home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.05.2016 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:02
1072 CENA LUXUSNÍHO BYDLENÍ VILY TROJA
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARKAS(IRE), 4 j 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:25,26 2 Petrlík Allan 17
2. HALCYON CHARM(IRE), 4 j 56,5 am. Martina Luková 3 3/4 01:25,98 5 Luka Václav 30
3. KADMEN, 4 58,5 Kateřina Hlubučková 5 01:26,93 4 Růžičková Martina 90
4. MATTER FOR JOY, 4 57,5 ž. Petr Foret 4 01:27,79 3 Kub Petr 90
5. APOPHIS, 4 57,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:28,39 1 Hulínský Václav 250
Čas: 01:25,26, Mezičasy: (13,19 - 23,93 - 24,20 - 23,93)
Výrok: LEHCE-3 3/4-5-4-3 1/4

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Mrs Hillman M.& Roden M.

Kůň č.2 DARKAS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

2. dostih, start 13:29
1073 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ DISTRIBUCE
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANITSCHKA(GER), 5 55,5 Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:28,06 9 Chaloupka Václav 150
2. PARDONIE, 4 56,5 ž. Jan Verner 3/4 01:28,20 10 Kroutilík Jaroslav 85
3. MONTE CHRISTO, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:28,20 6 Chaloupka Jiří 40
4. POULINE, 5 b 57,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:28,22 1 Křídlová Tamara 150
5. ULTIMA, 6 57,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:28,23 11 Šimčík Radek 150
6. GALIS, 3 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:28,28 3 Petrlík Allan 25
7. RŮŽENKA, 8 49,0 ž. Martina Havelková nos 01:28,29 2 Šatra Tomáš 130
8. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 1 1/4 01:28,48 7 Berthier Kateřina 170
9. ADRASTEIA(GB), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:28,51 5 Horová Oliva 65
10. TWINKY, 5 54,5 Miroslava Přibylová 1 1/4 01:28,68 8 Jelen Jaroslav 60
11. DRTINA, 5 52,5 Pavlína Filipová krk 01:28,74 4 Berthier Kateřina 170
12. SANTINO, 6 55,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:28,85 12 Váňová Hana 170
Čas: 01:28,06, Mezičasy: (14,16 - 25,03 - 25,03 - 23,85)
Výrok: JISTĚ-3/4-nos-kr.hlava-kr.hlava-krk-nos-1 1/4-krk-1 1/4-krk-3/4

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter

Sankce: tr. Ing. Váňová H. 200 Kč za pozdní příchod koně č.12 SANTINO do paddocku (DŘ § 332), j. Hlubučková K. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

3. dostih, start 13:59
1074 CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ SERVIS DISTRIBUCE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONYS, 3 60,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:39,63 9 Petrlík Allan 20
2. ANITSCHKA(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:39,81 2 Šatra Tomáš 40
3. MANDURKA(IRE), 3 57,5 ž. Jan Rája 5 01:40,65 4 Vocásková Helena 40
4. VIKTORIE VALLY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:41,24 12 Chaloupka Jiří 140
5. ISHMIR, 3 57,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:41,62 5 Váňa Tomáš 200
6. PŮLNOČNÍ JEZDEC, 3 55,5 Jiřina Andrésová 2 3/4 01:42,05 3 Blecha Jan 140
7. TARENA ŠIM, 3 j 55,5 ž. Martina Havelková 3 01:42,58 1 Germič Karel 300
8. VESPERAA, 3 56,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:42,95 7 Růžičková Martina 100
9. TAMFLY, 3 j 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:43,03 6 Kroutilík Jaroslav 250
10. ČELENKA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 8 01:44,25 10 Nováková Jana 200
Nestartovali: MAR BEAR, MAXDOR
Čas: 01:39,63, Mezičasy: (25,84 - 24,50 - 24,93 - 24,36)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-3 3/4-2 1/2-2 3/4-3-2 1/4-1/2-8

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: tr. Okleštěk M. výstraha za nepřipravenost koně č.8 MAXDOR do dostihu (DŘ § 411 f). Kůň č. 11 MAR BEAR nestartoval z důvodu zranění.

video

4. dostih, start 14:31
1075 VELKÁ JARNÍ CENA PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 2750 + 13200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAGARO, 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:37,39 4 Petrlík Allan 27
2. LUCK AHEAD(IRE), 3 58,0 ž. Clément Lheureux 1 1/2 01:37,66 8 Petrlík Allan 50
3. JOHNNY WHISTLE, 3 58,0 ž. Jan Rája krk 01:37,69 6 Myšková Štěpánka 100
4. MONTJEU THIRD, 3 58,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:37,96 2 Juránek Petr 30
5. AKBULAT(GB), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:37,97 9 Šavujev Arslangirej 60
6. ERUPTION(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:38,06 5 Koplík Zdeno 300
7. DUDLIK(GB), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:38,50 10 Chaloupka Jiří 300
8. ALEXANDR(IRE), 3 s 58,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:38,51 3 Luka Václav 350
8. MAGIC TIROL(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář současně 01:38,51 1 Hurt Tomáš 250
10. FANTASTICADVENTURE(GER), 3 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 16 01:41,57 7 Urbánek Luboš 400
Čas: 01:37,39, Mezičasy: (24,11 - 24,47 - 24,86 - 23,96)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-1 3/4-kr.hlava-1/2-3 1/2-kr.hlava-současně-16

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.4 LAGARO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:04
1076 CENA STAROPRAMENU
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIAN LASS(IRE), 6 51,5 Kateřina Hlubučková BOJ 01:52,31 4 Jelen Jaroslav 120
2. ALDZARB(IRE), 4 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:52,38 8 Šavujev Arslangirej 20
3. CHARLES QUATRIEME(FR), 6 59,5 ž. Martin Laube krk 01:52,42 7 Záhorová Eva 65
4. MERELLA(SWI), 4 57,0 ž. Jan Rája 3 01:52,89 1 Vocásková Helena 70
5. LUSK, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:52,91 3 Horová Oliva 170
6. FARAON, 5 57,0 ž. Petr Foret 1/2 01:52,99 9 Juránek Petr 45
7. THE MOLE CATCHER(IRE), 8 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:53,01 5 Brož Jiří 120
8. REMINO(GER), 7 57,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:53,30 6 Zobal František 200
9. COLD AS ICE(POL), 5 55,0 ž. Vendula Korečková 10 01:55,16 2 Vašina Josef 200
Čas: 01:52,31, Mezičasy: (14,49 - 23,84 - 25,43 - 24,44 - 24,10)
Výrok: BOJ-krk-krk-3-kr.hlava-1/2-hlava-1 3/4-10

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Kilnamoragh Stud

Sankce: j. Hlubučková K. 1000 Kč za tísnění koně č.6 REMINO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 15:33
1077 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOOP LOVE(GB), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:55,21 1 Urbánek Luboš 130
2. LA LAGION, 6 58,5 Helena Pejšková, Ing. 1 1/4 01:55,39 8 Pejšková Ivana 40
3. SUN FOR LIFE(GB), 8 bj 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:55,50 2 Drlík Jaroslav 130
4. CATHY PRINCESS, 5 52,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:55,57 7 Héč Karel 65
5. CANDLE IN THE WIND, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:55,62 12 Šatra Tomáš 130
6. RIVERSIDE, 7 54,0 am. Petra Hrubá 1/2 01:55,72 13 Kantek Petr 160
7. SONYATTA, 4 53,0 ž. Jan Verner hlava 01:55,75 3 Kub Ivan 160
8. A DEE JOE(FR), 6 57,0 Michal Demo 1/2 01:55,86 11 Urbánek Luboš 130
9. HAYLEY, 4 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:55,88 4 Záhorová Eva 130
10. WHITE GHOST, 5 50,0 žk. Michal Hrouda 1/2 01:55,96 6 Kantek Petr 160
11. HÁDÉS, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2 01:56,05 9 Poles Pavel 50
12. LADY`S MAN, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:56,16 5 Pišl Martin 120
13. ČARODĚJKA, 7 s 53,5 Pavlína Filipová 2 1/2 01:56,57 10 Berthier Kateřina 65
14. LAKAR, 6 b 56,0 ž. Martin Laube 3 01:57,12 14 Bieliková Marta 65
Čas: 01:55,21, Mezičasy: (15,02 - 24,45 - 25,48 - 24,59 - 25,67)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1/2-krk-1/2-hlava-1/2-hlava-1/2-1/2-1/2-2 1/2-3

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Newsells Park Stud
video

7. dostih, start 16:03
1078 CENA ARNY
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KRASAVA, 3 57,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:36,06 3 Vocásková Helena 65
2. URBAN JOY(IRE), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:36,30 1 Váňa st. Josef 30
3. VILLON, 3 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:36,54 7 Růžičková Martina 45
4. ORPHANTA, 3 52,5 Jiřina Andrésová 5 02:37,49 6 Záhorová Eva 300
5. CHANGING GUARD(IRE), 3 s 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 02:38,61 8 Váňa st. Josef 30
6. IZIRIS(POL), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 8 02:40,20 5 Hurt Tomáš 200
7. WEGO DANCING(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 13 02:42,79 4 Váňa st. Josef 150
8. ANGOSTURA(FR), 3 55,5 ž. Martin Laube 3 1/2 02:43,47 2 Urbánek Luboš 300
Čas: 02:36,06, Mezičasy: (27,21 - 26,65 - 26,65 - 26,56 - 24,39 - 24,59)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/2-5-6-8-13-3 1/2

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Chudáček S. Ing.

Kůň č.3 KRASAVA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Murzabayev B. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

8. dostih, start 16:34
1079 CENA SILVERA
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLAR ECLIPSE(GB), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:33,81 4 Wroblewski Grzegorz 15
2. SEEP(FR), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 02:34,34 5 Petrlík Allan 55
3. LUŽNICE(IRE), 5 57,5 ž. Jan Verner 2 02:34,70 9 Tajmr Michal 70
4. SHADOW MOON, 8 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:34,89 3 Stašková Eva 150
5. DZINFIZZ, 4 59,0 ž. Jan Rája 1 3/4 02:35,19 7 Zobal František 130
6. NIRGERA, 5 57,5 ž. Martin Laube 2 3/4 02:35,72 6 Brož Jiří 200
7. FASCINATING HILL, 5 57,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 02:36,01 2 Horáková Lenka 170
8. BAZALKA(IRE), 5 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:36,09 1 Váňa Tomáš 170
9. SIENIT(GER*), 9 s 57,0 ž. Petr Foret 19 02:39,83 8 Suchánek Martin 250
Čas: 02:33,81, Mezičasy: (27,14 - 26,34 - 26,43 - 25,35 - 24,41 - 24,14)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2-1 1/4-1 3/4-2 3/4-1 3/4-1/2-19

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ecurie des Monceaux

Sankce: ž. Šafář J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

9. dostih, start 17:07
1080 CENA SHARP FOCUSE
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WASTE NO TIME, 3 60,0 ž. Jan Verner LEHCE 02:38,87 6 Horáková Lenka 23
2. NIGERTA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:39,57 9 Růžičková Martina 75
3. PLAYMONKA, 3 58,5 ž. Jan Rája kr.hlava 02:39,58 11 Vocásková Helena 33
4. NASK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 02:39,59 14 Složil Pavel 130
5. WANIKORO, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:39,70 10 Horová Oliva 180
6. MIZURI, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 02:40,04 1 Petrlík Allan 85
7. ZLOMEK, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:40,10 8 Michal Jiří 200
8. NANCY, 3 54,0 Jiřina Andrésová 2 1/4 02:40,44 13 Tůma Pavel 100
9. VADEONA TWO, 3 58,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:40,84 12 Juránek Petr 60
10. PORTATILE, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:40,98 3 Okleštěk Miloslav 150
11. SEGRETON, 3 56,5 Kateřina Hlubučková 2 02:41,27 15 Chaloupka Václav 160
12. KALGERTA, 3 55,5 ž. Martin Laube 2 1/2 02:41,72 2 Luka Václav 180
13. DAKAR, 3 60,0 ž. Ondřej Velek 1 1/2 02:41,93 7 Bartoš st. Josef 180
14. RUBIKON, 3 57,0 ž. František Vávra 1/2 02:42,00 5 Nováková Jana 250
15. MARREE, 3 55,5 Pavlína Filipová 2 02:42,33 4 Tůma Pavel 150
Čas: 02:38,87, Mezičasy: (26,23 - 27,92 - 27,40 - 27,38 - 25,41 - 24,53)
Výrok: LEHCE-4 1/2-kr.hlava-nos-3/4-2 1/4-1/2-2 1/4-2 1/2-3/4-2-2 1/2-1 1/2-1/2-2

Majitel: DS Tasava, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Tasov a.s.
video


Dostihová komise: