home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2017 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 14:06
1056 HANDICAP MEMORIAL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CADBEE, 5 s 55,0 ž. Martin Laube BOJ 01:23,77 1 Berthier Kateřina 200
2. NEVER NOW(GER), 4 b 59,0 žk. Aneta Trnková 1/2 01:23,88 3 Brož Jiří 300
3. SERESCO, 7 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:24,06 5 Brož Jiří 50
4. VALMONT, 8 57,0 Jiřina Andrésová hlava 01:24,07 8 Duchoň Tomáš 35
5. STRAIGHTWHISKEY(FR), 8 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:24,18 4 Kantek Petr, MVDr 140
6. SVITAVA, 5 53,0 ž. Martina Havelková 1 01:24,39 6 Germič Karel 80
7. BANDERELLAS, 5 58,5 am. Jindřich Fabris 1 1/2 01:24,64 2 Mimra Zdeněk 40
8. OUR LASS(IRE), 7 58,5 Michal Hrouda 8 01:26,15 7 Kantek Petr, MVDr 25
9. DIAMANT, 4 s 53,0 ž. Zuzana Vokálková 3 1/2 01:26,86 9 Bělka Martin 360
Čas: 01:23,77, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1-hlava-1/2-1-1 1/2-8-3 1/2
Majitel: Blue Star, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Hlaváčová J.

Poplatek: stáj Bellicus Racing 2 x 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č. 4 STRAIGHTWHISKEY a č. 7 OUR LASS (DU čl. 16/1).

video

2. dostih, start 14:33
1057 STEEPLECHASE NUTRIHORSE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NINE(GER), 6 67,5 Radek Man JISTĚ 04:39,40 3 Sůrová Pavlína 100
2. GAUNER DANON(GER), 11 s 70,5 ž. Jaroslav Myška 2 1/4 04:39,88 12 Myšková Štěpánka 20
3. SAPFÓ, 10 68,0 ž. Lukáš Matuský 10 04:42,20 1 Holčák František 50
4. NORVÍNO, 5 A 1/2 67,0 žk. Pavel Složil ml. 4 04:43,04 7 Popelka Stanislav 140
5. DODO DANCER(FR), 4 63,0 ž. Jan Kratochvíl 2 04:43,41 11 Váňa st. Josef 50
6. ABRET, 6 70,0 ž. Marcel Novák 7 04:44,90 8 Kejzlar Přemek 60
Z LA MILLA, 7 b 67,0 Martin Liška     2 Ilíková Kateřina 250
Z LUK, 5 70,0 ž. Dušan Andrés     4 Marcová Petra 250
ZN TAKEELA, 7 67,0 Jan Odložil     5 Zobal František 50
Z LORIE, 4 60,0 Patrick Boekhout     6 Váňa st. Josef 60
Z RABBIT LIBRETTIST(GB), 9 69,0 Michal Kubík     9 Juránek Petr 78
PN LEDGER, 6 b 67,5 Barbora Málková     10 Růžičková Martina 150
Čas: 04:39,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-10-4-2-7
Majitel: Estrella, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: Gest.Isarland

Sankce: j. Man R. 1000 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:05
1058 HANDICAP CENA PENZIONU SPARING HOLÉ VRCHY
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 0 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EPOCH(IRE), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:01,28 1 Váňa Tomáš 18
2. PALE MARTINI(GER), 4 53,0 ž. Jan Verner 1/2 01:01,37 7 Germič Karel 60
3. TULUM(FR), 12 58,5 am. Jindřich Fabris nos 01:01,38 2 Mimra Zdeněk 90
4. LADISLAV, 5 49,5 Jiřina Andrésová krk 01:01,40 6 Chaloupka Václav, Ing. 220
5. RABBIT MAKFI(GB), 4 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3/4 01:01,52 4 Juránek Petr 90
6. YORDANA, 7 58,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4 01:01,66 5 Holčák Radek 40
7. POULINE, 6 b 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:01,74 3 Křídlová Tamara 100
Čas: 01:01,28, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-nos-krk-3/4-3/4-1/2
Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Aleyrion Bloodstock Ltd

Kůň č.3 POULINE ztratil na startu cca 2 délky.

video

4. dostih, start 15:37
1059 CENA STÁJE LUKA - TRDELNÍK.COM
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUXIA, 3 55,5 ž. Jan Verner V. LEHCE 01:43,94 1 Haris Ludvík 30
2. KISSI STURM, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 8 01:45,53 11 Míček Milan, Ing. 200
3. PRINCESS RYANA, 3 b 58,0 ž. Martin Laube hlava 01:45,56 2 Piruch Jozef 35
4. APAS ROCKA, 3 51,5 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:45,58 4 Vocásková Helena 55
5. PLAYBOY, 3 s 54,5 ž. Zuzana Vokálková 1/2 01:45,66 8 Holčák Radek 170
6. TURENGO, 3 j 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:45,82 7 Kroutilík Jaroslav 250
7. BON JOUR, 3 58,0 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:46,56 6 Mimra Zdeněk 29
8. LIMITED EDITION, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:47,44 9 Zobal František 110
9. ANJOLLI, 3 sj 52,0 Michal Hrouda krk 01:47,50 5 Juránek Petr 150
10. RUBEN, 3 51,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:47,78 3 Hulínský Václav, MUDr. 300
Nestartovali: WINGET
Čas: 01:43,94, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-hlava-kr.hlava-1/2-3/4-3 3/4-4 1/2-krk-1 1/2
Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: ž. Vokálková Z. 500 Kč za křižování koně č.2 PRINCESS RYANA koněm č.8 PLAYBOY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 16:10
1060 CENA SUPRACHOR A MK KOVOKON ALFE S.R.O.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONZIK(FR*), 6 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:50,54 2 Havlíčková Zdena, Ing. 22
2. MARY YEATS(IRE), 6 56,0 žk. Dana Bořánková 3/4 01:50,69 6 Vocásková Helena 140
3. QUALIFLYER, 5 58,5 žk. David Dygrýn 1 01:50,84 9 Hlavatý Pavel 35
4. ANSHOA, 4 j 55,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:51,06 3 Haris Ludvík 90
5. ČAMILLA, 4 s 55,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:51,15 5 Hurt Tomáš 40
6. COLD AS ICE(POL), 6 51,5 Jiřina Andrésová 1 01:51,37 1 Křídlová Tamara 360
7. TETRAROSE(USA), 5 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:51,80 10 Kub Ivan 90
8. SECRETIVE LORD, 4 s 62,0 ž. Michal Mach 3 01:52,43 7 Juránek Petr 55
9. LACORANA, 4 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:53,12 8 Horáková Lenka 100
10. CAROLINS, 4 j 53,0 ž. Zuzana Vokálková 3 01:53,76 4 Berthier Kateřina 360
Čas: 01:50,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1-1 1/4-1/2-1-2 1/4-3-3 1/2-3
Majitel: Epona, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

6. dostih, start 16:36
1061 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI CONSEQ
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THEOPHILOS(FR), 7 b 70,0 ž. Jan Kratochvíl LEHCE 05:27,46 6 Váňa st. Josef 27
2. NAPASTNIK(POL), 5 69,0 ž. Jan Faltejsek 7 05:28,49 5 Török Dalibor 20
3. AL BUSTAN(IRE), 7 70,0 ž. Dušan Andrés hlava 05:28,52 8 Popelka Stanislav 45
4. ROCKINGER(GB), 8 70,0 ž. Niklas Lovén krk 05:28,58 7 Bodlák Radim 170
5. PARETO, 10 70,0 žk. Pavel Složil ml. 1/2 05:28,68 1 Poles Pavel 160
6. MAUGLÍ, 11 70,0 Martin Liška 1 3/4 05:28,93 3 Slabý Petr, Mgr. 350
7. SOROS(POL), 11 70,0 ž. Marcel Novák 4 05:29,69 4 Váňa st. Josef 78
8. MARL BORA, 11 70,0 Jan Odložil daleko 05:35,69 2 Žalud Radek 300
Z ROCKNROBIN(IRE), 6 70,0 ž. Lukáš Matuský     9 Holčák František 100
Čas: 05:27,46, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-hlava-krk-1/2-1 3/4-4-daleko
Majitel: Dostihový klub iSport-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras De Beauvoir,Mme&Mr Michenot Ch.,T.
video

7. dostih, start 17:14
1062 Cena Hotelu Olympionik
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIUTANT(POL), 8 55,5 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 02:27,89 9 Hurt Tomáš 70
2. BEST BOX(POL), 6 b 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:27,92 13 Hurt Tomáš 150
3. TIALINE, 4 55,5 ž. Jan Verner 3/4 02:28,05 3 Haris Ludvík 35
4. ALLANIS(GB), 9 57,0 žk. Adam Florian 2 1/2 02:28,51 2 Zobal František 80
5. CRUEL MOLE JOE(IRE), 7 58,5 am. Soňa Bodláková 1/2 02:28,63 1 Tůma Pavel 40
6. SACAMIRO, 4 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:28,73 10 Ilíková Kateřina 500
7. FROZEN BOSON(IRE), 4 j 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 02:29,20 6 Blažková Helena 180
8. VINNE ROSE, 4 b 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:29,41 8 Růžičková Martina 600
9. CHERRIES, 5 51,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:29,88 4 Žalud Radek 130
10. FATYMA, 4 60,5 Michal Hrouda 2 02:30,22 12 Juránek Petr 23
11. WELLGETTA, 4 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 02:30,87 5 Horáková Lenka 80
12. DELFÍN, 4 s 53,0 žk. David Liška 12 02:32,92 11 Mourek František 500
13. OMBRETARIUS, 4 54,5 ž. Martina Havelková 8 02:34,10 7 Germič Karel 400
14. MAR BEAR, 4 s 57,0 ž. Jiří Palík 11 02:36,17 14 Pohanka Ladislav, Ing. 550
Nestartovali: KREMONNA, RIO GRANDE
Čas: 02:27,89, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3/4-2 1/2-1/2-1/2-2 3/4-1 1/4-2 1/2-2-3-12-8-11
Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Kůň č.11 DELFÍN ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Žalud R. 500 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ §337).

video

8. dostih, start 17:43
1063 HANDICAP CENA SPOLEČNOSTI AUTO OPAT
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONYATTA, 5 62,0 ž. Jan Rája BOJ 02:30,09 8 Kub Ivan 60
2. TAURUS, 7 55,0 žk. Adam Florian krk 02:30,13 7 Jirka Petr 50
3. HEURE, 6 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:30,39 3 Derych Vladimír 40
4. CALIOPE, 4 b 52,0 Michal Hrouda 1 1/4 02:30,62 6 Slavíček Josef 170
5. ZLOMEK, 4 59,0 ž. Petr Foret krk 02:30,68 2 Michal Jiří 200
6. SAVAGE, 7 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:30,85 10 Kantek Petr, MVDr 300
7. WILLY WONKA, 6 53,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:31,34 13 Pohanka Ladislav, Ing. 40
8. ARMANNO, 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:31,82 4 Mimra Zdeněk 78
9. MANDALOUN BOY(FR), 5 64,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:32,32 5 Hurt Tomáš 78
10. WELL RISK, 6 65,5 ž. Dušan Andrés 3 02:32,99 14 Andrés Dušan 210
11. CIMO, 7 56,0 ž. Michal Mach krk 02:33,06 1 Brož Jiří 440
12. LADY`S MAN, 5 b 62,0 ž. Martin Laube 1/2 02:33,16 12 Pišl Martin 78
13. CALABRIE, 12 53,0 am. Petra Hrubá 12 02:36,00 11 Kantek Petr, MVDr 500
14. PASANTA, 5 b 57,0 ž. Jiří Palík 14 02:39,13 9 Pohanka Ladislav, Ing. 350
Nestartovali: DETERMIS, HOLGER(IRE), KINDER JOY
Čas: 02:30,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1 1/4-krk-3/4-2 1/2-2 1/2-2 1/2-3-krk-1/2-12-14
Majitel: DUE-daně, účetnictví, ekonomika, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: tr.Hurt T. 200 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č. 5 MANDALOUN BOY (DU čl. 16/11), stáj Bellicus racing 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č. 10 SAVAGE (DU čl. 16/1)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír