home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2015 2014 2013 2012 2011 09.11.2013 KO 28.10.2013 SL 27.10.2013 CH 26.10.2013 PE 20.10.2013 CH 19.10.2013 MO 13.10.2013 PE 12.10.2013 PE 06.10.2013 CH 05.10.2013 LL 29.09.2013 CH 28.09.2013 KV 28.09.2013 BR 22.09.2013 CH 21.09.2013 LL 15.09.2013 CH 14.09.2013 PE 08.09.2013 CH 07.09.2013 BR 01.09.2013 CH 01.09.2013 NE 31.08.2013 MO 31.08.2013 NE 25.08.2013 BV 24.08.2013 PE 18.08.2013 KV 11.08.2013 BV 10.08.2013 KO 04.08.2013 KV 03.08.2013 LL 28.07.2013 PE 21.07.2013 KO 20.07.2013 MO 13.07.2013 SH 07.07.2013 KV 06.07.2013 LL 05.07.2013 SL 30.06.2013 KV 29.06.2013 BR 23.06.2013 MO 22.06.2013 PE 21.06.2013 PE 16.06.2013 LL 15.06.2013 LL 08.06.2013 SL 08.06.2013 PE 01.06.2013 MO 26.05.2013 CH 25.05.2013 PE 24.05.2013 PE 19.05.2013 CH 18.05.2013 MO 12.05.2013 CH 11.05.2013 MO 08.05.2013 PE 05.05.2013 CH 01.05.2013 LL 28.04.2013 CH 27.04.2013 BR 21.04.2013 CH 14.04.2013 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.08.2013 - Benešov
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 13:30
1272 Cena Rabbit Trhový Štěpánov, a. s. (s podporou ČSCHPMDK)
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRAFFIC TOUR, 6 58,5 Ondřej Velek JISTĚ 01:23,08 11 Křídlová Tamara 60
2. YES MAN(FR), 5 60,5 ž. Vendula Korečková 3 01:23,67 3 Germič Karel 25
3. DUPLO(POL), 8 58,5 ž. Jan Verner 3/4 01:23,79 7 Hurt Tomáš 45
4. WELL DONE, 6 53,5 žk. Kateřina Hlubučková 3 1/4 01:24,55 9 Hanousek Ladislav 150
5. NEXTREME, 8 58,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2 01:25,11 5 Hurt Jiří 78
6. BORN SLIPPY(IRE), 10 56,0 Nikola Petrlík 2 01:25,53 6 Havlíčková Zdena, Ing. 55
7. TAKEELA, 3 55,0 žk. Michal Mach 9 01:27,63 2 Zobal František 40
Z MONGOL(IRE), 6 58,5 ž. Jakub Pavlíček     10 Hanousek Ladislav 100
Z VLASTNOST, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal     8 Mimra Zdeněk 40
ZN AKIYO(GER), 6 58,5 žk. Radek Man     1 Peťulová Petra 150
ZN RETINA, 3 55,0 žk. Lenka Helmecká     4 Petrlík Allan 120
Čas: 01:23,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3/4-3 1/4-2 1/2-2-9

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: CK Martin Tour

DK přešeřila pády jezdců žk. Mana R. a žk. Helmecké L. a neshledala cizí zavinění. Sankce: ž. Andrés D. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)


2. dostih, start 14:00
1273 Handicap ČSCHPMDK
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADELA(POL), 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:09,52 2 Hurt Tomáš 60
2. CLASA CAFE, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:09,77 6 Váňa Tomáš 23
3. SAVAGE, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 6 02:10,96 3 Horová Oliva, Ing. 40
4. MAGGIE, 3 55,0 žk. Michal Mach 2 1/2 02:11,50 1 Hurt Jiří 35
5. ESDARKA, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 6 02:12,68 4 Mimra Zdeněk 40
6. SILBERMOND, 3 54,5 žk. Pavlína Filipová hlava 02:12,72 5 Hála Libor, MVDr. 40
Čas: 02:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-6-2 1/2-6-hlava

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sanke: žk.Hlubučková K., ž.Verner J., ž. Korečková V., žk.Mach M., ž.Zatloukal M., žk. Filipová P. výstraha za nekázeň u startu (DŘ § 357)


3. dostih, start 14:30
1274 Memoriál Ing. Petra Trachty s podporou ČSCHPMDK Cena Aspena
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIUTANT(POL), 4 62,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:09,54 2 Hurt Tomáš 23
2. SAOLA(GER), 4 58,5 Ondřej Velek 1 3/4 02:09,82 5 Fedorowicz Vladislav 50
3. MACK THE KNIFE, 7 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:09,85 9 Hurt Jiří 60
4. DEKOLT(POL), 7 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/4 02:10,48 3 Hurt Tomáš 33
5. ESCAPE TO HEAVEN, 8 54,5 žk. Pavlína Filipová 6 02:11,70 1 Knauer Martin 50
6. REGE DANCER, 4 62,0 žk. Jiří Henych 2 02:12,09 4 Havlík Zdeněk 120
7. LEA(POL), 5 58,0 Josef Borč 7 02:13,67 8 Vymazal Josef 110
8. ANNO DOMINI(GER), 7 54,5 žk. Kateřina Hlubučková 12 02:16,12 6 Kubovičová Zuzana, Ing. 78
9. ORPHEA, 4 55,0 Nikola Petrlík 11 02:18,35 7 Vymazal Josef 200
Čas: 02:09,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-hlava-3 1/4-6-2-7-12-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (MACK THE KNIFE)Stáj Meran
6 000 Kč (ESCAPE TO HEAVEN)V+M Knauer-Mimoň

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Kůň č.2 ADIUTANT byl vybrán k antidopingové kontrole.


4. dostih, start 15:00
1275 Handicap Benti-Byty.cz
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASIA(POL), 3 68,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ 02:08,93 2 Hurt Tomáš 40
2. DUBAI LAND(GB), 8 56,0 ž. Jan Verner hlava 02:08,97 4 Bartoš st. Josef 60
3. WOODY, 3 60,0 Ondřej Velek 1 1/2 02:09,22 8 Havlíčková Zdena, Ing. 18
4. BARLETTA, 12 54,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:09,25 6 Kantek Petr, MVDr 45
5. LILI(GB), 4 58,5 žk. Michal Mach 1/2 02:09,35 3 Zobal František 70
6. ACERIA(GB), 4 54,0 žk. Barbora Kotková 2 1/2 02:09,87 7 Mourek František 200
7. TYGR ROKYTENSKÝ, 4 57,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 02:10,07 5 Hála Libor, MVDr. 80
8. SHANNYN, 5 63,0 Nikola Petrlík kr.hlava 02:10,09 9 Petrlíková Ivona 60
9. VRANKA, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:10,59 1 Horová Oliva, Ing. 80
Čas: 02:08,93, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-hlava-1/2-2 1/2-1 1/4-kr.hlava-2 1/2

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: ž.Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č.1 VRANKA během dostihového dne (DŘ § 326), ž.Andrés D. 500 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)


5. dostih, start 15:30
1276 Memoriál pana Zdeňka Žáčka, handicap Jihoobal s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MADAM DESIRABLE, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková BOJ 02:05,15 1 Hurt Tomáš 60
2. LAV, 7 58,5 žk. Michal Mach kr.hlava 02:05,16 6 Sýkorová Marcela, Ing. 45
3. ANITHA, 10 61,5 am. Helena Březinová 1 1/2 02:05,39 4 Březina Ladislav, Ing. 170
4. RIGHT, 7 59,5 žk. Pavlína Filipová 4 02:06,22 5 Knauer Martin 60
5. REDUL, 10 64,0 Ondřej Velek 1/2 02:06,34 7 Fedorowicz Vladislav 30
6. KAIRA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:06,40 8 Váňa st. Josef 60
7. CALABRIE, 8 61,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:06,67 2 Kantek Petr, MVDr 35
8. PORTYR, 4 64,5 am. Roman Reiser 7 02:08,10 3 Peťulová Petra 100
Čas: 02:05,15, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 1/2-4-1/2-krk-1 1/2-7

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Sankce: Tr. Fedorowicz V.a Březina L.á 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koňmi č.4 ANITHA a č.7 REDUL (DŘ § 377), ž. Zatloukal M. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357), am. Březinová H. 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316


6. dostih, start 16:00
1277 Cena Conseq Investment Management, a. s.
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAFIJA, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:25,08 2 Neuberg Filip 35
2. MONTEPUCINI(FR), 3 59,5 žk. Michal Mach 1/2 01:25,16 3 Neuberg Filip 18
3. APOLENKA, 3 58,5 Ondřej Velek 8 01:26,62 1 Berthier Kateřina 40
4. PROFESE, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 6 01:27,69 6 Hurt Jiří 40
5. ATLETHICA, 3 53,0 am. Helena Březinová 14 01:30,61 4 Březina Ladislav, Ing. 160
6. ALL SCATER, 3 58,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:30,81 5 Valášek Josef 80
Čas: 01:25,08, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-8-6-14-1 1/4

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 ATLETHICA ztratil na startu cca 5 délek.


7. dostih, start 16:40
1278 Steeplechase společnosti Fremis, a. s. Čechtice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT SARAH(GB), 5 66,0 Vladimír Verner JISTĚ 04:01,21 3 Petrlík 2 Harry 80
2. MARANELLO, 5 68,0 ž. Marcel Novák 1 3/4 04:01,51 9 Vinklárek René, Bc. 50
3. AVERE(FR), 5 69,0 ž. Dušan Andrés 9 04:03,42 7 Popelka Stanislav 15
4. RAWENI, 5 66,0 Rostislav Benš 2 04:03,81 10 Vymazal Josef 50
5. QUIRLY(GER), 4 61,5 Josef Sovka daleko 04:09,13 1 Růžičková Martina 100
6. VIERVILLE(FR), 4 63,0 Jan Derych 6 04:10,45 2 Fedorowicz Vladislav 70
SN EMONT, 4 61,5 Ondřej Velek     6 Neuberg Filip 45
SN PRAXE, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Hurt Jiří 60
Nestartovali: DŽIDDAH, VENTURIO
Čas: 04:01,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-9-2-daleko-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík 2 Harry, Chov: Newsells Park Stud

Kůň č.5 DŽIDDAH v dostihu nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku.


8. dostih, start 17:10
1279 Benešovská stch c.c. Auto Bupi-KIA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR SMILE, 7 67,5 Josef Sovka JISTĚ 05:17,12 3 Váňa st. Josef 33
2. MODENA, 6 70,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 05:17,43 4 Popelka Stanislav 25
3. BAMBINA(POL), 7 66,0 Rostislav Benš 1 3/4 05:17,78 6 Wroblewska Iwona 45
4. RUBÍN, 11 68,0 Martina Růžičková nos 05:17,78 7 Růžičková Martina 70
5. HARDY, 7 64,5 Ivan Siegl, Ing. 9 05:19,61 9 Hurt Jiří 50
6. LUCKY FOR LIFE, 11 68,0 ž. Marcel Novák daleko 05:24,08 8 Vinklárek René, Bc. 50
7. MARSYLIANKA(POL), 9 66,0 Milan Kos daleko 05:29,06 5 Kos Milan 160
ZN TRIVERO(USA), 7 65,5 Ondřej Velek     1 Neuberg Filip 55
Nestartovali: ANKARA
Čas: 05:17,12, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-nos-9-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (READY FOR SMILE)Estrella*
6 000 Kč (MODENA)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (RUBÍN)Orling

Majitel: Estrella*, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.3 READY FOR SMILE byl vybrán k antidopingové kontrole.



Dostihová komise: