home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 2013 07.11.2015 KO 31.10.2015 BV 28.10.2015 SL 25.10.2015 CH 24.10.2015 PE 18.10.2015 CH 17.10.2015 MO 11.10.2015 PE 10.10.2015 PE 04.10.2015 CH 03.10.2015 LL 28.09.2015 KV 27.09.2015 BR 26.09.2015 CH 20.09.2015 CH 19.09.2015 SL 13.09.2015 CH 12.09.2015 PE 06.09.2015 CH 05.09.2015 LL 30.08.2015 CH 29.08.2015 MO 23.08.2015 NE 22.08.2015 PE 16.08.2015 KV 15.08.2015 SL 08.08.2015 LL 02.08.2015 KV 01.08.2015 KO 26.07.2015 MI 25.07.2015 SL 19.07.2015 KO 18.07.2015 MO 16.07.2015 CH 12.07.2015 MI 11.07.2015 SH 06.07.2015 LL 05.07.2015 KV 28.06.2015 SL 27.06.2015 PE 21.06.2015 CH 20.06.2015 BR 14.06.2015 KV 13.06.2015 PE 07.06.2015 CH 06.06.2015 LL 31.05.2015 CH 30.05.2015 PE 30.05.2015 MO 24.05.2015 CH 23.05.2015 PE 17.05.2015 CH 16.05.2015 MO 10.05.2015 CH 08.05.2015 PE 03.05.2015 CH 01.05.2015 LL 26.04.2015 CH 25.04.2015 KV 19.04.2015 CH 18.04.2015 BR 12.04.2015 CH 05.04.2015 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.06.2015 - Praha
stav dráhy: 3.3 (pružná)
1. dostih, start 13:03
1170 SIMSONOVA CENA
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKARA(IRE), 2 56,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:17,20 5 Tůma Pavel 33
2. MIKROP DEAR, 2 56,5 ž. Martin Laube 2 01:17,49 4 Juránek Petr 170
3. JOHNNY WHISTLE, 2 56,5 ž. Vendula Korečková krk 01:17,56 8 Myšková Štěpánka 150
4. ANSHOA, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:17,77 3 Petrlík Allan 18
5. MANDURKA(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája krk 01:17,84 9 Vocásková Helena 78
6. DOUBRAVKA(IRE), 2 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:19,21 1 Váňa Tomáš 50
7. ČAMILLA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:19,86 7 Hurt Tomáš 78
8. IMA, 2 58,0 ž. Radek Koplík 7 01:21,27 2 Bodlák Radim 140
9. FANTASTICADVENTURE(GER), 2 56,5 ž. Martina Havelková krk 01:21,31 6 Kotáb Eduard 100
Čas: 01:17,20, Mezičasy: (26,58 - 25,60 - 25,02)
Výrok: JISTĚ-2-krk-1 1/4-krk-7-3 1/2-7-krk
Maj. prémie:
12 500 Kč (MIKROP DEAR)Rabbit Trhový Štěpánov
7 500 Kč (JOHNNY WHISTLE)Stáj Jeso
5 000 Kč (ANSHOA)DAR

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Seeber M.

Kůň č.5 SKARA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Laube M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) DK vyslechla ž. Korečkovou V. ke způsobu jízdy v cílové rovině a její vysvětlení vzala na vědomí

video

2. dostih, start 13:30
1171 11. CENA TRM
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NINE OU FOUR(IRE), 4 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:14,63 3 Luka Václav, Ing. 78
2. DASHING HOME(GER), 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:14,99 5 Šavujev Arslangirej 15
3. HELLO HOBBY(IRE), 4 58,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:15,00 2 Kotáb Eduard 260
4. PRINCE ORPEN(FR), 4 60,0 ž. Jiří Palík 3 01:15,54 7 Blažková Helena 200
5. MIKESH(IRE), 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:16,00 1 Šatra Tomáš 23
6. SOLAR POWER(GER), 5 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:16,09 6 Bělka Martin 80
Nestartovali: PETIT ARC EN CIEL(GB)
Čas: 01:14,63, Mezičasy: (26,70 - 23,42 - 25,51)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-3-2 3/4-1/2

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Knocktoran Stud
video

3. dostih, start 14:00
1172 12. TATTERSALLS MILE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 7 60,5 ž. Ioritz Mendizabal LEHCE 01:43,00 4 Šatra Tomáš 16
2. RABBIT MOTIVMAN(GB), 5 60,5 ž. Martin Laube 6 01:44,03 1 Juránek Petr 40
3. WIN FRONT(USA), 4 60,5 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 01:44,52 3 Petrlík Allan 130
4. ZAKHAR STAR(USA), 4 59,0 ž. Patrick Cosgrave krk 01:44,59 7 Šavujev Arslangirej 45
5. NYANI TOMBA(IRE), 5 60,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:44,79 6 Blažková Helena 130
6. ANTONIOVITCH(FR), 5 60,5 ž. Radek Koplík 4 1/4 01:45,50 2 Rulec Miroslav 140
Nestartovali: HONZIK(FR*)
Čas: 01:43,00, Mezičasy: (26,55 - 25,82 - 25,34 - 25,55)
Výrok: LEHCE-6-2 3/4-krk-1 1/4-4 1/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Daguzan-Garros M.,Rolling Hills Farm

Kůň č. 4 CHARDONNEY TCHEQUE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:32
1173 36. CENA WAGO
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMGA RIVER(IRE), 3 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:29,92 7 Šavujev Arslangirej 27
2. RAJČI ŠIMON, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:29,94 2 Olehla Čestmír, MVDr. 40
3. NINETEEN, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:30,06 1 Schillová Barbora, MVDr. 210
4. IWNIANKA(POL), 3 58,0 ž. Martina Havelková krk 02:30,13 9 Wroblewski Grzegorz 45
5. CASSIE(FR*), 3 59,5 ž. Petr Foret 2 3/4 02:30,60 12 Lisek Michal 60
6. YARA, 3 58,0 ž. Jan Verner krk 02:30,64 11 Blecha Jan 55
7. SANTIN(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 02:30,84 10 Tajmr Michal 250
8. MERELLA(SWI), 3 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:30,86 4 Vocásková Helena 78
9. RHEEDIA, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:31,31 5 Horáková Lenka 210
10. ZAMIRA, 3 59,5 ž. Martin Laube 4 1/2 02:32,16 3 Juránek Petr 140
11. AKCELERANCE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 02:32,77 8 Růžičková Martina 210
12. JESSI, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 10 02:34,98 6 Votava Jaroslav 220
Čas: 02:29,92, Mezičasy: (17,01 - 27,65 - 27,29 - 26,76 - 25,96 - 25,27)
Výrok: BOJ-kr.hlava-1/2-krk-2 3/4-krk-1 1/4-kr.hlava-2 1/2-4 1/2-3-10
Maj. prémie:
20 000 Kč (NINETEEN)Martin Horák
12 000 Kč (CASSIE(FR*))DS Pegas

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Indivision Meshhed
video

5. dostih, start 15:10
1174 95. MERCEDES-BENZ ČESKÉ DERBY
Rovina Gd-3 - 2400 m, cena, 3letí
2.500.000 Kč (1000000 - 550000 - 350000 - 250000 - 175000 - 100000 - 75000) Majitelská prémie: 40.000 Kč
Zápisné: 15000 + 60000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:36,97 11 Váňa st. Josef 150
2. ORIENTAL SKY(GER), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:37,19 5 Olehla Čestmír, MVDr. 60
3. TAMARIND COVE(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner hlava 02:37,21 7 Váňa st. Josef 150
4. ALDAR(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:37,39 6 Šavujev Arslangirej 18
5. PARZIVAL(IRE), 3 58,0 ž. Umberto Rispoli 3 02:37,93 9 Botti Alessandro&Giuseppe 80
6. SIRIUS SHINE(IRE), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 02:37,96 8 Petrlík Allan 110
7. GIBB`S BEACH(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:38,65 15 Váňa st. Josef 800
8. IDEAL APPROACH(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík hlava 02:38,66 2 Koplík Zdeno 200
9. DUMNONIA(FR), 3 56,5 ž. Ioritz Mendizabal 3 3/4 02:39,34 12 Tůma Pavel 50
10. ALDZARB(IRE), 3 58,0 ž. Patrick Cosgrave 2 1/4 02:39,73 14 Šavujev Arslangirej 100
11. MONDEGO BAY, 3 58,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:40,19 13 Juránek Petr 800
12. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 02:40,25 1 Holčák František 300
13. KIFAAYA(GB), 3 58,0 ž. Zuzana Vokálková 2 02:40,62 3 Holčák Radek 200
14. DALEWARI(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 9 02:42,32 4 Holčák Radek 200
Nestartovali: ICAR(GB)
Čas: 02:36,97, Mezičasy: (26,86 - 26,50 - 25,60 - 26,27 - 26,06 - 25,71)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-1-3-hlava-3 1/2-hlava-3 3/4-2 1/4-2 1/4-krk-2-9

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Festoso Syndicate

Kůň č.11 TOUCH OF GENIUS a kůň č.5 ORIENTAL SKY byli vybrání k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Šafář J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), Stáj LOKOTRANS; SC.MAGENTA,DIOSCURI,AąG BOTTI; DR. CHARVÁT; RABBIT TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV á 400Kč,- za nenahlášenou pomoc u startovacích boxů (DŘ § 344).

video

6. dostih, start 15:45
1175 56. ZLATÝ POHÁR RÁDIA IMPULS
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 5000 + 10000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 4 59,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:50,25 1 Váňa Tomáš 16
2. CHEEKY CHAPPIE(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:50,62 3 Holčák Radek 40
3. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 4 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:51,04 5 Popelka Stanislav 130
4. SUNDARA(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:51,19 4 Váňa st. Josef 50
5. CHERI HONEY, 9 58,0 ž. Jan Rája krk 02:51,23 6 Vrba Pavel, Ing. 110
Nestartovali: WICKER STONE(IRE)
Čas: 02:50,25, Mezičasy: (32,33 - 31,28 - 28,44 - 26,99 - 25,69 - 25,56)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/4-3/4-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (AZTEK)Dr. Charvát

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.
video

7. dostih, start 16:15
1176 CENA STÁJE SOKRATES (MS FEGENTRI žen)
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. I WANT DANCE, 7 60,5 am. Joséphine Chini JISTĚ 01:59,92 9 Šatra Tomáš 50
2. WINNER STARS, 4 64,0 am. Sheila Ahern 1 1/4 02:00,14 7 Haris Ludvík 85
3. IZYNKA, 4 60,5 am. Michelle Blumenauer krk 02:00,19 1 Vrba Pavel, Ing. 60
4. HALLINGOVA(IRE), 4 56,5 am. Martina Luková 3 02:00,78 6 Luka Václav, Ing. 18
5. IRYKLON(POL), 9 62,0 am. Lenka Rájová 1 1/2 02:01,03 4 Blecha Jan 40
6. WHITE GHOST, 4 58,5 am. Petra Hrubá 6 02:02,17 2 Kantek Petr, MVDr 160
7. REINI`S BOY, 5 58,0 am. Alice Bertiaux 5 02:03,24 3 Hála Libor, MVDr. 160
8. WOLF, 5 58,0 am. Alexandra Bihari 3 1/2 02:04,00 8 Kantek Petr, MVDr 270
9. REDUL, 12 61,0 am. Dina Heggum 8 02:05,55 5 Chaloupka Václav, Ing. 170
Čas: 01:59,92, Mezičasy: (14,56 - 26,01 - 26,63 - 26,44 - 26,21)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-3-1 1/2-6-5-3 1/2-8

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Stall Amor
video

8. dostih, start 16:45
1177 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADEON(IRE), 3 62,5 ž. Jan Rája BOJ 01:46,21 10 Vocásková Helena 15
2. HALCYON CHARM(IRE), 3 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:46,35 3 Luka Václav, Ing. 78
3. DJAMMA, 3 57,5 ž. Martin Laube 2 01:46,67 8 Juránek Petr 120
4. FURANO(GB), 3 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 3/4 01:47,30 7 Koplík Zdeno 78
5. SEMANTÝNA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:47,37 1 Růžičková Martina 90
6. FOXY BORIS(FR), 3 59,0 ž. Jiří Palík 9 01:48,75 6 Váňa Tomáš 40
7. CHARMIDA(IRE), 3 55,5 ž. Petr Foret 3/4 01:48,92 2 Luka Václav, Ing. 100
8. COTIL RED(FR), 3 55,0 Josef Borč 2 1/4 01:49,33 4 Neslerová Romana 150
9. MANDRAGE(IRE), 3 54,0 am. Martina Luková 6 01:50,52 9 Luka Václav, Ing. 160
Nestartovali: TAPAJO(GER)
Čas: 01:46,21, Mezičasy: (28,14 - 26,24 - 26,34 - 25,48)
Výrok: BOJ-3/4-2-3 3/4-1/2-9-3/4-2 1/4-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (DJAMMA)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (SEMANTÝNA)BoKa Seniors

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maddenstown Eq.Enterprise Ltd

Sankce: ž.Murzabayev B. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise: