home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.06.2016 - Praha
stav dráhy: 3.2 (pružná)
1. dostih, start 17:04
1164 SIMSONOVA CENA BLACKTYPE PEDIGREE
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 2 58,0 ž. Eduardo Pedroza JISTĚ 01:13,60 8 Blažková Helena 20
2. SAŠA(GB), 2 56,5 ž. Jozef Bojko 2 1/4 01:13,97 6 Váňa Tomáš 200
3. BIG BOBBY(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:14,16 10 Vocásková Helena 60
4. MIKROP NICE, 2 58,0 ž. Martin Laube hlava 01:14,18 3 Juránek Petr 70
5. SOLAI, 2 56,5 ž. Václav Janáček 3/4 01:14,32 11 Luka Václav, Ing. 100
6. GLOBAL GIRL(GER), 2 56,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:14,43 4 Maršíčková Miroslava 120
7. CHRISTOK, 2 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 01:14,44 2 Koplík Zdeno 150
8. ARGAMI, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:14,95 12 Petrlík Allan 40
9. JOHANKA, 2 s 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:15,38 1 Myšková Štěpánka 200
10. DUKE OF DARHORSE(IRE), 2 56,5 ž. Jan Verner 4 01:16,18 5 Petrlík Allan 50
11. CEJKA, 2 56,5 Jiřina Andrésová 3 3/4 01:16,95 7 Vrba Pavel, Ing. 250
Nestartovali: LODGIA ROCK
Čas: 01:13,60, Mezičasy: (25,16 - 25,42 - 23,02)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/2-hlava-3/4-1/2-nos-3 1/2-2 1/2-4-3 3/4

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Seroul J.C.

Kůň č.8 ZOCK byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Pedroza E. 1000 Kč za tísnění a naražení koně č.4 GLOBAL GIRL koněm č.8 ZOCK v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

2. dostih, start 17:31
1165 CENA TRM
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NINE OU FOUR(IRE), 5 j 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:11,13 4 Luka Václav, Ing. 60
2. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 6 j 60,0 ž. Pierantonio Convertino 2 1/2 01:11,49 7 Holčák František 130
3. MIKESH(IRE), 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:11,81 3 Šatra Tomáš 30
4. PRINCE ORPEN(FR), 5 j 60,0 ž. Eduardo Pedroza 1/2 01:11,92 6 Blažková Helena 25
5. DASHING HOME(GER), 4 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:12,12 5 Šavujev Arslangirej 50
6. WAKA LAURA(IRE), 7 j 58,5 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:12,34 2 Luka Václav, Ing. 100
7. BRIGHT SAND(FR), 10 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:12,46 11 Horáková Lenka 250
8. HELLO HOBBY(IRE), 5 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:12,73 1 Urbánek Luboš 250
9. DIXON, 5 58,0 Jiřina Andrésová 1/2 01:12,82 9 Blecha Jan 170
10. CHARHIZARD(POL), 8 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:13,06 8 Hurt Tomáš 250
11. WOBULL SE NOW, 6 58,0 Kateřina Hlubučková 3 3/4 01:13,66 10 Voršilková Helena, Ing. 120
Čas: 01:11,13, Mezičasy: (24,75 - 22,16 - 24,22)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2 1/4-1/2-1 1/4-1 1/4-1/2-1 1/2-1/2-1 1/4-3 3/4

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Knocktoran Stud
video

3. dostih, start 18:02
1166 TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARIF(IRE), 4 59,0 ž. Václav Janáček BOJ 01:37,86 5 Šavujev Arslangirej 150
2. CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 8 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:37,91 7 Šatra Tomáš 25
3. FATHER FROST(IRE), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:38,15 8 Váňa st. Josef 22
4. NYANI TOMBA(IRE), 6 59,0 ž. Eduardo Pedroza 2 1/4 01:38,55 1 Blažková Helena 250
5. ALDZARB(IRE), 4 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:39,62 2 Šavujev Arslangirej 60
6. JARAHI(IRE), 3 56,5 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:39,63 3 Koplík Zdeno 150
7. LUCK AHEAD(IRE), 3 56,0 ž. Filip Minařík 2 1/2 01:40,06 6 Petrlík Allan 150
8. DALL`ARMI(GER), 4 60,5 ž. Jaroslav Línek 9 01:41,69 4 Sokol Samuel 150
Čas: 01:37,86, Mezičasy: (24,60 - 24,26 - 24,70 - 24,29)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-2 1/4-6-kr.hlava-2 1/2-9

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

Kůň č. 5 ARIF byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Janáček V. 200 Kč za nedovolené pobízení koně otěží (DŘ § 364 e).

video

4. dostih, start 18:29
1167 37. CENA REKLAMNÍHO ATELIERU PROART
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIREDAWA, 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:21,73 7 Petrlík Allan 75
2. VENILLIA, 3 58,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:21,93 6 Růžičková Martina 45
3. LATIGERA, 3 58,0 ž. Martin Laube 2 02:22,24 11 Juránek Petr 60
4. NAZMA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:22,32 3 Vocásková Helena 25
5. TIALINE, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 02:22,36 9 Petrlík Allan 150
6. WILLIANN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:22,62 10 Germič Karel 120
7. FANGORIA(POL), 3 s 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 02:22,65 1 Wroblewski Grzegorz 130
8. RABBIT PERCY(GB), 3 58,0 ž. Michal Mach 1 1/2 02:22,90 14 Juránek Petr 65
9. MARMELADA(IRE), 3 s 58,0 ž. Filip Minařík 4 02:23,41 2 Petrlík Allan 150
10. LORIE, 3 58,0 ž. Jozef Bojko 1/2 02:23,50 15 Váňa st. Josef 300
11. WANIKORO, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:23,51 5 Horová Oliva, Ing. 200
12. NICOLE MEGAN(IRE), 3 58,0 ž. Eduardo Pedroza 1/2 02:23,57 12 Blažková Helena 130
13. SANTA PADRONA(FR), 3 b 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:23,60 13 Urbánek Luboš 300
14. DOUNA(FR), 3 58,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 02:23,99 4 Bodlák Radim 130
15. AGHARTA(POL), 3 58,0 ž. Petr Foret 5 02:24,98 8 Mourek František 300
Čas: 02:21,73, Mezičasy: (16,01 - 25,40 - 26,50 - 25,81 - 24,40 - 23,61)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2-1/2-krk-1 3/4-krk-1 1/2-4-1/2-hlava-1/2-krk-2 1/2-5

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: ž. Reznikov A. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b).

video

5. dostih, start 18:58
1168 57. ZLATÝ POHÁR RÁDIA IMPULS
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2500 + 5000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUTOR(IRE), 6 59,0 ž. Pierantonio Convertino JISTĚ 02:33,17 2 Holčák František 35
2. SHAYWAN(IRE), 4 58,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 02:33,44 5 Váňa st. Josef 17
3. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 6 58,0 ž. Zuzana Vokálková kr.hlava 02:33,45 7 Holčák Radek 170
4. ICAR(GB), 4 s 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:33,55 6 Lisek Michal 200
5. FERNANDO, 6 58,0 ž. Filip Minařík 3 3/4 02:34,27 1 Haris Ludvík 170
6. AZTEK, 5 b 59,0 ž. Jozef Bojko 1 1/4 02:34,50 4 Váňa Tomáš 75
7. LORPEN, 4 s 58,0 ž. Jan Rája 1 02:34,68 8 Myšková Štěpánka 500
DD AMGA RIVER(IRE), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev daleko   3 Šavujev Arslangirej 110
Čas: 02:33,17, Mezičasy: (27,07 - 26,69 - 25,94 - 25,15 - 24,38 - 23,94)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-kr.hlava-1/2-3 3/4-1 1/4-1-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Meahjohn Z.R.

Kůň č. 3 AMGA RIVER ztratil na startu nesčetné délky. DK prošetřila pozdní odstartování koně č. 3 AMGA RIVER a neshledala cizí zavinění. Poplatek: tr. Šavujev A. 200 Kč za dodatečné nahlášení beránků na koni č. 3 AMGA RIVER (DU 16/11). Sankce: ž. Janáček V. 1375 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 19:37
1169 96. MERCEDES-BENZ ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí
2.500.000 Kč (1000000 - 550000 - 350000 - 250000 - 175000 - 100000 - 75000)
Zápisné: 12500 + 55000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GONTCHAR(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:33,01 10 Šavujev Arslangirej 30
2. KRASAVA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 02:33,17 8 Vocásková Helena 170
3. BONYS, 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:33,31 2 Petrlík Allan 350
4. SEDMIKRASKA(GB), 3 56,5 ž. Petr Foret krk 02:33,39 12 Lisek Michal 250
5. GRACE OF GRACIE(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:33,42 13 Horáková Lenka 500
6. URBAN JOY(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:33,53 4 Váňa st. Josef 350
7. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 3 58,0 ž. Jozef Bojko krk 02:33,58 1 Váňa Tomáš 300
8. GOLDEN DEVIL, 3 58,0 ž. Martin Laube krk 02:33,65 16 Juránek Petr 200
9. TIMEKEEPER(IRE), 3 58,0 ž. Filip Minařík krk 02:33,68 5 Váňa st. Josef 23
10. PARTYDAY(IRE), 3 57,0 ž. Jan Rája hlava 02:33,70 7 Vocásková Helena 60
11. MONTJEU THIRD, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:34,05 15 Juránek Petr 450
12. ALBE BACK(GB), 3 58,0 ž. Pierantonio Convertino 3/4 02:34,21 3 Holčák František 55
13. SECRETIVE LORD, 3 s 58,0 ž. Michal Mach 1 3/4 02:34,47 11 Juránek Petr 350
14. ALPHEUS(IRE), 3 58,0 ž. Eduardo Pedroza 1 1/4 02:34,69 6 Váňa st. Josef 170
15. JOHNNY WHISTLE, 3 58,0 ž. Václav Janáček krk 02:34,75 9 Myšková Štěpánka 120
ZN ERUPTION(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková     14 Koplík Zdeno 500
Nestartovali: LODGIAN WHISTLE, MAGIC TIROL(POL), TRIP TO SYDNEY(FR)
Čas: 02:33,01, Mezičasy: (26,24 - 25,84 - 25,54 - 26,11 - 24,32 - 24,96)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-krk-krk-1/2-krk-krk-krk-hlava-2 1/2-3/4-1 3/4-1 1/4-krk

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Haras du Mezeray s.a.

Koně č. 10 GONTCHAR a č. 8 KRASAVA byli vybráni k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za tísnění koně č.5 TIMEKEEPER koněm č.7 PARTYDAY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c), ž. Laube M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b). DK prošetřila pád ž. Koplíkové Janáčkové I. a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 20:13
1170 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER OF GOLD(FR), 5 sj 64,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:52,84 3 Wroblewski Grzegorz 35
2. THAILAND(GER), 4 b 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:53,10 1 Chaloupka Jiří 70
3. LOVE ME, 5 59,0 ž. Martin Laube 1/2 01:53,17 8 Juránek Petr 33
4. DETEKCE, 5 b 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:53,65 9 Vrba Pavel, Ing. 150
5. SIRIUS, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:53,84 2 Seménka Zdeněk 170
6. FASCINATING HILL, 5 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:54,13 12 Horáková Lenka 300
7. TROP, 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:54,30 11 Jelen Jaroslav 80
8. STEP STAR, 5 60,0 ž. Jozef Bojko krk 01:54,36 14 Váňa Tomáš 150
9. LAMUM(GER), 3 54,5 ž. Michal Mach krk 01:54,44 13 Hlavatý Pavel 80
10. RHEEDIA, 4 57,5 ž. Jan Verner krk 01:54,49 5 Horáková Lenka 90
11. FROZEN BOSON(IRE), 3 j 54,0 ž. Filip Minařík hlava 01:54,51 4 Blažková Helena 170
12. BEST BOX(POL), 5 61,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:54,59 15 Hurt Tomáš 250
13. NINETEEN, 4 57,5 ž. Eduardo Pedroza 1/2 01:54,67 7 Schillová Barbora, MVDr. 70
14. WINNER STARS, 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:54,78 10 Haris Ludvík 250
15. WICKER STONE(IRE), 5 61,5 ž. Petr Foret krk 01:54,83 6 Urbánek Luboš 170
Čas: 01:52,84, Mezičasy: (15,10 - 22,86 - 24,42 - 25,96 - 24,49)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-3 1/2-1 1/4-1 3/4-1-krk-krk-krk-hlava-1/2-1/2-1/2-krk

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Haras du Taillis

Poplatky: stáj Bernd Nebel 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu u koně č.13 LAMUM (DU 16/5). Sankce: ž.Reznikov A. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b)

video

8. dostih, start 20:42
1171 CENA BETINO
Rovina III.kat. - 1500 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. J`EN REVE DEJA(FR), 5 55,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:32,29 8 Hurt Tomáš 130
2. TROPICAL BOND, 5 b 53,0 ž. Filip Minařík 1/2 01:32,37 15 Jirátová Petra 120
3. NAMID STAR(FR), 5 53,5 Kateřina Hlubučková 3/4 01:32,49 9 Růžičková Martina 200
4. SHEIK YERBOUTI, 4 60,5 ž. Michal Mach kr.hlava 01:32,50 7 Drlík Jaroslav 90
5. ANITSCHKA(IRE), 3 56,0 ž. Eduardo Pedroza hlava 01:32,52 3 Šatra Tomáš 25
6. ANNAQUA(FR), 4 51,5 Jiřina Andrésová kr.hlava 01:32,54 2 Luka Václav, Ing. 170
7. ECHO RULES(IRE), 7 s 60,5 am. Jindřich Fabris hlava 01:32,55 11 Chaloupka Jiří 200
8. MANOLLA, 3 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková nos 01:32,55 6 Koplík Zdeno 75
8. GALIS, 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev současně 01:32,56 16 Petrlík Allan 60
10. LUSK, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:32,72 13 Horová Oliva, Ing. 150
11. JOHANNES KEPLER(GB), 8 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:32,80 14 Mourek František 150
12. HARD FIGHTER, 4 57,0 ž. Radek Koplík 4 01:33,43 5 Germič Karel 130
13. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 3 j 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:33,63 10 Urbánek Luboš 170
14. HALCYON CHARM(IRE), 4 j 53,5 ž. Jozef Bojko 5 01:34,39 12 Luka Václav, Ing. 150
15. BULPIT, 3 55,0 ž. Jan Verner 1 01:34,56 4 Petrlík Allan 60
16. MIKROP DEAR, 3 55,0 ž. Martin Laube 5 01:35,92 1 Juránek Petr 250
Čas: 01:32,29, Mezičasy: (19,36 - 23,71 - 24,55 - 24,67)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-kr.hlava-hlava-kr.hlava-hlava-nos-současně-1-1/2-4-1 1/4-5-1-5

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Mme Juteau J.-J.

Sankce: ž.Minařík F. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise: