home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 17.09.2017 - Praha
stav dráhy: 3.4 (pružná)
1. dostih, start 14:01
1327 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARMELLA(FR), 2 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:14,48 3 Török Dalibor 25
2. SAMANDA MANDURA(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:14,57 1 Vocásková Helena 28
3. SICILIAN ROCK(IRE), 2 54,5 žk. David Liška 1 1/2 01:14,80 6 Pejšková Ivana, Ing. 100
4. PLAY ROCKA, 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 01:14,81 7 Vocásková Helena 33
5. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 2 57,0 ž. Jan Verner 7 01:16,35 4 Petrlík Allan 85
6. LADY DYNAMITE(FR), 2 54,0 Pavlína Filipová 10 01:18,58 2 Berthier Kateřina 140
Nestartovali: ANIS HELLISIO
Čas: 01:14,48, Mezičasy: (26,14 - 24,68 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-nos-7-10

Majitel: DS Pegas, Trenér: Török Dalibor, Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

2. dostih, start 14:34
1328 CENA FONDU PARVEST AQUA
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIKTORIE VALLY, 4 s 54,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:15,02 6 Chaloupka Jiří 25
2. LAKAR, 7 bj 54,0 žk. David Liška nos 01:15,02 12 Bieliková Marta 160
3. RAYLENE, 4 s 51,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:15,40 5 Šatra Tomáš 200
4. VALMONT, 8 s 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:15,61 2 Duchoň Tomáš 55
5. SVITAVA, 5 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:15,98 9 Germič Karel 50
6. ISHMIR, 4 56,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:16,13 10 Váňa Tomáš 130
7. LYSYANARGENT(FR), 3 61,5 Nela Jirásková 2 01:16,44 13 Blažková Helena 250
8. MACESHKA, 5 62,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:16,65 1 Kantek Petr, MVDr 90
9. TWINKY, 6 61,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:16,82 3 Jelen Jaroslav 110
10. KRYSPIAN, 5 55,0 Michal Demo 2 01:17,16 4 Chaloupka Jiří 130
11. GASO, 5 s 51,0 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:17,17 7 Kroutilík Jaroslav 300
12. KÁRL, 6 57,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:17,31 11 Hanousek Ladislav 65
13. LADY PULPIT, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:19,71 8 Haris Ludvík 110
Čas: 01:15,02, Mezičasy: (26,36 - 24,98 - 23,68)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-2 1/4-1 1/4-2 1/4-3/4-2-1 1/4-1 1/4-2-kr.hlava-3/4-daleko

Majitel: Nico, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Mellen Josef

Kůň č.2 VALMONT ztratil na startu cca 2 délky.

video

3. dostih, start 15:02
1329 CENA NN FONDŮ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARDONIE, 5 s 53,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:13,81 5 Kroutilík Jaroslav 140
2. MONTE CHRISTO, 5 64,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:14,00 6 Bieliková Marta 25
3. LADY HORTENZIE, 3 52,0 Jiřina Andrésová hlava 01:14,03 8 Chaloupka Václav, Ing. 120
4. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 4 62,5 žk. David Liška 3/4 01:14,16 11 Endaltsev Igor 50
5. HYACINT(GER*), 8 b 63,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:14,34 9 Seménka Zdeněk 70
6. TANITSCHKA(GER), 6 s 59,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 2 1/4 01:14,75 10 Chaloupka Václav, Ing. 100
7. IBAR, 7 b 62,5 ž. Jan Verner 1/2 01:14,83 4 Pohanka Ladislav, Ing. 80
8. DEMON KING(IRE), 10 s 56,5 ž. Petr Foret 3/4 01:14,99 12 Kub Ivan 150
9. LAFRANCO, 8 b 63,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:15,13 1 Seménka Zdeněk 55
10. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 j 53,5 žk. Aneta Trnková 1 1/2 01:15,38 3 Sýkorová Marcela, Ing. 150
11. SANG DE LA VIE, 4 53,5 Pavlína Filipová 1 1/2 01:15,63 2 Berthier Kateřina 200
12. ARISTOTELES, 4 51,0 am. Michaela Kacerová nos 01:15,63 7 Hulínský Václav, MUDr. 85
Čas: 01:13,81, Mezičasy: (25,28 - 24,55 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-3/4-1 1/4-2 1/4-1/2-3/4-3/4-1 1/2-1 1/2-nos

Majitel: BEMA Racing, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž. Foret P. 1500 Kč za křižování koně č.8 LADY HORTENZIE a poté křižování koně č.1 LAFRANCO koněm č.12 DEMON KING v cílové rovině (DŘ § 364c).

video

4. dostih, start 15:32
1330 CENA ZNOVÍNU ZNOJMO
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIGGY BLUE, 5 55,0 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:42,34 3 Jelen Jaroslav 110
2. TROPICAL BOND, 6 b 60,0 ž. Petr Foret nos 01:42,34 6 Jirátová Petra 70
3. FINÁLE, 3 61,5 ž. Jan Rája krk 01:42,40 9 Haris Ludvík 30
4. DUDLIK(GB), 4 s 61,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:42,41 10 Chaloupka Jiří 80
5. JENNY WALKER(IRE), 3 b 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:42,65 5 Váňa Tomáš 30
6. FUR COAT(FR), 7 59,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:43,06 8 Fedorowicz Vladislav 90
7. MALQ(FR), 10 62,0 Radek Man 3 01:43,52 4 Sůrová Pavlína 170
8. DETEKCE, 6 62,0 žk. David Liška 2 1/2 01:44,04 7 Kantek Petr, MVDr 120
9. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 56,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:44,06 11 Urbánek Luboš 60
10. ILISSA DESERT(FR), 4 b 52,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:44,28 2 Toušek Daniel, Ing. 90
Nestartovali: IMAN(POL)
Čas: 01:42,34, Mezičasy: (27,60 - 26,22 - 24,56 - 23,96)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-krk-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-3-2 1/2-kr.hlava-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÁLE)DAR

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.

Kůň č.3 TIGGY BLUE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:01
1331 CENA OVB
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOSSOLIE, 4 s 50,5 Jiřina Andrésová BOJ 01:52,83 15 Andrés Dušan 140
2. KISSI STURM, 3 j 61,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:52,87 14 Míček Milan, Ing. 65
3. WINNER STARS, 6 62,0 žk. David Liška 2 1/2 01:53,33 10 Haris Ludvík 25
4. CANDLE IN THE WIND, 5 55,0 Adam Florian 3 1/2 01:54,01 9 Voršilková Helena, Ing. 85
5. DRAMA, 5 b 59,5 Pavlína Filipová 2 01:54,29 11 Berthier Kateřina 75
6. ONDREÁŠ, 4 52,0 Michal Hrouda 1/2 01:54,37 13 Pejšková Ivana, Ing. 150
7. EOWYN, 4 56,0 ž. Kateřina Hlubučková nos 01:54,47 5 Menclová Aneta 90
8. OMBRELETTO(POL), 5 56,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:54,48 6 Duchoň Tomáš 110
9. WELLGETTA, 4 b 53,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:54,50 3 Horáková Lenka 170
10. MISS REEMEYA(FR), 4 53,5 am. Michaela Kacerová 2 1/2 01:54,99 1 Hulínský Václav, MUDr. 110
11. A DEE JOE(FR), 7 56,0 žk. Aneta Trnková krk 01:55,05 8 Brož Jiří 150
12. SINGAPORE SPICE(FR), 5 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:55,42 12 Drlík Jaroslav 85
13. PRAGMACE, 3 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:55,67 7 Votava Jaroslav 160
14. SEXY PRINCESS, 3 59,5 ž. Martina Havelková hlava 01:55,70 2 Kvapilová Lenka 110
Nestartovali: RABBIT FOCUS(IRE)
Čas: 01:52,83, Mezičasy: (14,00 - 23,88 - 24,44 - 26,10 - 24,41)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-3 1/2-2-1/2-nos-1/2-hlava-2 1/2-krk-2 1/4-2 1/4-hlava

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Bruna V.MUDr.

DK vyslechla j. Floriana A. a ž. Ráju J. Sankce: j. Florian A. 500 Kč za tísnění koně č.12 SINGAPORE SPICE koněm č.9 CANDLE IN THE WIND v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu.

video

6. dostih, start 16:32
1332 VELKÁ CENA CONSEQ
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1125 + 2475 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUKHARI(FR), 5 58,0 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ 01:52,87 10 Wroblewski Grzegorz 150
2. PRIVATE RYAN, 4 54,5 Adam Florian kr.hlava 01:52,88 5 Šatra Tomáš 80
3. FANTASTICADVENTURE(GER), 4 j 57,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:53,12 2 Urbánek Luboš 85
4. URBI ET ORBI(GER), 5 58,5 ž. Vendula Korečková krk 01:53,18 14 Syslová Lenka 50
5. JOHANKA, 3 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:53,30 3 Myšková Štěpánka 130
6. SHEIK YERBOUTI, 5 59,5 ž. Jan Rája 3/4 01:53,44 1 Drlík Jaroslav 140
7. LUSK, 5 55,5 žk. David Liška nos 01:53,45 8 Horová Oliva, Ing. 120
8. TROP, 8 55,0 Michal Demo 1 1/4 01:53,63 6 Jelen Jaroslav 170
9. INDIAN LASS(IRE), 7 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:53,75 13 Jelen Jaroslav 100
10. SAPSIREE(IRE), 7 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 01:53,77 11 Šatra Tomáš 200
11. FABRYAN, 4 b 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:54,17 7 Váňa Tomáš 120
12. RIVERTON, 3 60,5 ž. Jan Verner 1/2 01:54,24 4 Petrlík Allan 40
13. DANG GIA(GER), 7 57,5 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:54,47 12 Hulínský Václav, MUDr. 75
14. PEPA HAVEL(FR), 9 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:54,60 9 Chaloupka Václav, Ing. 120
Čas: 01:52,87, Mezičasy: (14,94 - 23,88 - 24,51 - 26,51 - 23,03)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/2-krk-1/2-3/4-nos-1 1/4-3/4-hlava-2 1/2-1/2-1 1/4-1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (JOHANKA)Syndikát 3B

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Har.de S. A. Aga Khan Scea

Kůň č.4 RIVERTON byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:02
1333 CENA CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 11 49,0 žk. Simona Laubeová JISTĚ 02:37,35 8 Pejšková Ivana, Ing. 140
2. WIMBLEDON, 4 51,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:37,55 9 Stašková Eva, Ing. 37
3. SHE DAISY, 5 sj 59,0 Jiřina Andrésová 3/4 02:37,70 7 Andrés Dušan 65
4. LORD BECCARI, 7 57,5 žk. David Liška krk 02:37,75 3 Horová Oliva, Ing. 37
5. MARKER SUN, 8 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 02:38,02 1 Pišl Martin 85
6. ĎÁBEL, 3 53,5 ž. Vendula Korečková krk 02:38,06 5 Kabelková Hana 90
7. WHITE GHOST, 6 60,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:38,56 4 Kantek Petr, MVDr 45
8. MONTEPUCINI(FR), 7 57,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:38,98 2 Křídlová Tamara 55
Nestartovali: SIGIRIYA(IRE)
Čas: 02:37,35, Mezičasy: (28,55 - 26,74 - 26,25 - 26,17 - 25,95 - 23,69)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-krk-1 3/4-krk-2 1/2-2 1/2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žk. Laubeová S. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu DŘ § 364b.

video

8. dostih, start 17:34
1334 CENA SUSPRO
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTORIUS, 3 50,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:40,46 9 Pišl Martin 100
2. TAURUS, 7 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 02:40,60 8 Jirka Petr 60
3. ZLOMEK, 4 57,5 ž. Petr Foret krk 02:40,65 10 Michal Jiří 50
4. VERUNKA, 5 54,0 ž. Martina Havelková krk 02:40,74 4 Héč Karel 90
5. VESELÝ JARDA, 6 52,0 Jiřina Andrésová 1 1/2 02:40,97 3 Šimek Jaroslav, Ing. 40
6. VEGAS LAS, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:41,42 5 Pejšková Ivana, Ing. 75
7. ANJOLLI, 3 j 52,0 ž. Jan Verner nos 02:41,43 7 Petrlík Allan 100
8. LUCIFER, 4 s 59,5 žk. David Liška 2 02:41,74 2 Haris Ludvík 50
9. POLYANTE(GER), 6 59,0 Michal Hrouda 2 02:42,04 11 Fedorowicz Vladislav 45
10. BEAUTIFUL BOND, 7 58,5 ž. Jan Rája 10 02:44,57 1 Soukup Václav 85
Nestartovali: REDARMOON
Čas: 02:40,46, Mezičasy: (27,36 - 27,87 - 27,50 - 27,20 - 26,62 - 23,91)
Výrok: JISTĚ-1-krk-krk-1 1/2-2 1/4-nos-2-2-10

Majitel: IBK Race, Trenér: Pišl Martin, Chov: Kratochvíl D.

Poplatky: stáj Zdeněk Kavka 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 LUCIFER (DŘ § 105). DK vyslechla j. Andrésovou J. k tísnění koně č.3 VESELÝ JARDA v cíli koněm č.2 LUCIFER. Sankce: žk. Liška D. 1000 Kč za tísnění koně č.3 VESELÝ JARDA koněm č.2 LUCIFER (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Knapíková Tereza