home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 29.04.2017 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.0 (měkká)
1. dostih, start 10:06
1049 Cena města Karlovy Vary - Preiss Stadt Karlsbad
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NED, 3 56,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:46,58 3 Andrés Dušan 60
2. WAVE OF GRACIE, 3 56,0 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:46,94 6 Piruch Jozef 50
3. CONAN, 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:47,17 2 Haris Ludvík 25
4. LORIEN(GER*), 3 56,0 ž. Petr Foret krk 01:47,24 5 Török Dalibor 27
5. MORGAN, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:47,34 1 Petrlík Allan 35
6. CAVIAR SILVER, 3 57,0 ž. Michal Mach 5 01:48,05 4 Jirátová Petra 100
Čas: 01:46,58, Mezičasy: (26,82 - 27,96 - 25,99 - 25,81)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/2-krk-1/2-5
Majitel: Premin - Pecháček, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Pecháček J.

Kůň č.4 CAVIAR SILVER ztratil na startu cca 2 délky, kůň č.5 LORIEN ztratil na startu cca 3 délky.

video

2. dostih, start 10:33
1050 Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDAR(FR), 5 55,5 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:40,87 10 Šavujev Arslangirej 17
2. LEXCEED(GER), 6 b 59,5 ž. Václav Janáček 5 01:41,69 9 Wroblewski Grzegorz 40
3. OCARA(GER), 5 58,0 ž. Jiří Palík 5 01:42,51 5 Maršíčková Miroslava 85
4. FACTS AND FIGURES(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:42,92 4 Urbánek Luboš 78
5. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:43,10 8 Endaltsev Igor 100
6. SKYLINE RUNNER(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:43,34 7 Šavujev Arslangirej 60
7. BULPIT, 4 sj 59,5 ž. Jan Verner 7 01:44,53 2 Haris Ludvík 120
8. MISS REEMEYA(FR), 4 58,0 ž. Martin Laube krk 01:44,62 1 Hulínský Václav, MUDr. 110
9. DOUBRAVKA(IRE), 4 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 10 01:46,72 6 Bartoš st. Josef 150
10. MILKIPOUR(FR), 4 sj 56,5 Beysim Ferhanov 13 01:49,31 3 Wroblewski Grzegorz 100
Čas: 01:40,87, Mezičasy: (25,79 - 25,75 - 26,36 - 22,97)
Výrok: VELMI LEHCE-5-5-2 1/2-1 1/4-1 1/2-7-krk-10-13
Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Kůň č.3 MILKIPOUR ztratil na startu cca 6 délek, kůň č.4 FACTS AND FIGURES ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: j. Ferhanov B. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 Kg v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

3. dostih, start 11:13
1051 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYSTIC GOLFER, 6 53,0 ž. Jan Verner LEHCE 02:39,72 11 Hronová Ilona 160
2. ARLINGTON, 5 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 5 02:40,55 8 Záhorová Eva 40
3. WANIKORO, 4 56,0 ž. Martin Laube 1 02:40,71 3 Horová Oliva, Ing. 70
4. QUEST ROYAL(SRB), 6 52,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:40,78 1 Neuberg Filip 78
5. SANTA PADRONA(FR), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:40,81 10 Urbánek Luboš 120
6. FABRYAN, 4 b 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:40,86 12 Váňa Tomáš 80
7. ELLA(FR), 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 02:41,03 2 Drlík Jaroslav 78
8. URBAN JOY(IRE), 4 62,5 Jan Kratochvíl 1 3/4 02:41,30 13 Urbánek Luboš 100
9. LATIGERA, 4 61,5 Michal Hrouda 3/4 02:41,45 6 Juránek Petr 150
10. SNEZENKA(IRE), 5 56,5 ž. Václav Janáček 1/2 02:41,52 5 Luka Václav, Ing. 35
11. PERCHTA(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája nos 02:41,53 4 Vocásková Helena 78
12. ČÁRYREJKA, 6 58,5 ž. Petr Foret 4 02:42,29 9 Olehla Čestmír, MVDr. 60
Nestartovali: CHARROS, KATCHABA(USA)
Čas: 02:39,72, Mezičasy: (26,91 - 27,73 - 29,00 - 26,13 - 26,33 - 23,62)
Výrok: LEHCE-5-1-krk-hlava-krk-1-1 3/4-3/4-1/2-nos-4
Majitel: DS Hronovi, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hř.Křenek

Kůň č.5 SNEZENKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 11:41
1052 Visprion Cup - Visprion Cup
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KADMEN, 5 58,5 žk. Adam Florian BOJ 02:13,04 1 Růžičková Martina 78
2. WIMBLEDON, 4 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 02:13,07 7 Stašková Eva, Ing. 150
3. HERBEBOIS, 7 54,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:13,18 4 Drlík Jaroslav 78
4. VEGAS LAS, 5 51,0 Jiřina Andrésová 1/2 02:13,27 13 Pejšková Ivana, Ing. 110
5. KALYPSO OF GRACIE, 5 b 63,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:13,46 9 Piruch Jozef 100
6. SOPRAN TORUS(ITY), 4 s 56,0 ž. Petr Foret 1/2 02:13,56 8 Kub Petr 80
7. MARKER SUN, 8 56,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:13,78 5 Pišl Martin 40
8. RABBIT FOCUS(IRE), 4 j 64,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:14,46 10 Juránek Petr 100
9. OSTKÖNIG(IRE), 6 sj 56,0 ž. Jan Verner 2 02:14,81 12 Haris Ludvík 60
10. WHITE GHOST, 6 62,0 Michal Hrouda 1 1/4 02:15,02 6 Kantek Petr, MVDr 70
11. PATRICIE(FR*), 4 51,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:15,08 2 Vašina Josef 100
12. DE COCCINELLE(GB), 4 s 55,0 ž. Vendula Korečková 2 02:15,44 3 Váňa Tomáš 100
Nestartovali: ATLETHICA, HONEY BUNNY
Čas: 02:13,04, Mezičasy: (26,66 - 28,16 - 27,78 - 26,53 - 23,91)
Výrok: BOJ-hlava-3/4-1/2-1 1/4-1/2-1 1/4-3-2-1 1/4-krk-2
Majitel: HC Amphora-Hora, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

Kůň č.6 WHITE GHOST ztratil na startu 3 délky. Sankce: tr. Piruch J.400 Kč za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů (DŘ § 344) u koně č.9 KALYPSO OF GRACIE Stáj Zdeněk Kavka 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu (DŘ § 105) u koně č.12 OSTKÖNIG.

video

5. dostih, start 12:35
1053 Jarní cena Fredricks & von der Horst - Frühjarspreis Fredricks & von der Horst
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK CANYON(FR), 3 60,0 ž. Petr Foret BOJ 02:14,12 3 Török Dalibor 17
2. NAGANO GOLD(GB), 3 56,0 ž. Jan Verner kr.hlava   4 Wroblewski Grzegorz 35
3. FIGHTING LIPS(IRE), 3 56,0 ž. Jiří Palík 4   5 Tůma Pavel 70
4. AENEAS(IRE), 3 j 56,0 ž. Václav Janáček 2   1 Váňa st. Josef 90
5. MUJAHID BRAVE, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 8   2 Juránek Petr 90
6. FLAMES OF HOREB(IRE), 3 j 56,0 ž. Martin Laube 1/2   6 Váňa st. Josef 100
7. MISS MAMOOL(GER), 3 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2   7 Neuberg Filip 150
Čas: 02:14,12, Mezičasy: (29,98 - 28,85 - 27,94 - 26,01 - 21,34)
Výrok: BOJ-kr.hlava-4-2-8-1/2-1 1/2
Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Collet J.& M.& M.L.

Kůň č.5 FIGHTING LIPS byl vybrán k antidopingové kontrole. MP: Rabbit Trhový Štěpánov 12500 Kč (MUJAHID BRAVE)

video

6. dostih, start 13:40
1054 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAVIELLA, 4 57,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:29,53 11 Záhorová Eva 60
2. VĚDMA, 5 54,0 Jiřina Andrésová 2 03:29,82 8 Andrés Dušan 78
3. SHADOW MOON, 9 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 03:30,21 6 Stašková Eva, Ing. 78
4. PLAYMONKA, 4 58,0 ž. Jan Rája hlava 03:30,24 12 Vocásková Helena 55
5. SANTOS(IRE), 4 58,0 ž. Petr Foret 1 1/2 03:30,51 7 Török Dalibor 25
6. ALLEGRO, 7 59,0 ž. Václav Janáček 3/4 03:30,66 3 Vašinová Petra 110
7. MASHA, 6 53,0 Michal Hrouda 3 03:31,12 2 Olehla Čestmír, MVDr. 120
8. POLIDAR, 4 b 56,0 ž. Martin Laube krk 03:31,18 9 Vašina Josef 110
9. LOOP LOVE(GB), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 8 03:32,96 10 Urbánek Luboš 40
10. NORMAN(FR*), 4 56,0 ž. Michal Mach 10 03:35,11 1 Török Dalibor 120
11. TERZIAN, 4 60,0 Radek Man 11 03:37,52 4 Baštová Pavlína, Ing. 210
Nestartovali: CONCORD OF GRACIE(IRE)
Čas: 03:29,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-hlava-1 1/2-3/4-3-krk-8-10-11
Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.11 RAVIELLA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:09
1055 Dostih Karlovarského kraje - Karslbadbezirk Rennen
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAMELAI, 6 54,5 ž. Jan Verner BOJ 01:30,94 6 Kub Ivan 60
2. CUSTER, 4 s 50,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:31,00 1 Vinklárek René, Bc. 60
3. YONAS ART(IRE), 6 66,5 ž. Václav Janáček 2 1/4 01:31,43 4 Kantek Petr, MVDr 48
4. ROMANTIK, 5 56,0 žk. Adam Florian hlava 01:31,47 5 Růžičková Martina 40
5. VIKTORIE VALLY, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:31,51 2 Chaloupka Jiří 40
6. RAKIA, 4 s 60,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:31,94 7 Váňa Tomáš 70
7. ISHMIR, 4 59,0 Radek Man 3 1/4 01:32,62 3 Váňa Tomáš 100
Čas: 01:30,94, Mezičasy: (13,29 - 24,70 - 25,60 - 27,35)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-hlava-hlava-2 1/4-3 1/4
Majitel: Sauter, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Verner J.1000 Kč za křižování koně č.4 YONAS ART koněm č.6 CAMELAI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Nový Otakar, Mgr.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav