home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.04.2016 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 10:09
1034 Cena města Karlovy Vary -Preiss Stadt Karlsbad
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRIUS, 3 58,0 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:48,17 1 Seménka Zdeněk 50
2. PLAYMONKA, 3 57,0 ž. Jan Rája nos 01:48,17 5 Vocásková Helena 16
3. VESPERAA, 3 55,0 Kateřina Hlubučková 7 01:49,65 2 Růžičková Martina 50
4. CALISTMEN, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:49,77 3 Brož Jiří 78
5. TAMFLY, 3 j 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 12 01:52,24 4 Kroutilík Jaroslav 50
Čas: 01:48,17, Mezičasy: (31,29 - 25,72 - 25,67 - 25,48)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-7-3/4-12

Majitel: Euroframe-Váňová, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Sankce: jezdec Rája Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 10:35
1035 Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 850 + 1700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLAR ECLIPSE(GB), 5 54,5 ž. Martin Laube V. LEHCE 01:38,91 6 Wroblewski Grzegorz 23
2. LEVIS MISTRAL(IRE), 5 54,5 ž. Martina Havelková 7 01:40,21 4 Endaltsev Igor 20
3. ANNAQUA(FR), 4 57,0 am. Martina Luková 3 1/4 01:40,71 8 Luka Václav 90
4. SANTIN(IRE), 4 55,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:40,72 1 Tajmr Michal 78
5. QUEST ROYAL(SRB), 5 53,0 Kateřina Hlubučková 5 01:41,69 3 Neuberg Filip 100
6. DETEKCE, 5 b 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 01:42,42 7 Vrba Pavel 70
7. TERRESCA, 4 51,5 žk. Michal Hrouda 11 01:44,87 2 Růžičková Martina 140
8. CALVA(FR), 4 s 56,0 ž. Petr Foret daleko 01:51,45 5 Jirátová Petra 150
Čas: 01:38,91, Mezičasy: (25,79 - 23,45 - 24,95 - 24,73)
Výrok: VELMI LEHCE-7-3 1/4-kr.hlava-5-3 3/4-11-daleko

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ecurie des Monceaux
video

3. dostih, start 11:13
1036 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 850 + 1700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEEP(FR), 5 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:37,35 2 Petrlík Allan 24
2. KHALIDOR(GER), 6 61,0 am. Martina Luková 1 3/4 02:37,63 5 Luka Václav 30
3. MYSTIC GOLFER, 5 59,5 ž. Jan Verner 3/4 02:37,75 7 Hronová Ilona 78
4. SHADOW MOON, 8 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 02:37,87 3 Stašková Eva 78
5. CHARROS, 5 60,0 žk. Jakub Spáčil 1 3/4 02:38,16 1 Růžičková Martina 78
6. MAMA CHARLOTTE(IRE), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 3/4 02:39,00 6 Chaloupka Jiří 78
7. BROTHER GRIMM(FR), 4 60,5 ž. Jaromír Šafář 17 02:42,41 4 Váňa st. Josef 78
Čas: 02:37,35, Mezičasy: (26,73 - 27,27 - 28,09 - 26,99 - 25,44 - 22,81)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-3/4-1 3/4-4 3/4-17

Majitel: Darhorse Syndikát, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Křenek
video

4. dostih, start 11:40
1037 Cena plesového výboru - Preis des Ballkomitee
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIC, 4 j 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 02:09,74 3 Kroutilík Jaroslav 100
2. ČÁRYREJKA, 5 51,0 ž. Martina Havelková 4 1/4 02:10,54 10 Vrba Pavel 78
3. PAULLINKA, 7 59,5 ž. Jan Rája 1/2 02:10,63 1 Vocásková Helena 23
4. HONEY BUNNY, 10 58,0 Helena Pejšková, Ing. krk 02:10,69 2 Pejšková Ivana 78
5. GLORYLAND(GER), 6 56,5 žk. Michal Hrouda 1 1/2 02:10,94 11 Fedorowicz Vladislav 60
6. LADY`S MAN, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:11,07 5 Pišl Martin 130
7. LA LUNETA(GER), 6 59,5 Kateřina Hlubučková krk 02:11,11 8 Hlavatý Pavel 78
8. LE PAYDA, 7 60,0 ž. Jan Verner hlava 02:11,13 12 Hronová Ilona 140
9. CANDLE IN THE WIND, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:11,26 6 Šatra Tomáš 60
10. EXCHANGE(GB), 8 60,5 Michal Demo krk 02:11,29 7 Popelka Stanislav 130
11. CATHY PRINCESS, 5 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. krk 02:11,37 4 Héč Karel 60
12. LATRIB, 7 s 53,0 žk. Lukáš Vladyka 3/4 02:11,49 9 Sýkorová Marcela 140
Čas: 02:09,74, Mezičasy: (25,59 - 27,43 - 25,91 - 25,38 - 25,42)
Výrok: LEHCE-4 1/4-1/2-krk-1 1/2-1/2-krk-hlava-3/4-krk-krk-3/4

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.
video

5. dostih, start 12:39
1038 Jarní cena Fredericks & von der Horst - Frühjarspreis Fredericks & von der Horst
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1450 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALPHEUS(IRE), 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:08,55 1 Váňa st. Josef 18
2. NAZMA(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája 1 1/2 02:08,77 3 Vocásková Helena 100
3. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 3 58,0 Michal Demo 1/2 02:08,84 5 Váňa Tomáš 60
4. VICTORY BOWL(FR), 3 56,0 ž. Piotr Krowicki 1 3/4 02:09,10 7 Holčák František 90
5. RABBIT FOCUS(IRE), 3 59,0 ž. Ondřej Velek 1 1/4 02:09,28 2 Juránek Petr 40
6. RABBIT MAKFI(GB), 3 58,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:09,67 8 Juránek Petr 78
7. HUDSON CANYON(IRE), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:09,87 9 Váňa st. Josef 78
8. WEGO DANCING(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 3/4 02:10,65 4 Váňa st. Josef 150
9. SANTO CERRO(POL), 3 s 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:10,77 6 Wroblewski Grzegorz 150
Čas: 02:08,55, Mezičasy: (25,08 - 26,13 - 25,11 - 26,44 - 25,80)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-1 3/4-1 1/4-2 1/4-1 1/4-3 3/4-3/4

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Looking Lovely Syndicate

Kůň č.6 HUDSON CAYON ztratil na startu asi 3 délky

video

6. dostih, start 13:47
1039 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUXANA(GB), 4 57,5 ž. Jan Rája JISTĚ 03:22,09 1 Vocásková Helena 30
2. SNEZENKA(IRE), 4 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 03:22,58 3 Luka Václav 24
3. ALLEGRO, 6 59,0 ž. Radek Koplík 4 1/4 03:23,33 7 Stašková Eva 78
4. HOLIN ONE, 7 56,0 ž. Petr Foret 2 3/4 03:23,77 13 Jirátová Petra 78
5. MONTE WELLS, 5 j 60,0 ž. Ondřej Velek 4 03:24,49 8 Juránek Petr 120
6. DIAMOND RACE(IRE), 8 60,0 ž. Jiří Chaloupka nos 03:24,50 14 Slabý Petr 110
7. CIMO, 6 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 03:24,74 5 Brož Jiří 290
8. MURASAKI LADY, 4 57,5 ž. Martin Laube 1 1/2 03:24,97 9 Juránek Petr 140
9. SCARE CROW, 4 56,0 ž. Martina Havelková hlava 03:25,00 10 Baštová Pavlína 250
10. TE AROHA, 5 55,5 ž. Jan Verner 1 1/4 03:25,22 6 Baštová Pavlína 180
11. LE ROCK, 4 58,0 žk. Jakub Spáčil 1/2 03:25,31 12 Růžičková Martina 160
12. READY FOR BOND, 5 56,0 Kateřina Hlubučková hlava 03:25,34 11 Jirátová Petra 110
13. ANDĚL, 4 56,0 ž. Vendula Korečková 2 03:25,68 4 Jelen Jaroslav 210
14. DUKE(POL), 4 56,5 Michal Demo 6 03:26,84 2 Popelka Stanislav 50
Čas: 03:22,09, Mezičasy: (12,03 - 29,45 - 27,86 - 26,30 - 29,66 - 27,64 - 24,73 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-3-4 1/4-2 3/4-4-nos-1 1/2-1 1/2-hlava-1 1/4-1/2-hlava-2-6

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Millsec Limited
video

7. dostih, start 14:18
1040 Dostih Karlovarského kraje - Karslbadbezirk Rennen
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERBEBOIS, 6 52,5 ž. Martina Havelková BOJ 01:27,95 10 Drlík Jaroslav 35
2. STRAIGHTWHISKEY(FR), 7 63,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:28,00 1 Kantek Petr 40
3. ZÁPAĎÁK, 7 52,5 ž. Jan Verner 5 01:28,90 6 Michal Jiří 100
4. TALBEC, 8 61,0 ž. Martin Laube 1/2 01:29,02 4 Jirka Petr 35
5. REVENTON, 4 56,0 Michal Demo krk 01:29,08 3 Váňa Tomáš 55
6. ROMANTIK, 4 s 60,0 ž. Jan Rája 1/2 01:29,17 5 Růžičková Martina 78
7. RADBUL, 5 54,5 Miroslava Přibylová 2 1/4 01:29,56 8 Jelen Jaroslav 60
8. LEMESÍNA, 6 66,5 ž. Ondřej Velek 2 1/2 01:30,01 9 Kantek Petr 120
9. TAURUS, 6 49,0 Kateřina Hlubučková 3/4 01:30,14 7 Jirka Petr 78
Nestartovali: APOPHIS, SENZOR
Čas: 01:27,95, Mezičasy: (14,52 - 24,28 - 24,22 - 24,94)
Výrok: BOJ-krk-5-1/2-krk-1/2-2 1/4-2 1/2-3/4

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Bečvářová J.

Sankce: stáj Lokotrans 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.9 LEMESÍNA (DŘ § 105)

video


Dostihová komise: