home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.04.2017 - Praha
stav dráhy: 4.4 (pružná)
1. dostih, start 14:03
1009 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIGHTING LIPS(IRE), 3 b 60,0 ž. Stephane Breux JISTĚ 02:42,00 2 Tůma Pavel 16
2. ARGANO, 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:42,20 6 Pejšková Ivana, Ing. 90
3. LODGIA ROCK, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:42,80 4 Myšková Štěpánka 40
4. MANSUR, 3 s 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 02:43,40 3 Kvapilová Lenka 90
5. SOCIETY SOLVENT, 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:43,70 5 Olehla Čestmír, MVDr. 100
6. KRIS ROCK, 3 58,0 ž. Jan Rája 9 02:45,70 1 Vocásková Helena 30
Čas: 02:42,00, Mezičasy: (28,10 - 29,44 - 28,80 - 26,24 - 25,22 - 24,20)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/2-3 1/4-1 1/4-9
Majitel: Dr.Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Stall Parthenaue
video

2. dostih, start 14:32
1010 CENA EVROPSKÉHO POHÁRU ŽOKEJŮ 2017
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BON JOUR, 3 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:29,80 7 Mimra Zdeněk 90
2. ARKANIE(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:29,90 3 Vocásková Helena 33
3. SEXY PRINCESS, 3 58,5 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:30,20 1 Kvapilová Lenka 25
4. NOMBEKO(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:30,30 6 Chaloupka Jiří 55
5. MACARIO(FR), 3 j 57,0 ž. Vendula Korečková krk 01:30,30 4 Urbánek Luboš 80
6. YES APRIL, 3 s 57,5 ž. Jan Verner 4 3/4 01:31,10 2 Drlík Jaroslav 55
PN MORGAN, 3 b 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev     5 Petrlík Allan 55
Čas: 01:29,80, Mezičasy: (15,10 - 24,78 - 24,70 - 25,22)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 3/4-1/2-krk-4 3/4
Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Žid J.+ Mimra Z.

Kůň č. 4 MACARIO zavinil pád koně č.5 MORGAN. Sankce: ž. Korečková V. 2000 Kč za nerovnou a nebezpečnou jízdu po startu (DŘ §364 b, c).

video

3. dostih, start 15:02
1011 CENA MUZIKÁLU KRYSAŘ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CELINE MY HEART(GB), 4 55,5 ž. Stephane Breux JISTĚ 01:14,10 8 Syslová Lenka 110
2. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 5 j 54,5 ž. Szczepan Mazur 2 1/4 01:14,60 3 Luka Václav, Ing. 23
3. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 54,0 ž. Martina Havelková 1 01:14,70 10 Endaltsev Igor 200
4. EPOCH(IRE), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:14,80 9 Váňa st. Josef 150
5. J`EN REVE DEJA(FR), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:15,20 6 Hurt Tomáš 110
6. BULPIT, 4 sj 60,0 ž. Jiří Palík krk 01:15,20 5 Haris Ludvík 110
7. ZORAYA LUNA(GER), 7 54,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 01:15,70 4 Andrés Dušan 75
8. DOUBRAVKA(IRE), 4 52,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:15,90 2 Bartoš st. Josef 90
9. DRAGUEUSE(FR), 4 56,0 žk. Adam Florian 1 1/4 01:16,10 12 Germič Karel 200
10. DODYBUD(IRE), 8 58,5 am. Jindřich Fabris 6 01:17,30 1 Bieliková Marta 28
11. COLD AS ICE(POL), 6 b 53,0 žk. David Liška 2 3/4 01:17,90 7 Křídlová Tamara 200
12. DELFÍN, 4 52,5 žk. Lucie Fialová 14 01:20,90 11 Mourek František 170
Čas: 01:14,10, Mezičasy: (24,70 - 24,90 - 24,50)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1-1/2-2 1/4-krk-2 1/2-1 1/4-1 1/4-6-2 3/4-14
Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Mrs James Wigan

Kůň č. 11 DELFÍN ztratil na startu cca 6 délek, kůň č. 1 DODYBUD a č. 6 J`EN REVE DEJA ztratili na startu cca 2 délky.

video

4. dostih, start 15:35
1012 43. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTA(ITY*), 3 57,5 ž. Petr Foret V. LEHCE 01:27,50 5 Török Dalibor 40
2. CHICA QUERIDA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 4 1/2 01:28,30 10 Wroblewski Grzegorz 90
3. COFFOLA(IRE), 3 57,5 ž. Szczepan Mazur 3/4 01:28,40 6 Luka Václav, Ing. 35
4. MAYDA(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:28,40 9 Váňa Tomáš 80
5. KATARINA, 3 57,5 ž. Stephane Breux kr.hlava 01:28,40 7 Tůma Pavel 40
6. JOHANKA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:28,60 2 Myšková Štěpánka 65
7. BELA BONITA, 3 57,5 ž. Jiří Palík 5 01:29,60 3 Haris Ludvík 170
8. LA SARENNE(FR), 3 57,5 ž. Martin Laube 2 01:30,00 1 Pišl Martin 130
9. LA SANTIAGA(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:30,00 4 Hlavatý Pavel 200
10. FINÁLE, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 3/4 01:30,30 8 Haris Ludvík 120
Čas: 01:27,50, Mezičasy: (15,10 - 24,83 - 23,50 -24,07)
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-3/4-kr.hlava-kr.hlava-3/4-5-2-krk-1 3/4
Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.5 POLYANTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: Tr. WROBLEWSKI G. 1000 Kč za neohlášené použití lícních beránků u koně č.10 CHICA QUERIDA (DŘ § 310). Majitelské prémie: DS Pegas (POLYANTA(ITY*) 20000 Kč Dr.Charvát (KATARINA) 12000 Kč

video

5. dostih, start 16:04
1013 CENA DERBY KLUBU
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIGGY BLUE, 5 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:42,60 5 Jelen Jaroslav 110
2. SUN FOR LIFE(GB), 9 j 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:42,80 11 Drlík Jaroslav 65
3. MARIONEL(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:43,10 7 Pejšková Ivana, Ing. 85
4. MARKER SUN, 8 60,5 ž. Martin Laube 1 1/4 01:43,40 8 Pišl Martin 75
5. LEMESÍNA, 7 59,0 žk. Jakub Spáčil 1 1/4 01:43,60 3 Kantek Petr, MVDr 75
6. YONAS ART(IRE), 6 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:43,70 4 Kantek Petr, MVDr 130
7. ARMANNO, 6 49,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 1/4 01:44,30 9 Mimra Zdeněk 150
8. AKACIE, 4 52,5 am. Helena Březinová 1 3/4 01:44,70 10 Knauer Martin 130
9. TAMID, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:45,20 6 Bartoš st. Josef 35
10. RAKIA, 4 s 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:45,50 2 Váňa Tomáš 55
11. VIKTORIE VALLY, 4 s 50,5 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:45,50 1 Chaloupka Jiří 30
Čas: 01:42,60, Mezičasy: (26,50 - 24,77 - 25,23 - 26,10)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-3 1/4-1 3/4-3-1 1/4-kr.hlava
Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.
video

6. dostih, start 16:33
1014 59. VELKÁ DUBNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FATHER FROST(IRE), 5 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ 01:52,60 3 Váňa st. Josef 75
2. ALDZARB(IRE), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:52,60 6 Šavujev Arslangirej 100
3. SOLAR ECLIPSE(GB), 6 58,0 ž. Szczepan Mazur 3/4 01:52,80 8 Wroblewski Grzegorz 25
4. DALLY HIT(IRE), 6 59,5 ž. Jiří Palík 4 1/4 01:53,60 2 Pejšková Ivana, Ing. 25
5. GOLDEN DEVIL, 4 59,5 ž. Martin Laube 3 01:54,20 10 Juránek Petr 250
6. JOHNNY WHISTLE, 4 59,5 ž. Vendula Korečková 6 01:55,60 9 Myšková Štěpánka 350
7. APPROCAILLIS(IRE), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:55,80 5 Endaltsev Igor 200
8. JARAHI(IRE), 4 j 59,5 ž. Petr Foret 5 01:57,00 1 Urbánek Luboš 350
9. SAPSIREE(IRE), 7 58,0 ž. Jan Rája 6 01:58,40 7 Šatra Tomáš 200
10. URBAN JOY(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 11 02:00,70 4 Urbánek Luboš 300
Čas: 01:52,60, Mezičasy: (15,10 - 23,84 - 24,19 - 24,19 - 25,28)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3/4-4 1/4-3-6-1 1/2-5-6-11
Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Prendergast B.

Sankce: ž Murzabayev B. 3750 Kč a ž..Mazur S. 563 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:04
1015 CENA KORANA
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 8 s 56,5 Jiřina Andrésová TUHÝ BOJ 02:25,80 2 Bieliková Marta 90
2. KITE OF GRACIE, 7 58,0 ž. Jan Verner kr.hlava 02:25,80 1 Horáková Lenka 40
3. FATYMA, 4 58,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:26,10 3 Juránek Petr 30
4. ELLA(FR), 5 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:26,40 6 Drlík Jaroslav 55
5. SNEZENKA(IRE), 5 j 57,5 žk. David Liška krk 02:26,50 5 Luka Václav, Ing. 40
6. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:26,50 4 Urbánek Luboš 55
7. LORIE, 4 50,5 žk. Simona Laubeová 1 1/2 02:26,80 10 Váňa st. Josef 100
8. FROZEN BOSON(IRE), 4 59,0 ž. Michal Mach 7 02:28,30 9 Blažková Helena 100
9. NINETEEN, 5 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev daleko 02:34,10 8 Váňa st. Josef 90
Nestartovali: KATCHABA(USA)
Čas: 02:25,80, Mezičasy: (16,00 - 25,99 - 26,75 - 26,50 - 25,05 - 25,51)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-krk-1/2-1 1/2-7-daleko
Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.2 ROONY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 17:31
1016 CENA ALBIONA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KERABUSH(IRE), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:26,20 4 Wroblewski Grzegorz 25
2. MUJAHID BRAVE, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:26,70 2 Juránek Petr 90
3. JOSEPH, 3 59,5 ž. Stephane Breux krk 02:26,70 6 Tůma Pavel 20
4. SÁI FÉI, 3 56,5 Jiřina Andrésová 6 02:27,80 3 Andrés Dušan 150
5. SOLAI, 3 55,5 ž. Szczepan Mazur 7 02:29,20 1 Luka Václav, Ing. 70
6. ARGAMI, 3 58,0 ž. Jan Verner 14 02:31,90 5 Haris Ludvík 90
7. LYSYANARGENT(FR), 3 56,5 ž. Michal Mach 3/4 02:32,10 7 Blažková Helena 100
Čas: 02:26,20, Mezičasy: (16,09 - 26,88 - 26,24 - 27,54 - 24,37 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-6-7-14-3/4
Majitel: MUDr.Eva Nieslaniková, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: McCutcheon P.& H.

Majitelské prémie: Rabbit Trhový Štěpánov (MUJAHID BRAVE) 10000 Kč Dr.Charvát (JOSEPH) 6000 Kč Quartis-Zámecký Vrch (SAI FÉI) 4000 Kč

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška