home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 2013 07.11.2015 KO 31.10.2015 BV 28.10.2015 SL 25.10.2015 CH 24.10.2015 PE 18.10.2015 CH 17.10.2015 MO 11.10.2015 PE 10.10.2015 PE 04.10.2015 CH 03.10.2015 LL 28.09.2015 KV 27.09.2015 BR 26.09.2015 CH 20.09.2015 CH 19.09.2015 SL 13.09.2015 CH 12.09.2015 PE 06.09.2015 CH 05.09.2015 LL 30.08.2015 CH 29.08.2015 MO 23.08.2015 NE 22.08.2015 PE 16.08.2015 KV 15.08.2015 SL 08.08.2015 LL 02.08.2015 KV 01.08.2015 KO 26.07.2015 MI 25.07.2015 SL 19.07.2015 KO 18.07.2015 MO 16.07.2015 CH 12.07.2015 MI 11.07.2015 SH 06.07.2015 LL 05.07.2015 KV 28.06.2015 SL 27.06.2015 PE 21.06.2015 CH 20.06.2015 BR 14.06.2015 KV 13.06.2015 PE 07.06.2015 CH 06.06.2015 LL 31.05.2015 CH 30.05.2015 PE 30.05.2015 MO 24.05.2015 CH 23.05.2015 PE 17.05.2015 CH 16.05.2015 MO 10.05.2015 CH 08.05.2015 PE 03.05.2015 CH 01.05.2015 LL 26.04.2015 CH 25.04.2015 KV 19.04.2015 CH 18.04.2015 BR 12.04.2015 CH 05.04.2015 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.08.2015 - Netolice
stav dráhy: 2.8 (pevná)
1. dostih, start 13:33
1307 HANDICAP ZOD NĚMČICE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYGR ROKYTENSKÝ, 6 53,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:46,56 5 Hála Libor, MVDr. 45
2. GREEN VALLEYS, 6 52,5 Veronika Weinbachová 1/2 01:46,64 8 Kubliha Ladislav 65
3. SIDNEY(IRE), 3 61,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:46,70 3 Holčák Radek 55
4. KATCHABA(USA), 6 62,5 ž. Michal Mach 2 1/4 01:47,06 7 Březina Ladislav, Ing. 30
5. LEMESÍNA, 5 59,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:47,26 1 Kantek Petr, MVDr 45
6. LABEL FIVE, 8 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:47,28 2 Luka Václav, Ing. 35
7. WASKA, 4 53,0 ž. Jan Verner hlava 01:47,31 6 Horová Oliva, Ing. 50
Nestartovali: LIMONADE(SWI)
Čas: 01:46,56, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-krk-2 1/4-1 1/4-hlava-hlava

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Vrba P.,Ing.

Kůň č.4 LIMONADE nestartoval pro zranění j. Andrésové J. při zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra. DK přešetřila pád j. Weinbachové V. z koně č.8 GREEN VALLEYS po dostihu. Sankce: tr.Kubliha L.výstraha za nesprávné nasedlání koně č.8 GREEN VALLEYS do dostihu. (DŘ § 411 d).


2. dostih, start 14:03
1308 CENA ENVISAN GEM
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY CATHERINE, 3 58,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:48,92 2 Neuberg Filip 70
2. PLAYER, 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 01:49,69 3 Vocásková Helena 30
3. SONYATTA, 3 58,5 ž. Michal Mach 1/2 01:49,76 8 Kub Ivan 70
4. AIDA(POL), 3 56,5 ž. Jan Verner 4 01:50,40 6 Hurt Tomáš 100
5. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 60,0 ž. Martin Laube 1 01:50,56 10 Juránek Petr 26
6. MACESHKA, 3 58,5 ž. Martina Havelková 3 01:51,10 4 Horová Oliva, Ing. 65
7. ANDĚL, 3 56,0 Michal Demo 4 1/2 01:51,76 7 Jelen Jaroslav 65
8. JUSTICIUS, 3 56,0 žk. Nikola Štroblová 6 01:53,03 5 Vinklárek Vladimír 130
S CHARMIDA(IRE), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev     1 Luka Václav, Ing. 50
Nestartovali: GOTSCHA
Čas: 01:48,92, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-1/2-4-1-3-4 1/2-6

Majitel: LUČ stajka - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 GOTSCHA nestartoval, nebyl v moci startéra. DK vyslechla trenéry Ing. Luku V. a Kováře S. Sankce: tr. Ing. Luka V. a tr. Kovář S. výstraha za nepřipravenost koní č. 1 CHARMIDA a č.9 GOTSCHA do dostihu (DŘ § 411 f).


3. dostih, start 14:31
1309 CENA GALOPP REPORTER
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GÁBINKA(IRE), 4 59,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   4 Vocásková Helena 20
2. DEMON KING(IRE), 8 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2   5 Kub Ivan 24
3. TWINKY, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2   3 Jelen Jaroslav 65
4. BEST SAND(IRE), 3 57,5 ž. Zuzana Vokálková 6   7 Holčák Radek 55
5. PORTYR, 6 58,0 ž. Martina Havelková 5   2 Peťulová Petra 85
6. MANDALOUN BOY(FR), 3 55,0 ž. Vendula Korečková 2   1 Hurt Tomáš 70
7. DREAMBOAT(FR), 3 57,0 am. Tereza Polesná 15   6 Kovář Stanislav 100
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-6-5-2-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (TWINKY)Stáj Pěčín - Jelen

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Dunne F.

čas neměřen


4. dostih, start 15:03
1310 CENA GALOPP NEWS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARAS(FR), 5 56,0 ž. Zuzana Vokálková LEHCE   9 Holčák Radek 30
2. PAULLINKA, 6 55,5 ž. Jaromír Šafář 4   6 Vocásková Helena 27
3. MURASAKI LADY, 3 54,5 ž. Martin Laube 7   10 Juránek Petr 90
4. KADMEN, 3 53,0 ž. Martina Havelková 8   1 Růžičková Martina 140
5. POLYANTE(GER), 4 58,5 ž. Milan Zatloukal krk   3 Fedorowicz Vladislav 90
6. MIGRACJA(POL), 3 54,0 ž. Jan Verner 3/4   4 Hurt Tomáš 90
7. ANITHA, 12 56,5 ž. Michal Mach nos   7 Březina Ladislav, Ing. 170
8. ALFA WOLF(IRE), 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4   5 Luka Václav, Ing. 55
9. RIDERI CROSS, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2   11 Junková Jana 140
10. ESCAPE TO HEAVEN, 10 59,5 Michal Demo 7   8 Knauer Martin 70
11. LE ROCK, 3 50,5 žk. Valerie Vyhnálková 1/2   2 Růžičková Martina 85
12. LARDEO, 7 58,0 Josef Sovka 1/2   12 Kantek Petr, MVDr 75
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-7-8-krk-3/4-nos-2 3/4-2 1/2-7-1/2-1/2

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Ecurie des Monceaux

čas neměřen


5. dostih, start 15:30
1311 HANDICAP VISCOFAN
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIGHT, 9 53,5 žk. Valerie Vyhnálková TUHÝ BOJ 01:56,29 3 Knauer Martin 55
2. ATLETHICA, 5 55,5 žk. Simona Molková kr.hlava 01:56,30 2 Březina Ladislav, Ing. 50
3. BARLETTA, 14 66,0 žk. Nela Jirásková 1/2 01:56,39 5 Kantek Petr, MVDr 30
4. SILBERMOND, 5 54,0 žk. Nikola Štroblová hlava 01:56,42 6 Hála Libor, MVDr. 30
5. CALABRIE, 10 60,0 žk. Dana Bořánková 1 01:56,58 1 Kantek Petr, MVDr 27
Nestartovali: TRUST ON SCYRIS
Čas: 01:56,29, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1/2-hlava-1

Majitel: V+M Knauer-Mimoň, Trenér: Knauer Martin, Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: žk.Štroblová N. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


6. dostih, start 16:00
1312 STEEPLECHASE CENA JIHOČESKÉ UNIVERSITY
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIRVÁL, 8 72,5 ž. Josef Sovka JISTĚ 03:37,49 2 Blecha Jan 22
2. REGE DANCER, 6 70,0 Rostislav Benš 3 1/2 03:38,07 7 Havlík Zdeněk 30
3. FONSIE(GER), 4 68,0 Jan Kratochvíl 7 03:39,44 13 Váňa st. Josef 40
4. KARRE DANCER, 5 67,0 Barbora Málková 15 03:42,48 11 Chaloupka Václav, Ing. 120
5. ELEN(FR), 5 65,5 am. Veronika Řezáčová 6 03:43,56 12 Franko Jozef 65
6. DUNA, 7 64,5 am. Tomáš Stražický 1/2 03:43,68 5 Sergeant Filip 90
7. MARY ANNE, 4 66,0 Martin Liška 4 1/2 03:44,37 8 Junková Jana 90
Z SEABRA(GB), 7 69,0 am. Pavel Blaha     4 Kovář Stanislav 120
PN CADUKE(IRE), 5 65,0 Adam Čmiel     1 Kubliha Ladislav 50
Nestartovali: ADISTAR, DEKOLT(POL), ESO(USA), MISTER AVIATION(IRE)
Čas: 03:37,49, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-7-15-6-1/2-4 1/2

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Blecha Jan, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Sankce: am.Stražický T. 200 Kč za zbytečné použití bičíku v cílové rovině (DŘ § 316)


7. dostih, start 16:31
1313 Velká cena Netolic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1350 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP DANCER, 7 68,0 Jan Kratochvíl BOJ 05:47,99 4 Váňa st. Josef 22
2. LIBERTY SON(FR), 6 67,5 ž. Josef Sovka 3/4 05:48,12 6 Blecha Jan 70
3. ELEGANT DEVIL(GER), 11 66,0 Martin Liška 3/4 05:48,23 7 Křídlová Tamara 75
4. JOVELL(POL), 5 67,0 ž. Lukáš Matuský 5 05:49,21 3 Holčák Radek 30
5. RABBIT LIBRETTIST(GB), 7 67,0 Rostislav Benš 11 05:51,04 5 Juránek Petr 45
6. RUBÍN, 13 64,5 Barbora Málková nos 05:51,05 1 Růžičková Martina 65
ZN GOBE, 6 65,0 ž. Marcel Novák     2 Vinklárek Vladimír 85
ZN POWER PRIZE(GER), 9 63,5 Jan Derych     8 Fedorowicz Vladislav 65
Čas: 05:47,99, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3/4-5-11-nos

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:00
1314 STEEPLECHASE CENA FIRMY RABBIT A.S.
Steeplechase V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STINGA, 6 72,5 ž. Lukáš Matuský ZADRŽENĚ   6 Holčák Radek 20
2. ČMAŇA, 10 65,0 am. Veronika Řezáčová 3 1/2   5 Řezáčová Jana 65
3. MAIESTAS(IRE), 8 69,5 Martin Liška daleko   7 Špelda Lubomír 60
Z VENI VIDI VICI, 6 72,5 ž. Josef Sovka     1 Blecha Jan 26
ZN ANATOL ARTIST(GER), 5 68,0 Jan Kratochvíl     2 Váňa st. Josef 40
ZN LEGARTO, 4 65,0 ž. Marcel Novák     4 Růžičková Martina 120
Nestartovali: MACHIAVELLI(BEL), PRIMUS PASTORALUS(GB)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-3 1/2-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

čas nebyl změřen. kůň č.8 MACHIAVELLI pro pád jezdce nestartoval, nebyl v moci startéra.



Dostihová komise: