home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.08.2016 - Karlovy Vary
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:32
1244 Cena společnosti BBAG
Rovina III.kat. - 2020 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 975 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINNGAR(FR), 4 64,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:16,34 2 Vocásková Helena 20
2. SANTA PADRONA(FR), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 02:16,79 1 Urbánek Luboš 21
3. GLORYLAND(GER), 6 55,0 Michal Hrouda 2 02:17,08 5 Fedorowicz Vladislav 50
4. LOOP LOVE(GB), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 4 02:17,71 4 Urbánek Luboš 80
5. A DEE JOE(FR), 6 s 59,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:17,78 3 Urbánek Luboš 150
Čas: 02:16,34, Mezičasy: (29,84 - 27,40 - 28,80 - 27,12 - 23,18)
Výrok: JISTĚ-3-2-4-1/2

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Plersch Breeding SARL
video

2. dostih, start 15:06
1245 Cena společnosti JAN BECHER KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina IV.kat. - 1620 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE ME, 5 60,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. LEHCE 01:44,07 7 Juránek Petr 35
2. HELIOSTAT(IRE), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 01:44,75 3 Vocásková Helena 22
3. LAD IN, 4 57,5 Josef Sovka 1/2 01:44,83 2 Kabelková Hana 100
4. CHUAN CHE, 8 j 59,0 Nikola Petrlík 4 1/2 01:45,67 10 Bieliková Marta 180
5. GALIS, 3 58,5 ž. Jan Verner krk 01:45,73 12 Petrlík Allan 60
6. TAGUGU(GER), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:45,90 5 Chaloupka Václav 130
7. NAMID STAR(FR), 5 57,5 Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:46,31 9 Růžičková Martina 50
8. KHILONA(GER), 8 55,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:46,58 1 Kantek Petr 210
9. LARAN(IRE), 8 j 58,0 am. David Liška krk 01:46,65 6 Luka Václav 170
10. NADĚJE, 3 50,5 Jiřina Andrésová 11 01:49,36 8 Voršilková Helena 400
11. RAKIA, 3 51,0 am. Michaela Kacerová krk 01:49,43 4 Váňa Tomáš 280
S COLLEGE SUCCES(FR), 5 b 59,0 ž. Jaromír Šafář     11 Germič Karel 110
Čas: 01:44,07, Mezičasy: (26,02 - 25,66 - 27,06 - 25,33)
Výrok: LEHCE-4-1/2-4 1/2-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-krk-11-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Sakce: am. Liška D. 500 Kč za zbytečné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316). DK vyslechla ž. Šafáře k neodstartování koně č.11 COLLEGE SUCCES a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 15:33
1246 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina III.kat. - 1620 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 850 + 1700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUSK, 4 62,0 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:45,62 7 Horová Oliva 45
2. ALFA WOLF(IRE), 5 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 01:46,28 2 Luka Václav 20
3. FUR COAT(FR), 6 54,0 Michal Hrouda 1 01:46,45 1 Fedorowicz Vladislav 110
4. PEPA HAVEL(FR), 8 54,5 Kateřina Hlubučková 4 01:47,25 4 Chaloupka Václav 60
5. FURANO(GB), 4 b 54,5 Jiřina Andrésová 1 1/2 01:47,47 5 Bieliková Marta 110
6. LA LUNETA(GER), 6 56,5 Michal Demo 3/4 01:47,61 8 Hlavatý Pavel 65
7. ILISSA DESERT(FR), 3 49,0 ž. Martina Havelková 3 01:48,12 6 Toušek Daniel 80
8. MIKROP DEAR, 3 s 58,5 ž. Jan Verner 8 01:49,81 3 Juránek Petr 80
Čas: 01:45,62, Mezičasy: (27,38 - 28,82 - 25,22 - 24,20)
Výrok: LEHCE-4-1-4-1 1/2-3/4-3-8

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za křižování koně č.2 ALFA WOLF a následně koně č.6 ILISSA DESERT v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

4. dostih, start 16:08
1247 7. Velká cena BBAG
Rovina I.kat. - 1620 m, cena, 3letí a starší
140.000 Kč (70000 - 32200 - 21000 - 9800 - 7000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JARAHI(IRE), 3 57,5 ž. Petr Foret JISTĚ 01:42,44 3 Koplík Zdeno 78
2. KOBI(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:42,97 6 Hulínský Václav 45
3. HELLO HOBBY(IRE), 5 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:43,27 5 Urbánek Luboš 45
4. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:43,58 1 Váňa Tomáš 18
5. DONATELLI(GER), 4 60,5 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:43,81 2 Kalaš Pavel 50
6. WICKER STONE(IRE), 5 59,0 ž. Martina Havelková 3 01:44,31 4 Urbánek Luboš 170
7. FANTASTICADVENTURE(GER), 3 55,0 ž. Jiří Palík 12 01:46,63 7 Urbánek Luboš 210
Čas: 01:42,44, Mezičasy: (24,45 - 25,47 - 25,36 - 27,16)
Výrok: JISTĚ-3-2-2-1 1/2-3-12

Majitel: Lokotrans, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Bifov Zalim
video

5. dostih, start 16:36
1248 CENA MĚSTA KARLOVY VARY - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2020 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1940 + 3800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 5 57,0 ž. Jiří Palík V. LEHCE 02:10,47 8 Pejšková Ivana 18
2. ALDZARB(IRE), 4 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 11 02:12,25 2 Šavujev Arslangirej 35
3. INDIAN LASS(IRE), 6 57,0 Kateřina Hlubučková 1/2 02:12,37 3 Jelen Jaroslav 400
4. CONTRIBUTOR(FR), 4 60,0 ž. Radek Koplík 4 02:13,05 1 Koplík Zdeno 150
5. MONTJEU THIRD, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:13,11 4 Juránek Petr 150
6. RABBIT PERCY(GB), 3 bj 56,0 ž. Petr Foret 3/4 02:13,27 6 Juránek Petr 400
7. SAPSIREE(IRE), 6 57,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:13,41 5 Šatra Tomáš 150
8. BONYS, 3 55,5 ž. Jan Verner 15 02:16,39 9 Petrlík Allan 40
9. KALYPSO OF GRACIE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka daleko 02:20,15 7 Horáková Lenka 400
Čas: 02:10,47, Mezičasy: (25,94 - 25,81 - 26,78 - 27,71 - 24,23)
Výrok: VELMI LEHCE-11-1/2-4-krk-3/4-3/4-15-daleko

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.
video

6. dostih, start 17:05
1249 Cena holdingu MAENTIVA
Rovina IV.kat. - 2420 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 3 b 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:43,29 10 Váňa Tomáš 60
2. FATYMA, 3 59,5 ž. Petr Foret 1/2 02:43,37 6 Juránek Petr 30
3. VEGAS LAS, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:43,58 3 Pejšková Ivana 110
4. BLACK BET(GB), 3 53,0 Jiřina Andrésová 1/2 02:43,68 1 Syslová Lenka 140
5. WHITE GHOST, 5 58,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:44,08 12 Kantek Petr 120
6. ADIUTANT(POL), 7 62,0 Josef Sovka 2 02:44,37 2 Hurt Tomáš 120
7. LADY`S MAN, 4 57,0 Kateřina Hlubučková 4 02:45,29 4 Pišl Martin 100
8. QUEST ROYAL(SRB), 5 59,0 Michal Demo 3 02:45,89 9 Neuberg Filip 110
9. WELLGETTA, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:46,00 7 Horáková Lenka 30
10. ROONY, 7 s 58,0 Nikola Petrlík 9 02:47,96 11 Bieliková Marta 160
11. LORIE, 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 4 02:48,87 5 Váňa st. Josef 130
12. MARREE, 3 52,5 ž. Jan Verner 11 02:51,24 8 Tůma Pavel 160
Čas: 02:43,29, Mezičasy: (27,74 - 26,98 - 27,47 - 27,64 - 27,93 - 25,53)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-1/2-2 1/2-2-4-3-1/2-9-4-11

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Murzabayev B. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

7. dostih, start 17:30
1250 Cena společnosti VLADIMÍR MAREK s.r.o. – „Fence plot“
Steeplechase III.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORTHERLY WIND(FR), 4 70,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 04:18,80 6 Tůma Pavel 35
2. MUCH MORE(GER), 7 69,5 ž. Josef Sovka daleko 04:25,04 3 Žalud Radek 80
3. ELEGANT DEVIL(GER), 12 69,5 Martin Liška 8 04:26,36 2 Křídlová Tamara 200
4. BUONARROTI(GER), 5 69,0 ž. Josef Váňa ml. 15 04:29,25 5 Váňa st. Josef 18
Z TARAS(POL), 7 69,0 ž. Lukáš Matuský     8 Kabelková Hana 50
Z TRADEMARK(IRE), 4 b 67,0 ž. Jan Kratochvíl     4 Váňa st. Josef 80
ZN ILLUMINATI, 5 72,5 Patrick Boekhout     1 Neuberg Filip 80
ZN JUSAIN BOLT(POL), 4 61,5 Josef Borč     7 Neslerová Romana 300
Nestartovali: RABBIT MOUNTNELSON(GB)
Čas: 04:18,80, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-8-15

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Mme Bryant M.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Šachová Nikola