home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 17.07.2016 - Mimoň
stav dráhy: 5.0 (měkká)
1. dostih, start 14:01
1218 Cena města Mimoně I.odd.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OMBRELETTO(POL), 4 59,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:00,10 8 Duchoň Tomáš 60
2. TRUE DREAM, 5 53,0 Pavlína Filipová 1 02:00,34 3 Neuberg Filip 45
3. LE PAYDA, 7 62,5 Michal Demo 1 1/2 02:00,63 5 Hronová Ilona 90
4. POLYANTE(GER), 5 54,5 Michal Hrouda 1 1/4 02:00,71 2 Fedorowicz Vladislav 45
5. WHITE GHOST, 5 60,5 Josef Sovka 1/2 02:00,82 1 Kantek Petr, MVDr 25
6. MONTE WELLS, 5 j 56,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3 02:01,39 6 Juránek Petr 70
7. IZIRIS(POL), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:01,84 4 Hurt Tomáš 40
Z WITTY, 3 53,0 am. David Liška     7 Horová Oliva, Ing. 75
Čas: 02:00,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1 1/2-1 1/4-1/2-3-2 1/2

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Konarski Grzegorz

DK přešetřila zadžení koně č.7 WITTY, vyslechla tr. ing. Horovou O. a am. Lišku D. a vysvětlení jezdce (nesprávné nasedlání koně č.7) vzala na vědomí. Sankce: tr. ing. Horová O. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.7 WITTY do dostihu (DŘ §411f).

video

2. dostih, start 14:31
1219 Cena firmy OMA CZ a.s. II.oddělení
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAMA, 4 b 53,0 Pavlína Filipová BOJ 01:58,60 8 Berthier Kateřina 45
2. LATRIB, 7 s 58,0 ž. Michal Mach krk 01:58,65 4 Sýkorová Marcela, Ing. 45
3. LEMESÍNA, 6 63,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:58,95 7 Kantek Petr, MVDr 30
4. LADAR, 4 56,5 Marian Kolčava 3 1/2 01:59,57 2 Petrlík Allan 45
5. PHILLIPINA, 4 59,5 Michal Demo 2 01:59,89 5 Neuberg Filip 40
6. LAKAR, 6 bj 56,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:59,90 3 Bieliková Marta 60
7. APOPHIS, 4 49,0 ž. Martina Havelková 7 02:01,31 1 Hulínský Václav, MUDr. 45
8. CALISTMEN, 3 53,0 am. David Liška 6 02:02,49 6 Brož Jiří 100
Čas: 01:58,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 3/4-3 1/2-2-nos-7-6

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.2 LADAR (DU čl.16/3)

video

3. dostih, start 15:02
1220 Cena společnosti CHARVÁT AXL, a.s.
Rovina V.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEDGER, 5 60,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:11,71 6 Hulínský Václav, MUDr. 65
2. SONYATTA, 4 62,5 ž. Jan Rája 1 1/4 03:11,95 3 Kub Ivan 40
D WAR HORSE(POL), 4 61,5 Michal Hrouda 1 03:12,15 4 Mourek František 35
3. FR ACCES, 4 57,5 Josef Sovka 1 1/4 03:12,40 10 Tykal Milan 45
4. STEPIDA, 3 s 55,0 ž. Michal Mach 4 03:13,25 9 Neuberg Filip 20
5. GATEWAY HILLS, 4 57,5 Josef Borč 11 03:15,46 5 Křídlová Tamara 130
6. CALABRIE, 11 59,0 am. Petra Hrubá 13 03:18,28 2 Kantek Petr, MVDr 130
7. VITALITA, 7 55,0 am. Alexandra Slámová 3/4 03:18,43 1 Křídlová Tamara 200
DD COSMETIC, 4 58,0 Michal Demo     8 Knauer Martin 110
Nestartovali: MANDALOUN BOY(FR), VINNY`S LUNA
Čas: 03:11,71, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-(1-1 1/4)-4-11-13-3/4

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Hulínský V.

Kůň č. 4 WAR HORSE byl diskvalifikován pro zjištěnou nižší hmotnost jezdce po dostihu o 1 kg Poplatky: stáj HC Amphora-Hora 500 Kč za nahlášenou změnu dresu u koně č. 5 GATEWAY HILLS. (DU 16/2) Sankce: j.Hrouda M.1000 Kč za zjištěnou nižší hmotnost po dostihu o 1 kg na koni č. 4 WAR HORSE (DŘ § 383e).

video

4. dostih, start 15:32
1221 Cena Libereckého kraje
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD BECCARI, 6 58,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:43,07 9 Horová Oliva, Ing. 70
2. ILLUMINATI, 5 55,5 Michal Demo 1/2 02:43,16 2 Neuberg Filip 23
3. LINNGRID(FR), 4 62,5 ž. Jan Rája 3 3/4 02:43,91 5 Vocásková Helena 18
4. DUPLO(POL), 11 60,0 ž. Jaromír Šafář 7 02:45,44 6 Hurt Tomáš 65
5. IWNIANKA(POL), 4 s 56,0 Lucie Danišová 8 02:47,16 7 Wroblewski Grzegorz 50
D CIMO, 6 53,0 am. David Liška 10 02:49,22 1 Brož Jiří 200
6. REDARMOON, 6 56,0 ž. Michal Mach 4 1/2 02:50,19 3 Franko Jozef 200
7. VANILKA Z DUBÉ, 4 56,0 Josef Borč daleko 02:55,92 8 Bartoš st. Josef 200
Z SANTOR, 4 j 58,0 Michal Hrouda     4 Knauer Martin 200
Čas: 02:43,07, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-3 3/4-7-8-(10-4 1/2)-daleko

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

DK prošetřila zadržení koně č. 4 SANTOR a vysvětlení jezdce (zranění koně) vzala na vědomí. Kůň č. 1 CIMO byl diskvalifikován pro neodvážení se jezdce po dostihu (DŘ § 383 b). Poplatky: Stáj Iwno V (CZ) 500 Kč za nahlášenou změnu dresu u koně č.7 IWNIANKA (DU 16/2) Sankce: am.Liška D. 500 Kč za neodvážení se po dostihu u koně č. 1 CIMO (DŘ § 383b).

video

5. dostih, start 16:02
1222 Cena firmy KM PRONA, a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MADAM PERCY(IRE), 3 62,5 ž. Jan Rája BOJ 01:31,55 12 Vocásková Helena 17
2. YONAS ART(IRE), 5 57,0 Josef Sovka 1/2 01:31,63 2 Kantek Petr, MVDr 70
3. ČAMILLA, 3 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:32,07 3 Hurt Tomáš 40
4. MURASAKI LADY, 4 56,5 ž. Michal Mach 1/2 01:32,18 9 Juránek Petr 70
5. CHUAN CHE, 8 j 58,5 Michal Demo 4 1/4 01:32,95 6 Bieliková Marta 40
6. TOM YAM, 3 50,0 Michal Hrouda 2 01:33,27 10 Zobal František 100
7. OLD SPIRIT, 3 s 55,0 ž. Martina Havelková 2 01:33,61 11 Voršilková Helena, Ing. 22
8. KINDER JOY, 3 50,5 žk. Barbora Hejnová 6 01:34,74 5 Sýkorová Marcela, Ing. 200
9. PORTYR, 7 54,5 am. Helena Březinová 3 01:35,28 7 Peťulová Petra 170
Nestartovali: DRTINA, HEAVEN`S HURRICANE, LENTIA
Čas: 01:31,55, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-3 1/4-1/2-4 1/4-2-2-6-3

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kabansk Ltd & Rathbarry Stud
video

6. dostih, start 16:32
1223 Cena společnosti CHARVÁT GROUP s.r.o.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 450 + 1125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINNGAR(FR), 4 62,5 ž. Jan Rája LEHCE 02:48,62 2 Vocásková Helena 17
2. SECRETIVE LORD, 3 s 63,0 ž. Michal Mach 4 1/4 02:49,33 6 Juránek Petr 27
3. MAGIC TIROL(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:50,87 1 Hurt Tomáš 50
4. TERRESCA, 4 55,5 Pavlína Filipová 10 02:52,90 5 Růžičková Martina 200
5. BASIC BARA(IRE), 5 57,0 ž. Martina Havelková 6 02:54,04 4 Zobal František 90
Nestartovali: GOLDEN DEVIL
Čas: 02:48,62, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-8-10-6

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Plersch Breeding SARL
video

7. dostih, start 17:01
1224 Cena Pivovaru Svijany
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOBBY, 8 66,0 Martin Liška BOJ 05:08,68 2 Mottl Ivan, Ing. 70
2. USHUAIA D`ALLIER(FR), 8 64,5 ž. Josef Sovka hlava 05:08,72 6 Žalud Radek 28
3. TRIVERO(USA), 10 68,0 ž. Jan Kratochvíl 2 3/4 05:09,23 1 Neuberg Filip 25
4. I WANT DANCE, 8 64,0 Sertash Ferhanov 1 1/4 05:09,44 7 Šatra Tomáš 85
5. LETNÍ LÁSKA, 8 72,5 ž. Josef Váňa ml. daleko 05:17,20 4 Váňa st. Josef 33
6. ESDARKA, 6 b 63,0 Jan Derych daleko 05:21,79 3 Mimra Zdeněk 150
PN PURPLE HEART, 5 65,0 Barbora Málková     8 Růžičková Martina 85
Nestartovali: VIKÁRKA
Čas: 05:08,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-2 3/4-1 1/4-daleko-daleko

Majitel: Chvalčovice-Mottl, Trenér: Mottl Ivan, Ing., Chov: Mottl I.
video

8. dostih, start 17:34
1225 Cena firmy DELIKAN s.r.o.
Proutky V.kat. - 2800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DŽIDŽALI(POL), 3 j 66,0 žk. Pavel Složil ml. JISTĚ 03:31,90 4 Wroblewski Grzegorz 33
2. KING ARTUR(POL), 3 64,0 Sertash Ferhanov 3/4 03:32,03 3 Wroblewski Grzegorz 27
3. FERINO, 3 66,0 ž. Josef Sovka 16 03:34,28 6 Žalud Radek 100
4. FANTASY, 3 b 64,5 Michal Kubík nos 03:34,28 7 Juránek Petr 80
5. TANEČNICE LÚČNICE, 3 66,0 ž. Marcel Novák 3 1/4 03:34,79 1 Kvapilová Lenka 110
6. VINNERO, 3 63,5 Barbora Málková 18 03:37,74 5 Růžičková Martina 100
7. MAGMAR, 3 63,5 Josef Borč 2 1/2 03:38,13 8 Kovář Stanislav 120
Z EPOCH(IRE), 3 67,0 ž. Josef Váňa ml.     2 Váňa st. Josef 20
Čas: 03:31,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-16-nos-3 1/4-18-2 1/2

Majitel: Nýznerov, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Widzow-Tyszko A.

Sankce: j.Ferhanov S. 1000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu na koni č. 3 KING ARTUR o 1,2 kg (DŘ § 383d)

video

9. dostih, start 18:03
1226 Cena firmy MORKUS MORAVA s.r.o.
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 300 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 4 70,0 Michal Kubík LEHCE 03:44,99 3 Juránek Petr 50
2. PLAYER, 4 68,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 03:46,03 5 Kvapilová Lenka 15
3. RINGMASTER(IRE), 4 s 71,0 ž. Josef Váňa ml. 17 03:48,76 6 Váňa st. Josef 45
4. EMYRTON, 4 69,5 ž. Jan Kratochvíl 1 3/4 03:49,01 2 Neuberg Filip 60
5. JASON, 4 s 65,0 ž. Josef Sovka 2 1/4 03:49,36 1 Žalud Radek 150
6. CAPITAN PLAN, 4 63,0 Jan Derych daleko 04:00,42 4 Derych Vladimír 200
Čas: 03:44,99, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-17-1 3/4-2 1/4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Vávrová Renata