home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.05.2016 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 17:45
1081 CENA PRODUKTU PERSPEKTIVA
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POULINE, 5 b 61,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:13,81 8 Křídlová Tamara 40
2. IBAR, 6 b 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:13,99 2 Pohanka Ladislav 50
3. LAFRANCO, 7 s 57,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:14,00 5 Seménka Zdeněk 50
4. CHUAN CHE, 8 j 61,0 am. Jindřich Fabris krk 01:14,07 9 Bieliková Marta 55
5. KITTY LOT(IRE), 5 62,0 ž. Petr Foret krk 01:14,12 3 Kantek Petr 100
6. VALMONT, 7 57,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:14,45 7 Duchoň Tomáš 40
7. PULP FICTION, 6 53,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:14,82 6 Hurt Tomáš 80
8. OUR LASS(IRE), 6 60,0 ž. Martin Laube 1/2 01:14,92 4 Kantek Petr 90
9. GASO, 4 50,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:15,26 1 Kroutilík Jaroslav 100
Čas: 01:13,81, Mezičasy: (26,20 - 23,17 - 24,45)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-krk-krk-2 1/4-2 1/2-1/2-2 1/4

Majitel: Brigantia, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Grote Konrad
video

2. dostih, start 18:16
1082 CENA PRODUKTU OPTIMUM
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIK YERBOUTI, 4 59,5 am. Jindřich Fabris BOJ 01:26,06 5 Drlík Jaroslav 40
2. MANOLLA, 3 50,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:26,10 3 Koplík Zdeno 80
3. ULTIMA, 6 50,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:26,28 7 Šimčík Radek 65
4. KATRYEN, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:26,37 1 Pohanka Ladislav 55
5. ANNAQUA(FR), 4 57,5 am. Martina Luková krk 01:26,44 2 Luka Václav 80
6. MORAVANKA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:26,58 6 Zobal František 50
7. J`EN REVE DEJA(FR), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:26,69 4 Hurt Tomáš 90
8. MOONGLAS(IRE), 9 61,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:26,81 8 Pejšková Ivana 80
9. ANSHOA, 3 61,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:27,17 9 Petrlík Allan 35
Čas: 01:26,06, Mezičasy: (14,90 - 24,05 - 23,25 - 23,86)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1/2-krk-3/4-3/4-3/4-2 1/4

Majitel: Stáj Eliška, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor
video

3. dostih, start 18:45
1083 CENA PRODUKTU TREND
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEST BET, 3 60,5 ž. Petr Foret BOJ 01:40,61 11 Juránek Petr 65
2. LADISLAV, 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:40,63 4 Chaloupka Václav 85
3. REVENTON, 4 54,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:40,85 6 Váňa Tomáš 100
4. HERBEBOIS, 6 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:40,92 10 Drlík Jaroslav 40
5. WAR HORSE(POL), 4 59,0 ž. Radek Koplík krk 01:40,96 9 Mourek František 80
6. LABOND, 5 b 58,0 Jiřina Andrésová krk 01:41,03 7 Sýkorová Marcela 110
7. CABALLERO, 5 52,5 ž. Jan Verner 3/4 01:41,17 5 Hurt Tomáš 200
8. SINGAPORE SPICE(FR), 4 55,0 ž. Michal Mach krk 01:41,24 1 Drlík Jaroslav 60
9. ANNIE, 4 55,0 ž. Martin Laube hlava 01:41,25 3 Zobal František 120
10. LADAR, 4 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:41,41 12 Petrlík Allan 40
11. LEMESÍNA, 6 61,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 01:41,76 8 Kantek Petr 110
12. BANDERELLAS, 4 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:41,81 2 Mimra Zdeněk 100
Čas: 01:40,61, Mezičasy: (27,08 - 24,20 - 24,64 - 24,69)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-krk-krk-krk-3/4-krk-hlava-1-2 1/4-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

4. dostih, start 19:19
1084 CENA PRODUKTU NA100PRO
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OTTIMA(FR), 6 67,5 Marian Kolčava JISTĚ 01:54,10 6 Petrlík Allan 140
2. FOXY BORIS(FR), 4 57,0 Michal Demo krk 01:54,14 3 Váňa Tomáš 100
3. MARKER SUN, 7 58,5 ž. Radek Koplík 1 01:54,30 1 Pišl Martin 140
4. RABBIT MAKFI(GB), 3 60,0 ž. Petr Foret hlava 01:54,32 9 Juránek Petr 70
5. YES MAN(FR), 8 57,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:54,41 11 Germič Karel 65
6. PHILLIPINA, 4 55,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:54,41 12 Neuberg Filip 70
7. PRINCESS LEE, 8 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:55,07 5 Hurt Tomáš 65
8. TIME TO REMEMBER(IRE), 4 60,0 ž. Jan Rája krk 01:55,11 2 Haris Ludvík 100
9. LE PAYDA, 7 58,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:55,52 8 Hronová Ilona 150
10. GLORYLAND(GER), 6 58,5 ž. Tomáš Lukášek 5 01:56,24 10 Fedorowicz Vladislav 35
11. I WANT DANCE, 8 b 52,5 Jiřina Andrésová krk 01:56,29 13 Šatra Tomáš 35
12. FR ACCES, 4 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:56,67 4 Tykal Milan 200
Nestartovali: ORIC
Čas: 01:54,10, Mezičasy: (12,46 - 28,00 - 25,31 - 24,05 - 24,29)
Výrok: JISTĚ-krk-1-hlava-1/2-kr.hlava-4-krk-2 3/4-5-krk-2 1/4

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: SCEA Haras de Saint Pair
video


Dostihová komise: