home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2016 2015 2014 2013 2012 08.11.2014 KO 28.10.2014 SL 26.10.2014 CH 25.10.2014 PE 19.10.2014 CH 18.10.2014 MO 12.10.2014 PE 11.10.2014 PE 05.10.2014 CH 04.10.2014 LL 04.10.2014 SL 28.09.2014 CH 27.09.2014 BR 27.09.2014 KV 21.09.2014 CH 20.09.2014 MO 20.09.2014 SL 14.09.2014 CH 13.09.2014 PE 07.09.2014 CH 06.09.2014 LL 31.08.2014 CH 30.08.2014 MO 24.08.2014 NE 23.08.2014 PE 17.08.2014 KV 16.08.2014 KO 09.08.2014 LL 03.08.2014 KV 02.08.2014 SL 27.07.2014 BV 26.07.2014 PE 20.07.2014 KO 19.07.2014 MO 12.07.2014 SH 06.07.2014 KV 05.07.2014 LL 28.06.2014 PE 22.06.2014 CH 21.06.2014 BR 15.06.2014 KV 14.06.2014 PE 08.06.2014 CH 07.06.2014 LL 01.06.2014 CH 31.05.2014 MO 25.05.2014 CH 24.05.2014 PE 18.05.2014 CH 17.05.2014 MO 11.05.2014 CH 10.05.2014 SL 08.05.2014 PE 04.05.2014 CH 01.05.2014 LL 27.04.2014 CH 26.04.2014 KV 21.04.2014 KO 20.04.2014 CH 19.04.2014 BR 13.04.2014 CH 06.04.2014 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.10.2014 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:32
1443 Cena společnosti Brammer
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUR COAT(FR), 4 58,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:29,97 2 Fedorowicz Vladislav 45
2. TALBEC, 6 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:30,06 6 Jirka Petr 60
3. SKY ARROW(FR), 3 54,0 Martin Laube 3 01:30,46 10 Kotáb Eduard 100
4. SAGAJA, 7 58,5 ž. Václav Janáček hlava 01:30,48 7 Zobal František 30
5. SHEBY JAIL, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:30,60 5 Škrášková Alena 70
6. RŮŽENKA, 6 48,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:31,10 8 Šatra Tomáš 60
7. LEMESÍNA, 4 54,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:31,31 9 Hronová Ilona 90
8. ADINA, 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek 9 01:32,87 1 Kub Ivan 60
9. ADDISON(GER), 9 60,5 ž. Jiří Chaloupka 4 01:33,45 4 Chaloupka Václav, Ing. 35
Nestartovali: VISENYA(GB)
Čas: 01:29,97, Mezičasy: (15,54 - 24,58 - 24,96 - 24,89)
Výrok: BOJ-1/2-3-hlava-3/4-3 1/2-1 1/4-9-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (TALBEC)Stáj Talcum-Jirka
2 000 Kč (SHEBY JAIL)U krále Matyáše, UH

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.
video


2. dostih, start 14:01
1444 Cena Vinařství Třebívlice
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOULIN ROUGE, 4 68,5 Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 04:15,39 3 Zobal František 30
2. PRIMUS PASTORALUS(GB), 6 67,0 Michal Kubík 14 04:18,28 7 Luka Václav, Ing. 60
3. AMERICKÝ SEN, 6 72,5 ž. Marcel Novák 1/2 04:18,36 1 Kvapilová Lenka 40
4. MIRIAM, 5 64,0 Radek Man 1/2 04:18,45 4 Neuberg Filip 80
5. LUMINEUX(GB), 7 68,5 ž. Josef Váňa ml. 13 04:20,83 6 Váňa st. Josef 23
6. DUBAI LAND(GB), 9 71,5 ž. Dušan Andrés 2 04:21,14 2 Bartoš st. Josef 40
PN ATHABASCA, 6 64,0 Jakub Kocman     5 Sůrová Pavlína 90
Čas: 04:15,39, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-14-1/2-1/2-13-2

Majitel: Václav Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Luka V.,Ing.
video


3. dostih, start 14:34
1445 Cena společnosti PASS-DC
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAPASTNIK(POL), 2 58,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:45,88 7 Wroblewski Grzegorz 24
2. FABRISCO, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:46,80 1 Bartoš st. Josef 24
3. PRINC BAJAJA, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 01:47,55 2 Škrášková Alena 60
4. DUKE(POL), 2 57,0 ž. František Vávra 2 1/4 01:47,91 6 Votava Jaroslav 40
5. OMBRELETTO(POL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 01:48,57 3 Chaloupka Jiří 120
6. MY SUNNY BOY(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 01:49,15 5 Váňová Pavla 80
7. DONNA SUMMER(POL), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 17 01:52,62 8 Hurt Tomáš 100
8. AIDA(POL), 2 54,5 Markéta Pátková 4 01:53,20 4 Hurt Tomáš 70
Čas: 01:45,88, Mezičasy: (28,92 - 27,27 - 25,09 - 24,61)
Výrok: LEHCE-6-4-2 1/4-4 1/2-4-17-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FABRISCO)Vocetka
6 000 Kč (PRINC BAJAJA)U krále Matyáše, UH

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Iwno
video


4. dostih, start 15:02
1446 Cena společnosti AAC PRAGOCEL
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER ZAR(GER), 5 70,5 ž. Josef Váňa ml. LEHCE 05:31,82 1 Váňa st. Josef 15
2. LOIRE, 6 64,5 Michal Kubík 6 05:32,81 7 Luka Václav, Ing. 80
3. SIXTYSEVEN, 5 68,5 ž. Marcel Novák hlava 05:32,83 5 Jirátová Petra 25
4. NEICER(POL), 6 63,5 Jakub Kocman 2 1/4 05:33,15 2 Sůrová Pavlína 50
5. CALVERA, 7 64,5 Jan Kratochvíl 9 05:34,60 6 Baštová Pavlína, Ing. 200
6. MAIESTAS(IRE), 7 68,0 ž. Luboš Urbánek daleko 05:42,05 3 Špelda Lubomír 80
Nestartovali: KSIEŽNA VEGAS(POL)
Čas: 05:31,82, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-hlava-2 1/4-9-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOIRE)Lucky Service, s.r.o.
3 000 Kč (SIXTYSEVEN)Buc-Film
2 000 Kč (CALVERA)Stáj Mikulčák

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

Sankce: ž. Novák M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


5. dostih, start 15:32
1447 ČESKOMORAVSKÁ CENA ÚSTECKÉHO KRAJE
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEVIS MISTRAL(IRE), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:28,89 1 Šavujev Arslangirej 35
2. NINE OU FOUR(IRE), 3 58,0 ž. Václav Janáček krk 01:28,95 5 Luka Václav, Ing. 20
3. KENDY(GB), 6 61,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 01:29,47 2 Koplík Zdeno 20
4. JUST FLY(POL), 6 61,0 ž. Milan Zatloukal 7 01:30,62 3 Berthier Kateřina 120
5. TRAFFIC TOUR, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 01:31,35 4 Křídlová Tamara 120
Čas: 01:28,89, Mezičasy: (15,40 - 24,19 - 24,70 - 24,60)
Výrok: BOJ-krk-3 1/4-7-4 1/2

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Cox D.& Farrington D.

Sankce: ž. Janáček V. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


6. dostih, start 16:04
1448 Cena společnosti TRANSROLL
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAMIRANDA(FR), 5 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:13,00 7 Luka Václav, Ing. 50
2. KHALIDOR(GER), 4 58,5 ž. Václav Janáček 2 1/2 02:13,35 3 Luka Václav, Ing. 25
3. MYSTIC GOLFER, 3 54,0 ž. Jan Verner krk 02:13,39 6 Hronová Ilona 140
4. CLASA CAFE, 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 02:13,40 4 Váňa Tomáš 40
5. YES MAN(FR), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 02:13,57 1 Germič Karel 40
6. BEST BOX(POL), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 02:14,06 2 Hurt Tomáš 40
7. GOLDY, 7 55,0 ž. Tomáš Lukášek 8 02:15,45 5 Křídlová Tamara 120
Čas: 02:13,00, Mezičasy: (28,39 - 25,73 - 27,14 - 25,60 - 26,15)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-hlava-1-3 1/2-8
Maj. prémie:
12 500 Kč (MYSTIC GOLFER)Hřebčín Křenek
3 750 Kč (CLASA CAFE)Stáj VB-Váňa

Majitel: Stall Philipphof(cz), Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mme Vayssier E.

Poplatky: stáj Philiphof.cz 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu s jezdcem v sedle(DU 16/6).

video


7. dostih, start 16:35
1449 Cena společnosti Hipodrom Most a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 625 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKE OF BEAUMONT(FR), 3 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:14,67 7 Šatra Tomáš 70
2. LATRIB, 5 55,0 ž. Jan Verner 1 02:14,86 8 Sýkorová Marcela, Ing. 200
3. ABRET, 3 48,0 Kateřina Hlubučková krk 02:14,93 2 Luka Václav, Ing. 50
4. MONTE WELLS, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:15,07 9 Petrlík Allan 50
5. MARKER SUN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:15,08 4 Fedorowicz Vladislav 60
6. WENDELÍNEK, 5 51,0 žk. Sarah Kynclová nos 02:15,08 10 Mourek František 160
7. POLYANTE(GER), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:15,45 11 Fedorowicz Vladislav 50
8. VALIANT Z DUBÉ, 6 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 8 02:16,83 6 Bartoš st. Josef 110
9. PORTUGAL, 4 59,5 Helena Pejšková, Ing. 7 02:17,99 5 Pejšková Ivana, Ing. 80
10. VAGUELY WINGS(AUT), 4 48,0 Michaela Musialová 1 3/4 02:18,30 1 Jirka Petr 400
11. MADANPOUR(IRE), 8 59,0 ž. Dušan Andrés 1/2 02:18,40 3 Jirka Petr 100
S JOKOONO(GER), 8 50,0 žk. Michal Hrouda     12 Chaloupka Václav, Ing. 200
Čas: 02:14,67, Mezičasy: (27,13 - 27,39 - 27,28 - 26,11 - 26,76)
Výrok: JISTĚ-1-krk-3/4-kr.hlava-nos-2 1/2-8-7-1 3/4-1/2

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mme Watts R.

Kůň č. 11 POLYANTE ztratil na startu asi 6 délek. Kůň č. 12 JOKOONO neodstartoval, byl v moci startéra.

video



Dostihová komise: