home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.04.2017 - Praha
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 14:03
1041 CENA KAPLAN
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER BALL(FR), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář ZADRŽENĚ 01:52,00 6 Šavujev Arslangirej 20
2. NEGBEN, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 15   3 Blažková Helena 130
3. GOLDEN SARAH, 3 58,5 Michal Hrouda 5   9 Juránek Petr 65
4. GOOD SIGN(FR), 3 56,5 Beysim Ferhanov 3/4   2 Maršíčková Miroslava 100
5. LA SANTIAGA(GER), 3 56,5 ž. Petr Foret 1/2   11 Hlavatý Pavel 120
6. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Urbánek Luboš 130
7. ARKANIE(GB), 3 61,0 ž. Jan Rája 5   10 Vocásková Helena 30
8. CHARMING GIRL, 3 s 55,5 ž. Vendula Korečková 1   8 Zobal František 200
9. PLAYBOY, 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 3 1/2   7 Holčák Radek 90
Nestartovali: DIVOKÁ TYGŘICE, WAVE OF GRACIE, ZACHARY MILA
Čas: 01:52,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-5-3/4-1/2-3/4-5-1-3 1/2-3

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

Mezičasy neměřeny.

video

2. dostih, start 14:33
1042 CENA DERMACOL
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALAZZO CORSINI(IRE), 3 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:40,31 8 Wroblewski Grzegorz 13
2. ORSSIO(FR), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:40,53 9 Drlík Jaroslav 70
3. NATALIE NATY(IRE), 3 53,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:41,17 2 Vocásková Helena 150
4. MARKOS, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:41,50 1 Zobal František 160
5. WOVKA(IRE), 3 j 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:42,01 3 Luka Václav, Ing. 150
6. STUKE(GER*), 3 59,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:42,17 6 Holčák Radek 60
7. STEALING A WIN(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:42,51 4 Urbánek Luboš 350
8. SIGI(IRE), 3 53,0 žk. David Liška 1/2 01:42,61 7 Luka Václav, Ing. 200
9. DALTON(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:42,82 10 Hurt Tomáš 350
10. FANEGA STAR, 3 s 60,5 Michal Hrouda 1 01:43,00 11 Juránek Petr 150
Nestartovali: SCHEMIIK(GB)
Čas: 01:40,31, Mezičasy: (25,29 - 24,83 - 25,57 - 24,62)
Výrok: BOJ-1 1/4-4 1/2-2 1/4-3 1/2-1-2 1/4-1/2-1 1/2-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (MARKOS)DS Malá Morávka

Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Melito Syndicate

Poplatky: tr. Vocásková H.200 Kč za dodatečné ohlášené použití lícních beránků u koně č.2 NATALIE NATY (DU 16/11). MP: DS Malá Morávka 10000 Kč (MARKOS)

video

3. dostih, start 15:03
1043 CENA GERLACH
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOBAL GIRL(GER), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:12,90 3 Maršíčková Miroslava 150
2. ARISTOTELES, 4 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:13,00 8 Hulínský Václav, MUDr. 40
3. ARCHIPENKA(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:13,19 2 Vocásková Helena 15
4. TWINKY, 6 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:13,29 6 Jelen Jaroslav 140
5. ILISSA DESERT(FR), 4 b 56,5 Michal Hrouda krk 01:13,33 1 Toušek Daniel, Ing. 120
6. VALMONT, 8 53,0 Jiřina Andrésová 3/4 01:13,45 12 Duchoň Tomáš 40
7. MARIANKA, 3 50,0 žk. Simona Laubeová 1/2 01:13,57 10 Zobal František 300
8. NEVER NOW(GER), 4 60,0 Radek Man 3/4 01:13,69 9 Brož Jiří 300
9. SORAHHO, 5 59,5 am. Jindřich Fabris nos 01:13,69 4 Brož Jiří 55
10. DEMON KING(IRE), 10 s 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 01:13,87 7 Kub Ivan 110
11. LAFRANCO, 8 s 60,5 Kateřina Hlubučková 6 01:14,89 5 Seménka Zdeněk 90
12. KÁRL, 6 49,0 ž. Martina Havelková nos 01:14,90 13 Hanousek Ladislav 150
13. TAMID, 5 s 54,5 ž. Vendula Korečková 5 01:15,93 11 Bartoš st. Josef 110
Čas: 01:12,90, Mezičasy: (24,69 - 23,38 - 24,83)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-3/4-krk-3/4-1/2-3/4-nos-1-6-nos-5

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Gestüt Auenquelle

DK vyslechla j. Hlubučkovou K. z důvodu nedostatečného vyjetí koně č.5 LAFRANCO v cílové rovině a vysvětlení jezdkyně (podezření na zdravotní indispozici koně) vzala na vědomí (DŘ § 361). Sankce: am. Fabris J. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 15:33
1044 CENA RIGIPS (12. Memoriál Jaroslava Maška)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DASHING HOME(GER), 5 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE 01:23,45 4 Šavujev Arslangirej 37
2. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:24,04 5 Wroblewski Grzegorz 16
3. CELINE MY HEART(GB), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:24,16 3 Syslová Lenka 300
4. SHEIK YERBOUTI, 5 58,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:24,65 9 Drlík Jaroslav 85
5. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 7 62,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:24,70 6 Holčák František 55
6. ANITSCHKA(IRE), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:24,90 7 Šatra Tomáš 70
7. JARAHI(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:24,98 1 Urbánek Luboš 170
8. NYANI TOMBA(IRE), 7 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:25,53 8 Blažková Helena 140
9. BAHAMA PA PA(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:28,12 2 Šavujev Arslangirej 200
Čas: 01:23,45, Mezičasy: (13,13 - 23,55 - 23,12 - 23,65)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-2 3/4-krk-1 1/4-1/2-3-daleko

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Frau Matusche B.u.B.

Poplatek: stáj Joly 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 ANITSCHKA ke startu (DU 16/5). Sankce: ž. Vokálková Z. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) ž. Korečková V. 2000 Kč a odnětí licence na 3 dostih.dny, tj.7.5., 13.5. a 14.5.2017 (DU 18/e) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 16:08
1045 CENA VODAFONE & OCENĚNÍ ČESKÝH LÍDRŮ (28. Memoriál prof. Václava Michala)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMADYSH(FR), 3 57,5 ž. Radek Koplík BOJ 01:24,89 7 Šavujev Arslangirej 33
2. ZOCK(FR), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:24,94 6 Blažková Helena 37
3. RIVERTON, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:25,00 4 Juránek Petr 170
4. GOLD EVASIVE(GER), 3 57,5 ž. Petr Foret 3 01:25,41 1 Török Dalibor 20
5. DARIEN, 3 s 58,0 ž. Jan Rája 5 01:26,26 2 Bartoš st. Josef 140
6. LANDARON, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:26,51 8 Juránek Petr 200
7. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2 01:27,21 3 Haris Ludvík 60
8. ADAMANT ROCK(IRE), 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:27,45 5 Kabelková Hana 250
Čas: 01:24,89, Mezičasy: (14,88 - 23,17 - 22,66 - 24,18)
Výrok: BOJ-krk-1/2-3-5-1 1/2-4 1/2-1 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (RIVERTON)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (DARIEN)Licehamr-Bartoš

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

MP: Rabbit Trhový Štěpánov 20000 Kč (RIVERTON) Licehamer-Bartoš 12000 Kč (DARIEN)

video

6. dostih, start 16:40
1046 CENA EXPOBANK
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 4 51,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:53,84 9 Menclová Aneta 65
2. AIGER, 4 s 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:53,98 3 Hála Libor, MVDr. 130
3. AKACIE, 4 52,0 am. Helena Březinová 1 3/4 01:54,26 8 Knauer Martin 160
4. ONDREÁŠ, 4 j 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:54,27 1 Pejšková Ivana, Ing. 20
5. MATYSEK(IRE), 4 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,40 15 Tajmr Michal 120
6. WAR HORSE(POL), 5 55,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:54,42 13 Mourek František 150
7. LA LAGION, 7 52,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:54,56 11 Pejšková Ivana, Ing. 75
8. ZAIRO, 8 62,5 Michal Hrouda krk 01:54,61 17 Křídlová Tamara 100
9. NADĚJE, 4 56,0 žk. Adam Florian krk 01:54,66 16 Voršilková Helena, Ing. 200
10. FAWATHEEQ(GER), 5 j 62,0 ž. Jan Rája 1/2 01:54,76 2 Brož Jiří 250
11. RAYLENE, 4 49,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:55,20 10 Šatra Tomáš 170
12. CANDLE IN THE WIND, 5 57,5 am. Petra Florianová 2 1/2 01:55,64 14 Šatra Tomáš 150
13. YES MAN(FR), 9 62,0 žk. David Liška 2 1/4 01:56,02 7 Germič Karel 70
14. BEAUTIFUL BOND, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:56,53 4 Soukup Václav 170
15. ADRASTEIA(GB), 7 58,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:56,86 6 Horová Oliva, Ing. 70
16. I LOVE BUGABOO, 4 57,0 ž. Petr Foret 13 01:59,38 5 Schillová Barbora, MVDr. 150
Nestartovali: GOLDY
Čas: 01:53,84, Mezičasy: (14,48 - 24,22 - 24,95 - 24,61 - 25,58)
Výrok: BOJ-3/4-1 3/4-nos-3/4-kr.hlava-3/4-krk-krk-1/2-2 3/4-2 1/2-2 1/4-3-2-13

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

DK vyslechla ž. Foreta P. z důvodu nevyjetí koně č.5 I LOVE BUGABOO od distančního mezníku a vysvětlení jezdce (kůň špatně dýchal) vzala na vědomí. Sankce: tr. Ing. Pejšková I. 1000 Kč za neohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.1 ONDREÁŠ (DŘ § 310), stáj DS Ondra, Matyáš, Flash 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu u koně č.13 WAR HORSE (DŘ § 105).

video

7. dostih, start 17:07
1047 CENA ARCADIS - l. oddělení
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROP, 8 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:58,35 8 Jelen Jaroslav 70
2. LUSK, 5 61,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:58,63 7 Horová Oliva, Ing. 55
3. NAMID STAR(FR), 6 b 55,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:58,66 5 Růžičková Martina 90
4. JOHNNY WHISTLE, 4 64,0 žk. Adam Florian 1/2 01:58,76 4 Myšková Štěpánka 75
5. ALFA WOLF(IRE), 6 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:59,02 3 Luka Václav, Ing. 20
6. OMBRELETTO(POL), 5 50,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 01:59,40 9 Duchoň Tomáš 140
7. APENIN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:59,60 6 Chaloupka Václav, Ing. 110
8. LAST OPERA SONG(FR), 4 56,0 ž. Petr Foret krk 01:59,65 2 Blažek Svatoslav 45
9. WINNER STARS, 6 61,0 am. Jindřich Fabris 2 1/4 01:59,99 1 Haris Ludvík 45
Čas: 01:58,35, Mezičasy: (17,18 - 27,39 - 27,00 - 23,43 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-1/2-1 1/2-2 1/2-1 1/4-krk-2 1/4

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
video

8. dostih, start 17:36
1048 CENA DAIKIN - II. Oddělení
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIC TIROL(POL), 4 57,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:53,33 1 Hurt Tomáš 150
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:53,39 7 Petrlík Allan 30
2. SINGAPORE SPICE(FR), 5 54,5 ž. Vendula Korečková současně 01:53,39 9 Drlík Jaroslav 25
4. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 58,5 žk. David Liška 1 01:53,57 5 Luka Václav, Ing. 35
5. SURIKATA, 4 53,0 Kateřina Hlubučková 1 01:53,71 6 Růžičková Martina 50
6. RABBIT PERCY(GB), 4 bj 59,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:53,73 8 Juránek Petr 150
7. A DEE JOE(FR), 7 49,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:53,75 3 Urbánek Luboš 100
8. JOHANNES KEPLER(GB), 9 59,0 žk. Lucie Fialová 1 01:53,90 2 Mourek František 75
9. KATCHABA(USA), 8 50,0 Jiřina Andrésová 2 01:54,18 4 Březina Ladislav, Ing. 160
Čas: 01:53,33, Mezičasy: (13,23 - 26,47 - 24,58 - 24,71 - 24,34)
Výrok: BOJ-krk-současně-1-1-kr.hlava-kr.hlava-1-2

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: stáj BORS Břeclav a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.5 PRINCE OF GRACIE (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučabová Eliška