARISMATIC, 5 58,5 ž. Jan Rája 1 3/4 01:30,10 3 Kub Petr 140
10. TANITSCHKA(GER), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:30,21 10 Chaloupka Václav 90
Čas: 01:27,99, Mezičasy: (15,24 - 25,01 - 22,09 - 25,65)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-krk-1/2-1/2-1 3/4-5-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (MONTE GELATO)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

MP: Rabbit Trhový Štěpánov 10000 Kč (MONTE GELATO)

video

5. dostih, start 16:08
1068 69. JARNÍ CENA KLISEN
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FASHION QUEEN(GER), 3 58,0 ž. Rene Piechulek TUHÝ BOJ 01:37,85 8 Barsig Claudia 23
2. POLYANTA(ITY*), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:37,94 2 Török Dalibor 20
3. SAŠA(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:38,41 7 Váňa Tomáš 60
4. COFFOLA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:38,43 5 Luka Václav 85
5. JOHANKA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:38,80 9 Myšková Štěpánka 250
6. KATARINA, 3 58,0 ž. Stéphane Breux 4 01:39,48 4 Tůma Pavel 170
7. CHICA QUERIDA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:39,97 1 Wroblewski Grzegorz 120
8. LIKE A TRINITY(GB), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 01:40,27 6 Koplík Zdeno 250
9. SEXY PRINCESS, 3 58,0 ž. Martina Havelková 5 01:41,17 3 Kvapilová Lenka 350
10. GOLDEN SARAH, 3 58,0 ž. Michal Mach 3 01:41,79 10 Juránek Petr 450
Čas: 01:37,85, Mezičasy: (25,10 - 25,16 - 22,45 - 25,14)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2 3/4-kr.hlava-2 1/2-4-3 1/2-2-5-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (POLYANTA(ITY*))DS Pegas
12 000 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: Rennstall Barsig(GER), Trenér: Barsig Claudia, Chov: Frau Barsig C.

Kůň č.8 FASHION QUEEN byl vybrán k antidopingové kontrole. MP: DS Pegas 20000 Kč (POLYANTA(ITY*)) Syndikát 3B 12000 Kč (JOHANKY)

video

6. dostih, start 16:40
1069 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ONDREÁŠ, 4 58,5 žk. Daniel Vyhnálek JISTĚ 01:57,08 11 Pejšková Ivana 40
2. LABOND, 6 b 54,5 žk. Aneta Trnková 3/4 01:57,22 5 Sýkorová Marcela 100
3. WAR HORSE(POL), 5 61,5 žk. Simona Laubeová 2 1/4 01:57,63 6 Mourek František 75
4. POLYANTE(GER), 6 59,0 žk. Lucie Fialová 3/4 01:57,77 12 Fedorowicz Vladislav 55
5. LADAR, 5 58,5 žk. David Liška 4 01:58,54 1 Kantek Petr 50
6. REDARMOON, 7 j 56,0 žk. Michaela Maláčová 1 1/4 01:58,73 9 Franko Jozef 170
7. LATRIB, 8 s 60,5 žk. Adam Florian 1/2 01:58,82 2 Sýkorová Marcela 45
8. CALABRIE, 12 55,0 žk. David Dygrýn 2 01:59,19 4 Kantek Petr 250
9. RED TIGER, 4 s 49,5 žk. Valerie Vyhnálková 1/2 01:59,30 3 Hlavatý Pavel 130
10. HOLGER(IRE), 4 59,0 žk. Barbora Hejnová 1/2 01:59,41 10 Blažková Helena 80
11. LEMESÍNA, 7 66,5 žk. Pavel Složil ml. 7 02:00,65 7 Kantek Petr 100
Nestartovali: KINDER JOY
Čas: 01:57,08, Mezičasy: (15,09 - 24,03 - 26,75 - 23,56 - 27,36)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/4-3/4-4-1 1/4-1/2-2-1/2-1/2-7

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: VH+Flash

Sankce: žkLaubeová S.200 Kč za nadměrné použití bičíku a 200 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:07
1070 CENA KVĚTNOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIAN LASS(IRE), 7 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:52,94 1 Jelen Jaroslav 90
2. MAGIC TIROL(POL), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:53,09 6 Hurt Tomáš 90
3. FLORENTINA(POL), 4 63,0 Beysim Ferhanov 1/2 01:53,19 3 Wroblewski Grzegorz 37
4. LUSK, 5 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:53,24 9 Horová Oliva 55
5. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:53,46 8 Luka Václav 30
6. RHEEDIA, 5 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:53,64 4 Horáková Lenka 160
7. DUDLIK(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:54,04 10 Chaloupka Jiří 160
8. DANG GIA(GER), 7 64,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:54,27 5 Hulínský Václav 75
9. JOHNNY WHISTLE, 4 61,5 ž. Jan Rája 2 01:54,67 7 Myšková Štěpánka 60
10. ZAFFER(FR), 4 54,0 ž. Stéphane Breux 5 01:55,77 2 Urbánek Luboš 55
Čas: 01:52,94, Mezičasy: (13,37 - 24,76 - 26,37 - 22,10 - 26,34)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-krk-1 1/4-1 1/4-2-1 1/4-2-5

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Kilnamoragh Stud
video

8. dostih, start 17:37
1071 CENA BOSNY
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVŽEN(GB), 3 54,0 žk. David Liška JISTĚ 02:41,36 9 Myšková Štěpánka 75
2. SOCIETY SOLVENT, 3 53,0 Michal Hrouda 1 1/2 02:41,58 10 Olehla Čestmír 150
3. NICK(GER*), 3 57,0 ž. Petr Foret krk 02:41,65 2 Török Dalibor 50
4. LODGIA ROCK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:41,69 7 Myšková Štěpánka 33
5. MANSUR, 3 s 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 02:41,84 1 Kvapilová Lenka 90
6. CHRISALA, 3 54,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:42,31 6 Růžičková Martina 130
7. MISS MAMOOL(GER), 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:42,40 5 Neuberg Filip 40
8. DANCING BOLEK(POL*), 3 57,0 ž. Stéphane Breux 3 1/2 02:43,13 8 Wroblewski Grzegorz 50
9. CHARMING GIRL, 3 55,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:43,38 4 Zobal František 110
10. GINGER, 3 55,5 ž. Michal Mach 5 02:44,45 3 Kovačík František 130
Čas: 02:41,36, Mezičasy: (29,81 - 26,11 - 27,13 - 28,68 - 23,67 - 25,96)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-hlava-1-2 1/2-1/2-3 1/2-1 1/4-5

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Litex Commerce

Sankce: ž. Mach M. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška