home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.08.2013 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:30
1257 Cena společnosti MILAN MOTTL
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA MARTINA, 3 52,0 žk. Pavlína Filipová JISTĚ 01:28,41 7 Berthier Kateřina 50
2. NICANORA, 3 60,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:28,60 9 Schillová Barbora 28
3. VERA CRUZ, 3 55,0 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:29,29 1 Růžičková Martina 80
4. PLEASE BABY PLEASE, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 2 01:29,61 6 Hulínský Václav 28
5. VRMISA, 4 57,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:29,99 2 Tajmr Michal 200
6. BARLETTA, 12 66,0 ž. Vendula Korečková krk 01:30,04 5 Kantek Petr 50
7. TUAREG, 4 57,5 Martin Laube 10 01:32,09 8 Jirka Petr 60
8. MARIO BOND, 3 48,0 am. Valerie Vyhnálková 1 3/4 01:32,41 3 Hanousek Ladislav 100
Nestartovali: PRIMA
Čas: 01:28,41, Mezičasy: (14,49 - 24,32 - 25,39 - 24,21)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 3/4-2-2 1/4-krk-10-1 3/4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Halík M.

Kůň č.8 TUAREG ztratil na statu cca 6 délek.

video

2. dostih, start 15:00
1258 Cena společnosti BUC - FILM, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EQUESTR(FR), 3 54,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:10,14 11 Vocásková Helena 45
2. REGGIE, 4 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:10,23 7 Hurt Jiří 60
3. SAGAJA, 6 53,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:10,52 5 Zobal František 60
4. DEMON KING(IRE), 6 49,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:10,61 2 Kub Ivan 80
5. SAMRUK(IRE), 4 49,0 žk. Michaela Musialová kr.hlava 01:10,62 4 Koplík Zdeno 50
6. PALETA, 6 53,0 žk. Pavlína Filipová krk 01:10,67 8 Berthier Kateřina 55
7. AGRESE, 5 48,0 žk. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:10,68 10 Hulínský Václav 120
8. ROMANE CONTI(GB), 5 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:10,92 6 Zobal František 80
9. DANUBIT, 6 54,0 ž. Jan Verner 3/4 01:11,05 9 Hurt Jiří 120
10. KOBI(GER), 3 58,5 am. Lenka Rájová 2 1/4 01:11,40 1 Luka Václav 80
11. TRAFFIC TOUR, 6 54,0 Martin Laube hlava 01:11,43 12 Křídlová Tamara 100
Nestartovali: MANHATTAN SKY(IRE)
Čas: 01:10,14, Mezičasy: (22,88 - 24,32 - 22,94)
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-1/2-kr.hlava-krk-kr.hlava-1 1/2-3/4-2 1/4-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš
6 000 Kč (SAGAJA)Luka-Fechtner-Kábrt

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Haras de Bouquetot Sarl

Sankce: j. Murzabayev B. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)

video

3. dostih, start 15:30
1259 Cena Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst, Klub Chodov
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 4 55,5 ž. Petr Foret BOJ 02:39,05 2 Jirátová Petra 100
2. NOWITKA, 3 54,0 Martin Laube 1/2 02:39,13 10 Pejšková Ivana 55
3. PORTUGAL, 3 49,0 ž. Martina Havelková 2 02:39,39 1 Pejšková Ivana 100
4. IZIDOR, 3 53,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:40,38 3 Michal Jiří 100
5. CHRISSIO(GER), 8 60,5 žk. Michal Mach hlava 02:40,42 8 Drlík Jaroslav 25
6. ARMITAGE(GER), 3 49,0 žk. Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:40,81 4 Baštová Pavlína 80
7. LAURIE AN, 3 55,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:41,06 9 Zobal František 30
8. DAMIAN(POL), 5 48,0 am. Daniel Vyhnálek 2 02:41,38 6 Hanousek Ladislav 200
Z STORMY DANCE(GB*), 4 60,5 ž. Milan Zatloukal     5 Drlík Jaroslav 38
Nestartovali: AVEC CHARME(GER)
Čas: 02:39,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2-4 1/2-hlava-2 1/4-1 3/4-2

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: j. Laube M.1000 Kč za křižování koně č.1 PORTUGAL v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

4. dostih, start 16:00
1260 Cena společnosti RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONEY BUNNY, 7 54,0 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ 02:06,62 3 Pejšková Ivana 60
2. DESPERADO, 6 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:07,00 8 Drlík Jaroslav 35
3. TYCHO BRAHE(IRE), 3 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:07,12 5 Šatra Tomáš 25
4. LABEL FIVE, 6 55,5 ž. Petr Foret 1 1/2 02:07,35 10 Luka Václav 100
5. PASSION(GER), 3 53,5 ž. Martina Havelková krk 02:07,40 11 Hronová Ilona 140
6. DILINGER(GER), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 02:07,96 4 Pišl Martin 40
7. RABBIT ARAAFA(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 3/4 02:08,11 7 Petrlík Allan 50
8. DUPLO(POL), 8 54,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:08,24 1 Hurt Tomáš 100
9. BAILANDO(GB), 7 59,0 žk. Michal Mach 1/2 02:08,33 2 Zobal František 80
10. BYSKOVIC(IRE), 4 57,5 am. Alena Pospíšilová 3/4 02:08,44 6 Michal Jiří 140
11. HARFA(FR*), 3 52,0 žk. Pavlína Filipová 8 02:10,07 9 Vašina Josef 80
Čas: 02:06,62, Mezičasy: (25,17 - 26,23 - 26,11 - 26,83 - 24,27)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-1 1/2-krk-3-3/4-3/4-1/2-3/4-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (HONEY BUNNY)Hippolit Star - Pejšková
6 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor
4 000 Kč (LABEL FIVE)Dostihová stáj Go

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Chaloupka J.200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b), am.Pejšková H. 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

5. dostih, start 16:30
1261 CENA MĚSTA KARLOVY VARY Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MOTIVMAN(GB), 3 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:06,58 1 Petrlík Allan 60
2. IRYKLON(POL), 7 58,5 ž. Petr Foret 1 1/4 02:06,77 5 Luka Václav 30
3. ABSOLYUT(FR), 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev krk 02:06,82 4 Šavujev Arslangirej 120
4. BARATEUS(IRE), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 02:07,09 3 Vocásková Helena 40
5. MAESTRO QUERCUS(GB), 3 56,0 ž. Martin Srnec 3/4 02:07,20 10 Šatra Tomáš 80
6. KING`S LOOK, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:07,32 6 Piruch Jozef 160
7. BRUTAL ROCCO(IRE), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:07,55 9 Török Dalibor 80
8. FERACLOS(FR), 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 3 02:08,18 8 Blažková Helena 50
9. TAHINI(GER), 5 58,5 ž. Jan Rája 4 02:08,96 7 Váňa st. Josef 65
10. BIG MAGO(IRE), 3 56,0 ž. Milan Zatloukal 11 02:11,12 2 Váňa st. Josef 140
Čas: 02:06,58, Mezičasy: (26,79 - 25,73 - 25,86 - 25,47 - 22,72)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1 3/4-3/4-3/4-1 1/4-3-4-11

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Motivator Syndicate and Grovewood Stud

Sankce: ž.Foret P. 500 Kč za tísnění koně č.10 MAESTRO QUERCUS koněm č.5 IRYKLON v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 17:00
1262 Cena společnosti ACCOR, s.r.o. (Lázeňská míle)
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROCHES CROSS(IRE), 5 61,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:38,58 2 Váňa st. Josef 15
2. ROBINSON, 4 59,0 ž. Petr Foret 4 1/4 01:39,29 7 Jirátová Petra 80
3. CUT ME LOOSE(GB), 3 55,0 Bauyrzhan Murzabayev krk 01:39,34 6 Šavujev Arslangirej 70
4. CHASINTA, 4 56,0 ž. Martin Srnec 1 01:39,51 8 Pišl Martin 300
5. ALMOND MAGIC(IRE), 4 59,0 žk. Michal Mach 1/2 01:39,60 5 Török Dalibor 33
6. RABBIT KING(GB), 6 61,0 ž. Jan Verner 1/2 01:39,70 1 Petrlík Allan 50
7. CHARHIZARD(POL), 5 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:39,85 4 Hurt Tomáš 100
8. EL CAMINO(FR), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:40,32 3 Váňa Tomáš 100
Čas: 01:38,58, Mezičasy: (26,00 - 24,56 - 24,08 - 23,91)
Výrok: LEHCE-4 1/4-krk-1-1/2-1/2-1-2 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film
12 000 Kč (CHASINTA)Bonanza

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Bolger J. S.
video

7. dostih, start 17:30
1263 Cena společnosti HOLOUBEK PROTECT a.s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 550 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIMAN(IRE), 3 57,0 Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:39,52 9 Šavujev Arslangirej 20
2. VYSMATA BARA(GB), 3 57,0 ž. Martin Srnec 3 01:40,03 6 Zobal František 50
3. LEMESÍNA, 3 55,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:40,30 10 Hronová Ilona 80
4. ZYLO(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:40,51 4 Votava Jaroslav 80
5. MAXIMILLION(GER), 3 55,5 žk. Michal Mach 1/2 01:40,60 11 Török Dalibor 80
5. MONTEPUCINI(FR), 3 60,0 ž. Milan Zatloukal současně 01:40,60 3 Neuberg Filip 40
7. ADRASTEIA(GB), 3 58,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:40,89 7 Horová Oliva 80
8. HOLLYWOOD, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:40,90 8 Mimra Zdeněk 80
9. CREOLA TIGER, 3 55,5 ž. Petr Foret 3/4 01:41,04 5 Mimra Zdeněk 100
10. MAGGIE, 3 58,0 ž. Jan Rája 4 3/4 01:42,00 2 Hurt Jiří 80
11. PEPI JOSEPHY, 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 6 01:43,36 1 Křídlová Tamara 120
Čas: 01:39,52, Mezičasy: (25,14 - 24,83 - 26,75 - 22,80)
Výrok: JISTĚ-3-1 3/4-1 1/2-1/2-současně-1 3/4-kr.hlava-3/4-4 3/4-6

Majitel: Avaz Ismoilov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Mrs Mansergh-Wallace P.

Kůň č.7 ADRASTEIA ztratil na startu cca 5 délek.

video


Dostihová komise: