home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 11.08.2013 - Benešov
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:30
1272 Cena Rabbit Trhový Štěpánov, a. s. (s podporou ČSCHPMDK)
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRAFFIC TOUR, 6 58,5 Ondřej Velek JISTĚ 01:23,08 11 Křídlová Tamara 60
2. YES MAN(FR), 5 60,5 ž. Vendula Korečková 3 01:23,67 3 Germič Karel 25
3. DUPLO(POL), 8 58,5 ž. Jan Verner 3/4 01:23,79 7 Hurt Tomáš 45
4. WELL DONE, 6 53,5 žk. Kateřina Hlubučková 3 1/4 01:24,55 9 Hanousek Ladislav 150
5. NEXTREME, 8 58,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2 01:25,11 5 Hurt Jiří 78
6. BORN SLIPPY(IRE), 10 56,0 Nikola Petrlík 2 01:25,53 6 Havlíčková Zdena 55
7. TAKEELA, 3 55,0 žk. Michal Mach 9 01:27,63 2 Zobal František 40
Z MONGOL(IRE), 6 58,5 ž. Jakub Pavlíček     10 Hanousek Ladislav 100
Z VLASTNOST, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal     8 Mimra Zdeněk 40
ZN AKIYO(GER), 6 58,5 žk. Radek Man     1 Peťulová Petra 150
ZN RETINA, 3 55,0 žk. Lenka Helmecká     4 Petrlík Allan 120
Čas: 01:23,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3/4-3 1/4-2 1/2-2-9

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: CK Martin Tour

DK přešeřila pády jezdců žk. Mana R. a žk. Helmecké L. a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Andrés D. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)


2. dostih, start 14:00
1273 Handicap ČSCHPMDK
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADELA(POL), 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:09,52 2 Hurt Tomáš 60
2. CLASA CAFE, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:09,77 6 Váňa Tomáš 23
3. SAVAGE, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 6 02:10,96 3 Horová Oliva 40
4. MAGGIE, 3 55,0 žk. Michal Mach 2 1/2 02:11,50 1 Hurt Jiří 35
5. ESDARKA, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 6 02:12,68 4 Mimra Zdeněk 40
6. SILBERMOND, 3 54,5 žk. Pavlína Filipová hlava 02:12,72 5 Hála Libor 40
Čas: 02:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-6-2 1/2-6-hlava

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sanke: žk.Hlubučková K., ž.Verner J., ž. Korečková V., žk.Mach M., ž.Zatloukal M., žk. Filipová P. výstraha za nekázeň u startu (DŘ § 357)


3. dostih, start 14:30
1274 Memoriál Ing. Petra Trachty s podporou ČSCHPMDK Cena Aspena
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIUTANT(POL), 4 62,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:09,54 2 Hurt Tomáš 23
2. SAOLA(GER), 4 58,5 Ondřej Velek 1 3/4 02:09,82 5 Fedorowicz Vladislav 50
3. MACK THE KNIFE, 7 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:09,85 9 Hurt Jiří 60
4. DEKOLT(POL), 7 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4 02:10,48 3 Hurt Tomáš 33
5. ESCAPE TO HEAVEN, 8 54,5 žk. Pavlína Filipová 6 02:11,70 1 Knauer Martin 50
6. REGE DANCER, 4 62,0 žk. Jiří Henych 2 02:12,09 4 Havlík Zdeněk 120
7. LEA(POL), 5 58,0 Josef Borč 7 02:13,67 8 Vymazal Josef 110
8. ANNO DOMINI(GER), 7 54,5 žk. Kateřina Hlubučková 12 02:16,12 6 Kubovičová Zuzana 78
9. ORPHEA, 4 55,0 Nikola Petrlík 11 02:18,35 7 Vymazal Josef 200
Čas: 02:09,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-hlava-3 1/4-6-2-7-12-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (MACK THE KNIFE)Stáj Meran
6 000 Kč (ESCAPE TO HEAVEN)V+M Knauer-Mimoň

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Kůň č.2 ADIUTANT byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:00
1275 Handicap Benti-Byty.cz
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASIA(POL), 3 68,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ 02:08,93 2 Hurt Tomáš 40
2. DUBAI LAND(GB), 8 56,0 ž. Jan Verner hlava 02:08,97 4 Bartoš st. Josef 60
3. WOODY, 3 60,0 Ondřej Velek 1 1/2 02:09,22 8 Havlíčková Zdena 18
4. BARLETTA, 12 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:09,25 6 Kantek Petr 45
5. LILI(GB), 4 58,5 žk. Michal Mach 1/2 02:09,35 3 Zobal František 70
6. ACERIA(GB), 4 54,0 žk. Barbora Kotková 2 1/2 02:09,87 7 Mourek František 200
7. TYGR ROKYTENSKÝ, 4 57,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 02:10,07 5 Hála Libor 80
8. SHANNYN, 5 63,0 Nikola Petrlík kr.hlava 02:10,09 9 Petrlíková Ivona 60
9. VRANKA, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:10,59 1 Horová Oliva 80
Čas: 02:08,93, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-hlava-1/2-2 1/2-1 1/4-kr.hlava-2 1/2

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: ž.Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č.1 VRANKA během dostihového dne (DŘ § 326), ž.Andrés D. 500 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)


5. dostih, start 15:30
1276 Memoriál pana Zdeňka Žáčka, handicap Jihoobal s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MADAM DESIRABLE, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková BOJ 02:05,15 1 Hurt Tomáš 60
2. LAV, 7 58,5 žk. Michal Mach kr.hlava 02:05,16 6 Sýkorová Marcela 45
3. ANITHA, 10 61,5 am. Helena Březinová 1 1/2 02:05,39 4 Březina Ladislav 170
4. RIGHT, 7 59,5 žk. Pavlína Filipová 4 02:06,22 5 Knauer Martin 60
5. REDUL, 10 64,0 Ondřej Velek 1/2 02:06,34 7 Fedorowicz Vladislav 30
6. KAIRA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:06,40 8 Váňa st. Josef 60
7. CALABRIE, 8 61,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:06,67 2 Kantek Petr 35
8. PORTYR, 4 64,5 am. Roman Reiser 7 02:08,10 3 Peťulová Petra 100
Čas: 02:05,15, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 1/2-4-1/2-krk-1 1/2-7

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Sankce: Tr. Fedorowicz V.a Březina L.á 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koňmi č.4 ANITHA a č.7 REDUL (DŘ § 377), ž. Zatloukal M. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357), am. Březinová H. 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316


6. dostih, start 16:00
1277 Cena Conseq Investment Management, a. s.
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAFIJA, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:25,08 2 Neuberg Filip 35
2. MONTEPUCINI(FR), 3 59,5 žk. Michal Mach 1/2 01:25,16 3 Neuberg Filip 18
3. APOLENKA, 3 58,5 Ondřej Velek 8 01:26,62 1 Berthier Kateřina 40
4. PROFESE, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 6 01:27,69 6 Hurt Jiří 40
5. ATLETHICA, 3 53,0 am. Helena Březinová 14 01:30,61 4 Březina Ladislav 160
6. ALL SCATER, 3 58,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:30,81 5 Valášek Josef 80
Čas: 01:25,08, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-8-6-14-1 1/4

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 ATLETHICA ztratil na startu cca 5 délek.


7. dostih, start 16:40
1278 Steeplechase společnosti Fremis, a. s. Čechtice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT SARAH(GB), 5 66,0 Vladimír Verner JISTĚ 04:01,21 3 Petrlík 2 Harry 80
2. MARANELLO, 5 68,0 ž. Marcel Novák 1 3/4 04:01,51 9 Vinklárek René 50
3. AVERE(FR), 5 69,0 ž. Dušan Andrés 9 04:03,42 7 Popelka Stanislav 15
4. RAWENI, 5 66,0 Rostislav Benš 2 04:03,81 10 Vymazal Josef 50
5. QUIRLY(GER), 4 61,5 Josef Sovka daleko 04:09,13 1 Růžičková Martina 100
6. VIERVILLE(FR), 4 63,0 Jan Derych 6 04:10,45 2 Fedorowicz Vladislav 70
SN EMONT, 4 61,5 Ondřej Velek     6 Neuberg Filip 45
SN PRAXE, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Hurt Jiří 60
Nestartovali: DŽIDDAH, VENTURIO
Čas: 04:01,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-9-2-daleko-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík 2 Harry, Chov: Newsells Park Stud

Kůň č.5 DŽIDDAH v dostihu nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku.


8. dostih, start 17:10
1279 Benešovská stch c.c. Auto Bupi-KIA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR SMILE, 7 67,5 Josef Sovka JISTĚ 05:17,12 3 Váňa st. Josef 33
2. MODENA, 6 70,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 05:17,43 4 Popelka Stanislav 25
3. BAMBINA(POL), 7 66,0 Rostislav Benš 1 3/4 05:17,78 6 Wroblewska Iwona 45
4. RUBÍN, 11 68,0 Martina Růžičková nos 05:17,78 7 Růžičková Martina 70
5. HARDY, 7 64,5 Ivan Siegl, Ing. 9 05:19,61 9 Hurt Jiří 50
6. LUCKY FOR LIFE, 11 68,0 ž. Marcel Novák daleko 05:24,08 8 Vinklárek René 50
7. MARSYLIANKA(POL), 9 66,0 Milan Kos daleko 05:29,06 5 Kos Milan 160
ZN TRIVERO(USA), 7 65,5 Ondřej Velek     1 Neuberg Filip 55
Nestartovali: ANKARA
Čas: 05:17,12, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-nos-9-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (READY FOR SMILE)Estrella*
6 000 Kč (MODENA)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (RUBÍN)Orling

Majitel: Estrella*, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.3 READY FOR SMILE byl vybrán k antidopingové kontrole.



Dostihová komise: