home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 29.04.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 10:06
1049 Cena města Karlovy Vary - Preiss Stadt Karlsbad
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NED, 3 56,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:46,58 3 Andrés Dušan 60
2. WAVE OF GRACIE, 3 56,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:46,94 6 Piruch Jozef 50
3. CONAN, 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:47,17 2 Haris Ludvík 25
4. LORIEN(GER*), 3 56,0 ž. Petr Foret krk 01:47,24 5 Török Dalibor 27
5. MORGAN, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:47,34 1 Petrlík Allan 35
6. CAVIAR SILVER, 3 57,0 ž. Michal Mach 5 01:48,05 4 Jirátová Petra 100
Čas: 01:46,58, Mezičasy: (26,82 - 27,96 - 25,99 - 25,81)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/2-krk-1/2-5

Majitel: Premin - Pecháček, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Pecháček J.

Kůň č.4 CAVIAR SILVER ztratil na startu cca 2 délky, kůň č.5 LORIEN ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 10:33
1050 Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDAR(FR), 5 55,5 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:40,87 10 Šavujev Arslangirej 17
2. LEXCEED(GER), 6 b 59,5 ž. Václav Janáček 5 01:41,69 9 Wroblewski Grzegorz 40
3. OCARA(GER), 5 58,0 ž. Jiří Palík 5 01:42,51 5 Maršíčková Miroslava 85
4. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:42,92 4 Urbánek Luboš 78
5. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:43,10 8 Endaltsev Igor 100
6. SKYLINE RUNNER(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:43,34 7 Šavujev Arslangirej 60
7. BULPIT, 4 sj 59,5 ž. Jan Verner 7 01:44,53 2 Haris Ludvík 120
8. MISS REEMEYA(FR), 4 58,0 ž. Martin Laube krk 01:44,62 1 Hulínský Václav 110
9. DOUBRAVKA(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 10 01:46,72 6 Bartoš st. Josef 150
10. MILKIPOUR(FR), 4 sj 56,5 Beysim Ferhanov 13 01:49,31 3 Wroblewski Grzegorz 100
Čas: 01:40,87, Mezičasy: (25,79 - 25,75 - 26,36 - 22,97)
Výrok: VELMI LEHCE-5-5-2 1/2-1 1/4-1 1/2-7-krk-10-13

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Kůň č.3 MILKIPOUR ztratil na startu cca 6 délek, kůň č.4 FACTS AND FIGURES ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Ferhanov B. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

3. dostih, start 11:13
1051 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYSTIC GOLFER, 6 53,0 ž. Jan Verner LEHCE 02:39,72 11 Hronová Ilona 160
2. ARLINGTON, 5 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 5 02:40,55 8 Záhorová Eva 40
3. WANIKORO, 4 56,0 ž. Martin Laube 1 02:40,71 3 Horová Oliva 70
4. QUEST ROYAL(SRB), 6 52,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:40,78 1 Neuberg Filip 78
5. SANTA PADRONA(FR), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:40,81 10 Urbánek Luboš 120
6. FABRYAN, 4 b 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:40,86 12 Váňa Tomáš 80
7. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 02:41,03 2 Drlík Jaroslav 78
8. URBAN JOY(IRE), 4 62,5 Jan Kratochvíl 1 3/4 02:41,30 13 Urbánek Luboš 100
9. LATIGERA, 4 61,5 Michal Hrouda 3/4 02:41,45 6 Juránek Petr 150
10. SNEZENKA(IRE), 5 56,5 ž. Václav Janáček 1/2 02:41,52 5 Luka Václav 35
11. PERCHTA(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája nos 02:41,53 4 Vocásková Helena 78
12. ČÁRYREJKA, 6 58,5 ž. Petr Foret 4 02:42,29 9 Olehla Čestmír 60
Nestartovali: CHARROS, KATCHABA(USA)
Čas: 02:39,72, Mezičasy: (26,91 - 27,73 - 29,00 - 26,13 - 26,33 - 23,62)
Výrok: LEHCE-5-1-krk-hlava-krk-1-1 3/4-3/4-1/2-nos-4

Majitel: DS Hronovi, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hřebčín Křenek

Kůň č.5 SNEZENKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 11:41
1052 Visprion Cup - Visprion Cup
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADMEN, 5 58,5 žk. Adam Florian BOJ 02:13,04 1 Růžičková Martina 78
2. WIMBLEDON, 4 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 02:13,07 7 Stašková Eva 150
3. HERBEBOIS, 7 54,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:13,18 4 Drlík Jaroslav 78
4. VEGAS LAS, 5 51,0 Jiřina Andrésová 1/2 02:13,27 13 Pejšková Ivana 110
5. KALYPSO OF GRACIE, 5 b 63,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:13,46 9 Piruch Jozef 100
6. SOPRAN TORUS(ITY), 4 s 56,0 ž. Petr Foret 1/2 02:13,56 8 Kub Petr 80
7. MARKER SUN, 8 56,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:13,78 5 Pišl Martin 40
8. RABBIT FOCUS(IRE), 4 j 64,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:14,46 10 Juránek Petr 100
9. OSTKÖNIG(IRE), 6 sj 56,0 ž. Jan Verner 2 02:14,81 12 Haris Ludvík 60
10. WHITE GHOST, 6 62,0 Michal Hrouda 1 1/4 02:15,02 6 Kantek Petr 70
11. PATRICIE(FR*), 4 51,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:15,08 2 Vašina Josef 100
12. DE COCCINELLE(GB), 4 s 55,0 ž. Vendula Korečková 2 02:15,44 3 Váňa Tomáš 100
Nestartovali: ATLETHICA, HONEY BUNNY
Čas: 02:13,04, Mezičasy: (26,66 - 28,16 - 27,78 - 26,53 - 23,91)
Výrok: BOJ-hlava-3/4-1/2-1 1/4-1/2-1 1/4-3-2-1 1/4-krk-2

Majitel: HC Amphora-Hora, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

Kůň č.6 WHITE GHOST ztratil na startu 3 délky. Sankce: tr. Piruch J.400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů (DŘ § 344) u koně č.9 KALYPSO OF GRACIE Stáj Zdeněk Kavka 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu (DŘ § 105) u koně č.12 OSTKÖNIG.

video

5. dostih, start 12:35
1053 Jarní cena Fredricks & von der Horst - Frühjarspreis Fredricks & von der Horst
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK CANYON(FR), 3 60,0 ž. Petr Foret BOJ 02:14,12 3 Török Dalibor 17
2. NAGANO GOLD(GB), 3 56,0 ž. Jan Verner kr.hlava   4 Wroblewski Grzegorz 35
3. FIGHTING LIPS(IRE), 3 56,0 ž. Jiří Palík 4   5 Tůma Pavel 70
4. AENEAS(IRE), 3 j 56,0 ž. Václav Janáček 2   1 Váňa st. Josef 90
5. MUJAHID BRAVE, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 8   2 Juránek Petr 90
6. FLAMES OF HOREB(IRE), 3 j 56,0 ž. Martin Laube 1/2   6 Váňa st. Josef 100
7. MISS MAMOOL(GER), 3 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2   7 Neuberg Filip 150
Čas: 02:14,12, Mezičasy: (29,98 - 28,85 - 27,94 - 26,01 - 21,34)
Výrok: BOJ-kr.hlava-4-2-8-1/2-1 1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (MUJAHID BRAVE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Collet J.& M.& M.L.

Kůň č.5 FIGHTING LIPS byl vybrán k antidopingové kontrole. MP: Rabbit Trhový Štěpánov 12500 Kč (MUJAHID BRAVE)

video

6. dostih, start 13:40
1054 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:29,53 11 Záhorová Eva 60
2. VĚDMA, 5 54,0 Jiřina Andrésová 2 03:29,82 8 Andrés Dušan 78
3. SHADOW MOON, 9 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 03:30,21 6 Stašková Eva 78
4. PLAYMONKA, 4 58,0 ž. Jan Rája hlava 03:30,24 12 Vocásková Helena 55
5. SANTOS(IRE), 4 58,0 ž. Petr Foret 1 1/2 03:30,51 7 Török Dalibor 25
6. ALLEGRO, 7 59,0 ž. Václav Janáček 3/4 03:30,66 3 Jelínková Petra 110
7. MASHA, 6 53,0 Michal Hrouda 3 03:31,12 2 Olehla Čestmír 120
8. POLIDAR, 4 b 56,0 ž. Martin Laube krk 03:31,18 9 Vašina Josef 110
9. LOOP LOVE(GB), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 8 03:32,96 10 Urbánek Luboš 40
10. NORMAN(FR*), 4 56,0 ž. Michal Mach 10 03:35,11 1 Török Dalibor 120
11. TERZIAN, 4 60,0 Radek Man 11 03:37,52 4 Baštová Pavlína 210
Nestartovali: CONCORD OF GRACIE(IRE)
Čas: 03:29,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-hlava-1 1/2-3/4-3-krk-8-10-11

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.11 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:09
1055 Dostih Karlovarského kraje - Karslbadbezirk Rennen
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAMELAI, 6 54,5 ž. Jan Verner BOJ 01:30,94 6 Kub Ivan 60
2. CUSTER, 4 s 50,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:31,00 1 Vinklárek René 60
3. YONAS ART(IRE), 6 66,5 ž. Václav Janáček 2 1/4 01:31,43 4 Kantek Petr 48
4. ROMANTIK, 5 56,0 žk. Adam Florian hlava 01:31,47 5 Růžičková Martina 40
5. VIKTORIE VALLY, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:31,51 2 Chaloupka Jiří 40
6. RAKIA, 4 s 60,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:31,94 7 Váňa Tomáš 70
7. ISHMIR, 4 59,0 Radek Man 3 1/4 01:32,62 3 Váňa Tomáš 100
Čas: 01:30,94, Mezičasy: (13,29 - 24,70 - 25,60 - 27,35)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-hlava-hlava-2 1/4-3 1/4

Majitel: Sauter, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Verner J.1000 Kč za křižování koně č.4 YONAS ART koněm č.6 CAMELAI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Nový Otakar, Mgr.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav