home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.11.2016 - Kolesa
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:02
1449 CENA FIRMY ESAKO - ING. SÝKORA DRAŽKOVICE
Rovina IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 8 60,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 03:15,92 5 Zobal František 120
2. TIALINE, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 03:16,09 3 Petrlík Allan 40
3. GOLDEN IRENE, 4 60,0 ž. Michal Mach krk 03:16,14 12 Juránek Petr 70
3. ALEGORIA, 4 60,0 ž. Jan Rája současně 03:16,15 7 Vocásková Helena 15
5. NOWITKA, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 03:16,56 2 Pejšková Ivana 70
6. PORTATILE, 3 56,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 03:16,58 4 Okleštěk Miloslav 220
7. CHERI HONEY, 10 65,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 03:16,61 6 Vrba Pavel 38
8. NORVÍNO, 4 A 1/2 61,5 ž. Dušan Andrés 6 03:17,90 10 Popelka Stanislav 140
9. TECUALA(GER), 5 54,5 am. Monika Řeháková krk 03:17,97 8 Blažková Helena 440
10. ESDARKA, 6 s 58,5 am. Jindřich Fabris daleko 03:24,43 11 Mimra Zdeněk 200
DD PLEASE BABY PLEASE, 6 61,5 am. Tereza Polesná daleko 03:32,80 9 Kovář Stanislav 550
Nestartovali: VILLON
Čas: 03:15,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-krk-současně-2 3/4-kr.hlava-hlava-6-krk-daleko-daleko

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Elsdon Farms

Koně č.8 TECUALA a č.9 PLEASE BABY PLEASE ztratili na startu cca 10 délek. Sankce: tr. Kovář S. výstraha za nepřipravenost koně č.9 PLEASE BABY PLEASE do dostihu (DŘ § 411 f).

video

2. dostih, start 12:34
1450 CENA SPOLEČNOSTI TEMPOSERVIS CZ a.s. PRAHA
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALQ(FR), 9 59,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková BOJ 01:37,33 10 Sůrová Pavlína 300
2. GALIS, 3 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:37,37 8 Petrlík Allan 65
3. STEP STAR, 5 60,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:37,51 3 Váňa Tomáš 18
4. HELIOSTAT(IRE), 4 59,0 ž. Jan Rája 2 01:37,79 12 Vocásková Helena 60
5. SHEBY JAIL, 6 59,0 am. Tereza Dlapová 1 1/2 01:38,05 11 Seménka Zdeněk 140
6. BASIC BARA(IRE), 5 57,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:38,14 1 Zobal František 300
7. MURASAKI LADY, 4 57,5 ž. Michal Mach 5 01:38,91 4 Juránek Petr 360
8. LYSYAN(IRE), 8 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:39,02 5 Blažková Helena 24
9. SOLAR POWER(GER), 6 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:39,27 2 Bělka Martin 80
10. PASANTA, 4 b 57,5 Josef Sovka 8 01:41,58 6 Pohanka Ladislav 1000
11. ZELDA, 3 52,5 Kateřina Hlubučková 5 01:42,70 9 Šomanová Lenka 770
Nestartovali: HARWEY(FR*)
Čas: 01:37,33, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-3/4-2-1 1/2-1/2-5-1/2-1 1/2-8-5

Majitel: JUDr.Jana Fialová-Estrella, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: Earl Elevage de la Source
video

3. dostih, start 13:01
1451 CENA SPOLEČNOSTI "DŮM U ČERNÉHO KONĚ" PŘELOUČ - I.oddělení
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILLY WONKA, 5 50,0 Kateřina Hlubučková TUHÝ BOJ 02:27,15 3 Pohanka Ladislav 170
2. GOLDY, 9 62,5 Josef Borč 1/2 02:27,22 10 Křídlová Tamara 45
3. WIMBLEDON, 3 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 02:27,29 8 Stašková Eva 210
4. LIMONADE(SWI), 5 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 02:27,31 2 Blažková Helena 40
5. MILL`S FINEST(DEN), 5 69,0 Jaroslav Myška 1 1/2 02:27,55 9 Petrlík Allan 65
6. SAVAGE, 6 50,0 Michal Hrouda 4 02:28,34 5 Kantek Petr 60
7. POLYANTE(GER), 5 60,0 ž. Jan Rája 5 02:29,31 4 Fedorowicz Vladislav 25
8. TYGR ROKYTENSKÝ, 7 54,0 ž. Martina Havelková 1 02:29,50 7 Hála Libor 120
9. SENZOR, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 3 02:30,14 1 Seménka Zdeněk 78
10. DARKHANY(FR), 3 64,0 Nikola Svobodová 5 02:31,50 6 Sůrová Pavlína 350
Čas: 02:27,15, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-1/2-hlava-1 1/2-4-5-1-3-5

Majitel: DS Maruška, Trenér: Pohanka Ladislav, Ing., Chov: Hotel service Salvator

Sankce: j. Borč J.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 13:33
1452 CENA SPOLEČNOSTI VVS VERMĚŘOVICE - II.oddělení
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORIC, 4 j 65,5 am. Jindřich Fabris TUHÝ BOJ 02:29,30 2 Kroutilík Jaroslav 100
2. VINNE ROSE, 3 59,0 Josef Sovka hlava 02:29,33 7 Růžičková Martina 78
3. ONDREÁŠ, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:29,56 1 Pejšková Ivana 30
4. BEST BET, 3 65,0 ž. Michal Mach 1 1/4 02:29,77 5 Juránek Petr 100
5. CALIOPE, 3 51,0 Michal Hrouda 1 3/4 02:30,07 9 Slavíček Josef 80
6. DETERMIS, 3 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:30,27 4 Horáková Lenka 60
7. EOWYN, 3 52,0 Kateřina Hlubučková kr.hlava 02:30,29 6 Menclová Aneta 20
8. KHILONA(GER), 8 58,0 ž. Jan Rája 5 02:31,55 3 Kantek Petr 60
Nestartovali: TAMALIRÉG
Čas: 02:29,30, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-1 1/4-1 3/4-1 1/4-kr.hlava-5

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.
video

5. dostih, start 14:02
1453 CENA SPOLEČNOSTI NUTRIN
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANTON, 5 A 1/2 70,0 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ 04:41,05 3 Zobal František 35
2. LAURIE AN, 6 65,5 Jan Odložil 1/2 04:41,16 4 Novák Antonín 120
3. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 5 69,5 ž. Dušan Andrés 4 04:41,78 2 Popelka Stanislav 70
4. RABBIT KING`S BEST(GB), 9 67,0 Jan Derych 1 1/2 04:42,02 7 Wernerová Karolína 200
5. NEICER(POL), 8 68,5 Radek Man hlava 04:42,05 6 Sůrová Pavlína 55
6. MODŘÍN, 4 66,0 Martin Liška daleko 04:49,87 1 Junková Jana 70
7. JAM TAKI(POL), 8 71,5 ž. Marcel Novák 1 1/2 04:50,19 5 Kvapilová Lenka 65
ZN STEFAN, 8 73,5 ž. Lukáš Matuský     9 Holčák Radek 20
Nestartovali: MAESTRO QUERCUS(GB)
Čas: 04:41,05, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-4-1 1/2-hlava-daleko-1 1/2

Majitel: Václav Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Luka V.,Ing.

Poplatky: tr.Popelka S. 200 Kč za dodatečné nahlášení použití stínidel u koně č.2 THIRTEEN DIAMONDS (DU 16/11)

video

6. dostih, start 14:36
1454 CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLICKER, 6 67,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 04:22,47 2 Vymazal Josef 30
2. SUERTE AL SALTO(IRE), 9 68,5 ž. Lukáš Matuský 2 3/4 04:22,95 1 Holčák Radek 78
3. RIDERI CROSS, 4 66,0 Martin Liška 11 04:26,00 6 Junková Jana 50
4. GEMANUS, 10 68,5 am. Jiří Štencel 7 04:27,31 7 Moravec Zdeněk 170
5. FLORIDAS, 7 69,5 ž. Josef Váňa ml. 5 04:28,37 3 Růžičková Martina 40
6. PUDŘÍK, 8 69,5 ž. Jan Kratochvíl 10 04:30,20 10 Horáková Lenka 40
7. DUKE(POL), 4 66,5 ž. Dušan Andrés 8 04:31,85 5 Popelka Stanislav 70
8. ORIENTAL LION(GB), 10 65,0 Michal Kubík 11 04:34,92 12 Vašina Josef 190
9. KLAN(POL), 7 s 64,5 Radek Man 15 04:38,92 8 Sůrová Pavlína 280
Z FEJZBUK, 4 65,0 Tomáš Vodrážka     11 Derych Vladimír 350
Nestartovali: ELEGANT DEVIL(GER), MARCON
Čas: 04:22,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-11-7-5-10-8-11-15

Majitel: Stáj Vymazal, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Vymazal Josef

Poplatky: tr.Růžičková M. 200 Kč za dodatečné nahlášení použití beránků a fixace jazyka u koně č.3 FLORIDAS (DU 16/11)

video

7. dostih, start 15:12
1455 CENA SPOLEČNOSTI CHARVÁT GROUP
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOODY, 6 69,5 ž. Marek Stromský TUHÝ BOJ 05:18,65 8 Uhl Jiří 60
2. BRIDGEUR(FR), 5 A 1/2 66,5 ž. Jaroslav Myška nos 05:18,66 10 Myšková Štěpánka 55
3. STARBUCK, 7 66,5 ž. Marcel Novák 1/2 05:18,78 3 Poles Pavel 130
4. MARL BORA, 10 67,0 ž. Josef Sovka 3 1/2 05:19,30 9 Žalud Radek 78
5. LINCOLN(GER), 6 66,0 Martin Liška 2 1/2 05:19,75 4 Blecha Jan 85
6. WAIKITA, 6 66,5 ž. Jan Kratochvíl 1/2 05:19,86 7 Olehla Čestmír 18
7. MAUGLÍ, 10 66,0 ž. Josef Bartoš 1 05:20,03 1 Mimra Zdeněk 200
8. LINGARRY(FR), 10 65,0 ž. Lukáš Matuský 3/4 05:20,18 2 Holčák Radek 85
9. LORD JAGMIN, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 12 05:23,66 5 Popelka Stanislav 200
10. STEP DANCER, 8 68,0 ž. Josef Váňa ml. nos 05:23,67 6 Váňa st. Josef 40
Čas: 05:18,65, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1/2-3 1/2-2 1/2-1/2-1-3/4-12-nos

Majitel: Sendy Kovy Ostrava, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Hotel service Salvator
video

8. dostih, start 15:47
1456 CENA SPOLEČNOSTI LIŠKA ZEMNÍ PRÁCE za podpory společnosti ELEKTROVASURY
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WALDO PEPPER(FR), 3 66,5 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 03:35,11 2 Váňa st. Josef 27
2. LORETIS, 3 64,0 Jan Derych 2 1/2 03:35,53 7 Kovář Stanislav 290
3. DAKAR, 3 s 66,0 ž. Josef Bartoš 1 03:35,69 5 Bartoš st. Josef 35
4. VINNERO, 3 64,0 Tomáš Vodrážka hlava 03:35,72 3 Růžičková Martina 150
5. HUDSON CANYON(IRE), 3 66,0 ž. Jan Kratochvíl 4 03:36,56 4 Váňa st. Josef 22
6. RUBIKON, 3 65,5 Jan Odložil 2 1/2 03:36,92 6 Nováková Jana 120
7. DODO DANCER(FR), 3 63,5 Patrick Boekhout 16 03:40,39 1 Váňa st. Josef 170
Čas: 03:35,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-hlava-4-2 1/2-16

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras des Sablonnets,Taieb J-J.,Colville P.
video

9. dostih, start 16:15
1457 CENA SPOLEČNOSTI TEPOSTOP PŘELOUČ
Proutky V.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARRY SPIERS(GB), 5 68,0 Rostislav Benš JISTĚ   3 Wroblewska Iwona 40
2. MACHIAVELLI(BEL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4   10 Blecha Jan 130
3. JONATHAN(IRE), 4 65,0 Michal Kubík 3 1/2   1 Havlíčková Zdena 60
4. MANDALOUN BOY(FR), 4 b 70,5 ž. Jaroslav Myška 10   9 Hurt Tomáš 23
5. DIAMOND RACE(IRE), 8 j 71,0 František Vávra 1 1/4   12 Slabý Petr 100
6. FASCINATING HILL, 5 66,5 Martin Liška 4   6 Horáková Lenka 23
7. TRIVERO(USA), 10 71,0 Jan Odložil 5   5 Neuberg Filip 150
8. SILVER BOY, 4 61,5 Ján Mach, MVDr. daleko   2 Menclová Aneta 200
PN BEYNAC, 4 s 64,0 žk. Veronika Řezáčová     4 Řezáčová Jana 300
PN PAOLO(GER), 10 69,0 am. Pavel Bradík     7 Bradík Pavel 150
PN TROPICAL BOND, 5 b 64,5 Jan Derych     8 Jirátová Petra 150
ZN BAROSA, 4 65,0 Tomáš Vodrážka     11 Derych Vladimír 400
Čas: 03:46,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-10-1 1/4-4-5-daleko

Majitel: RM-Racing (POL), Trenér: Wroblewska Iwona, Chov: Richards G.

Poplatky: tr. Slabý P. 200 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.12 DOAMOND RACE(DU 16/11) DK přešetřila hromadný pád koní č.4 BEYNAC, č.7 PAOLO a č.8 TROPICAL BOND na poslední překážce a neshledala cizí zavinění

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Koráb Milan
Pomocný startér: Hochman Petr